Vereniging 'Scorpio' op 'Athletic Champs 4de wedstrijd regio 13'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Daan van der Made JPA1 Team 01 10,1 --- 11,2 16,50 30,50 3,80 330 330
Fenna Dudok MPA2 Team 01 11,5 --- 12,8 13,00 14,00 3,05 214 48
Nuno van Berkom JPA2 Team 01 9,6 --- 10,9 17,00 38,00 3,70 371 371
Ryan Jansen JPA2 Team 01 10,0 --- 10,9 18,50 35,00 4,00 368 368
Sjoerd Schets JPA2 Team 01 9,9 --- 10,9 18,00 35,50 3,85 365 365


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 2:44,5 391
2 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:51,0 278
3 Team 05 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:52,8 262
4 Team 01 (Team-est) - JPA2 8 2:53,2 258
4 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA1 7 2:54,0 289
4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 8 2:54,0 289
7 Team 11 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:55,0 243
8 Team 10 (Team-est) AV Attila - JPA2 9 2:58,0 217
9 Team 08 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 3:06,1 156
10 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 DNF 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Bas van der Made JPC Team 13 --- 5,60 21,50 1,05 3,05 312 312
Dario Ehrismann JPB Team 17 --- 5,30 16,50 0,95 3,15 224 114
Elizabeth van Gils MPB Team 17 --- 4,20 11,50 0,80 2,35 157 0
Faylinn Jansen MPC Team 13 --- 5,50 18,50 1,00 3,05 334 334
Floris de Zwart JPB Team 17 --- 5,50 21,00 1,00 2,85 243 196
Jasper Buschman JPB Team 17 --- 6,50 23,05 1,05 3,05 279 279
Jelske Schets MPB Team 17 --- 5,50 16,00 0,90 3,05 237 182
Jens van Tetering JPMini Team 13 --- 3,70 11,50 0,75 2,30 208 208
Lena Prachkovskiy MPB Team 17 --- 5,00 15,50 0,90 2,90 221 110
Moniek van...Biggelaar MPB Team 17 --- 5,60 14,50 1,05 3,15 257 206
Noah Paunussa JPC Team 13 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Sterre Dijkstra MPB Team 17 --- 5,90 17,50 1,10 2,90 273 219
Tirza Heutink MPMini Team 13 --- 2,90 6,00 0,70 2,40 169 169
Tom Kula JPC Team 13 --- 4,80 10,00 0,90 2,75 204 204


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:10,6 425
2 Team 17 (Pendel) Scorpio - JPB 8 1:16,4 338
3 Team 24 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:17,5 322
3 Team 18 (Pendel) AV Sprint - MPB 9 1:17,7 351
5 Team 15 (Pendel) DAK - JPB 6 1:21,4 270
5 Team 13 (Pendel) Scorpio - JPC 6 1:23,3 295
7 Team 22 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:23,4 245
7 Team 19 (Pendel) AV Sprint - JPC 12 1:25,0 270
9 Team 23 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:25,2 223
9 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPC 11 1:25,6 262
11 Team 16 (Pendel) Atledo - JPB 9 1:26,9 203
12 Team 20 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 12 1:27,3 198


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:53,6 404
2 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 2:55,0 392
3 Team 18 (Team-est) AV Sprint - MPB 9 3:01,9 373
4 Team 24 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:08,5 290
5 Team 22 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:09,0 287
5 Team 13 (Team-est) Scorpio - JPC 6 3:09,1 344
7 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:11,1 327
8 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 12 3:13,0 259
9 Team 16 (Team-est) Atledo - JPB 9 3:15,1 246
10 Team 23 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:20,8 210
10 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:21,4 247
12 Team 15 (Team-est) DAK - JPB 6 DNF 0