Vereniging 'DAK' op 'Athletic Champs 4de wedstrijd regio 13'

Pupil A - Meerkamp

Naam 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Edwin Van...r Heijden JPA1 - Team 01 11,4 --- 13,1 13,50 15,50 3,00 189 0
Jonas Vos JPA1 - Team 01 10,4 --- 11,6 13,50 23,00 3,50 269 225
Melanie van Meel MPA1 - Team 01 11,6 --- 12,9 10,50 19,50 3,00 217 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 2:44,5 391
2 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:51,0 278
3 Team 05 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:52,8 262
4 Team 01 (Team-est) - JPA2 8 2:53,2 258
4 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA1 7 2:54,0 289
4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 8 2:54,0 289
7 Team 11 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:55,0 243
8 Team 10 (Team-est) AV Attila - JPA2 9 2:58,0 217
9 Team 08 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 3:06,1 156
10 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 DNF 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Elien Smits MPB - Team 15 --- 6,10 19,50 1,10 2,90 286 286
Isis van de Water MPB - Team 15 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Koen van Gestel JPMini - Team 15 --- 4,10 13,00 0,75 1,95 211 211
Milan Kwetters JPB - Team 15 --- 6,20 21,50 1,05 2,95 266 266
Nynke Lankhaar MPB - Team 15 --- 6,00 11,00 0,90 2,55 203 203
Stan van Gestel JPB - Team 15 --- 5,70 21,50 0,95 2,55 232 232


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:10,6 425
2 Team 17 (Pendel) Scorpio - JPB 8 1:16,4 338
3 Team 24 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:17,5 322
3 Team 18 (Pendel) AV Sprint - MPB 9 1:17,7 351
5 Team 15 (Pendel) DAK - JPB 6 1:21,4 270
5 Team 13 (Pendel) Scorpio - JPC 6 1:23,3 295
7 Team 22 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:23,4 245
7 Team 19 (Pendel) AV Sprint - JPC 12 1:25,0 270
9 Team 23 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:25,2 223
9 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPC 11 1:25,6 262
11 Team 16 (Pendel) Atledo - JPB 9 1:26,9 203
12 Team 20 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 12 1:27,3 198


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:53,6 404
2 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 2:55,0 392
3 Team 18 (Team-est) AV Sprint - MPB 9 3:01,9 373
4 Team 24 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:08,5 290
5 Team 22 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:09,0 287
5 Team 13 (Team-est) Scorpio - JPC 6 3:09,1 344
7 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:11,1 327
8 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 12 3:13,0 259
9 Team 16 (Team-est) Atledo - JPB 9 3:15,1 246
10 Team 23 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:20,8 210
10 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:21,4 247
12 Team 15 (Team-est) DAK - JPB 6 DNF 0