Vereniging 'AV Sprint' op 'Athletic Champs 4de wedstrijd regio 13'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Aimee Rynart MPA2 Team 07 10,4 --- 12,0 15,50 18,00 2,95 274 225
Anna van Langevelde MPA1 Team 03 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Aurelia Davis MPA2 Team 06 9,8 --- 10,8 16,50 20,50 3,65 350 350
Britt de Leeuw MPA2 Team 06 10,2 --- 11,4 14,50 26,50 3,40 333 144
Daantje Janssens MPA1 Team 03 9,7 --- 10,8 15,50 18,00 3,45 330 330
David Geurts JPA2 Team 09 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Eva Flier MPA2 Team 07 DNS --- DNS DNS DNS 3,10 54 54
Eva Koning MPA2 Team 07 10,8 --- 12,1 14,00 13,00 3,40 253 253
Femke Gijzen MPA2 Team 06 10,5 --- 11,2 13,50 17,50 3,20 281 73
Giel Huijsmans JPA1 Team 09 10,4 --- 13,2 12,50 19,50 2,85 212 212
Hugo van Keulen JPA2 Team 04 12,8 --- 14,2 16,00 9,00 2,75 140 55
Iris Mackenbach MPA2 Team 07 10,1 --- 12,2 18,00 26,00 3,05 328 328
Isis van Gils MPA2 Team 07 11,2 --- 13,7 18,00 19,50 3,10 256 256
Jesse Boomaars JPA1 Team 09 9,8 --- 12,3 15,00 35,50 3,05 309 309
Joss Ruedisueli MPA2 Team 06 10,0 --- 11,4 15,00 22,00 3,45 325 185
Juul de Reijdt MPA1 Team 06 9,9 --- 10,8 14,50 17,00 3,40 313 217
Kwinten Rotte JPA2 Team 04 10,1 --- 10,5 21,00 28,00 3,40 340 340
Linne van ...epstraten MPA1 Team 03 10,1 --- 11,6 15,00 15,50 3,10 281 245
Loïs Drent MPA2 Team 06 9,9 --- 11,2 18,00 24,50 3,80 369 369
Lotte van Ham MPA2 Team 06 9,7 --- 11,6 14,00 16,50 3,25 295 78
Luna Faas MPA2 Team 06 9,4 --- 11,0 18,50 17,50 3,40 347 239
Marije Huijbregtse MPA2 Team 07 10,5 --- 13,3 12,00 8,50 3,05 203 151
Nienke Blom MPA2 Team 06 10,0 --- 11,4 16,50 27,50 2,95 338 149
Nina Groffen MPA1 Team 03 10,1 --- 11,1 12,00 18,50 3,05 285 242
Roos van der Gracht MPA1 Team 07 11,2 --- 14,3 12,50 8,00 2,80 167 0
Rutger van...er Lichte JPA1 Team 09 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Sam Molenaar JPA2 Team 09 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Sam Janssens JPA2 Team 04 10,2 --- 11,4 17,00 27,50 3,40 304 304
Sarah Buijs MPA1 Team 03 DNS --- 12,3 18,00 18,00 3,05 227 172
Sjoerd van de Corput JPA1 Team 09 9,8 --- 12,9 12,50 18,00 3,00 228 228
Stef van Nunen JPA2 Team 04 10,2 --- 12,1 16,00 16,00 3,35 250 217
Stella Stroober MPA1 Team 03 11,6 --- 11,9 13,50 27,00 2,80 270 226
Sverre Handor JPA2 Team 09 9,6 --- 11,4 17,00 30,00 3,65 335 335
Tijl van Kasteren JPA1 Team 04 10,6 --- 11,8 14,00 21,50 3,30 252 252
Tobias de Prieëlle JPA2 Team 09 9,6 --- 10,7 23,50 29,00 3,50 367 367
Tom van Es JPA1 Team 04 12,1 --- 12,6 10,50 21,50 2,75 183 153
Tom van Breda JPA1 Team 04 12,2 --- 14,0 12,50 23,00 2,45 172 56
Wiesje Keij MPA2 Team 07 DNS --- DNS 16,50 20,50 DNS 121 121
Yair Herz JPA1 Team 04 12,4 --- 14,5 11,50 12,50 2,35 123 0
Ylva den Heijer MPA1 Team 03 10,4 --- 11,5 15,00 20,00 3,25 297 297


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 2:44,5 391
2 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:51,0 278
3 Team 05 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:52,8 262
4 Team 01 (Team-est) - JPA2 8 2:53,2 258
4 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA1 7 2:54,0 289
4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 8 2:54,0 289
7 Team 11 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:55,0 243
8 Team 10 (Team-est) AV Attila - JPA2 9 2:58,0 217
9 Team 08 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 3:06,1 156
10 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 DNF 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Anne Heijnen MPC Team 19 --- 4,90 11,00 1,00 3,10 282 237
Dirk Lorkeers JPB Team 14 --- 9,10 36,00 1,25 3,60 424 424
Emma van der Pas MPB Team 18 --- 4,80 16,00 0,85 2,95 215 114
Emma Krijnen MPMini Team 21 --- 2,10 8,00 0,70 2,10 149 0
Eva Maessen MPB Team 18 --- 5,90 13,00 0,95 2,95 232 70
Fenna Winkel MPB Team 18 --- 5,10 17,00 1,05 2,80 248 198
Fenna Peschke MPB Team 18 --- 4,30 13,00 0,90 2,95 201 56
Huub Kuyvenhoven JPB Team 14 --- 6,10 18,50 1,05 3,25 261 131
Jade van de Rest MPC Team 21 --- 3,00 8,50 0,80 3,00 190 74
Janna Kappen MPMini Team 19 --- 3,90 4,50 0,85 2,30 208 143
Janne Smits MPMini Team 21 --- 3,10 8,50 0,85 2,70 240 155
Jip Dol JPC Team 19 --- 3,60 9,00 0,75 2,20 137 0
Julian de Prieëlle JPB Team 14 --- 6,90 24,00 1,00 3,05 283 283
Jurre Sjaardema JPC Team 19 --- 4,50 12,50 0,85 2,35 189 46
Kilan Goddijn JPB Team 14 --- 8,00 23,50 1,15 3,50 333 333
Lars Bloemers JPB Team 14 --- 6,60 25,50 1,00 3,30 293 293
Laure van Nunen MPB Team 18 --- 3,60 7,50 0,90 2,35 144 0
Lieve Stoffelsen MPC Team 21 --- 3,80 13,00 0,70 2,50 193 56
Lukas Kok JPB Team 14 --- 4,80 11,50 0,90 2,80 178 0
Lukas Kegler JPMini Team 21 --- 2,70 8,50 0,75 2,20 163 0
Luuk Verbeek JPC Team 19 --- 4,50 13,50 0,90 3,45 246 133
Marit Peschke MPMini Team 19 --- 2,60 6,50 0,65 2,35 154 0
Merlijn Pellis JPB Team 14 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Myrthe Belt MPC Team 19 --- 2,90 5,50 0,75 2,20 127 0
Naimah de Wind MPB Team 18 --- 4,70 14,00 1,00 2,90 223 118
Niels Hermans JPC Team 21 --- 4,80 15,50 0,90 3,10 246 246
Noor Faas MPC Team 19 --- 4,10 6,50 0,85 2,70 194 121
Nore Stroober MPMini Team 19 --- 4,20 11,00 0,80 2,75 278 278
Ot Jansen JPC Team 21 --- 3,30 13,00 0,75 2,50 164 48
Puck van Gils MPC Team 21 --- 4,40 11,50 0,90 2,80 242 194
Renske van de Corput MPC Team 21 --- 4,00 11,50 0,85 2,60 216 113
Roan Stoot JPB Team 14 --- 4,90 12,50 0,85 2,95 182 0
Roza Felin... Willemen MPB Team 18 --- 5,70 15,00 1,05 3,30 267 267
Sam Hofmans MPB Team 18 --- 4,80 14,00 1,05 3,10 241 192
Senne van de Rest JPMini Team 21 --- 3,50 18,50 0,75 2,80 276 225
Silke Israel MPB Team 18 --- 6,30 17,00 1,05 3,15 280 280
Sjoerd Bastiaans JPB Team 14 --- 6,60 27,50 0,90 3,00 279 176
Sofie Buijs MPMini Team 19 --- 4,10 9,00 0,70 2,20 209 70
Ted Houtepen JPB Team 14 --- 6,30 16,50 1,00 2,90 236 0
Thijmen Kegler JPB Team 14 --- 5,80 13,00 0,95 2,75 202 0
Thomas Klunder JPC Team 19 --- 4,70 14,00 0,85 2,25 196 53
Tijmen Rotte JPC Team 21 --- 4,70 16,50 0,90 2,80 237 182
Tijn Janssens JPC Team 19 --- 6,70 15,50 0,95 2,95 279 279


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:10,6 425
2 Team 17 (Pendel) Scorpio - JPB 8 1:16,4 338
3 Team 24 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:17,5 322
3 Team 18 (Pendel) AV Sprint - MPB 9 1:17,7 351
5 Team 15 (Pendel) DAK - JPB 6 1:21,4 270
5 Team 13 (Pendel) Scorpio - JPC 6 1:23,3 295
7 Team 22 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:23,4 245
7 Team 19 (Pendel) AV Sprint - JPC 12 1:25,0 270
9 Team 23 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:25,2 223
9 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPC 11 1:25,6 262
11 Team 16 (Pendel) Atledo - JPB 9 1:26,9 203
12 Team 20 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 12 1:27,3 198


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:53,6 404
2 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 2:55,0 392
3 Team 18 (Team-est) AV Sprint - MPB 9 3:01,9 373
4 Team 24 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:08,5 290
5 Team 22 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:09,0 287
5 Team 13 (Team-est) Scorpio - JPC 6 3:09,1 344
7 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:11,1 327
8 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 12 3:13,0 259
9 Team 16 (Team-est) Atledo - JPB 9 3:15,1 246
10 Team 23 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:20,8 210
10 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:21,4 247
12 Team 15 (Team-est) DAK - JPB 6 DNF 0