Vereniging 'AV Attila' op 'Athletic Champs 4de wedstrijd regio 13'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Anne van Kempen MPA1 Team 11 11,0 --- 12,5 14,00 13,00 2,95 226 180
Bente Meijer MPA1 Team 08 10,6 --- 13,3 10,50 12,00 2,85 199 142
Danique Bergman MPA2 Team 08 10,6 --- 11,5 13,50 25,50 2,95 297 297
Dorris Versteijnen MPA1 Team 08 10,6 --- 12,1 13,50 13,00 2,90 238 238
Emma Ardon MPA1 Team 08 10,9 --- 12,1 13,50 12,50 2,70 222 109
Enzo Eijsermans JPA2 Team 10 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Floor Verhoeven MPA1 Team 11 10,7 --- 12,2 12,00 11,00 3,00 222 203
Giel Fitters JPA2 Team 11 10,2 --- 11,8 14,50 18,50 3,20 250 250
Ifelunwa Igwala MPA1 Team 11 10,4 --- 11,6 15,00 24,00 3,20 310 310
Inge Kribbe MPA1 Team 08 12,3 --- 14,5 10,50 14,00 2,75 156 30
Jasper van de Ven JPA1 Team 08 10,9 --- 12,4 11,00 14,50 2,75 186 75
Jhiti de Rooij MPA1 Team 11 11,2 --- 13,4 11,00 11,50 2,85 185 0
Kamiel Watzeels JPA2 Team 10 9,7 --- 11,2 14,50 15,00 3,40 265 217
Lieve Schoof MPA2 Team 10 10,9 --- 12,7 11,00 12,00 2,50 193 0
Linde Joosen MPA1 Team 11 11,3 --- 13,7 11,50 15,00 2,50 184 74
Lizzy Corsten MPA1 Team 11 11,0 --- 13,0 9,00 15,00 2,80 197 79
Luka Harahap MPA2 Team 10 11,0 --- 13,4 13,00 22,50 3,05 250 111
Luuk de Winter JPA1 Team 11 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Madelief Ruijters MPA1 Team 11 11,0 --- 14,5 10,00 12,00 2,70 169 46
Marit Schapendonk MPA1 Team 08 10,6 --- 13,7 13,00 10,00 3,60 226 175
Mathijs van Os JPA1 Team 10 10,1 --- 11,3 20,00 22,00 3,55 307 307
Merel Joosen MPA2 Team 10 10,5 --- 12,0 14,50 18,50 3,30 280 280
Merlijn Verbaan JPA1 Team 08 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Noralie Dieleman MPA2 Team 10 11,1 --- 12,6 12,00 11,00 2,80 200 0
Sem van Boxtel JPA1 Team 08 10,7 --- 12,9 12,50 15,50 3,00 200 70
Tessa de Jong MPA1 Team 08 10,5 --- 13,7 9,50 8,00 2,95 180 106
Thijs Picokrie JPA1 Team 08 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Tijl Rijnbout JPA1 Team 11 DNS --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Tim Versteijnen JPA1 Team 11 10,3 --- DNS 12,05 12,50 3,05 158 100
Tristen Strooper JPA1 Team 10 9,5 --- 10,8 20,50 42,00 3,85 411 411
Yvette Hendriksen MPA2 Team 10 10,0 --- 11,5 14,00 12,00 3,25 272 250


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 06 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 2:44,5 391
2 Team 09 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:51,0 278
3 Team 05 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:52,8 262
4 Team 01 (Team-est) - JPA2 8 2:53,2 258
4 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA1 7 2:54,0 289
4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - MPA2 8 2:54,0 289
7 Team 11 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 2:55,0 243
8 Team 10 (Team-est) AV Attila - JPA2 9 2:58,0 217
9 Team 08 (Team-est) AV Attila - JPA2 11 3:06,1 156
10 Team 04 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 DNF 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Amber van Gurp MPB Team 24 --- 6,00 19,50 0,90 2,40 238 201
Amir Al-Badie JPB Team 23 --- 4,80 12,50 0,75 1,95 137 0
Aniek de Man MPB Team 22 --- 4,10 7,50 0,80 2,75 152 0
Caries Land MPB Team 23 --- 5,00 14,50 0,95 2,50 209 169
Darko Kuijs JPC Team 24 --- 5,90 21,00 0,80 2,75 264 219
Djurre Zwerver JPC Team 22 --- 4,50 12,00 0,80 2,80 196 96
Eline van Kempen MPB Team 22 --- 5,20 13,00 0,95 3,25 232 232
Elyse Schoonen MPC Team 23 --- 3,80 8,00 0,80 2,30 170 0
Emma Gitz MPB Team 24 --- 4,80 11,00 0,95 3,00 208 120
Esther van Os MPC Team 23 --- 4,60 12,50 1,00 2,55 258 258
Eva van der Krabben MPC Team 23 --- 4,90 12,00 0,85 2,50 233 233
Femke Timmermans MPB Team 23 --- 4,10 10,50 0,85 2,40 161 0
Finn Ardon JPC Team 22 --- 4,90 15,50 0,90 2,85 238 238
Floris Dieleman JPC Team 24 --- 3,80 10,50 0,75 2,25 151 0
Froukje va...lkerwaard MPB Team 24 --- 5,60 14,50 0,85 2,80 214 98
Gijs van Berkel JPC Team 23 --- 4,20 11,00 0,80 2,15 162 0
Ivan Westendorp JPMini Team 22 --- 4,60 17,00 0,85 2,80 309 309
Jip van Iersel JPC Team 24 --- 4,70 21,00 0,80 2,35 229 135
Joosje van Gerwen MPB Team 23 --- 3,20 9,00 0,80 2,30 129 0
Josje van Straalen MPB Team 22 --- 4,60 10,00 1,00 3,05 209 129
Juul Jonas MPB Team 22 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Lieke van Berkel MPB Team 22 --- 4,50 11,00 0,85 2,80 181 0
Loek van der Burgt JPC Team 22 --- DNS DNS DNS DNS 0 0
Luuk Steenbakkers JPC Team 23 --- 5,50 17,00 0,75 2,80 231 193
Lynn van Beers MPC Team 22 --- 3,00 9,50 0,75 2,25 154 0
Mila Strooper MPB Team 24 --- 6,50 20,50 1,10 3,10 305 305
Miles Harahap JPB Team 23 --- 5,60 15,50 1,00 2,85 220 220
Milou van den Broek MPMini Team 22 --- 3,70 13,50 0,75 2,70 271 271
Noah Joosen JPMini Team 23 --- 3,70 10,50 0,70 2,50 202 58
Pelle Slobbe JPB Team 24 --- 6,40 19,50 0,85 2,90 230 70
Rogier Gitz JPMini Team 23 --- 2,60 7,50 0,85 2,10 168 70
Ruben Cranenburg JPC Team 22 --- 4,40 9,50 0,85 2,40 174 0
Sara Mauro MPC Team 24 --- 4,00 9,50 0,75 2,60 187 55
Thijs Rodenburg JPC Team 24 --- 6,00 20,00 0,80 2,15 238 162
Tom Bastiaansen JPB Team 24 --- 5,80 16,00 0,80 2,30 182 0
Wouter Pels JPC Team 24 --- 3,80 13,00 0,80 1,60 149 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:10,6 425
2 Team 17 (Pendel) Scorpio - JPB 8 1:16,4 338
3 Team 24 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:17,5 322
3 Team 18 (Pendel) AV Sprint - MPB 9 1:17,7 351
5 Team 15 (Pendel) DAK - JPB 6 1:21,4 270
5 Team 13 (Pendel) Scorpio - JPC 6 1:23,3 295
7 Team 22 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:23,4 245
7 Team 19 (Pendel) AV Sprint - JPC 12 1:25,0 270
9 Team 23 (Pendel) AV Attila - JPB 12 1:25,2 223
9 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPC 11 1:25,6 262
11 Team 16 (Pendel) Atledo - JPB 9 1:26,9 203
12 Team 20 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 12 1:27,3 198


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 17 (Team-est) Scorpio - JPB 8 2:53,6 404
2 Team 14 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 2:55,0 392
3 Team 18 (Team-est) AV Sprint - MPB 9 3:01,9 373
4 Team 24 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:08,5 290
5 Team 22 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:09,0 287
5 Team 13 (Team-est) Scorpio - JPC 6 3:09,1 344
7 Team 19 (Team-est) AV Sprint - JPC 12 3:11,1 327
8 Team 20 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 12 3:13,0 259
9 Team 16 (Team-est) Atledo - JPB 9 3:15,1 246
10 Team 23 (Team-est) AV Attila - JPB 12 3:20,8 210
10 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPC 11 3:21,4 247
12 Team 15 (Team-est) DAK - JPB 6 DNF 0