Vereniging 'AV Unitas' op 'Zuid-Limburgs baancircuit AVON Heerlen'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Cyriel Verberne Msen 100m
  • 12,08
  • Nick Godschalk JJB Discus
  • 41,88
  • Lars Joosten Msen 100m
  • 11,69
  • Laurien Theunissen MJC Ver
  • 4,65
  • Joas Leinders Msen 100m
  • 11,60
  • Michelle Weyers MJD 60m
  • 9,08
  • Mischa Hermans JJD Ver
  • 3,74
  • Nina Borger MJD Ver
  • 4,23
  • Laurien Theunissen MJC 80m
  • 11,33
  • Michelle Weyers MJD Ver
  • 4,25
  •  

    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Yonis Al Tammar 13,54 +0.0 m/s---
    Sergio Bellinzis 13,59 +0.0 m/s---


    Jongens Junior B - Discuswerpen 1,5 kilogram

    # Naam ResOBP
    Nick Godschalk 41,88 38,30
    Rik Goessens 36,35 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten 5 kilogram

    # Naam ResOBP
    Rik Goessens 11,08 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Sergio Bellinzis 1,55 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Sergio Bellinzis 4,86 +0.0 m/s---
    Yonis Al Tammar 3,97 +0.0 m/s---


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Remie Geurts 13,42 +0.0 m/s---


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    Remie Geurts 25,23 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Remie Geurts 8,87 7,95 DQ DQ DQ DQ 8,87 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Remie Geurts 4,93 +0.0 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Thijs Hoogendoorn 11,79 +0.0 m/s---
    Jeroen Hoogendoorn 12,29 +0.0 m/s---
    Pim Visser 12,73 +0.0 m/s---
    Finn Friesen 13,21 +0.0 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Thijs Hoogendoorn 3:31,67 ---
    Mischa Hermans 3:33,87 ---
    Danièl Castro 3:48,73 ---


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    Jeroen Hoogendoorn 13,70 ---


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Milo Hanssen 7,22 7,01 7,09 6,93 DQ DQ 7,22 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Milo Hanssen 1,30 ---
    Mischa Hermans 1,10 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Mischa Hermans 3,74 +0.0 m/s---
    Milo Hanssen 3,69 +0.0 m/s---
    Pim Visser 3,53 +0.0 m/s3,99
    Finn Friesen 3,43 +0.0 m/s---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Joas Leinders 11,60 +0.0 m/s11,57
    Lars Joosten 11,69 +0.0 m/s11,70
    Cyriel Verberne 12,08 +0.0 m/s11,70


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Lars Joosten 23,61 +0.0 m/s23,50


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBP
    Sam Timmermans 2:00,75 ---


    Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Etiènne Orbons 48,57 ---
    Cyriel Verberne 35,41 36,00
    Herman Visser 30,85 33,00


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBP
    Glenn Boessen DNS ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Joas Leinders 6,48 +0.0 m/s6,53
    Cyriel Verberne DNS 6,08


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Daphne Beumers 13,88 +0.0 m/s13,74


    Meisjes Junior A - 200 meter

    # Naam Res OBP
    Kim Frijns 28,68 +0.0 m/s28,11
    Daphne Beumers DNF 28,61


    Meisjes Junior A - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    Kim Habets 37,45 ---


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Renilde Zwartkruis 1,55 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Fleur Visser 14,48 +0.0 m/s14,27


    Meisjes Junior B - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    Fleur Visser 36,14 31,00
    Zyra van Oers 30,19 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Zyra van Oers 11,11 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Annemiek Zwartkruis 1,50 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Fleur Visser DNS 4,30


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Laurien Theunissen 11,33 +0.0 m/s---
    Danique Henkens 11,59 +0.0 m/s---
    Merel Visser 12,06 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Amy Brendel 1,35 1,45
    Merel Visser 1,30 1,40


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Laurien Theunissen 4,65 +0.0 m/s---
    Merel Visser 4,15 +0.0 m/s4,40


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Michelle Weyers 9,08 +0.0 m/s---
    Iris Hagedoren 9,84 +0.0 m/s---
    Sien Keiren 10,09 +0.0 m/s---
    Emer Zuijlen 10,25 +0.0 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Kirsten Maes 3:42,91 ---
    JMK van der Sluis 3:53,85 4:11,90
    Iris Hagedoren 4:15,50 ---


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    Michelle Weyers 18,67 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam P1P2P3P4P5P6ResOBP
    Sien Keiren 5,73 5,75 5,33 5,50 5,56 5,70 5,75 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Nina Borger DNS ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Michelle Weyers 4,25 +0.0 m/s---
    Nina Borger 4,23 +0.0 m/s---
    Kirsten Maes 3,93 +0.0 m/s---
    Sien Keiren 3,14 +0.0 m/s---


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Cindy Nolte-Hannon 1,45 ---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Arlette Stevens 4,68 +0.0 m/s5,08
    Cindy Nolte-Hannon 4,15 +0.0 m/s---