Vereniging 'Taxandria Atletiek' op '2e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.
 

Pupil A - Meerkamp

# Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
11 Marijn Hoondert Taxandria Team 09 JPA2 9,5 1425,00 12,1 14,00 24,50 3,10 339 339
24 Cas van Gorp Taxandria Team 09 JPA2 9,8 1450,00 11,5 12,50 14,00 3,10 302 302
28 Arthur Heinen Taxandria Team 09 JPA2 11,3 1325,00 12,9 16,50 26,50 2,65 283 283
35 Sam van Abeelen Taxandria Team 09 JPA1 11,0 1300,00 13,3 15,00 19,50 2,90 258 258
49 Janne Schulpen Taxandria Team 11 MPA2 11,4 DNS 13,0 13,00 10,50 2,90 202 187
53 Dana van der Lee Taxandria Team 11 MPA2 12,1 1250,00 15,0 12,00 10,50 2,45 186 186
58 Michelle Draad Taxandria Team 09 MPA2 12,3 1125,00 14,0 10,50 8,50 2,55 171 171
61 Sanne de Kruijf Taxandria Team 11 MPA2 12,4 DNS 14,5 13,50 13,00 2,40 158 158
64 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 11 MPA1 12,8 975,00 15,0 11,50 10,50 2,30 142 102
65 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 11 MPA2 12,7 975,00 16,8 12,00 12,50 2,25 137 137
69 Daan Verschoor Taxandria Team 11 JPA1 DNS DNS DNS 13,50 20,50 DNS 89 89
70 Bo de Groof Taxandria Team 09 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:51,6 320
2 Team 10 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,5 251
3 Team 09 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,6 247
4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:59,7 242
5 Team 01 (Team-est) - JPA2 7 3:02,8 228
6 Team 06 (Team-est) DAK - JPA2 8 3:03,5 226
7 Team 05 (Team-est) ACW `66 - JPA2 9 3:05,3 218
7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:07,1 242
9 Team 11 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 3:14,9 180
10 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
10 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
10 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
10 Team 23 (Team-est) - MPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

# Naam Team Categorie DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
24 Okke van den Elsen Taxandria Team 19 JPB 950,00 5,60 16,50 1,00 2,50 273 273
34 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 19 JPB 975,00 4,10 13,50 0,90 3,00 250 196
37 Benthe Leermakers Taxandria Team 19 MPMini 825,00 2,70 5,00 0,80 2,15 241 194
44 Sophie Willaert Taxandria Team 19 MPB 875,00 3,70 13,00 0,90 2,35 223 172
62 Julian Hoondert Taxandria Team 19 JPC 900,00 3,50 6,56 0,75 2,10 186 141
69 Stijn Barends Taxandria Team 19 JPB 875,00 3,50 9,50 0,75 2,05 160 23
69 Gijs van Gorkom Taxandria Team 19 JPMini 500,00 3,70 5,50 0,75 1,80 160 114
74 Marlieke van Elderen Taxandria Team 19 MPMini 775,00 1,70 4,00 0,70 1,45 149 115


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0