Vereniging 'Taxandria Atletiek' op '2e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.
 

Pupil A - Meerkamp

# Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
11 Marijn Hoondert JPA2 Team 09 9,5 1425,00 12,1 14,00 24,50 3,10 339 339
24 Cas van Gorp JPA2 Team 09 9,8 1450,00 11,5 12,50 14,00 3,10 302 302
28 Arthur Heinen JPA2 Team 09 11,3 1325,00 12,9 16,50 26,50 2,65 283 283
35 Sam van Abeelen JPA1 Team 09 11,0 1300,00 13,3 15,00 19,50 2,90 258 258
49 Janne Schulpen MPA2 Team 11 11,4 DNS 13,0 13,00 10,50 2,90 202 187
53 Dana van der Lee MPA2 Team 11 12,1 1250,00 15,0 12,00 10,50 2,45 186 186
58 Michelle Draad MPA2 Team 09 12,3 1125,00 14,0 10,50 8,50 2,55 171 171
61 Sanne de Kruijf MPA2 Team 11 12,4 DNS 14,5 13,50 13,00 2,40 158 158
64 Ayaan Omer Ige MPA1 Team 11 12,8 975,00 15,0 11,50 10,50 2,30 142 102
65 Marjolijn Wolfs MPA2 Team 11 12,7 975,00 16,8 12,00 12,50 2,25 137 137
69 Daan Verschoor JPA1 Team 11 DNS DNS DNS 13,50 20,50 DNS 89 89
70 Bo de Groof MPA2 Team 09 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:51,6 320
2 Team 10 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,5 251
3 Team 09 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,6 247
4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:59,7 242
5 Team 01 (Team-est) - JPA2 7 3:02,8 228
6 Team 06 (Team-est) DAK - JPA2 8 3:03,5 226
7 Team 05 (Team-est) ACW `66 - JPA2 9 3:05,3 218
7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:07,1 242
9 Team 11 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 3:14,9 180
10 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
10 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
10 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
10 Team 23 (Team-est) - MPA2 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

# Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
24 Okke van den Elsen JPB Team 19 950,00 5,60 16,50 1,00 2,50 273 273
34 Gijs Schoenmakers JPB Team 19 975,00 4,10 13,50 0,90 3,00 250 196
37 Benthe Leermakers MPMini Team 19 825,00 2,70 5,00 0,80 2,15 241 194
44 Sophie Willaert MPB Team 19 875,00 3,70 13,00 0,90 2,35 223 172
62 Julian Hoondert JPC Team 19 900,00 3,50 6,56 0,75 2,10 186 141
69 Stijn Barends JPB Team 19 875,00 3,50 9,50 0,75 2,05 160 23
69 Gijs van Gorkom JPMini Team 19 500,00 3,70 5,50 0,75 1,80 160 114
74 Marlieke van Elderen MPMini Team 19 775,00 1,70 4,00 0,70 1,45 149 115


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0