Vereniging 'Scorpio' op '2e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Daan van der Made JPB Vortex
  • 22,00
  • Moniek van den Biggelaar MPC Hoog
  • 0,85
  • Faylinn Jansen MPMini Duur
  • 800,00
  • Bas van der Made JPMini Hoog
  • 0,85
  • Milano Kastanja JPC Duur
  • 975,00
  • Moniek van den Biggelaar MPC M-bal
  • 4,50
  • Vigo Maljaars JPB Duur
  • 1050,00
  • Jelske Schets MPC Hoog
  • 0,85
  • Faylinn Jansen MPMini Hoog
  • 0,80
  • Freek Voets JPC Duur
  • 950,00
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    43 Sander Lans JPA2 Team 01 12,3 1125,00 13,5 15,00 24,00 2,90 231 231
    44 Arthur Ca...t Alfonso JPA1 Team 01 DNS DNS 12,0 17,00 27,00 3,10 229 229
    63 Evi van Driel MPA1 Team 01 12,5 1200,00 15,5 9,00 9,50 2,40 150 60
    70 Daan van der Made JPA1 Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:51,6 320
    2 Team 10 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,5 251
    3 Team 09 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,6 247
    4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:59,7 242
    5 Team 01 (Team-est) - JPA2 7 3:02,8 228
    6 Team 06 (Team-est) DAK - JPA2 8 3:03,5 226
    7 Team 05 (Team-est) ACW `66 - JPA2 9 3:05,3 218
    7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:07,1 242
    9 Team 11 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 3:14,9 180
    10 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    10 Team 23 (Team-est) - MPA2 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    12 Daan van der Made JPB Team 14 900,00 5,80 22,00 0,90 3,05 297 193
    14 Bas van der Made JPMini Team 14 825,00 3,50 12,00 0,85 2,40 295 295
    17 Faylinn Jansen MPMini Team 14 800,00 3,30 9,50 0,80 2,35 290 290
    19 Moniek van...Biggelaar MPC Team 14 850,00 4,50 11,00 0,85 2,55 284 183
    24 Freek Voets JPC Team 14 950,00 3,80 14,00 0,90 2,55 273 121
    27 Milano Kastanja JPC Team 14 975,00 3,80 11,00 0,90 2,65 267 141
    30 Jelske Schets MPC Team 14 825,00 4,40 9,50 0,85 2,45 263 128
    32 Vigo Maljaars JPB Team 14 1050,00 4,80 10,00 0,90 2,95 256 129
    55 Dario Ehrismann JPC Team 14 875,00 3,40 8,50 0,85 2,25 207 0
    55 Stijn Groeneveld JPB Team 14 850,00 4,40 16,00 0,80 2,25 207 50
    79 Jasper Buschman JPC Team 14 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
    2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
    3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
    4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
    5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
    6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
    7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
    8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
    9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
    1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
    3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
    4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
    5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
    6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
    7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
    8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
    9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0