Vereniging 'DJA' op '2e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

Tim Klein
  • Pupil A - Meerkamp - 460 punten
  • 60 meter   9,9
  • Meters maken   1500,00
  • 60 meter horden   10,5
  • Slingeren   19,50
  • Vortexwerpen   37,00
  • Verspringen   4,00

Hoogtepunten

Tim Klein JPA2 Vortex
  • 37,00
  • Anouk Boomaerts MPA1 60mH
  • 12,4
  • Daan van Dessel JPB Duur
  • 1125,00
  • Jim Putter JPC Duur
  • 1025,00
  • Anouk Boomaerts MPA1 Ver
  • 2,95
  • Joey de Hesselle JPA1 Sling
  • 21,50
  • Anouk Boomaerts MPA1 Vortex
  • 23,00
  • Tim Klein JPA2 60mH
  • 10,5
  • Anouk Boomaerts MPA1 Duur
  • 1475,00
  • Anouk Boomaerts MPA1 Sling
  • 15,00
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Tim Klein DJA Team 01 JPA2 9,9 1500,00 10,5 19,50 37,00 4,00 460 460
    12 Anouk Boomaerts DJA Team 01 MPA1 11,7 1475,00 12,4 15,00 23,00 2,95 335 335
    18 Joey de Hesselle DJA Team 01 JPA1 10,9 DNS 11,1 21,50 25,50 3,55 318 318


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:51,6 320
    2 Team 10 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,5 251
    3 Team 09 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,6 247
    4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:59,7 242
    5 Team 01 (Team-est) - JPA2 7 3:02,8 228
    6 Team 06 (Team-est) DAK - JPA2 8 3:03,5 226
    7 Team 05 (Team-est) ACW `66 - JPA2 9 3:05,3 218
    7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:07,1 242
    9 Team 11 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 3:14,9 180
    10 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    10 Team 23 (Team-est) - MPA2 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team Categorie DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    5 Daan van Dessel DJA Team 21 JPB 1125,00 4,30 20,50 1,05 3,00 330 330
    10 Jim Putter DJA Team 15 JPC 1025,00 3,90 12,00 0,90 3,10 303 303


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
    2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
    3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
    4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
    5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
    6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
    7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
    8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
    9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
    1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
    3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
    4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
    5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
    6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
    7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
    8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
    9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0