Vereniging 'DJA' op '2e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

Tim Klein
  • Pupil A - Meerkamp - 460 punten
  • 60 meter   9,9
  • Meters maken   1500,00
  • 60 meter horden   10,5
  • Slingeren   19,50
  • Vortexwerpen   37,00
  • Verspringen   4,00

Hoogtepunten

Tim Klein JPA2 Vortex
  • 37,00
  • Anouk Boomaerts MPA1 Ver
  • 2,95
  • Daan van Dessel JPB Duur
  • 1125,00
  • Anouk Boomaerts MPA1 Duur
  • 1475,00
  • Anouk Boomaerts MPA1 Vortex
  • 23,00
  • Joey de Hesselle JPA1 Sling
  • 21,50
  • Jim Putter JPC Duur
  • 1025,00
  • Anouk Boomaerts MPA1 60mH
  • 12,4
  • Anouk Boomaerts MPA1 Sling
  • 15,00
  • Tim Klein JPA2 60mH
  • 10,5
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Tim Klein JPA2 - Team 01 9,9 1500,00 10,5 19,50 37,00 4,00 460 460
    12 Anouk Boomaerts MPA1 - Team 01 11,7 1475,00 12,4 15,00 23,00 2,95 335 335
    18 Joey de Hesselle JPA1 - Team 01 10,9 DNS 11,1 21,50 25,50 3,55 318 318


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:51,6 320
    2 Team 10 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,5 251
    3 Team 09 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,6 247
    4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:59,7 242
    5 Team 01 (Team-est) - JPA2 7 3:02,8 228
    6 Team 06 (Team-est) DAK - JPA2 8 3:03,5 226
    7 Team 05 (Team-est) ACW `66 - JPA2 9 3:05,3 218
    7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:07,1 242
    9 Team 11 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 3:14,9 180
    10 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    10 Team 23 (Team-est) - MPA2 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    5 Daan van Dessel JPB - Team 21 1125,00 4,30 20,50 1,05 3,00 330 330
    10 Jim Putter JPC - Team 15 1025,00 3,90 12,00 0,90 3,10 303 303


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
    2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
    3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
    4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
    5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
    6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
    7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
    8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
    9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
    1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
    3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
    4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
    5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
    6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
    7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
    8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
    9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0