Vereniging 'DAK' op '2e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Eef Moorees MPMini Duur
  • 825,00
  • Elien Smits MPC Hoog
  • 0,90
  • Hidde Struik JPMini Duur
  • 975,00
  • Thymen van Zon JPA2 60m
  • 10,1
  • Elien Smits MPC Duur
  • 1025,00
  • Mirthe van Zon MPC Duur
  • 1050,00
  • Kjell van der Staak JPMini Duur
  • 825,00
  • Kjell van der Staak JPMini Hoog
  • 0,80
  • Quinn van Hedel JPA1 60mH
  • 11,6
  • Daniek van Loon MPC M-bal
  • 4,70
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    22 Quinn van Hedel DAK Team 06 JPA1 10,4 1250,00 11,6 16,00 22,50 3,12 311 273
    26 Thymen van Zon DAK Team 06 JPA2 10,1 1325,00 13,1 16,50 21,50 2,85 293 252
    32 Ine Smits DAK Team 06 MPA2 10,5 1250,00 13,0 14,00 12,00 2,70 268 248
    34 Roemer Struik DAK Team 06 JPA1 10,7 1325,00 12,9 14,00 19,50 2,80 264 264
    37 LARS KARREMANS DAK Team 06 JPA2 10,8 1450,00 12,9 13,00 17,50 2,50 256 138
    42 Nynke Verweij DAK Team 06 MPA1 10,9 1225,00 13,2 11,50 14,00 2,45 240 200
    51 Janne-Lynn Himpers DAK Team 06 MPA1 11,8 1050,00 14,0 13,50 11,50 2,20 187 50
    70 Fleur de Vries DAK Team 06 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:51,6 320
    2 Team 10 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,5 251
    3 Team 09 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,6 247
    4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:59,7 242
    5 Team 01 (Team-est) - JPA2 7 3:02,8 228
    6 Team 06 (Team-est) DAK - JPA2 8 3:03,5 226
    7 Team 05 (Team-est) ACW `66 - JPA2 9 3:05,3 218
    7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:07,1 242
    9 Team 11 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 3:14,9 180
    10 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    10 Team 23 (Team-est) - MPA2 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team Categorie DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    4 Elien Smits DAK Team 18 MPC 1025,00 4,50 12,50 0,90 2,80 355 355
    10 Mirthe van Zon DAK Team 17 MPC 1050,00 3,80 8,00 0,80 2,70 303 279
    22 Kjell van der Staak DAK Team 17 JPMini 825,00 3,10 12,00 0,80 2,30 274 274
    29 Hidde Struik DAK Team 17 JPMini 975,00 3,10 8,00 0,70 2,20 265 170
    30 Daniek van Loon DAK Team 17 MPC 775,00 4,70 12,50 0,75 2,50 263 167
    41 Milan Kwetters DAK Team 17 JPC 875,00 3,60 9,00 0,85 2,75 230 111
    44 Sepp Knippels DAK Team 17 JPB 950,00 4,20 10,50 0,85 2,90 223 27
    48 Marit Geurts DAK Team 17 MPC 750,00 4,20 8,00 0,75 2,45 221 105
    51 Stan van Gestel DAK Team 17 JPC 900,00 3,50 11,00 0,75 2,30 214 96
    53 Edwin Van...r Heijden DAK Team 18 JPB 800,00 4,70 13,50 0,85 2,65 211 128
    65 Eef Moorees DAK Team 17 MPMini 825,00 1,90 4,50 0,70 1,55 173 128
    67 Koen van Gestel DAK Team 17 JPMini 800,00 2,30 6,00 0,65 1,75 164 0
    72 Mees de Ree DAK Team 18 JPMini 750,00 2,10 5,00 0,75 1,70 158 105
    73 Isis van de Water DAK Team 17 MPC 775,00 2,10 5,00 0,75 2,05 154 52
    75 Anne Smits DAK Team 18 MPB DNS 2,80 8,50 0,90 DNS 104 0
    77 Melanie van Meel DAK Team 18 MPB DNS 2,20 9,50 0,90 DNS 99 0
    78 Jurre Kleijssen DAK Team 18 JPB DNS DNS 8,00 0,85 DNS 65 0
    79 Babette van de Sande DAK MPC --- --- --- --- --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
    2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
    3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
    4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
    5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
    6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
    7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
    8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
    9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
    1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
    3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
    4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
    5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
    6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
    7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
    8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
    9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0