Vereniging 'AV Sprint' op '2e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

Tibbe Teunissen
  • Pupil A - Meerkamp - 450 punten
  • 60 meter   9,4
  • Meters maken   1500,00
  • 60 meter horden   10,0
  • Slingeren   20,50
  • Vortexwerpen   29,00
  • Verspringen   3,75
Bram Marijnissen
  • Pupil A - Meerkamp - 404 punten
  • 60 meter   9,9
  • Meters maken   1475,00
  • 60 meter horden   10,5
  • Slingeren   17,50
  • Vortexwerpen   30,50
  • Verspringen   3,30
Luuk Pelkmans
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 398 punten
  • Meters maken   1125,00
  • Medicienbalstoten   5,50
  • Vortexwerpen   29,00
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,20
Dirk Lorkeers
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 359 punten
  • Meters maken   1075,00
  • Medicienbalstoten   4,80
  • Vortexwerpen   18,00
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,70

Hoogtepunten

Juul de Reijdt MPB Hoog
  • 1,05
  • Femke Dam MPA2 60mH
  • 11,3
  • Tim Pelkmans JPA2 60mH
  • 9,8
  • Dirk Lorkeers JPC Duur
  • 1075,00
  • Luuk Pelkmans JPB Duur
  • 1125,00
  • Noor Faas MPMini Duur
  • 925,00
  • Tim Pelkmans JPA2 Vortex
  • 35,00
  • Bijou Leto MPA2 60mH
  • 11,3
  • Luuk Pelkmans JPB Vortex
  • 29,00
  • Roza Willemen MPC Duur
  • 1075,00
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    2 Tibbe Teunissen JPA2 Team 07 9,4 1500,00 10,0 20,50 29,00 3,75 450 450
    3 Bram Marijnissen JPA2 Team 07 9,9 1475,00 10,5 17,50 30,50 3,30 404 404
    4 Alexander ...n Paassen JPA2 Team 10 9,6 1375,00 10,1 19,50 22,50 3,45 393 393
    5 Femke Dam MPA2 Team 03 10,0 1350,00 11,3 14,50 19,50 3,35 372 372
    6 Bijou Leto MPA2 Team 03 9,9 1450,00 11,3 13,50 16,00 3,30 368 334
    7 Britt de Leeuw MPA1 Team 03 10,6 1300,00 11,8 15,00 22,00 3,35 355 247
    8 Mark Smolders JPA2 Team 07 9,7 1400,00 11,5 18,50 18,50 3,40 350 350
    9 Joost Winkel JPA2 Team 07 9,7 1450,00 11,8 14,50 24,50 3,25 349 349
    10 Tim Pelkmans JPA2 Team 10 DNS DNS 9,8 21,00 35,00 4,05 342 342
    12 Kwinten Rotte JPA1 Team 07 9,5 1400,00 12,4 16,50 22,00 3,10 335 335
    14 Aurelia Davis MPA1 Team 03 10,5 1400,00 11,5 12,50 15,50 3,10 330 136
    15 Tobias de Prieëlle JPA1 Team 10 10,2 1300,00 11,9 18,00 22,50 3,25 328 328
    16 Luna Faas MPA1 Team 02 10,3 1425,00 11,7 14,50 11,50 2,95 324 306
    17 Guus Guikink JPA2 Team 10 10,5 1300,00 12,6 20,50 22,50 3,15 321 273
    18 Sverre Handor JPA1 Team 10 9,6 1300,00 11,8 14,00 20,00 3,25 318 318
    20 Loïs Drent MPA1 Team 03 10,7 1325,00 12,2 13,00 17,50 3,10 313 140
    23 Danisha Kats MPA1 Team 03 10,3 DNS 11,8 17,50 18,00 3,25 308 239
    27 Lotte van Ham MPA1 Team 03 10,4 1325,00 12,2 9,00 12,50 3,25 287 175
    29 Milou van der Lichte MPA2 Team 03 10,1 1275,00 11,8 11,00 10,50 2,70 281 72
    33 Bo Goos MPA2 Team 03 10,9 1250,00 12,6 9,50 16,00 3,05 267 34
    36 Femke Gijzen MPA1 Team 02 11,0 1300,00 12,5 10,50 12,00 2,85 257 222
    38 Jort Bouman JPA2 Team 10 10,3 1175,00 12,4 12,50 17,50 2,90 255 109
    39 Laoise Van der Bend MPA2 Team 02 11,6 1100,00 12,0 14,50 12,00 2,85 252 186
    41 Nienke Blom MPA1 Team 02 11,2 1300,00 13,6 11,50 13,50 2,75 243 203
    46 Mette den Heijer MPA2 Team 02 11,5 1075,00 13,3 11,50 12,50 2,45 207 107
    47 Pip Huijsmans MPA2 Team 03 11,3 1275,00 14,1 9,50 13,50 2,15 204 0
    48 Michon Goddijn JPA2 Team 10 11,0 1225,00 13,3 11,00 14,50 2,35 203 35
    50 Aimee Rynart MPA1 Team 02 12,0 1125,00 13,3 9,50 12,50 2,35 189 98
    51 Renske Bloemers MPA2 Team 03 DNS DNS 11,5 11,50 13,00 2,95 187 74
    55 Mia Anker MPA2 Team 02 11,3 1100,00 14,0 11,50 8,00 2,30 183 84
    56 Fenna Jacobs MPA1 Team 02 10,6 DNS 13,9 10,50 11,00 2,50 182 94
    60 Eva Flier MPA1 Team 02 12,1 1175,00 14,9 10,00 8,00 2,45 161 35
    62 Tobias Herbers JPA1 Team 07 12,8 DNS 13,9 13,00 17,00 2,50 151 0
    66 Hugo van Keulen JPA1 Team 07 12,9 1200,00 15,3 8,50 10,50 2,10 120 0
    67 Thijs Mol JPA1 Team 07 11,9 DNS 14,0 10,00 DNS 2,55 118 0
    68 David Geurts JPA1 Team 10 10,9 DNS DNS DNS 17,00 2,00 96 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:51,6 320
    2 Team 10 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,5 251
    3 Team 09 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,6 247
    4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:59,7 242
    5 Team 01 (Team-est) - JPA2 7 3:02,8 228
    6 Team 06 (Team-est) DAK - JPA2 8 3:03,5 226
    7 Team 05 (Team-est) ACW `66 - JPA2 9 3:05,3 218
    7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:07,1 242
    9 Team 11 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 3:14,9 180
    10 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    10 Team 23 (Team-est) - MPA2 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Luuk Pelkmans JPB Team 22 1125,00 5,50 29,00 1,10 3,20 398 398
    3 Dirk Lorkeers JPC Team 15 1075,00 4,80 18,00 1,00 2,70 359 359
    7 Kilan Goddijn JPC Team 21 950,00 4,80 16,00 0,90 3,25 329 329
    8 Lars Bloemers JPC Team 15 1025,00 4,20 17,00 0,90 2,80 322 322
    13 Roza Willemen MPC Team 15 1075,00 2,60 9,50 0,80 2,70 296 177
    14 Jesse Boomaars JPB Team 22 950,00 4,60 24,50 0,90 2,90 295 250
    17 Fenna Winkel MPC Team 21 925,00 3,40 13,00 0,85 2,50 290 290
    20 Bas Guikink JPC Team 21 950,00 4,40 15,50 0,85 2,55 283 225
    22 Julian de Prieëlle JPC Team 15 900,00 4,10 16,50 0,80 2,75 274 162
    24 Juul de Reijdt MPB Team 22 925,00 4,40 9,50 1,05 3,10 273 248
    33 Daantje Janssens MPB Team 22 950,00 4,30 11,50 0,90 2,80 254 220
    35 Nienke Mol MPMini Team 21 825,00 2,40 7,00 0,70 2,50 248 124
    36 Noor Faas MPMini Team 15 925,00 1,80 6,00 0,75 2,05 242 166
    37 Silke Israel MPC Team 15 825,00 2,90 9,50 0,90 2,40 241 108
    40 Thijmen Kegler JPC Team 21 975,00 3,40 12,00 0,80 2,25 237 76
    41 Sarah Buijs MPB Team 22 850,00 3,50 11,50 0,90 2,95 230 115
    43 Ylva den Heijer MPB Team 22 900,00 4,70 10,50 0,85 2,40 227 51
    46 Huub Kuyvenhoven JPC Team 21 900,00 3,80 10,00 0,75 2,50 222 42
    46 TOM VAN ES JPB Team 22 950,00 4,30 14,50 0,85 2,30 222 103
    50 Stefan Schuld JPB Team 22 875,00 4,70 16,00 0,75 2,50 216 97
    57 Merlijn Pellis JPC Team 15 850,00 2,60 10,00 0,80 2,65 204 0
    58 Giel Huijsmans JPB Team 22 875,00 4,00 13,00 0,80 2,30 193 37
    60 Eline Hendrikx MPC Team 21 875,00 2,30 6,00 0,80 2,00 191 60
    63 Anna van Langevelde MPB Team 22 775,00 3,00 9,50 0,85 2,45 178 0
    66 Lukas Kok JPC Team 15 875,00 1,90 11,50 0,65 2,10 168 38
    67 Rutger van...er Lichte JPB Team 22 850,00 3,10 13,00 0,65 2,40 164 0
    69 Ilse Rijnart MPC Team 21 400,00 3,10 11,00 0,75 2,00 160 41
    76 Naïmah De Wind MPC Team 15 DNS 2,50 DNS 0,65 2,25 103 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
    2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
    3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
    4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
    5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
    6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
    7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
    8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
    9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
    1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
    3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
    4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
    5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
    6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
    7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
    8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
    9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0