Vereniging 'ACW `66' op '2e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Hélène de Rooij MPC Hoog
  • 0,75
  • Merel van der Mee MPA1 60m
  • 9,2
  • Ruben van Geenen JPC Duur
  • 1150,00
  • Merel van der Mee MPA1 60mH
  • 11,4
  • Remco Jocaille JPB Duur
  • 1000,00
  • Sam Kersen MPB Hoog
  • 0,95
  • Remco Jocaille JPB Hoog
  • 1,00
  • Marit Traas MPC Hoog
  • 0,75
  • Ton Rozenbrand JPA1 60m
  • 9,6
  • Ton Rozenbrand JPA1 60mH
  • 11,2
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    20 Ton Rozenbrand JPA1 Team 05 9,6 1475,00 11,2 12,00 19,50 2,50 313 283
    25 Merel van der Mee MPA1 Team 05 9,2 1275,00 11,4 10,50 9,00 2,55 301 256
    30 Reinier de Rooij JPA1 Team 05 10,0 1400,00 12,4 12,50 15,50 2,80 276 276
    31 Lars Bellekom JPA2 Team 05 10,5 1375,00 13,3 12,00 23,00 2,80 273 234
    40 Tim Nijssen JPA2 Team 05 10,5 1275,00 12,1 13,00 14,00 2,70 250 186
    45 Bram Snoeren JPA1 Team 05 11,2 300,00 12,5 14,50 21,00 2,85 223 183
    54 Sep de Graaff JPA1 Team 05 11,6 1300,00 14,7 10,50 15,50 2,40 185 71
    57 Tess de Ronde MPA1 Team 05 11,5 1175,00 13,9 9,00 9,50 2,15 176 0
    59 Sander van Geenen JPA1 Team 05 11,3 1150,00 14,5 10,00 13,00 2,30 165 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:51,6 320
    2 Team 10 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,5 251
    3 Team 09 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,6 247
    4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:59,7 242
    5 Team 01 (Team-est) - JPA2 7 3:02,8 228
    6 Team 06 (Team-est) DAK - JPA2 8 3:03,5 226
    7 Team 05 (Team-est) ACW `66 - JPA2 9 3:05,3 218
    7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:07,1 242
    9 Team 11 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 3:14,9 180
    10 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    10 Team 23 (Team-est) - MPA2 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    9 Ruben van Geenen JPC Team 18 1150,00 3,60 11,00 0,90 2,70 309 309
    16 Remco Jocaille JPB Team 18 1000,00 5,50 17,00 1,00 2,75 291 291
    49 Sam Kersen MPB Team 18 825,00 3,50 9,50 0,95 2,80 218 159
    58 Marit Traas MPC Team 18 675,00 3,70 9,00 0,75 2,20 193 76
    64 Hélène de Rooij MPC Team 18 750,00 3,00 7,00 0,75 2,05 176 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
    2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
    3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
    4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
    5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
    6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
    7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
    8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
    9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
    1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
    3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
    4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
    5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
    6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
    7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
    8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
    9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0