Vereniging 'ACW `66' op '2e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Ton Rozenbrand JPA1 60mH
  • 11,2
  • Marit Traas MPC Hoog
  • 0,75
  • Merel van der Mee MPA1 60m
  • 9,2
  • Ruben van Geenen JPC Duur
  • 1150,00
  • Merel van der Mee MPA1 60mH
  • 11,4
  • Remco Jocaille JPB Duur
  • 1000,00
  • Remco Jocaille JPB Hoog
  • 1,00
  • Ton Rozenbrand JPA1 60m
  • 9,6
  • Hélène de Rooij MPC Hoog
  • 0,75
  • Sam Kersen MPB Hoog
  • 0,95
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    20 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 05 JPA1 9,6 1475,00 11,2 12,00 19,50 2,50 313 283
    25 Merel van der Mee ACW `66 Team 05 MPA1 9,2 1275,00 11,4 10,50 9,00 2,55 301 256
    30 Reinier de Rooij ACW `66 Team 05 JPA1 10,0 1400,00 12,4 12,50 15,50 2,80 276 276
    31 Lars Bellekom ACW `66 Team 05 JPA2 10,5 1375,00 13,3 12,00 23,00 2,80 273 234
    40 Tim Nijssen ACW `66 Team 05 JPA2 10,5 1275,00 12,1 13,00 14,00 2,70 250 186
    45 Bram Snoeren ACW `66 Team 05 JPA1 11,2 300,00 12,5 14,50 21,00 2,85 223 183
    54 Sep de Graaff ACW `66 Team 05 JPA1 11,6 1300,00 14,7 10,50 15,50 2,40 185 71
    57 Tess de Ronde ACW `66 Team 05 MPA1 11,5 1175,00 13,9 9,00 9,50 2,15 176 0
    59 Sander van Geenen ACW `66 Team 05 JPA1 11,3 1150,00 14,5 10,00 13,00 2,30 165 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:51,6 320
    2 Team 10 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,5 251
    3 Team 09 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,6 247
    4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:59,7 242
    5 Team 01 (Team-est) - JPA2 7 3:02,8 228
    6 Team 06 (Team-est) DAK - JPA2 8 3:03,5 226
    7 Team 05 (Team-est) ACW `66 - JPA2 9 3:05,3 218
    7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:07,1 242
    9 Team 11 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 3:14,9 180
    10 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    10 Team 23 (Team-est) - MPA2 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team Categorie DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    9 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 JPC 1150,00 3,60 11,00 0,90 2,70 309 309
    16 Remco Jocaille ACW `66 Team 18 JPB 1000,00 5,50 17,00 1,00 2,75 291 291
    49 Sam Kersen ACW `66 Team 18 MPB 825,00 3,50 9,50 0,95 2,80 218 159
    58 Marit Traas ACW `66 Team 18 MPC 675,00 3,70 9,00 0,75 2,20 193 76
    64 Hélène de Rooij ACW `66 Team 18 MPC 750,00 3,00 7,00 0,75 2,05 176 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
    2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
    3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
    4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
    5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
    6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
    7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
    8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
    9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
    1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
    3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
    4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
    5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
    6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
    7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
    8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
    9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0