Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ACW `66 ACW 14
Altena Road Runners ALTN 0
Atledo ATLD 0
AV Achil `87 AC87 0
AV Attila ATTL 0
AV Spiridon SPRD 8
AV Sprint SPRN 64
DAK DAK 26
DJA DJA 5
Gloria Atletiek GLRA 0
Loopgroep Goirle LGGL 0
Loopgroep GoRun LGGR 0
Nederland NED 0
Scorpio SCRP 15
Taxandria Atletiek TXND 20
Tilburg Road Runners TRR 0
TLV ''De Langstraat'' TLVL 0
TSAV Parcival PRCV 0

Prijzen

Tim Klein
  • Pupil A - Meerkamp - 460 punten
  • 60 meter   9,9
  • Meters maken   1500,00
  • 60 meter horden   10,5
  • Slingeren   19,50
  • Vortexwerpen   37,00
  • Verspringen   4,00
Tibbe Teunissen
  • Pupil A - Meerkamp - 450 punten
  • 60 meter   9,4
  • Meters maken   1500,00
  • 60 meter horden   10,0
  • Slingeren   20,50
  • Vortexwerpen   29,00
  • Verspringen   3,75
Bram Marijnissen
  • Pupil A - Meerkamp - 404 punten
  • 60 meter   9,9
  • Meters maken   1475,00
  • 60 meter horden   10,5
  • Slingeren   17,50
  • Vortexwerpen   30,50
  • Verspringen   3,30
Luuk Pelkmans
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 398 punten
  • Meters maken   1125,00
  • Medicienbalstoten   5,50
  • Vortexwerpen   29,00
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,20
Ryan Heeren
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 360 punten
  • Meters maken   1050,00
  • Medicienbalstoten   6,40
  • Vortexwerpen   24,00
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,05
Dirk Lorkeers
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 359 punten
  • Meters maken   1075,00
  • Medicienbalstoten   4,80
  • Vortexwerpen   18,00
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,70

Hoogtepunten

Hidde Struik DAK JPMini Duur
  • 975,00
  • Ruben van Geenen ACW JPC Duur
  • 1150,00
  • Elien Smits DAK MPC Duur
  • 1025,00
  • Mirthe van Zon DAK MPC Duur
  • 1050,00
  • Noor Faas SPRN MPMini Duur
  • 925,00
  • Luuk Pelkmans SPRN JPB Vortex
  • 29,00
  • Merel van der Mee ACW MPA1 60m
  • 9,2
  • Tim Klein DJA JPA2 Vortex
  • 37,00
  • Roza Willemen SPRN MPC Duur
  • 1075,00
  • Dirk Lorkeers SPRN JPC Duur
  • 1075,00
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Tim Klein JPA2 - DJA Team 01 9,9 1500,00 10,5 19,50 37,00 4,00 460 460
    2 Tibbe Teunissen JPA2 - AV Sprint Team 07 9,4 1500,00 10,0 20,50 29,00 3,75 450 450
    3 Bram Marijnissen JPA2 - AV Sprint Team 07 9,9 1475,00 10,5 17,50 30,50 3,30 404 404
    4 Alexander ...n Paassen JPA2 - AV Sprint Team 10 9,6 1375,00 10,1 19,50 22,50 3,45 393 393
    5 Femke Dam MPA2 - AV Sprint Team 03 10,0 1350,00 11,3 14,50 19,50 3,35 372 372
    6 Bijou Leto MPA2 - AV Sprint Team 03 9,9 1450,00 11,3 13,50 16,00 3,30 368 334
    7 Britt de Leeuw MPA1 - AV Sprint Team 03 10,6 1300,00 11,8 15,00 22,00 3,35 355 247
    8 Mark Smolders JPA2 - AV Sprint Team 07 9,7 1400,00 11,5 18,50 18,50 3,40 350 350
    9 Joost Winkel JPA2 - AV Sprint Team 07 9,7 1450,00 11,8 14,50 24,50 3,25 349 349
    10 Tim Pelkmans JPA2 - AV Sprint Team 10 DNS DNS 9,8 21,00 35,00 4,05 342 342
    11 Marijn Hoondert JPA2 - Taxandria Team 09 9,5 1425,00 12,1 14,00 24,50 3,10 339 339
    12 Anouk Boomaerts MPA1 - DJA Team 01 11,7 1475,00 12,4 15,00 23,00 2,95 335 335
    12 Kwinten Rotte JPA1 - AV Sprint Team 07 9,5 1400,00 12,4 16,50 22,00 3,10 335 335
    14 Aurelia Davis MPA1 - AV Sprint Team 03 10,5 1400,00 11,5 12,50 15,50 3,10 330 136
    15 Tobias de Prieëlle JPA1 - AV Sprint Team 10 10,2 1300,00 11,9 18,00 22,50 3,25 328 328
    16 Luna Faas MPA1 - AV Sprint Team 02 10,3 1425,00 11,7 14,50 11,50 2,95 324 306
    17 Guus Guikink JPA2 - AV Sprint Team 10 10,5 1300,00 12,6 20,50 22,50 3,15 321 273
    18 Joey de Hesselle JPA1 - DJA Team 01 10,9 DNS 11,1 21,50 25,50 3,55 318 318
    18 Sverre Handor JPA1 - AV Sprint Team 10 9,6 1300,00 11,8 14,00 20,00 3,25 318 318
    20 Loïs Drent MPA1 - AV Sprint Team 03 10,7 1325,00 12,2 13,00 17,50 3,10 313 140
    20 Ton Rozenbrand JPA1 - ACW `66 Team 05 9,6 1475,00 11,2 12,00 19,50 2,50 313 283
    22 Quinn van Hedel JPA1 - DAK Team 06 10,4 1250,00 11,6 16,00 22,50 3,12 311 273
    23 Danisha Kats MPA1 - AV Sprint Team 03 10,3 DNS 11,8 17,50 18,00 3,25 308 239
    24 Cas van Gorp JPA2 - Taxandria Team 09 9,8 1450,00 11,5 12,50 14,00 3,10 302 302
    25 Merel van der Mee MPA1 - ACW `66 Team 05 9,2 1275,00 11,4 10,50 9,00 2,55 301 256
    26 Thymen van Zon JPA2 - DAK Team 06 10,1 1325,00 13,1 16,50 21,50 2,85 293 252
    27 Lotte van Ham MPA1 - AV Sprint Team 03 10,4 1325,00 12,2 9,00 12,50 3,25 287 175
    28 Arthur Heinen JPA2 - Taxandria Team 09 11,3 1325,00 12,9 16,50 26,50 2,65 283 283
    29 Milou van der Lichte MPA2 - AV Sprint Team 03 10,1 1275,00 11,8 11,00 10,50 2,70 281 72
    30 Reinier de Rooij JPA1 - ACW `66 Team 05 10,0 1400,00 12,4 12,50 15,50 2,80 276 276
    31 Lars Bellekom JPA2 - ACW `66 Team 05 10,5 1375,00 13,3 12,00 23,00 2,80 273 234
    32 Ine Smits MPA2 - DAK Team 06 10,5 1250,00 13,0 14,00 12,00 2,70 268 248
    33 Bo Goos MPA2 - AV Sprint Team 03 10,9 1250,00 12,6 9,50 16,00 3,05 267 34
    34 Roemer Struik JPA1 - DAK Team 06 10,7 1325,00 12,9 14,00 19,50 2,80 264 264
    35 Sam van Abeelen JPA1 - Taxandria Team 09 11,0 1300,00 13,3 15,00 19,50 2,90 258 258
    36 Femke Gijzen MPA1 - AV Sprint Team 02 11,0 1300,00 12,5 10,50 12,00 2,85 257 222
    37 LARS KARREMANS JPA2 - DAK Team 06 10,8 1450,00 12,9 13,00 17,50 2,50 256 138
    38 Jort Bouman JPA2 - AV Sprint Team 10 10,3 1175,00 12,4 12,50 17,50 2,90 255 109
    39 Laoise Van der Bend MPA2 - AV Sprint Team 02 11,6 1100,00 12,0 14,50 12,00 2,85 252 186
    40 Tim Nijssen JPA2 - ACW `66 Team 05 10,5 1275,00 12,1 13,00 14,00 2,70 250 186
    41 Nienke Blom MPA1 - AV Sprint Team 02 11,2 1300,00 13,6 11,50 13,50 2,75 243 203
    42 Nynke Verweij MPA1 - DAK Team 06 10,9 1225,00 13,2 11,50 14,00 2,45 240 200
    43 Sander Lans JPA2 - Scorpio Team 01 12,3 1125,00 13,5 15,00 24,00 2,90 231 231
    44 Arthur Ca...t Alfonso JPA1 - Scorpio Team 01 DNS DNS 12,0 17,00 27,00 3,10 229 229
    45 Bram Snoeren JPA1 - ACW `66 Team 05 11,2 300,00 12,5 14,50 21,00 2,85 223 183
    46 Mette den Heijer MPA2 - AV Sprint Team 02 11,5 1075,00 13,3 11,50 12,50 2,45 207 107
    47 Pip Huijsmans MPA2 - AV Sprint Team 03 11,3 1275,00 14,1 9,50 13,50 2,15 204 0
    48 Michon Goddijn JPA2 - AV Sprint Team 10 11,0 1225,00 13,3 11,00 14,50 2,35 203 35
    49 Janne Schulpen MPA2 - Taxandria Team 11 11,4 DNS 13,0 13,00 10,50 2,90 202 187
    50 Aimee Rynart MPA1 - AV Sprint Team 02 12,0 1125,00 13,3 9,50 12,50 2,35 189 98
    51 Renske Bloemers MPA2 - AV Sprint Team 03 DNS DNS 11,5 11,50 13,00 2,95 187 74
    51 Janne-Lynn Himpers MPA1 - DAK Team 06 11,8 1050,00 14,0 13,50 11,50 2,20 187 50
    53 Dana van der Lee MPA2 - Taxandria Team 11 12,1 1250,00 15,0 12,00 10,50 2,45 186 186
    54 Sep de Graaff JPA1 - ACW `66 Team 05 11,6 1300,00 14,7 10,50 15,50 2,40 185 71
    55 Mia Anker MPA2 - AV Sprint Team 02 11,3 1100,00 14,0 11,50 8,00 2,30 183 84
    56 Fenna Jacobs MPA1 - AV Sprint Team 02 10,6 DNS 13,9 10,50 11,00 2,50 182 94
    57 Tess de Ronde MPA1 - ACW `66 Team 05 11,5 1175,00 13,9 9,00 9,50 2,15 176 0
    58 Michelle Draad MPA2 - Taxandria Team 09 12,3 1125,00 14,0 10,50 8,50 2,55 171 171
    59 Sander van Geenen JPA1 - ACW `66 Team 05 11,3 1150,00 14,5 10,00 13,00 2,30 165 0
    60 Eva Flier MPA1 - AV Sprint Team 02 12,1 1175,00 14,9 10,00 8,00 2,45 161 35
    61 Sanne de Kruijf MPA2 - Taxandria Team 11 12,4 DNS 14,5 13,50 13,00 2,40 158 158
    62 Tobias Herbers JPA1 - AV Sprint Team 07 12,8 DNS 13,9 13,00 17,00 2,50 151 0
    63 Evi van Driel MPA1 - Scorpio Team 01 12,5 1200,00 15,5 9,00 9,50 2,40 150 60
    64 Ayaan Omer Ige MPA1 - Taxandria Team 11 12,8 975,00 15,0 11,50 10,50 2,30 142 102
    65 Marjolijn Wolfs MPA2 - Taxandria Team 11 12,7 975,00 16,8 12,00 12,50 2,25 137 137
    66 Hugo van Keulen JPA1 - AV Sprint Team 07 12,9 1200,00 15,3 8,50 10,50 2,10 120 0
    67 Thijs Mol JPA1 - AV Sprint Team 07 11,9 DNS 14,0 10,00 DNS 2,55 118 0
    68 David Geurts JPA1 - AV Sprint Team 10 10,9 DNS DNS DNS 17,00 2,00 96 0
    69 Daan Verschoor JPA1 - Taxandria Team 11 DNS DNS DNS 13,50 20,50 DNS 89 89
    70 Daan van der Made JPA1 - Scorpio Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    70 Fleur de Vries MPA2 - DAK Team 06 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    70 Bo de Groof MPA2 - Taxandria Team 09 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:51,6 320
    2 Team 10 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,5 251
    3 Team 09 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,6 247
    4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:59,7 242
    5 Team 01 (Team-est) - JPA2 7 3:02,8 228
    6 Team 06 (Team-est) DAK - JPA2 8 3:03,5 226
    7 Team 05 (Team-est) ACW `66 - JPA2 9 3:05,3 218
    7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:07,1 242
    9 Team 11 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 3:14,9 180
    10 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    10 Team 23 (Team-est) - MPA2 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Luuk Pelkmans JPB - AV Sprint Team 22 1125,00 5,50 29,00 1,10 3,20 398 398
    2 Ryan Heeren JPB - AV Spiridon Team 13 1050,00 6,40 24,00 1,05 3,05 360 360
    3 Dirk Lorkeers JPC - AV Sprint Team 15 1075,00 4,80 18,00 1,00 2,70 359 359
    4 Elien Smits MPC - DAK Team 18 1025,00 4,50 12,50 0,90 2,80 355 355
    5 Jelle Kreeft JPMini - AV Spiridon Team 13 900,00 4,60 13,00 0,85 2,10 330 291
    5 Daan van Dessel JPB - DJA Team 21 1125,00 4,30 20,50 1,05 3,00 330 330
    7 Kilan Goddijn JPC - AV Sprint Team 21 950,00 4,80 16,00 0,90 3,25 329 329
    8 Lars Bloemers JPC - AV Sprint Team 15 1025,00 4,20 17,00 0,90 2,80 322 322
    9 Ruben van Geenen JPC - ACW `66 Team 18 1150,00 3,60 11,00 0,90 2,70 309 309
    10 Jim Putter JPC - DJA Team 15 1025,00 3,90 12,00 0,90 3,10 303 303
    10 Mirthe van Zon MPC - DAK Team 17 1050,00 3,80 8,00 0,80 2,70 303 279
    12 Daan van der Made JPB - Scorpio Team 14 900,00 5,80 22,00 0,90 3,05 297 193
    13 Roza Willemen MPC - AV Sprint Team 15 1075,00 2,60 9,50 0,80 2,70 296 177
    14 Bas van der Made JPMini - Scorpio Team 14 825,00 3,50 12,00 0,85 2,40 295 295
    14 Jesse Boomaars JPB - AV Sprint Team 22 950,00 4,60 24,50 0,90 2,90 295 250
    16 Remco Jocaille JPB - ACW `66 Team 18 1000,00 5,50 17,00 1,00 2,75 291 291
    17 Faylinn Jansen MPMini - Scorpio Team 14 800,00 3,30 9,50 0,80 2,35 290 290
    17 Fenna Winkel MPC - AV Sprint Team 21 925,00 3,40 13,00 0,85 2,50 290 290
    19 Moniek van...Biggelaar MPC - Scorpio Team 14 850,00 4,50 11,00 0,85 2,55 284 183
    20 Bas Guikink JPC - AV Sprint Team 21 950,00 4,40 15,50 0,85 2,55 283 225
    21 Frank Bekkers JPB - AV Spiridon Team 13 875,00 5,20 21,00 0,95 2,80 278 278
    22 Julian de Prieëlle JPC - AV Sprint Team 15 900,00 4,10 16,50 0,80 2,75 274 162
    22 Kjell van der Staak JPMini - DAK Team 17 825,00 3,10 12,00 0,80 2,30 274 274
    24 Freek Voets JPC - Scorpio Team 14 950,00 3,80 14,00 0,90 2,55 273 121
    24 Okke van den Elsen JPB - Taxandria Team 19 950,00 5,60 16,50 1,00 2,50 273 273
    24 Juul de Reijdt MPB - AV Sprint Team 22 925,00 4,40 9,50 1,05 3,10 273 248
    27 Noortje Matthijssen MPB - AV Spiridon Team 13 825,00 5,40 15,00 0,95 2,65 267 224
    27 Milano Kastanja JPC - Scorpio Team 14 975,00 3,80 11,00 0,90 2,65 267 141
    29 Hidde Struik JPMini - DAK Team 17 975,00 3,10 8,00 0,70 2,20 265 170
    30 Jelske Schets MPC - Scorpio Team 14 825,00 4,40 9,50 0,85 2,45 263 128
    30 Daniek van Loon MPC - DAK Team 17 775,00 4,70 12,50 0,75 2,50 263 167
    32 Vigo Maljaars JPB - Scorpio Team 14 1050,00 4,80 10,00 0,90 2,95 256 129
    33 Daantje Janssens MPB - AV Sprint Team 22 950,00 4,30 11,50 0,90 2,80 254 220
    34 Gijs Schoenmakers JPB - Taxandria Team 19 975,00 4,10 13,50 0,90 3,00 250 196
    35 Nienke Mol MPMini - AV Sprint Team 21 825,00 2,40 7,00 0,70 2,50 248 124
    36 Noor Faas MPMini - AV Sprint Team 15 925,00 1,80 6,00 0,75 2,05 242 166
    37 Anna Timmers MPC - AV Spiridon Team 13 875,00 3,00 10,00 0,80 2,40 241 112
    37 Silke Israel MPC - AV Sprint Team 15 825,00 2,90 9,50 0,90 2,40 241 108
    37 Benthe Leermakers MPMini - Taxandria Team 19 825,00 2,70 5,00 0,80 2,15 241 194
    40 Thijmen Kegler JPC - AV Sprint Team 21 975,00 3,40 12,00 0,80 2,25 237 76
    41 Milan Kwetters JPC - DAK Team 17 875,00 3,60 9,00 0,85 2,75 230 111
    41 Sarah Buijs MPB - AV Sprint Team 22 850,00 3,50 11,50 0,90 2,95 230 115
    43 Ylva den Heijer MPB - AV Sprint Team 22 900,00 4,70 10,50 0,85 2,40 227 51
    44 Sepp Knippels JPB - DAK Team 17 950,00 4,20 10,50 0,85 2,90 223 27
    44 Sophie Willaert MPB - Taxandria Team 19 875,00 3,70 13,00 0,90 2,35 223 172
    46 Huub Kuyvenhoven JPC - AV Sprint Team 21 900,00 3,80 10,00 0,75 2,50 222 42
    46 TOM VAN ES JPB - AV Sprint Team 22 950,00 4,30 14,50 0,85 2,30 222 103
    48 Marit Geurts MPC - DAK Team 17 750,00 4,20 8,00 0,75 2,45 221 105
    49 Sam Kersen MPB - ACW `66 Team 18 825,00 3,50 9,50 0,95 2,80 218 159
    50 Stefan Schuld JPB - AV Sprint Team 22 875,00 4,70 16,00 0,75 2,50 216 97
    51 Stan van Gestel JPC - DAK Team 17 900,00 3,50 11,00 0,75 2,30 214 96
    52 Esmee Wirken MPC - AV Spiridon Team 13 825,00 3,40 7,00 0,80 2,25 213 114
    53 Edwin Van...r Heijden JPB - DAK Team 18 800,00 4,70 13,50 0,85 2,65 211 128
    54 Lotte Withaar MPB - AV Spiridon Team 13 825,00 5,30 16,00 DNS 2,80 209 166
    55 Dario Ehrismann JPC - Scorpio Team 14 875,00 3,40 8,50 0,85 2,25 207 0
    55 Stijn Groeneveld JPB - Scorpio Team 14 850,00 4,40 16,00 0,80 2,25 207 50
    57 Merlijn Pellis JPC - AV Sprint Team 15 850,00 2,60 10,00 0,80 2,65 204 0
    58 Marit Traas MPC - ACW `66 Team 18 675,00 3,70 9,00 0,75 2,20 193 76
    58 Giel Huijsmans JPB - AV Sprint Team 22 875,00 4,00 13,00 0,80 2,30 193 37
    60 Eline Wirken MPB - AV Spiridon Team 13 825,00 3,40 10,50 0,90 2,10 191 0
    60 Eline Hendrikx MPC - AV Sprint Team 21 875,00 2,30 6,00 0,80 2,00 191 60
    62 Julian Hoondert JPC - Taxandria Team 19 900,00 3,50 6,56 0,75 2,10 186 141
    63 Anna van Langevelde MPB - AV Sprint Team 22 775,00 3,00 9,50 0,85 2,45 178 0
    64 Hélène de Rooij MPC - ACW `66 Team 18 750,00 3,00 7,00 0,75 2,05 176 0
    65 Eef Moorees MPMini - DAK Team 17 825,00 1,90 4,50 0,70 1,55 173 128
    66 Lukas Kok JPC - AV Sprint Team 15 875,00 1,90 11,50 0,65 2,10 168 38
    67 Koen van Gestel JPMini - DAK Team 17 800,00 2,30 6,00 0,65 1,75 164 0
    67 Rutger van...er Lichte JPB - AV Sprint Team 22 850,00 3,10 13,00 0,65 2,40 164 0
    69 Stijn Barends JPB - Taxandria Team 19 875,00 3,50 9,50 0,75 2,05 160 23
    69 Gijs van Gorkom JPMini - Taxandria Team 19 500,00 3,70 5,50 0,75 1,80 160 114
    69 Ilse Rijnart MPC - AV Sprint Team 21 400,00 3,10 11,00 0,75 2,00 160 41
    72 Mees de Ree JPMini - DAK Team 18 750,00 2,10 5,00 0,75 1,70 158 105
    73 Isis van de Water MPC - DAK Team 17 775,00 2,10 5,00 0,75 2,05 154 52
    74 Marlieke van Elderen MPMini - Taxandria Team 19 775,00 1,70 4,00 0,70 1,45 149 115
    75 Anne Smits MPB - DAK Team 18 DNS 2,80 8,50 0,90 DNS 104 0
    76 Naïmah De Wind MPC - AV Sprint Team 15 DNS 2,50 DNS 0,65 2,25 103 0
    77 Melanie van Meel MPB - DAK Team 18 DNS 2,20 9,50 0,90 DNS 99 0
    78 Jurre Kleijssen JPB - DAK Team 18 DNS DNS 8,00 0,85 DNS 65 0
    79 Jasper Buschman JPC - Scorpio Team 14 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    79 Babette van de Sande MPC - DAK --- --- --- --- --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
    2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
    3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
    4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
    5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
    6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
    7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
    8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
    9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
    1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
    3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
    4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
    5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
    6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
    7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
    8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
    9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0