Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
ACW `66 ACW 14
Altena Road Runners ALTN 0
Atledo ATLD 0
AV Achil `87 AC87 0
AV Attila ATTL 0
AV Spiridon SPRD 8
AV Sprint SPRN 64
DAK DAK 26
DJA DJA 5
Gloria Atletiek GLRA 0
Loopgroep Goirle LGGL 0
Loopgroep GoRun LGGR 0
Nederland NED 0
Scorpio SCRP 15
Taxandria Atletiek TXND 20
Tilburg Road Runners TRR 0
TLV ''De Langstraat'' TLVL 0
TSAV Parcival PRCV 0

Prijzen

Tim Klein
  • Pupil A - Meerkamp - 460 punten
  • 60 meter   9,9
  • Meters maken   1500,00
  • 60 meter horden   10,5
  • Slingeren   19,50
  • Vortexwerpen   37,00
  • Verspringen   4,00
Tibbe Teunissen
  • Pupil A - Meerkamp - 450 punten
  • 60 meter   9,4
  • Meters maken   1500,00
  • 60 meter horden   10,0
  • Slingeren   20,50
  • Vortexwerpen   29,00
  • Verspringen   3,75
Bram Marijnissen
  • Pupil A - Meerkamp - 404 punten
  • 60 meter   9,9
  • Meters maken   1475,00
  • 60 meter horden   10,5
  • Slingeren   17,50
  • Vortexwerpen   30,50
  • Verspringen   3,30
Luuk Pelkmans
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 398 punten
  • Meters maken   1125,00
  • Medicienbalstoten   5,50
  • Vortexwerpen   29,00
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,20
Ryan Heeren
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 360 punten
  • Meters maken   1050,00
  • Medicienbalstoten   6,40
  • Vortexwerpen   24,00
  • Hoogspringen   1,05
  • Verspringen   3,05
Dirk Lorkeers
  • Pupil B/C/mini - Meerkamp - 359 punten
  • Meters maken   1075,00
  • Medicienbalstoten   4,80
  • Vortexwerpen   18,00
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   2,70

Hoogtepunten

Noor Faas SPRN MPMini Duur
  • 925,00
  • Elien Smits DAK MPC Duur
  • 1025,00
  • Luuk Pelkmans SPRN JPB Vortex
  • 29,00
  • Hidde Struik DAK JPMini Duur
  • 975,00
  • Merel van der Mee ACW MPA1 60m
  • 9,2
  • Ruben van Geenen ACW JPC Duur
  • 1150,00
  • Tim Klein DJA JPA2 Vortex
  • 37,00
  • Mirthe van Zon DAK MPC Duur
  • 1050,00
  • Roza Willemen SPRN MPC Duur
  • 1075,00
  • Dirk Lorkeers SPRN JPC Duur
  • 1075,00
  •  

    Pupil A - Meerkamp

    # Naam Team Categorie 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
    1 Tim Klein DJA Team 01 JPA2 9,9 1500,00 10,5 19,50 37,00 4,00 460 460
    2 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 07 JPA2 9,4 1500,00 10,0 20,50 29,00 3,75 450 450
    3 Bram Marijnissen AV Sprint Team 07 JPA2 9,9 1475,00 10,5 17,50 30,50 3,30 404 404
    4 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 JPA2 9,6 1375,00 10,1 19,50 22,50 3,45 393 393
    5 Femke Dam AV Sprint Team 03 MPA2 10,0 1350,00 11,3 14,50 19,50 3,35 372 372
    6 Bijou Leto AV Sprint Team 03 MPA2 9,9 1450,00 11,3 13,50 16,00 3,30 368 334
    7 Britt de Leeuw AV Sprint Team 03 MPA1 10,6 1300,00 11,8 15,00 22,00 3,35 355 247
    8 Mark Smolders AV Sprint Team 07 JPA2 9,7 1400,00 11,5 18,50 18,50 3,40 350 350
    9 Joost Winkel AV Sprint Team 07 JPA2 9,7 1450,00 11,8 14,50 24,50 3,25 349 349
    10 Tim Pelkmans AV Sprint Team 10 JPA2 DNS DNS 9,8 21,00 35,00 4,05 342 342
    11 Marijn Hoondert Taxandria Team 09 JPA2 9,5 1425,00 12,1 14,00 24,50 3,10 339 339
    12 Anouk Boomaerts DJA Team 01 MPA1 11,7 1475,00 12,4 15,00 23,00 2,95 335 335
    12 Kwinten Rotte AV Sprint Team 07 JPA1 9,5 1400,00 12,4 16,50 22,00 3,10 335 335
    14 Aurelia Davis AV Sprint Team 03 MPA1 10,5 1400,00 11,5 12,50 15,50 3,10 330 136
    15 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 JPA1 10,2 1300,00 11,9 18,00 22,50 3,25 328 328
    16 Luna Faas AV Sprint Team 02 MPA1 10,3 1425,00 11,7 14,50 11,50 2,95 324 306
    17 Guus Guikink AV Sprint Team 10 JPA2 10,5 1300,00 12,6 20,50 22,50 3,15 321 273
    18 Joey de Hesselle DJA Team 01 JPA1 10,9 DNS 11,1 21,50 25,50 3,55 318 318
    18 Sverre Handor AV Sprint Team 10 JPA1 9,6 1300,00 11,8 14,00 20,00 3,25 318 318
    20 Loïs Drent AV Sprint Team 03 MPA1 10,7 1325,00 12,2 13,00 17,50 3,10 313 140
    20 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 05 JPA1 9,6 1475,00 11,2 12,00 19,50 2,50 313 283
    22 Quinn van Hedel DAK Team 06 JPA1 10,4 1250,00 11,6 16,00 22,50 3,12 311 273
    23 Danisha Kats AV Sprint Team 03 MPA1 10,3 DNS 11,8 17,50 18,00 3,25 308 239
    24 Cas van Gorp Taxandria Team 09 JPA2 9,8 1450,00 11,5 12,50 14,00 3,10 302 302
    25 Merel van der Mee ACW `66 Team 05 MPA1 9,2 1275,00 11,4 10,50 9,00 2,55 301 256
    26 Thymen van Zon DAK Team 06 JPA2 10,1 1325,00 13,1 16,50 21,50 2,85 293 252
    27 Lotte van Ham AV Sprint Team 03 MPA1 10,4 1325,00 12,2 9,00 12,50 3,25 287 175
    28 Arthur Heinen Taxandria Team 09 JPA2 11,3 1325,00 12,9 16,50 26,50 2,65 283 283
    29 Milou van der Lichte AV Sprint Team 03 MPA2 10,1 1275,00 11,8 11,00 10,50 2,70 281 72
    30 Reinier de Rooij ACW `66 Team 05 JPA1 10,0 1400,00 12,4 12,50 15,50 2,80 276 276
    31 Lars Bellekom ACW `66 Team 05 JPA2 10,5 1375,00 13,3 12,00 23,00 2,80 273 234
    32 Ine Smits DAK Team 06 MPA2 10,5 1250,00 13,0 14,00 12,00 2,70 268 248
    33 Bo Goos AV Sprint Team 03 MPA2 10,9 1250,00 12,6 9,50 16,00 3,05 267 34
    34 Roemer Struik DAK Team 06 JPA1 10,7 1325,00 12,9 14,00 19,50 2,80 264 264
    35 Sam van Abeelen Taxandria Team 09 JPA1 11,0 1300,00 13,3 15,00 19,50 2,90 258 258
    36 Femke Gijzen AV Sprint Team 02 MPA1 11,0 1300,00 12,5 10,50 12,00 2,85 257 222
    37 LARS KARREMANS DAK Team 06 JPA2 10,8 1450,00 12,9 13,00 17,50 2,50 256 138
    38 Jort Bouman AV Sprint Team 10 JPA2 10,3 1175,00 12,4 12,50 17,50 2,90 255 109
    39 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 02 MPA2 11,6 1100,00 12,0 14,50 12,00 2,85 252 186
    40 Tim Nijssen ACW `66 Team 05 JPA2 10,5 1275,00 12,1 13,00 14,00 2,70 250 186
    41 Nienke Blom AV Sprint Team 02 MPA1 11,2 1300,00 13,6 11,50 13,50 2,75 243 203
    42 Nynke Verweij DAK Team 06 MPA1 10,9 1225,00 13,2 11,50 14,00 2,45 240 200
    43 Sander Lans Scorpio Team 01 JPA2 12,3 1125,00 13,5 15,00 24,00 2,90 231 231
    44 Arthur Ca...t Alfonso Scorpio Team 01 JPA1 DNS DNS 12,0 17,00 27,00 3,10 229 229
    45 Bram Snoeren ACW `66 Team 05 JPA1 11,2 300,00 12,5 14,50 21,00 2,85 223 183
    46 Mette den Heijer AV Sprint Team 02 MPA2 11,5 1075,00 13,3 11,50 12,50 2,45 207 107
    47 Pip Huijsmans AV Sprint Team 03 MPA2 11,3 1275,00 14,1 9,50 13,50 2,15 204 0
    48 Michon Goddijn AV Sprint Team 10 JPA2 11,0 1225,00 13,3 11,00 14,50 2,35 203 35
    49 Janne Schulpen Taxandria Team 11 MPA2 11,4 DNS 13,0 13,00 10,50 2,90 202 187
    50 Aimee Rynart AV Sprint Team 02 MPA1 12,0 1125,00 13,3 9,50 12,50 2,35 189 98
    51 Renske Bloemers AV Sprint Team 03 MPA2 DNS DNS 11,5 11,50 13,00 2,95 187 74
    51 Janne-Lynn Himpers DAK Team 06 MPA1 11,8 1050,00 14,0 13,50 11,50 2,20 187 50
    53 Dana van der Lee Taxandria Team 11 MPA2 12,1 1250,00 15,0 12,00 10,50 2,45 186 186
    54 Sep de Graaff ACW `66 Team 05 JPA1 11,6 1300,00 14,7 10,50 15,50 2,40 185 71
    55 Mia Anker AV Sprint Team 02 MPA2 11,3 1100,00 14,0 11,50 8,00 2,30 183 84
    56 Fenna Jacobs AV Sprint Team 02 MPA1 10,6 DNS 13,9 10,50 11,00 2,50 182 94
    57 Tess de Ronde ACW `66 Team 05 MPA1 11,5 1175,00 13,9 9,00 9,50 2,15 176 0
    58 Michelle Draad Taxandria Team 09 MPA2 12,3 1125,00 14,0 10,50 8,50 2,55 171 171
    59 Sander van Geenen ACW `66 Team 05 JPA1 11,3 1150,00 14,5 10,00 13,00 2,30 165 0
    60 Eva Flier AV Sprint Team 02 MPA1 12,1 1175,00 14,9 10,00 8,00 2,45 161 35
    61 Sanne de Kruijf Taxandria Team 11 MPA2 12,4 DNS 14,5 13,50 13,00 2,40 158 158
    62 Tobias Herbers AV Sprint Team 07 JPA1 12,8 DNS 13,9 13,00 17,00 2,50 151 0
    63 Evi van Driel Scorpio Team 01 MPA1 12,5 1200,00 15,5 9,00 9,50 2,40 150 60
    64 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 11 MPA1 12,8 975,00 15,0 11,50 10,50 2,30 142 102
    65 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 11 MPA2 12,7 975,00 16,8 12,00 12,50 2,25 137 137
    66 Hugo van Keulen AV Sprint Team 07 JPA1 12,9 1200,00 15,3 8,50 10,50 2,10 120 0
    67 Thijs Mol AV Sprint Team 07 JPA1 11,9 DNS 14,0 10,00 DNS 2,55 118 0
    68 David Geurts AV Sprint Team 10 JPA1 10,9 DNS DNS DNS 17,00 2,00 96 0
    69 Daan Verschoor Taxandria Team 11 JPA1 DNS DNS DNS 13,50 20,50 DNS 89 89
    70 Daan van der Made Scorpio Team 01 JPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    70 Fleur de Vries DAK Team 06 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    70 Bo de Groof Taxandria Team 09 MPA2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 03 (Team-est) AV Sprint - MPA2 11 2:51,6 320
    2 Team 10 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:57,5 251
    3 Team 09 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 2:58,6 247
    4 Team 07 (Team-est) AV Sprint - JPA2 8 2:59,7 242
    5 Team 01 (Team-est) - JPA2 7 3:02,8 228
    6 Team 06 (Team-est) DAK - JPA2 8 3:03,5 226
    7 Team 05 (Team-est) ACW `66 - JPA2 9 3:05,3 218
    7 Team 02 (Team-est) AV Sprint - MPA2 9 3:07,1 242
    9 Team 11 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 6 3:14,9 180
    10 Team 04 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 08 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0
    10 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0
    10 Team 23 (Team-est) - MPA2 0 DNS 0


    Pupil B/C/mini - Meerkamp

    # Naam Team Categorie DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 22 JPB 1125,00 5,50 29,00 1,10 3,20 398 398
    2 Ryan Heeren AV Spiridon Team 13 JPB 1050,00 6,40 24,00 1,05 3,05 360 360
    3 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 15 JPC 1075,00 4,80 18,00 1,00 2,70 359 359
    4 Elien Smits DAK Team 18 MPC 1025,00 4,50 12,50 0,90 2,80 355 355
    5 Jelle Kreeft AV Spiridon Team 13 JPMini 900,00 4,60 13,00 0,85 2,10 330 291
    5 Daan van Dessel DJA Team 21 JPB 1125,00 4,30 20,50 1,05 3,00 330 330
    7 Kilan Goddijn AV Sprint Team 21 JPC 950,00 4,80 16,00 0,90 3,25 329 329
    8 Lars Bloemers AV Sprint Team 15 JPC 1025,00 4,20 17,00 0,90 2,80 322 322
    9 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 JPC 1150,00 3,60 11,00 0,90 2,70 309 309
    10 Jim Putter DJA Team 15 JPC 1025,00 3,90 12,00 0,90 3,10 303 303
    10 Mirthe van Zon DAK Team 17 MPC 1050,00 3,80 8,00 0,80 2,70 303 279
    12 Daan van der Made Scorpio Team 14 JPB 900,00 5,80 22,00 0,90 3,05 297 193
    13 Roza Willemen AV Sprint Team 15 MPC 1075,00 2,60 9,50 0,80 2,70 296 177
    14 Bas van der Made Scorpio Team 14 JPMini 825,00 3,50 12,00 0,85 2,40 295 295
    14 Jesse Boomaars AV Sprint Team 22 JPB 950,00 4,60 24,50 0,90 2,90 295 250
    16 Remco Jocaille ACW `66 Team 18 JPB 1000,00 5,50 17,00 1,00 2,75 291 291
    17 Faylinn Jansen Scorpio Team 14 MPMini 800,00 3,30 9,50 0,80 2,35 290 290
    17 Fenna Winkel AV Sprint Team 21 MPC 925,00 3,40 13,00 0,85 2,50 290 290
    19 Moniek van...Biggelaar Scorpio Team 14 MPC 850,00 4,50 11,00 0,85 2,55 284 183
    20 Bas Guikink AV Sprint Team 21 JPC 950,00 4,40 15,50 0,85 2,55 283 225
    21 Frank Bekkers AV Spiridon Team 13 JPB 875,00 5,20 21,00 0,95 2,80 278 278
    22 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 15 JPC 900,00 4,10 16,50 0,80 2,75 274 162
    22 Kjell van der Staak DAK Team 17 JPMini 825,00 3,10 12,00 0,80 2,30 274 274
    24 Freek Voets Scorpio Team 14 JPC 950,00 3,80 14,00 0,90 2,55 273 121
    24 Okke van den Elsen Taxandria Team 19 JPB 950,00 5,60 16,50 1,00 2,50 273 273
    24 Juul de Reijdt AV Sprint Team 22 MPB 925,00 4,40 9,50 1,05 3,10 273 248
    27 Noortje Matthijssen AV Spiridon Team 13 MPB 825,00 5,40 15,00 0,95 2,65 267 224
    27 Milano Kastanja Scorpio Team 14 JPC 975,00 3,80 11,00 0,90 2,65 267 141
    29 Hidde Struik DAK Team 17 JPMini 975,00 3,10 8,00 0,70 2,20 265 170
    30 Jelske Schets Scorpio Team 14 MPC 825,00 4,40 9,50 0,85 2,45 263 128
    30 Daniek van Loon DAK Team 17 MPC 775,00 4,70 12,50 0,75 2,50 263 167
    32 Vigo Maljaars Scorpio Team 14 JPB 1050,00 4,80 10,00 0,90 2,95 256 129
    33 Daantje Janssens AV Sprint Team 22 MPB 950,00 4,30 11,50 0,90 2,80 254 220
    34 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 19 JPB 975,00 4,10 13,50 0,90 3,00 250 196
    35 Nienke Mol AV Sprint Team 21 MPMini 825,00 2,40 7,00 0,70 2,50 248 124
    36 Noor Faas AV Sprint Team 15 MPMini 925,00 1,80 6,00 0,75 2,05 242 166
    37 Anna Timmers AV Spiridon Team 13 MPC 875,00 3,00 10,00 0,80 2,40 241 112
    37 Silke Israel AV Sprint Team 15 MPC 825,00 2,90 9,50 0,90 2,40 241 108
    37 Benthe Leermakers Taxandria Team 19 MPMini 825,00 2,70 5,00 0,80 2,15 241 194
    40 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 JPC 975,00 3,40 12,00 0,80 2,25 237 76
    41 Milan Kwetters DAK Team 17 JPC 875,00 3,60 9,00 0,85 2,75 230 111
    41 Sarah Buijs AV Sprint Team 22 MPB 850,00 3,50 11,50 0,90 2,95 230 115
    43 Ylva den Heijer AV Sprint Team 22 MPB 900,00 4,70 10,50 0,85 2,40 227 51
    44 Sepp Knippels DAK Team 17 JPB 950,00 4,20 10,50 0,85 2,90 223 27
    44 Sophie Willaert Taxandria Team 19 MPB 875,00 3,70 13,00 0,90 2,35 223 172
    46 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 JPC 900,00 3,80 10,00 0,75 2,50 222 42
    46 TOM VAN ES AV Sprint Team 22 JPB 950,00 4,30 14,50 0,85 2,30 222 103
    48 Marit Geurts DAK Team 17 MPC 750,00 4,20 8,00 0,75 2,45 221 105
    49 Sam Kersen ACW `66 Team 18 MPB 825,00 3,50 9,50 0,95 2,80 218 159
    50 Stefan Schuld AV Sprint Team 22 JPB 875,00 4,70 16,00 0,75 2,50 216 97
    51 Stan van Gestel DAK Team 17 JPC 900,00 3,50 11,00 0,75 2,30 214 96
    52 Esmee Wirken AV Spiridon Team 13 MPC 825,00 3,40 7,00 0,80 2,25 213 114
    53 Edwin Van...r Heijden DAK Team 18 JPB 800,00 4,70 13,50 0,85 2,65 211 128
    54 Lotte Withaar AV Spiridon Team 13 MPB 825,00 5,30 16,00 DNS 2,80 209 166
    55 Dario Ehrismann Scorpio Team 14 JPC 875,00 3,40 8,50 0,85 2,25 207 0
    55 Stijn Groeneveld Scorpio Team 14 JPB 850,00 4,40 16,00 0,80 2,25 207 50
    57 Merlijn Pellis AV Sprint Team 15 JPC 850,00 2,60 10,00 0,80 2,65 204 0
    58 Marit Traas ACW `66 Team 18 MPC 675,00 3,70 9,00 0,75 2,20 193 76
    58 Giel Huijsmans AV Sprint Team 22 JPB 875,00 4,00 13,00 0,80 2,30 193 37
    60 Eline Wirken AV Spiridon Team 13 MPB 825,00 3,40 10,50 0,90 2,10 191 0
    60 Eline Hendrikx AV Sprint Team 21 MPC 875,00 2,30 6,00 0,80 2,00 191 60
    62 Julian Hoondert Taxandria Team 19 JPC 900,00 3,50 6,56 0,75 2,10 186 141
    63 Anna van Langevelde AV Sprint Team 22 MPB 775,00 3,00 9,50 0,85 2,45 178 0
    64 Hélène de Rooij ACW `66 Team 18 MPC 750,00 3,00 7,00 0,75 2,05 176 0
    65 Eef Moorees DAK Team 17 MPMini 825,00 1,90 4,50 0,70 1,55 173 128
    66 Lukas Kok AV Sprint Team 15 JPC 875,00 1,90 11,50 0,65 2,10 168 38
    67 Koen van Gestel DAK Team 17 JPMini 800,00 2,30 6,00 0,65 1,75 164 0
    67 Rutger van...er Lichte AV Sprint Team 22 JPB 850,00 3,10 13,00 0,65 2,40 164 0
    69 Stijn Barends Taxandria Team 19 JPB 875,00 3,50 9,50 0,75 2,05 160 23
    69 Gijs van Gorkom Taxandria Team 19 JPMini 500,00 3,70 5,50 0,75 1,80 160 114
    69 Ilse Rijnart AV Sprint Team 21 MPC 400,00 3,10 11,00 0,75 2,00 160 41
    72 Mees de Ree DAK Team 18 JPMini 750,00 2,10 5,00 0,75 1,70 158 105
    73 Isis van de Water DAK Team 17 MPC 775,00 2,10 5,00 0,75 2,05 154 52
    74 Marlieke van Elderen Taxandria Team 19 MPMini 775,00 1,70 4,00 0,70 1,45 149 115
    75 Anne Smits DAK Team 18 MPB DNS 2,80 8,50 0,90 DNS 104 0
    76 Naïmah De Wind AV Sprint Team 15 MPC DNS 2,50 DNS 0,65 2,25 103 0
    77 Melanie van Meel DAK Team 18 MPB DNS 2,20 9,50 0,90 DNS 99 0
    78 Jurre Kleijssen DAK Team 18 JPB DNS DNS 8,00 0,85 DNS 65 0
    79 Jasper Buschman Scorpio Team 14 JPC DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    79 Babette van de Sande DAK MPC --- --- --- --- --- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 15 (Pendel) AV Sprint - JPC 10 1:12,8 214
    2 Team 13 (Pendel) AV Spiridon - JPB 8 1:15,2 175
    3 Team 22 (Pendel) AV Sprint - JPB 11 1:19,5 168
    4 Team 14 (Pendel) Scorpio - JPB 11 1:20,2 167
    5 Team 21 (Pendel) AV Sprint - JPB 9 1:23,0 163
    6 Team 18 (Pendel) - JPB 11 1:24,2 161
    7 Team 19 (Pendel) Taxandria Atletiek - JPB 8 1:31,4 151
    8 Team 17 (Pendel) DAK - JPB 11 1:32,7 149
    9 Team 16 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Pendel) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Pendel) - JPB 0 DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 22 (Team-est) AV Sprint - JPB 11 3:08,6 204
    1 Team 15 (Team-est) AV Sprint - JPC 10 3:11,0 234
    3 Team 14 (Team-est) Scorpio - JPB 11 3:13,0 187
    4 Team 13 (Team-est) AV Spiridon - JPB 8 3:21,6 155
    5 Team 19 (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:21,8 154
    6 Team 21 (Team-est) AV Sprint - JPB 9 3:23,4 149
    7 Team 18 (Team-est) - JPB 11 3:23,5 148
    8 Team 17 (Team-est) DAK - JPB 11 3:33,6 115
    9 Team 16 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    9 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0