Vereniging 'THOR' op '3e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

Sieb van Manen
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 302 punten
  • 40 meter   8,2
  • Meters maken   725,00
  • 40 meter horden   9,9
  • Slingeren   8,50
  • Vortexwerpen   11,00
  • Hurkhoogspringen   0,65
 

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
11 Mats Klippel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1350,00 12,2 5,10 20,50 1,05 3,35 283 283
16 Roland van Dijk THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1225,00 13,4 4,80 17,00 1,00 3,25 231 39


# Estafette Team Leden Tijd Punten
11 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
19 Tim van Iersel THOR Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1350,00 12,2 4,60 17,50 0,95 2,80 242 137


# Estafette Team Leden Tijd Punten
2 Team 04 - jpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 2:47,6 297
3 Team 10 - jpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:49,6 287
5 Team 03 - pup A - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPA2 8 2:54,7 264
6 Team 05 - pup A - Taxandria (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:57,1 253
8 Team 02 - pup A - ACW'66 (Team-est) ACW `66 - JPA2 6 3:02,3 231
9 Team 09 - Atledo / DAK / Thor (Team-est) - JPA2 7 3:04,4 222
10 Team 11 - pup A - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPA2 8 3:04,6 221
11 Team 06 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
15 Pim van Gremberghe THOR Team 18 - Thor / ACW'66 7,2 875,00 8,2 8,00 8,50 0,70 254 254


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups (Team-est) AV Sprint - JPB 8 2:59,1 244
2 Team 15 - pup B - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPB 7 3:02,8 228
3 Team 13 - B/C/mini - Taxandria (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:04,3 222
8 Team 17 - Scorpio / Atledo (Team-est) - JPB 9 3:18,8 165
9 Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups (Team-est) AV Sprint - JPB 7 3:21,2 156
10 Team 18 - Thor / ACW'66 (Team-est) - JPB 8 3:31,1 123
11 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
11 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0


Jongens Pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
3 Sieb van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,2 725,00 9,9 8,50 11,00 0,65 302 302


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
4 Feline Fievet THOR Team 18 - Thor / ACW'66 6,9 850,00 7,9 10,00 13,00 0,80 340 340
11 Silke Loos THOR Team 18 - Thor / ACW'66 7,5 DNS 9,3 11,00 10,00 0,55 211 211
12 Yfke van Manen THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,8 575,00 12,4 6,00 5,50 DNS 73 0


Er bestaan nog geen estafette teams.


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
5 Irene Goorhuis THOR Team 18 - Thor / ACW'66 8,3 725,00 9,7 6,50 6,00 0,60 274 274
8 Kayleigh van Gastel THOR Team 18 - Thor / ACW'66 10,7 600,00 14,0 5,00 4,50 DNS 54 22


Er bestaan nog geen estafette teams.