Vereniging 'Taxandria Atletiek' op '3e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

Juli Kleppe
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 332 punten
  • 40 meter   8,2
  • Meters maken   800,00
  • 40 meter horden   9,4
  • Slingeren   6,00
  • Vortexwerpen   9,50
  • Hurkhoogspringen   0,65

Hoogtepunten

Cas van Gorp JPA2 Duur
  • 1575,00
  • Juli Kleppe MPMini Hurk
  • 0,65
  • Gijs Schoenmakers JPB 40m
  • 6,4
  • Cas van Gorp JPA2 60mH
  • 10,9
  • Marijn Hoondert JPA2 Hoog
  • 1,25
  • Juli Kleppe MPMini 40m
  • 8,2
  • Juli Kleppe MPMini 40mH
  • 9,4
  • Sophie Willaert MPB Vortex
  • 16,50
  • Juli Kleppe MPMini Duur
  • 800,00
  • Marijn Hoondert JPA2 60mH
  • 10,5
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    15 Sam van Abeelen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1350,00 13,4 4,60 18,00 0,95 3,35 243 200


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    11 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    7 Marijn Hoondert Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1400,00 10,5 6,10 23,50 1,25 4,20 387 387
    10 Arthur Heinen Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1325,00 11,8 6,80 24,00 1,20 3,40 333 333
    11 Cas van Gorp Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1575,00 10,9 5,00 14,50 1,00 3,65 313 313


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    2 Team 04 - jpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 2:47,6 297
    3 Team 10 - jpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:49,6 287
    5 Team 03 - pup A - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPA2 8 2:54,7 264
    6 Team 05 - pup A - Taxandria (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:57,1 253
    8 Team 02 - pup A - ACW'66 (Team-est) ACW `66 - JPA2 6 3:02,3 231
    9 Team 09 - Atledo / DAK / Thor (Team-est) - JPA2 7 3:04,4 222
    10 Team 11 - pup A - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPA2 8 3:04,6 221
    11 Team 06 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    4 Gijs Schoenmakers Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 6,4 950,00 7,5 10,00 16,50 0,85 371 371
    6 Okke van den Elsen Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,4 900,00 7,9 10,00 20,50 0,85 341 341
    15 Delano Minke Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,0 850,00 8,4 11,00 14,50 0,55 254 189
    17 Noah Peeters Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,2 675,00 9,7 12,00 14,50 0,65 248 166
    21 Stijn Barends Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,6 800,00 9,0 9,50 10,00 0,60 200 43


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups (Team-est) AV Sprint - JPB 8 2:59,1 244
    2 Team 15 - pup B - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPB 7 3:02,8 228
    3 Team 13 - B/C/mini - Taxandria (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:04,3 222
    8 Team 17 - Scorpio / Atledo (Team-est) - JPB 9 3:18,8 165
    9 Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups (Team-est) AV Sprint - JPB 7 3:21,2 156
    10 Team 18 - Thor / ACW'66 (Team-est) - JPB 8 3:31,1 123
    11 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    11 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    17 Julian Hoondert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,9 825,00 9,9 6,50 10,50 0,60 227 134


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    3 Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:12,0 229
    5 Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPC 10 3:15,4 214
    6 Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) DAK - JPC 7 3:16,8 207
    7 Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:17,0 206


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    16 Ayaan Omer Ige Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1025,00 14,7 3,80 12,00 0,85 2,80 169 69


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    3 Team 01 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA1 8 2:50,6 325


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    14 Marjolijn Wolfs Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria 1025,00 16,3 4,80 12,00 0,95 3,25 192 139
    15 Michelle Draad Taxandria Team 05 - pup A - Taxandria DNS DNS 3,70 11,00 0,90 2,80 121 44


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 07 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:44,1 361
    6 Team 08 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 3:00,3 275


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    10 Sophie Willaert Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 7,8 775,00 9,7 9,50 16,50 0,70 268 143


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    2 Juli Kleppe Taxandria Team 13 - B/C/mini - Taxandria 8,2 800,00 9,4 6,00 9,50 0,65 332 258


    Er bestaan nog geen estafette teams.