Vereniging 'DAK' op '3e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

Elien Smits
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 462 punten
  • 40 meter   7,3
  • Meters maken   1025,00
  • 40 meter horden   8,7
  • Slingeren   10,00
  • Vortexwerpen   15,00
  • Hurkhoogspringen   0,85

Hoogtepunten

Daniek van Loon MPC 40m
  • 7,6
  • Milan Kwetters JPC 40m
  • 7,6
  • Milan Kwetters JPC Hurk
  • 0,80
  • Elien Smits MPC 40m
  • 7,3
  • Milan Kwetters JPC Vortex
  • 16,00
  • Elien Smits MPC Duur
  • 1025,00
  • Quinn van Hedel JPA1 60mH
  • 10,9
  • Marit Geurts MPC 40m
  • 7,6
  • Elien Smits MPC Hurk
  • 0,85
  • Stan van Gestel JPC 40m
  • 7,3
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    8 Quinn van Hedel DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1300,00 10,9 5,40 21,00 1,10 3,50 311 311


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    11 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    8 Milan Kwetters DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 800,00 8,7 7,50 16,00 0,80 318 276
    13 Stan van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 825,00 9,8 8,50 14,50 0,70 295 295


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    3 Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:12,0 229
    5 Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPC 10 3:15,4 214
    6 Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) DAK - JPC 7 3:16,8 207
    7 Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:17,0 206


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    6 Koen van Gestel DAK Team 23 - C/mini - DAK 9,2 750,00 11,4 5,50 7,00 0,50 167 45


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    11 Elin Geurts DAK Team 09 - Atledo / DAK / Thor 1250,00 11,8 4,40 10,50 0,95 2,95 250 201


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 07 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:44,1 361
    6 Team 08 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 3:00,3 275


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Elien Smits DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,3 1025,00 8,7 10,00 15,00 0,85 462 462
    5 Daniek van Loon DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 775,00 9,6 10,50 14,50 0,65 339 339
    7 Marit Geurts DAK Team 23 - C/mini - DAK 7,6 800,00 8,9 9,00 9,50 0,65 316 316
    15 Isis van de Water DAK Team 23 - C/mini - DAK 8,2 650,00 10,7 6,00 6,50 0,55 176 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.