Vereniging 'AV Sprint' op '3e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

Tobias de Prieëlle
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 355 punten
  • Meters maken   1300,00
  • 60 meter horden   11,0
  • Kogelstoten   7,10
  • Vortexwerpen   24,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Polsstokverspringen   3,90
Kwinten Rotte
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 353 punten
  • Meters maken   1525,00
  • 60 meter horden   11,3
  • Kogelstoten   5,80
  • Vortexwerpen   22,50
  • Hoogspringen   1,00
  • Polsstokverspringen   4,20
Tim Pelkmans
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 575 punten
  • Meters maken   1675,00
  • 60 meter horden   9,3
  • Kogelstoten   8,60
  • Vortexwerpen   43,00
  • Hoogspringen   1,35
  • Polsstokverspringen   4,85
Jeremie Coste
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 486 punten
  • Meters maken   1525,00
  • 60 meter horden   10,6
  • Kogelstoten   7,90
  • Vortexwerpen   43,00
  • Hoogspringen   1,25
  • Polsstokverspringen   4,15
Tibbe Teunissen
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 452 punten
  • Meters maken   1575,00
  • 60 meter horden   10,0
  • Kogelstoten   7,30
  • Vortexwerpen   26,00
  • Hoogspringen   1,25
  • Polsstokverspringen   4,55
Luuk Pelkmans
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 466 punten
  • 40 meter   6,7
  • Meters maken   1075,00
  • 40 meter horden   7,5
  • Slingeren   11,00
  • Vortexwerpen   30,00
  • Hurkhoogspringen   0,95
Jesse Boomaars
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 392 punten
  • 40 meter   6,8
  • Meters maken   950,00
  • 40 meter horden   7,6
  • Slingeren   12,50
  • Vortexwerpen   22,50
  • Hurkhoogspringen   0,80
Dirk Lorkeers
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 487 punten
  • 40 meter   6,9
  • Meters maken   1025,00
  • 40 meter horden   7,5
  • Slingeren   12,50
  • Vortexwerpen   19,50
  • Hurkhoogspringen   0,90
Kilan Goddijn
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 381 punten
  • 40 meter   7,2
  • Meters maken   925,00
  • 40 meter horden   8,2
  • Slingeren   9,50
  • Vortexwerpen   16,00
  • Hurkhoogspringen   0,80
Britt de Leeuw
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 412 punten
  • Meters maken   1350,00
  • 60 meter horden   10,9
  • Kogelstoten   6,10
  • Vortexwerpen   22,50
  • Hoogspringen   1,20
  • Polsstokverspringen   4,00
Aurelia Davis
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 383 punten
  • Meters maken   1475,00
  • 60 meter horden   11,0
  • Kogelstoten   5,10
  • Vortexwerpen   17,00
  • Hoogspringen   1,20
  • Polsstokverspringen   3,75
Nine Fransen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 459 punten
  • Meters maken   1525,00
  • 60 meter horden   10,7
  • Kogelstoten   6,40
  • Vortexwerpen   21,00
  • Hoogspringen   1,30
  • Polsstokverspringen   4,20
Femke Dam
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 441 punten
  • Meters maken   1425,00
  • 60 meter horden   10,8
  • Kogelstoten   6,70
  • Vortexwerpen   24,50
  • Hoogspringen   1,10
  • Polsstokverspringen   4,35
Bijou Leto
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 414 punten
  • Meters maken   1525,00
  • 60 meter horden   10,2
  • Kogelstoten   5,20
  • Vortexwerpen   17,50
  • Hoogspringen   1,25
  • Polsstokverspringen   3,70
Daantje Janssens
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 384 punten
  • 40 meter   6,6
  • Meters maken   925,00
  • 40 meter horden   7,1
  • Slingeren   10,50
  • Vortexwerpen   13,00
  • Hurkhoogspringen   0,80
Juul de Reijdt
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 374 punten
  • 40 meter   6,7
  • Meters maken   950,00
  • 40 meter horden   7,6
  • Slingeren   10,00
  • Vortexwerpen   10,50
  • Hurkhoogspringen   0,90
Sarah Buijs
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 347 punten
  • 40 meter   7,2
  • Meters maken   900,00
  • 40 meter horden   7,5
  • Slingeren   10,50
  • Vortexwerpen   12,00
  • Hurkhoogspringen   0,80
Roza Willemen
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 460 punten
  • 40 meter   6,5
  • Meters maken   1050,00
  • 40 meter horden   7,9
  • Slingeren   8,50
  • Vortexwerpen   10,00
  • Hurkhoogspringen   0,75
Noor Faas
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 324 punten
  • 40 meter   8,0
  • Meters maken   875,00
  • 40 meter horden   9,4
  • Slingeren   4,50
  • Vortexwerpen   5,00
  • Hurkhoogspringen   0,70

Hoogtepunten

Tim Pelkmans JPA2 Polsver
  • 4,85
  • Roza Willemen MPC Duur
  • 1050,00
  • Daantje Janssens MPB 40m
  • 6,6
  • Luuk Pelkmans JPB Vortex
  • 30,00
  • Tim Pelkmans JPA2 Vortex
  • 43,00
  • Tim Pelkmans JPA2 60mH
  • 9,3
  • Jeremie Coste JPA2 Vortex
  • 43,00
  • Bijou Leto MPA2 60mH
  • 10,2
  • Nine Fransen MPA2 Hoog
  • 1,30
  • Roza Willemen MPC 40m
  • 6,5
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Tobias de Prieëlle AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1300,00 11,0 7,10 24,50 1,10 3,90 355 312
    2 Kwinten Rotte AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1525,00 11,3 5,80 22,50 1,00 4,20 353 189
    6 Sverre Handor AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1400,00 10,7 4,80 22,00 1,00 3,75 321 77
    12 Thijs Mol AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1275,00 12,7 4,60 16,50 1,00 3,90 262 48
    14 David Geurts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1400,00 14,1 5,30 17,50 1,05 3,40 257 0
    19 Sammie Goijarts AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1125,00 15,0 4,50 11,50 0,90 3,45 180 0
    20 Sietse 't Hooft AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1175,00 14,6 4,20 15,00 0,80 3,15 178 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    11 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Tim Pelkmans AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1675,00 9,3 8,60 43,00 1,35 4,85 575 575
    2 Jeremie Coste AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1525,00 10,6 7,90 43,00 1,25 4,15 486 486
    3 Tibbe Teunissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1575,00 10,0 7,30 26,00 1,25 4,55 452 452
    4 Kars de Boer AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1575,00 10,2 7,30 31,50 1,00 4,05 422 374
    5 Alexander ...n Paassen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1400,00 10,9 7,60 27,00 1,10 4,55 404 404
    6 Bram Marijnissen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1575,00 11,0 5,40 29,00 1,10 4,40 399 399
    8 Joost Winkel AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1575,00 11,4 6,40 23,00 1,15 3,75 369 314
    9 Mark Smolders AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1475,00 10,8 6,00 23,00 1,05 3,75 350 295
    12 Jort Bouman AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint 1250,00 11,5 5,90 19,00 1,05 4,00 308 166
    13 Jendo Derksen AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1525,00 11,7 4,50 17,50 1,00 3,90 307 128
    20 Michon Goddyn AV Sprint Team 10 - jpup A - Sprint 1300,00 12,8 4,90 13,50 0,85 3,40 226 0
    21 Guus Guikink AV Sprint Team 04 - jpup A - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    2 Team 04 - jpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 2:47,6 297
    3 Team 10 - jpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:49,6 287
    5 Team 03 - pup A - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPA2 8 2:54,7 264
    6 Team 05 - pup A - Taxandria (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:57,1 253
    8 Team 02 - pup A - ACW'66 (Team-est) ACW `66 - JPA2 6 3:02,3 231
    9 Team 09 - Atledo / DAK / Thor (Team-est) - JPA2 7 3:04,4 222
    10 Team 11 - pup A - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPA2 8 3:04,6 221
    11 Team 06 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Luuk Pelkmans AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,7 1075,00 7,5 11,00 30,00 0,95 466 466
    2 Jesse Boomaars AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,8 950,00 7,6 12,50 22,50 0,80 392 392
    10 Tijl van Kasteren AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,3 900,00 7,6 8,50 12,00 0,75 290 257
    11 Sjoerd van de Corput AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 7,6 875,00 8,3 9,50 13,00 0,80 282 282
    11 Stefan Schuld AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 850,00 8,5 11,00 17,50 0,70 282 282
    13 Tom van Es AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,0 925,00 8,2 9,00 16,50 0,65 278 247
    14 Jabril Osman AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,3 925,00 8,2 9,00 9,50 0,80 259 198
    19 Giel Huijsmans AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 850,00 9,3 9,50 13,50 0,65 231 111
    22 Yair Herz AV Sprint Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups 8,2 825,00 9,3 9,00 8,50 0,50 189 40


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups (Team-est) AV Sprint - JPB 8 2:59,1 244
    2 Team 15 - pup B - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPB 7 3:02,8 228
    3 Team 13 - B/C/mini - Taxandria (Team-est) Taxandria Atletiek - JPB 8 3:04,3 222
    8 Team 17 - Scorpio / Atledo (Team-est) - JPB 9 3:18,8 165
    9 Team 16 - B Smarter, B Braver, B pups (Team-est) AV Sprint - JPB 7 3:21,2 156
    10 Team 18 - Thor / ACW'66 (Team-est) - JPB 8 3:31,1 123
    11 Team 20 (Team-est) - JPB 0 DNS 0
    11 Team 24 (Team-est) - JPB 0 DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Dirk Lorkeers AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 6,9 1025,00 7,5 12,50 19,50 0,90 487 487
    2 Kilan Goddijn AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,2 925,00 8,2 9,50 16,00 0,80 381 381
    5 Bas Guikink AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 950,00 8,5 9,50 16,50 0,70 347 288
    11 Xander Backx AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,6 825,00 9,0 10,00 12,50 0,75 311 265
    12 Julian de Prieëlle AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,8 800,00 9,0 9,50 15,00 0,70 300 103
    14 Huub Kuyvenhoven AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,5 850,00 9,7 9,00 8,00 0,75 275 216
    15 Thijmen Kegler AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 925,00 9,5 8,00 8,50 0,65 259 66
    16 Lukas Kok AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,9 825,00 9,7 6,00 10,00 0,65 231 76


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    3 Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:12,0 229
    5 Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPC 10 3:15,4 214
    6 Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) DAK - JPC 7 3:16,8 207
    7 Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:17,0 206


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Britt de Leeuw AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1350,00 10,9 6,10 22,50 1,20 4,00 412 357
    3 Aurelia Davis AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1475,00 11,0 5,10 17,00 1,20 3,75 383 383
    4 Luna Faas AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1475,00 11,5 5,10 14,00 1,10 4,10 363 336
    5 Loïs Drent AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1475,00 11,5 4,70 14,50 1,20 3,70 358 297
    6 Femke Gijzen AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1375,00 11,4 4,80 14,00 1,00 3,95 331 276
    7 Nienke Blom AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint 1350,00 12,8 4,00 15,50 1,00 3,50 283 88
    9 Aimee Rynart AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1150,00 13,2 4,70 14,00 1,05 3,20 252 252
    12 Laura Charleston AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1125,00 13,9 4,30 14,50 1,00 3,10 228 158
    13 Lotte van Ham AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS DNS 4,70 12,00 1,15 3,80 200 138
    14 Eva Flier AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1250,00 15,1 3,60 8,50 0,80 3,15 176 84
    17 Danisha Kats AV Sprint Team 01 - mpup A - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
    17 Fenna Jacobs AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    3 Team 01 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA1 8 2:50,6 325


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    1 Nine Fransen AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1525,00 10,7 6,40 21,00 1,30 4,20 459 459
    2 Femke Dam AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1425,00 10,8 6,70 24,50 1,10 4,35 441 441
    3 Bijou Leto AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1525,00 10,2 5,20 17,50 1,25 3,70 414 414
    4 Marit Broks AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1275,00 10,8 5,40 13,00 1,20 3,65 347 218
    5 Laoise Van der Bend AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1325,00 11,7 4,30 17,50 1,05 3,75 324 225
    6 Isabella Brandalise AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1325,00 11,9 4,40 15,00 1,00 3,75 307 115
    8 Madelief Zwets AV Sprint Team 07 - mpup A - Sprint 1025,00 12,6 4,70 16,00 1,05 3,65 273 137
    9 Mette den Heijer AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1150,00 12,7 4,60 14,50 1,05 3,35 266 266
    10 Pip Huijsmans AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1350,00 13,7 4,70 16,00 0,95 3,20 263 263
    12 Mia Anker AV Sprint Team 08 - mpup A - Sprint 1175,00 13,6 5,00 10,50 1,05 3,15 238 238


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 07 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 2:44,1 361
    6 Team 08 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA2 7 3:00,3 275


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    1 Daantje Janssens AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,6 925,00 7,1 10,50 13,00 0,80 384 384
    2 Juul de Reijdt AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 6,7 950,00 7,6 10,00 10,50 0,90 374 296
    3 Sarah Buijs AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,2 900,00 7,5 10,50 12,00 0,80 347 219
    5 Linne van ...epstraten AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,2 900,00 8,1 10,50 12,00 0,75 327 88
    8 Ylva den Heijer AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,4 900,00 8,0 7,50 11,00 0,70 291 56
    9 Anna van Langevelde AV Sprint Team 14 - B Stronger, B Faster, B Better, B pups 7,2 825,00 8,1 7,50 9,00 0,70 273 72


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    2 Roza Willemen AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 6,5 1050,00 7,9 8,50 10,00 0,75 460 460
    6 Silke Israel AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 7,3 775,00 9,6 9,00 11,00 0,75 331 287
    8 Fenna Winkel AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,0 900,00 9,9 6,50 13,00 0,70 309 239
    12 Naïmah De Wind AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 7,9 800,00 9,2 6,50 8,00 0,65 268 122
    13 Yara Berger AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 750,00 9,9 5,50 9,00 0,65 237 29
    14 Ilse Rijnart AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,6 725,00 10,4 7,00 9,00 0,60 209 33
    16 Karima Osman AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    3 Noor Faas AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,0 875,00 9,4 4,50 5,00 0,70 324 298
    4 Nienke Mol AV Sprint Team 19 - C/mini - Sprint 8,1 825,00 9,7 5,50 6,00 0,65 305 262
    6 Renske van de Corput AV Sprint Team 21 - C/mini - Sprint 8,4 675,00 10,2 7,50 4,50 0,60 248 95


    Er bestaan nog geen estafette teams.