Vereniging 'ACW `66' op '3e Athletics Champs regio 13 [2015]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lars Bellekom JPA2 60mH
  • 12,0
  • Tess de Ronde MPA1 Duur
  • 1250,00
  • Tess de Ronde MPA1 Polsver
  • 3,30
  • Lars Bellekom JPA2 Hoog
  • 1,10
  • Tess de Ronde MPA1 Hoog
  • 1,05
  • Tim Nijssen JPA2 Polsver
  • 3,90
  • Tim Nijssen JPA2 60mH
  • 11,7
  • Tess de Ronde MPA1 60mH
  • 13,2
  • Tess de Ronde MPA1 Kogel
  • 4,10
  • Bram Snoeren JPA1 Vortex
  • 23,50
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    17 Sep de Graaff ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1325,00 14,8 4,30 17,00 1,05 2,80 212 212
    21 Bram Snoeren ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS DNS 5,60 23,50 DNS 3,20 139 139
    22 Ton Rozenbrand ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 DNS 14,7 5,40 DNS 1,05 DNS 120 120


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    11 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    15 Lars Bellekom ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1375,00 12,0 5,40 19,50 1,10 3,50 297 297
    16 Tim Nijssen ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1300,00 11,7 4,10 14,00 1,05 3,90 271 241


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    2 Team 04 - jpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 9 2:47,6 297
    3 Team 10 - jpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPA2 10 2:49,6 287
    5 Team 03 - pup A - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPA2 8 2:54,7 264
    6 Team 05 - pup A - Taxandria (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA2 7 2:57,1 253
    8 Team 02 - pup A - ACW'66 (Team-est) ACW `66 - JPA2 6 3:02,3 231
    9 Team 09 - Atledo / DAK / Thor (Team-est) - JPA2 7 3:04,4 222
    10 Team 11 - pup A - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPA2 8 3:04,6 221
    11 Team 06 (Team-est) - JPA2 0 DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam Team 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
    18 Ruben van Geenen ACW `66 Team 18 - Thor / ACW'66 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    3 Team 19 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:12,0 229
    5 Team 22 - pup C/mini - Scorpio (Team-est) Scorpio - JPC 10 3:15,4 214
    6 Team 23 - C/mini - DAK (Team-est) DAK - JPC 7 3:16,8 207
    7 Team 21 - C/mini - Sprint (Team-est) AV Sprint - JPC 9 3:17,0 206


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
    11 Tess de Ronde ACW `66 Team 02 - pup A - ACW'66 1250,00 13,2 4,10 9,00 1,05 3,30 241 241


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    3 Team 01 - mpup A - Sprint (Team-est) AV Sprint - MPA1 8 2:50,6 325