Vereniging 'AV Salland' op 'Athletics Champs Regio 21'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team Categorie Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Cas van der Vegt AV Salland Team 11 JPA2 1575,00 10,3 7,20 31,00 1,25 3,80 433 377
Jeppe Kranendijk AV Salland Team 11 JPA2 1375,00 10,4 7,20 14,50 1,05 4,20 343 262
Jill Klei...ugtenbelt AV Salland Team 11 MPA2 1475,00 10,4 7,90 21,00 1,20 4,40 469 469
Maram Hussein AV Salland Team 11 MPA1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Milan Bekkink AV Salland Team 11 JPA1 1325,00 11,9 7,20 17,00 1,05 3,70 306 65
Noah Schotman AV Salland Team 11 MPA1 1375,00 11,2 5,80 13,50 1,15 3,75 351 267
Sofia Pollemans AV Salland Team 11 MPA2 DNS 12,1 6,60 18,50 1,05 4,05 308 249
Stan van der Vegt AV Salland Team 11 JPA1 1450,00 11,5 5,40 17,50 1,10 3,85 316 234


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 10 (Team-est) - JPA2 12 2:49,9 288
2 Team 09 (Team-est) AV Athlos - JPA2 9 2:50,0 287
3 Team 11 (Team-est) - JPA2 12 2:53,0 260
4 Team 08 (Team-est) AV NOP - JPA2 7 2:55,0 243
4 Team 05 (Team-est) AV Athlos - MPA2 11 2:55,2 277
6 Team 06 (Team-est) AV De Gemzen - MPA2 11 2:55,7 272
7 Team 01 (Team-est) AV Athlos - MPA1 9 2:58,6 244
8 Team 04 (Team-est) AV de Sprinter - JPA2 8 3:00,8 195
9 Team 03 (Team-est) Isala `96 - JPA2 13 3:02,4 183
10 Team 02 (Team-est) AV Athlos - JPA1 7 3:03,0 178
11 Team 12 (Team-est) AV PEC 1910 - JPA1 8 3:04,8 165
12 Team 07 (Team-est) - JPA2 11 4:29,0 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team Categorie 40mDuur40mHSlingVortexHurkPunten totaalTeam punten
Abdulrahman Hussein AV Salland Team 23 JPB DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Isis van Til AV Salland Team 23 MPC 7,9 875,00 9,9 6,50 9,50 0,75 297 191
Jaymian Houseman AV Salland Team 23 JPMini 8,2 750,00 10,5 8,00 9,50 0,70 292 148
Lobke ten Zijhtof AV Salland Team 23 MPB 7,8 750,00 8,8 6,50 9,50 0,80 241 0
Luc van der Vegt AV Salland Team 23 JPC 7,2 975,00 8,2 10,00 15,00 0,80 392 392
Meike ten Brinke AV Salland Team 23 MPMini 8,0 900,00 9,3 9,50 12,00 0,75 456 456
Milan ten Brinke AV Salland Team 23 JPB 7,4 950,00 7,9 10,00 12,50 0,80 311 202
Sanne Kappert AV Salland Team 23 MPB 7,3 875,00 8,5 9,00 11,00 0,70 292 125
Wess Nijmeijer AV Salland Team 23 JPB DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Ypke Kranendijk AV Salland Team 23 MPC 7,2 975,00 8,0 9,50 11,50 0,80 439 439


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 19 (Team-est) - JPB 17 4:01,0 31
2 Team 17 (Team-est) - JPB 15 4:11,6 9
3 Team 21 (Team-est) Isala `96 - JPB 9 4:16,0 3
4 Team 15 (Team-est) AV Athlos - JPB 12 4:19,4 1
5 Team 23 (Team-est) AV Salland - JPB 10 4:20,0 0
5 Team 22 (Team-est) AV Athlos - JPC 11 4:30,3 0
5 Team 14 (Team-est) AV de Sprinter - JPB 11 4:33,0 0
5 Team 24 (Team-est) - JPB 18 4:35,8 0
5 Team 20 (Team-est) AV PEC 1910 - JPC 12 4:37,0 0
5 Team 13 (Team-est) Isala `96 - JPC 10 4:45,3 0
5 Team 16 (Team-est) Cialfo - JPB 12 4:45,7 0
5 Team 18 (Team-est) AV Athlos - JPC 12 4:55,9 0