Vereniging 'AV Hera' op 'AThletics Champs'

Prijzen

Jens Beerepoot
  • Jongens Junior B - 800m - 2:31,32
Joran Timmerman
  • Jongens Junior B - Kogel - 7,92
Matthijs Elsinga
  • Jongens Junior B - Kogel - 6,53
Dean Niesten
  • Jongens Junior B - Kogel - 6,41
Dean Niesten
  • Jongens Junior B - Polshoog - 2,36
Joran Timmerman
  • Jongens Junior B - Polshoog - 2,16
Koen Hoedjes
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2967 punten
  • 100 meter   11,6
  • Discuswerpen 1 kilogram   44,60
  • Kogelstoten 4 kilogram   13,55
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   5,44
Leon Caballer
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1770 punten
  • 100 meter   13,2
  • Discuswerpen 1 kilogram   18,89
  • Kogelstoten 4 kilogram   8,32
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,90
Lars Philipsen
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 1735 punten
  • 100 meter   13,6
  • Discuswerpen 1 kilogram   20,97
  • Kogelstoten 4 kilogram   7,63
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,98
Jeff Tesselaar
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2001 punten
  • 80 meter   12,2
  • Discuswerpen 1 kilogram   29,46
  • Kogelstoten 3 kilogram   10,95
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,49
Jared Broers
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 942 punten
  • 80 meter   DNS
  • Discuswerpen 1 kilogram   14,73
  • Kogelstoten 3 kilogram   7,34
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,69
Kars Duijn
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 506 punten
  • 80 meter   DNS
  • Discuswerpen 1 kilogram   9,22
  • Kogelstoten 3 kilogram   4,65
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,02
Lennart Boogaard
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 364 punten
  • 60 meter   10,0
  • 60 meter horden   11,1
  • Slingeren   21,00
  • Vortexwerpen   37,00
  • Polsstokverspringen   3,75
Kian Sanches
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 367 punten
  • 40 meter   7,3
  • 40 meter horden   7,4
  • Medicienbalstoten   7,70
  • Vortexwerpen   22,00
  • Hurkhoogspringen   0,90
Kyan van der Wiele
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 305 punten
  • 40 meter   7,7
  • 40 meter horden   8,5
  • Medicienbalstoten   6,50
  • Vortexwerpen   22,50
  • Hurkhoogspringen   0,80
Obi George
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 371 punten
  • 40 meter   7,3
  • 40 meter horden   8,4
  • Medicienbalstoten   5,20
  • Vortexwerpen   16,50
  • Hurkhoogspringen   1,05
Jairo Dylan Hopman
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 346 punten
  • 40 meter   8,1
  • 40 meter horden   8,9
  • Medicienbalstoten   5,80
  • Vortexwerpen   22,50
  • Hurkhoogspringen   0,85
Zeb Tesselaar
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 430 punten
  • 40 meter   7,5
  • 40 meter horden   8,7
  • Medicienbalstoten   5,40
  • Vortexwerpen   16,50
  • Hurkhoogspringen   0,80
Jens Robijn
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 292 punten
  • 40 meter   8,5
  • 40 meter horden   9,2
  • Medicienbalstoten   3,80
  • Vortexwerpen   13,00
  • Hurkhoogspringen   0,65
Stan Happe
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 247 punten
  • 40 meter   8,5
  • 40 meter horden   9,6
  • Medicienbalstoten   3,80
  • Vortexwerpen   11,50
  • Hurkhoogspringen   0,50
Cas Manshanden
  • Jongens Specials Senioren - 80m - 13,19
Redouan Ait brahiem
  • Jongens Specials Senioren - 80m - 15,81
Bart Pater
  • Jongens Specials Senioren - 80m - 15,83
Cas Manshanden
  • Jongens Specials Senioren - 600m - 2:23,82
Redouan Ait brahiem
  • Jongens Specials Senioren - 600m - 3:29,51
Nourdine Ait brahiem
  • Jongens Specials Senioren - 600m - 3:40,59
Cas Manshanden
  • Jongens Specials Senioren - Vortex - 18,50
Nourdine Ait brahiem
  • Jongens Specials Senioren - Vortex - 18,50
Redouan Ait brahiem
  • Jongens Specials Senioren - Vortex - 15,00
Yves Schouten
  • Jongens Specials Senioren - Vortex - 15,00
Cas Manshanden
  • Jongens Specials Senioren - Ver - 3,30
Redouan Ait brahiem
  • Jongens Specials Senioren - Ver - 2,65
Bart Pater
  • Jongens Specials Senioren - Ver - 2,50
Eddy Cardol
  • Masters mannen - 100m - 14,20
Teun Leeuwerink
  • Masters mannen - Kogel - 8,35
Eddy Cardol
  • Masters mannen - Kogelsl - 45,22
Eddy Cardol
  • Masters mannen - Gewicht - 13,92
Sebastiaan Huijs
  • Masters mannen - Gewicht - 13,84
Ronald Dekker
  • Senioren mannen - 100m - 12,32
Ronald Dekker
  • Senioren mannen - Ver - 5,37
Pauline Meester
  • Masters vrouwen - Kogelsl - 45,59
Maud Feenstra
  • Meisjes Junior B - 100m - 14,62
Maud Feenstra
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,71
Judie Jonker
  • Meisjes Junior B - Polshoog - 2,36
Rosa Kuin
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 2103 punten
  • 80 meter   11,5
  • Discuswerpen 1 kilogram   26,50
  • Kogelstoten 3 kilogram   11,01
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,75
Lysanne Zaal
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1638 punten
  • 80 meter   11,4
  • Discuswerpen 1 kilogram   14,24
  • Kogelstoten 3 kilogram   8,03
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,19
Leonie Keppel
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1320 punten
  • 80 meter   DNS
  • Discuswerpen 1 kilogram   25,04
  • Kogelstoten 3 kilogram   9,78
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,97
Christel Philipsen
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1737 punten
  • 60 meter   9,2
  • Discuswerpen 0,75 kilogram   17,99
  • Kogelstoten 2 kilogram   11,28
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,75
Femke Jonker
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1581 punten
  • 60 meter   9,3
  • Discuswerpen 0,75 kilogram   12,54
  • Kogelstoten 2 kilogram   7,48
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   4,57
Veerle Vermaire
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1415 punten
  • 60 meter   9,7
  • Discuswerpen 0,75 kilogram   13,08
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,20
  • Hoogspringen   DNS
  • Verspringen   3,82
Yara Molenaar
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 260 punten
  • 60 meter   10,0
  • 60 meter horden   11,6
  • Slingeren   13,00
  • Vortexwerpen   18,00
  • Polsstokverspringen   2,85
Esmée Box
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 244 punten
  • 60 meter   10,3
  • 60 meter horden   11,9
  • Slingeren   15,50
  • Vortexwerpen   13,00
  • Polsstokverspringen   2,80
Malin Schouten
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 222 punten
  • 60 meter   10,6
  • 60 meter horden   12,0
  • Slingeren   13,00
  • Vortexwerpen   13,00
  • Polsstokverspringen   2,85
Lotte Happe
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 292 punten
  • 40 meter   7,3
  • 40 meter horden   8,3
  • Medicienbalstoten   4,50
  • Vortexwerpen   13,50
  • Hurkhoogspringen   0,90
Emma Simon
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 283 punten
  • 40 meter   7,6
  • 40 meter horden   8,7
  • Medicienbalstoten   5,40
  • Vortexwerpen   14,50
  • Hurkhoogspringen   0,80
Jonna Eising
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 274 punten
  • 40 meter   7,8
  • 40 meter horden   9,1
  • Medicienbalstoten   4,50
  • Vortexwerpen   16,00
  • Hurkhoogspringen   0,90
Rosalie ten Bruggencate
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 309 punten
  • 40 meter   7,7
  • 40 meter horden   8,4
  • Medicienbalstoten   3,60
  • Vortexwerpen   12,50
  • Hurkhoogspringen   0,75
Delilah Hilgerink
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 292 punten
  • 40 meter   8,2
  • 40 meter horden   8,9
  • Medicienbalstoten   4,00
  • Vortexwerpen   10,50
  • Hurkhoogspringen   0,85
Kim Duin
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 276 punten
  • 40 meter   8,0
  • 40 meter horden   8,7
  • Medicienbalstoten   3,20
  • Vortexwerpen   9,50
  • Hurkhoogspringen   0,80
Lana Sanches
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 200 punten
  • 40 meter   8,7
  • 40 meter horden   10,7
  • Medicienbalstoten   3,00
  • Vortexwerpen   8,00
  • Hurkhoogspringen   0,50
Julie Van zuilen
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 114 punten
  • 40 meter   9,2
  • 40 meter horden   12,9
  • Medicienbalstoten   2,20
  • Vortexwerpen   5,50
  • Hurkhoogspringen   0,50
Jessica Admiraal
  • Meisjes Specials Senioren - 80m - 14,80
Jessica Admiraal
  • Meisjes Specials Senioren - 600m - 2:38,81
Jessica Admiraal
  • Meisjes Specials Senioren - Vortex - 11,50
Jessica Admiraal
  • Meisjes Specials Senioren - Ver - 2,35
Sandy Lundgren
  • Senioren vrouwen - 100m - 13,08
Sarah Pertl
  • Senioren vrouwen - 100m - 18,28
Sandy Lundgren
  • Senioren vrouwen - Ver - 4,60

Hoogtepunten

Lysanne Zaal MJC 80m
  • 11,31
  • Koen Hoedjes JJC Discus
  • 44,60
  • Koen Hoedjes JJC Kogel
  • 13,55
  • Rosa Kuin MJC Ver
  • 4,75
  • Koen Hoedjes JJC Ver
  • 5,44
  • Leon Caballer JJC 100m
  • 13,14
  • Rosa Kuin MJC Kogel
  • 11,01
  • Rosa Kuin MJC 80m
  • 11,48
  • Christel Philipsen MJD Kogel
  • 11,28
  • Koen Hoedjes JJC 100m
  • 11,54
  •  

    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Lars Hierck DNS ---


    Jongens Junior B - 800 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jens Beerepoot 2:31,32 ---


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Matthijs Elsinga DNS ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Joran Timmerman 7,92 ---
    2 Matthijs Elsinga 6,53 ---
    3 Dean Niesten 6,41 ---


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Dean Niesten 2,36 ---
    2 Joran Timmerman 2,16 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Jens Beerepoot --- ---
    Matthijs Elsinga --- ---
    Dennis Fagel --- ---
    David Möhringer --- ---
    Sander Stokhof --- ---
    Joran Timmerman --- ---
    Simon de Vries --- ---
    Dean Niesten --- ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Koen Hoedjes 11,54 44,60 13,55 DNS 5,44 2967
    2 Leon Caballer 13,14 18,89 8,32 DNS 3,90 1770
    3 Lars Philipsen 13,53 20,97 7,63 DNS 3,98 1735
    4 Romello Christiaan 13,26 16,09 7,21 DNS DNS 1239
    5 Jens Hierck DNS 21,74 7,62 DNS 3,45 1047
    6 Romello Christiaan DNS DNS DNS DNS 3,99 416
    7 Julian Beers DNS DNS DNS DNS DNS 0
    7 Kick Doornbos DNS DNS DNS DNS DNS 0
    7 Joost Keizer DNS DNS DNS DNS DNS 0
    7 Gideon Möhringer DNS DNS DNS DNS DNS 0
    7 Sydan Nguyen DNS DNS DNS DNS DNS 0
    7 Tom Schoemaker DNS DNS DNS DNS DNS 0
    7 Eyram Wijnjeterp DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Jeff Tesselaar 12,12 29,46 10,95 DNS 4,49 2001
    2 Jared Broers DNS 14,73 7,34 DNS 3,69 942
    3 Kars Duijn DNS 9,22 4,65 DNS 3,02 506
    4 Milan Bouwer DNS DNS DNS DNS DNS 0
    4 Ties Krul DNS DNS DNS DNS DNS 0
    4 Timo Nieuwenhuijs DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m60mHSlingVortexPolsverPunten totaal
    1 Lennart Boogaard 9,99 11,09 21,00 37,00 3,75 364
    5 Thijs ten ...uggencate 10,44 11,96 14,50 15,00 3,20 218
    7 Bink Faas 11,20 13,30 15,00 18,00 3,15 197
    8 Mika van Straaten 10,71 12,81 14,00 16,50 2,10 176
    10 Luuk Lintjer 11,94 13,69 12,00 21,50 2,45 159
    11 Ruben Kok 10,82 13,98 11,00 16,50 2,25 150
    12 Mike Admiraal 12,69 16,03 8,00 10,00 1,55 57
    13 Timo van Walsum DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m40mHM-balVortexHurkPunten totaal
    1 Kian Sanches 7,22 7,40 7,70 22,00 0,90 367
    2 Kyan van der Wiele 7,70 8,50 6,50 22,50 0,80 305
    4 Adne Vermaire 8,49 9,71 5,60 19,00 0,70 228
    5 Robin Hes 7,96 9,29 5,50 11,50 0,80 225
    6 Nathan van...er Meulen 8,02 8,60 4,50 13,50 0,75 223
    7 Giel Lintjer 8,08 8,77 4,90 14,00 0,70 221
    8 Barun Duijn 8,93 11,00 4,30 17,00 0,75 182
    9 Cas Battem DNS DNS DNS DNS DNS 0
    9 Jelle van Langen DNS DNS DNS DNS DNS 0
    9 Lucas Rijkes DNS DNS DNS DNS DNS 0
    9 Levi Simon DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m40mHM-balVortexHurkPunten totaal
    2 Obi George 7,28 8,34 5,20 16,50 1,05 371
    3 Jairo Dylan Hopman 8,05 8,81 5,80 22,50 0,85 346
    4 Joris Petersen 8,03 9,20 4,90 14,00 1,05 314
    5 Ties Overtoom 8,60 9,31 3,60 12,50 0,85 235
    6 Robin Fictoor 8,23 10,65 3,80 9,50 0,85 211
    7 Thijs Overtoom 9,33 9,78 3,50 9,00 0,90 199
    8 Seven Keijlard DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m40mHM-balVortexHurkPunten totaal
    1 Zeb Tesselaar 7,46 8,64 5,40 16,50 0,80 430
    2 Jens Robijn 8,42 9,15 3,80 13,00 0,65 292
    3 Stan Happe 8,42 9,51 3,80 11,50 0,50 247
    5 Justen Visser 9,07 11,34 3,30 10,50 0,55 183
    6 Koen Petersen 8,77 10,41 2,70 7,50 0,55 176
    7 Finn Sanders 9,63 12,94 2,70 7,00 0,50 108
    8 Keo van Schie DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Specials Senioren - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Cas Manshanden 13,19 +0.3 m/s---
    2 Redouan Ait brahiem 15,81 +0.4 m/s---
    3 Bart Pater 15,83 +0.3 m/s---
    4 Nourdine ...t brahiem 17,44 +0.4 m/s---
    5 Levi Snel 20,34 +0.3 m/s---
    6 Karel Blomvliet 23,36 +0.4 m/s---
    7 Yves Schouten 44,87 +0.3 m/s---
    Nils Ligthart DNS ---
    Khalid Bendriss DNS ---
    Alexander Ooms DNS ---
    Mick Bakker DNS ---


    Jongens Specials Senioren - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Cas Manshanden 2:23,82 ---
    2 Redouan Ait brahiem 3:29,51 ---
    3 Nourdine ...t brahiem 3:40,59 ---
    Karel Blomvliet DNS ---
    Nils Ligthart DNS ---
    Bart Pater DNS ---
    Khalid Bendriss DNS ---
    Alexander Ooms DNS ---
    Mick Bakker DNS ---
    Levi Snel DNS ---
    Yves Schouten DNS ---


    Jongens Specials Senioren - Vortexwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Cas Manshanden 18,50 ---
    1 Nourdine ...t brahiem 18,50 ---
    3 Redouan Ait brahiem 15,00 ---
    3 Yves Schouten 15,00 ---
    5 Karel Blomvliet 13,00 ---
    6 Bart Pater 12,00 ---
    7 Levi Snel 10,00 ---
    Nils Ligthart DNS ---
    Khalid Bendriss DNS ---
    Alexander Ooms DNS ---
    Mick Bakker DNS ---


    Jongens Specials Senioren - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Cas Manshanden 3,30 ---
    2 Redouan Ait brahiem 2,65 ---
    3 Bart Pater 2,50 ---
    4 Nourdine ...t brahiem 2,25 ---
    5 Levi Snel 2,10 ---
    6 Yves Schouten 1,60 ---
    7 Karel Blomvliet 1,30 ---
    Nils Ligthart DNS ---
    Khalid Bendriss DNS ---
    Alexander Ooms DNS ---
    Mick Bakker DNS ---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Eddy Cardol 14,20 +0.8 m/s12,00


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Sebastiaan Huijs DNS ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Teun Leeuwerink 8,35 ---


    Masters mannen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Eddy Cardol 45,22 41,58
    Sebastiaan Huijs DNS ---


    Masters mannen - Gewichtwerpen 15,88 kilogram

    # Naam ResOBP
    1 Eddy Cardol 13,92 14,30
    2 Sebastiaan Huijs 13,84 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Ronald Dekker 12,32 +0.8 m/s11,48


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Ronald Dekker 5,37 ---


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Pauline Meester DNS ---


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Pauline Meester DNS ---


    Masters vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Pauline Meester 45,59 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Maud Feenstra 14,62 +0.8 m/s14,25
    Judie Jonker DNS ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    1 Maud Feenstra 9,71 9,98


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    1 Judie Jonker 2,36 ---
    Anna Doodeman DNS ---
    Marijke Langendijk DNS ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Talitha Bos --- ---
    Noa Bouwer --- ---
    Ichelle Brands --- ---
    Siojetlana Cijntje --- ---
    Anna Doodeman --- ---
    Marijke Langendijk --- ---
    Nienke Lockx --- ---
    Bregje Sinnema --- ---
    Renske de Vries --- ---


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Rosa Kuin 11,48 26,50 11,01 DNS 4,75 2103
    2 Lysanne Zaal 11,31 14,24 8,03 DNS 4,19 1638
    3 Leonie Keppel DNS 25,04 9,78 DNS 3,97 1320
    4 Joyce Smit 12,82 15,73 6,85 DNS 3,69 1297
    5 Silke Jansen 13,04 8,49 5,02 DNS 3,33 909
    6 Gwen Feenstra DNS DNS 6,53 DNS 4,42 840
    7 Bente Lieuwes 13,54 DNS 4,64 DNS 3,40 793
    8 Katie Breed 13,38 DNS 4,76 DNS 3,12 763
    9 Julia Knot DNS DNS DNS DNS DNS 0
    9 Amber van der Putten DNS DNS DNS DNS DNS 0
    9 Vere Tavenier DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60mDiscusKogelHoogVerPunten totaal
    1 Christel Philipsen 9,16 17,99 11,28 DNS 3,75 1737
    2 Femke Jonker 9,25 12,54 7,48 DNS 4,57 1581
    3 Veerle Vermaire 9,63 13,08 8,20 DNS 3,82 1415
    4 Nova Poland 9,72 11,96 7,87 DNS 3,87 1366
    5 Isa Telman 10,32 11,90 8,79 DNS 3,21 1188
    6 Anne Snoek 11,17 15,26 9,61 DNS 3,16 1184
    7 Cindy Smit 10,60 12,61 6,98 DNS 3,53 1132
    8 Enola Schouten 10,53 13,22 6,87 DNS 3,24 1092
    9 Amber Renses 10,27 7,08 6,10 DNS 3,14 901
    10 Esther Keizer DNS DNS DNS DNS DNS 0
    10 Lisanne Kuipers DNS DNS DNS DNS DNS 0
    10 Maaike Mathlener DNS DNS DNS DNS DNS 0
    10 Tess Schouten DNS DNS DNS DNS DNS 0
    10 Esmee Wijman DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m60mHSlingVortexPolsverPunten totaal
    1 Yara Molenaar 9,99 11,60 13,00 18,00 2,85 260
    2 Esmée Box 10,23 11,82 15,50 13,00 2,80 244
    3 Malin Schouten 10,53 11,95 13,00 13,00 2,85 222
    4 Lotte Endel 10,58 12,12 13,00 13,50 2,70 216
    5 Jamie Harderwijk 10,28 12,19 13,00 11,00 2,70 213
    6 Sofie Nieuwenhuijs 10,02 11,74 9,00 10,50 2,70 205
    7 Meike Rozemeijer 10,34 11,92 8,50 12,50 2,75 199
    8 Manon Hoedjes 10,89 12,97 11,50 16,00 2,45 191
    9 Fenne van der Hulst 10,84 13,41 11,50 11,50 2,20 162
    10 Renée Fehrmann 12,21 13,86 14,50 11,50 2,40 150
    12 Aïsha Buskens 13,31 16,53 6,50 8,50 1,55 42
    13 Quenetisha Walden DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m40mHM-balVortexHurkPunten totaal
    1 Lotte Happe 7,29 8,30 4,50 13,50 0,90 292
    2 Emma Simon 7,55 8,61 5,40 14,50 0,80 283
    3 Jonna Eising 7,80 9,07 4,50 16,00 0,90 274
    4 Floor van Gent 7,41 8,49 5,30 12,50 0,75 273
    5 Eveline Kappar 8,09 8,81 5,30 13,50 0,70 247
    6 Fenna Visser 8,18 9,50 4,30 8,50 0,70 195
    7 Aliza van Zuilen 8,74 9,61 4,70 7,50 0,70 179
    8 Kira Bremer 9,12 10,65 3,60 6,50 0,60 124
    9 Mandy Beentjes DNS DNS DNS DNS DNS 0
    9 Limsie van Schie DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m40mHM-balVortexHurkPunten totaal
    1 Rosalie te...uggencate 7,68 8,31 3,60 12,50 0,75 309
    2 Delilah Hilgerink 8,19 8,84 4,00 10,50 0,85 292
    3 Kim Duin 7,92 8,67 3,20 9,50 0,80 276
    5 Suraya Buskens 9,08 10,55 3,10 9,00 0,70 182
    6 Nikki Bot 8,61 9,40 3,30 8,50 DNS 165
    7 Judy Sjoers 9,40 10,51 3,10 7,00 0,70 165
    8 Tess Munts DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m40mHM-balVortexHurkPunten totaal
    2 Lana Sanches 8,62 10,63 3,00 8,00 0,50 200
    3 Julie Van zuilen 9,13 12,88 2,20 5,50 0,50 114
    4 Nikki Bonnie DNS DNS DNS DNS DNS 0
    4 Jessica Janus DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Specials Senioren - 80 meter

    # Naam Res OBP
    1 Jessica Admiraal 14,80 +0.3 m/s---
    Sigrid Hogerland DNS ---


    Meisjes Specials Senioren - 600 meter

    # Naam ResOBP
    1 Jessica Admiraal 2:38,81 ---
    Sigrid Hogerland DNS ---


    Meisjes Specials Senioren - Vortexwerpen

    # Naam ResOBP
    1 Jessica Admiraal 11,50 ---
    Sigrid Hogerland DNS ---


    Meisjes Specials Senioren - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Jessica Admiraal 2,35 ---
    Sigrid Hogerland DNS ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    1 Sandy Lundgren 13,08 +0.8 m/s---
    2 Sarah Pertl 18,28 +0.8 m/s---


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    1 Sandy Lundgren 4,60 ---