Vereniging 'Spado' op '(Open) Brabantse Kampioenschappen D-junioren'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Robbert Maas JJD Speer
  • 39,18
  • Lotte Haest MJD Kogel
  • 11,75
  • Largo de Leeuw JJD Ver
  • 4,54
  • Britt van den Maegdenbergh MJD 60m
  • 8,93
  • Trijntje van Elzakker MJD Ver
  • 4,47
  • Trijntje van Elzakker MJD 60m
  • 9,10
  • Largo de Leeuw JJD 80m
  • 11,35
  • Jesper van Meer JJD 80mH
  • 13,85
  • Trijntje van Elzakker MJD 60mH
  • 11,66
  • Fabio Dudink JJD 1000m
  • 3:36,57
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Largo de Leeuw 11,35q -1.2 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Largo de Leeuw 11,27 -0.5 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Fabio Dudink 3:36,57 3:24,21


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Jesper van Meer 13,85Q -3.9 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    Jesper van Meer 13,86q -3.1 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    Jesper van Meer 13,85 -1.2 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Schorpioenen Scorpio - JJD 4 41,73 5
    2 AV SPRINT JD team 1 AV Sprint - JJD 4 42,49 4
    3 HAC JD team 1 HAC - JJD 4 44,87 3
    4 Spiridon JD AV Spiridon - JJD 4 44,95 2
    5 AV SPRINT JD team 2 AV Sprint - JJD 4 51,73 1


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Robbert Maas 39,18 36,02


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Largo de Leeuw 4,54 -1.3 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Britt van ...gdenbergh 8,93q -2.6 m/s---
    Trijntje v... Elzakker 9,10Q -2.9 m/s8,78
    Amber van ... Klundert 9,67 -1.5 m/s---
    Lois Michielsen 10,56 -5.7 m/s10,09


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Trijntje v... Elzakker 8,94 -2.0 m/s---
    Britt van ...gdenbergh 9,09 -2.0 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Trijntje v... Elzakker 11,66q -4.3 m/s10,24
    Amber van ... Klundert 13,01 -2.3 m/s---
    Lois Michielsen 13,69 -2.9 m/s13,24


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) halve finale

    # Naam Res OBP
    Trijntje v... Elzakker 12,31 -4.1 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MD Prins Hendrik - MJD 4 32,41 7
    2 AV Sprint AV Sprint - MJD 4 32,81 6
    3 HAC MD team 1 HAC - MJD 4 33,99 5
    4 Attila Meisjes D AV Attila - MJD 4 34,09 4
    5 AtH Atletiekvereniging ATH - MJD 4 35,83 3
    6 Arv achilles MD1 ARV Achilles - MJD 3 DNS 0
    6 AV Spado 1 Spado - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    Lotte Haest 25,44 26,88


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Lotte Haest 11,75 11,94


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Trijntje v... Elzakker 4,47 -2.3 m/s4,45