Vereniging 'Scorpio' op '(Open) Brabantse Kampioenschappen D-junioren'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Femke Kuppens MJD 60m
  • 8,36
  • Julius Geleijns JJD 1000m
  • 3:16,19
  • Femke Kuppens MJD Kogel
  • 13,47
  • Bieke Schipperen MJD 1000m
  • 3:17,16
  • Veerle van Son MJD 60mH
  • 10,40
  • Santi van Oosterhout JJD 80m
  • 10,25
  • Chuck Pols JJD Speer
  • 35,72
  • Femke Kuppens MJD 60mH
  • 10,04
  • Santi van Oosterhout JJD Ver
  • 5,45
  • Santi van Oosterhout JJD Hoog
  • 1,70
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Santi van Oosterhout 10,25Q -1.2 m/s10,26


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Santi van Oosterhout 10,21Q -1.8 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    Santi van Oosterhout 10,33 -2.6 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Julius Geleijns 3:16,19 3:17,00


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Chuck Pols 15,19q -3.9 m/s14,41
    Stijn Hendriks DNS 12,52
    Casper Haagh DNS ---


    Jongens Junior D - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    Chuck Pols 15,14 -3.1 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Schorpioenen Scorpio - JJD 4 41,73 5
    2 AV SPRINT JD team 1 AV Sprint - JJD 4 42,49 4
    3 HAC JD team 1 HAC - JJD 4 44,87 3
    4 Spiridon JD AV Spiridon - JJD 4 44,95 2
    5 AV SPRINT JD team 2 AV Sprint - JJD 4 51,73 1


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Chuck Pols 35,72 37,16
    Koen Zandvliet 29,68 32,24


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    Chuck Pols 27,63 26,47
    Koen Zandvliet 27,08 33,19
    Jord Pluimes 19,05 23,61


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam ResOBP
    Chuck Pols 10,96 11,16
    Koen Zandvliet 10,39 9,95


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Santi van Oosterhout 1,70 1,75
    Jord Pluimes 1,45 1,50
    Stijn Hendriks DNS 1,63
    Casper Haagh DNS ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Santi van Oosterhout 5,45 -1.4 m/s4,97
    Stijn Hendriks DNS 5,03
    Casper Haagh DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Femke Kuppens 8,36Q -1.5 m/s8,34
    Marit Griep 10,10 -2.0 m/s9,90


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Femke Kuppens 8,43Q -2.0 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    Femke Kuppens 8,30 -1.6 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Bieke Schipperen 3:17,16 3:22,25
    Marit Griep 3:41,33 3:39,00


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Femke Kuppens 10,04Q -2.9 m/s9,66
    Veerle van Son 10,40Q -1.6 m/s10,56


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) halve finale

    # Naam Res OBP
    Femke Kuppens 9,79Q -4.1 m/s---
    Veerle van Son 10,34q -4.1 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res OBP
    Femke Kuppens 9,81 -1.3 m/s---
    Veerle van Son 10,44 -1.3 m/s---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Femke Kuppens 13,47 12,22


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Marit Griep 2,85 -0.7 m/s3,46