Vereniging 'HAC' op '(Open) Brabantse Kampioenschappen D-junioren'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Emma Holst MJD 60m
  • 9,29
  • Laura Büker MJD 60mH
  • 11,69
  • Laura Büker MJD 60m
  • 9,22
  • Arthur van Ekert JJD 80m
  • 11,93
  • Lizzy Arts MJD 60mH
  • 11,61
  • Carlo Schoonen JJD 80mH
  • 14,70
  • Gijs van Lieshout JJD 1000m
  • 3:31,38
  • Carlo Schoonen JJD Speer
  • 37,51
  • Susan Verhoeven MJD 60m
  • 9,40
  • Joost van Mierlo JJD 80m
  • 11,83
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Joost van Mierlo 11,83 -1.7 m/s12,14
    Arthur van Ekert 11,93 -1.2 m/s11,76
    Gijs van Lieshout 12,03 -1.2 m/s12,14
    Jasper van...udheusden 12,25 -1.2 m/s12,15


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Gijs van Lieshout 3:31,38 3:26,56


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Carlo Schoonen 14,70q -3.9 m/s14,59
    Luc Stappers 15,76q -2.4 m/s15,46
    Jasper van...udheusden 16,61 -3.6 m/s16,30
    Arthur van Ekert 16,69 -2.0 m/s15,97


    Jongens Junior D - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    Carlo Schoonen 15,13q -2.8 m/s---
    Luc Stappers 15,29 -3.1 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    Carlo Schoonen 15,41 -1.2 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Schorpioenen Scorpio - JJD 4 41,73 5
    2 AV SPRINT JD team 1 AV Sprint - JJD 4 42,49 4
    3 HAC JD team 1 HAC - JJD 4 44,87 3
    4 Spiridon JD AV Spiridon - JJD 4 44,95 2
    5 AV SPRINT JD team 2 AV Sprint - JJD 4 51,73 1


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Carlo Schoonen 37,51 40,92


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Luc Stappers 1,40 145,00


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Joost van Mierlo 3,93 -0.6 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Laura Büker 9,22q -5.7 m/s8,71
    Emma Holst 9,29 -5.7 m/s---
    Susan Verhoeven 9,40 -1.5 m/s---
    Merle Büker 10:01,00 -1.4 m/s9,38


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Laura Büker 8,83q +0.3 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    Laura Büker 8,87 -1.6 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Lizzy Arts 11,61q -2.9 m/s11,16
    Laura Büker 11,69 -1.6 m/s11,34
    Merle Büker 12,44 -2.3 m/s12,22


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) halve finale

    # Naam Res OBP
    Lizzy Arts 11,65 -4.3 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MD Prins Hendrik - MJD 4 32,41 7
    2 AV Sprint AV Sprint - MJD 4 32,81 6
    3 HAC MD team 1 HAC - MJD 4 33,99 5
    4 Attila Meisjes D AV Attila - MJD 4 34,09 4
    5 AtH Atletiekvereniging ATH - MJD 4 35,83 3
    6 Arv achilles MD1 ARV Achilles - MJD 3 DNS 0
    6 AV Spado 1 Spado - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    Susan Verhoeven 18,74 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Lizzy Arts 1,30 ---