Vereniging 'AV Sprint' op '(Open) Brabantse Kampioenschappen D-junioren'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sem Van Campen JJD 1000m
  • 3:35,92
  • Bijou Leto MJD 60m
  • 8,97
  • Gianni Brunken JJD 80m
  • 10,89
  • Nine Fransen MJD 60mH
  • 10,37
  • Mikki Lips MJD 60mH
  • 11,20
  • Tibbe Teunissen JJD 80m
  • 11,29
  • Nine Fransen MJD 60m
  • 8,48
  • Ties van Beek JJD 80m
  • 10,91
  • Linsy Heestermans MJD Ver
  • 4,42
  • Joost Winkel JJD 1000m
  • 3:34,31
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Gianni Brunken 10,89Q -0.5 m/s10,82
    Ties van Beek 10,91q -1.2 m/s10,97
    Tibbe Teunissen 11,29Q -2.7 m/s---
    Mark Smolders 12,12 -1.2 m/s---
    Michon Goddijn 13,23 -1.7 m/s13,59
    Joery van Rijsewijk 14,05 -0.5 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Ties van Beek 10,91q -0.5 m/s---
    Gianni Brunken 11,06 -1.8 m/s---
    Tibbe Teunissen 11,66 -1.8 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter finale

    # Naam Res OBP
    Ties van Beek 11,01 -2.6 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Joost Winkel 3:34,31 3:36,00
    Sem Van Campen 3:35,92 ---


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Gianni Brunken 15,74q -3.6 m/s15,75
    Tibbe Teunissen 16,59 -3.6 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    Gianni Brunken 15,15 -3.1 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Schorpioenen Scorpio - JJD 4 41,73 5
    2 AV SPRINT JD team 1 AV Sprint - JJD 4 42,49 4
    3 HAC JD team 1 HAC - JJD 4 44,87 3
    4 Spiridon JD AV Spiridon - JJD 4 44,95 2
    5 AV SPRINT JD team 2 AV Sprint - JJD 4 51,73 1


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Joost Winkel 24,90 ---
    Michon Goddijn 15,95 14,48


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam ResOBP
    Joery van Rijsewijk 11,19 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Mark Smolders 1,20 1,25
    Sem Van Campen NM ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Tibbe Teunissen 4,53 -0.7 m/s---
    Joost Winkel 3,91 -0.7 m/s---
    Ties van Beek 3,71 -2.0 m/s---
    Mark Smolders 3,35 -2.3 m/s3,38
    Michon Goddijn 3,08 -2.6 m/s3,28
    Joery van Rijsewijk 2,77 -4.3 m/s---
    Sem Van Campen DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Nine Fransen 8,48Q -1.4 m/s8,45
    Bijou Leto 8,97q -1.4 m/s9,06
    Milou van der Lichte 9,28 -1.5 m/s9,29


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Nine Fransen 8,47Q +0.3 m/s---
    Bijou Leto 8,85 +0.3 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    Nine Fransen 8,49 -1.6 m/s---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Bijou Leto DNS 3:33,75


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Nine Fransen 10,37q -2.3 m/s10,48
    Mikki Lips 11,20q +0.3 m/s11,25
    Linsy Heestermans 11,32q -2.9 m/s10,96
    Milou van der Lichte 13,79 -2.3 m/s11,76


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) halve finale

    # Naam Res OBP
    Mikki Lips 11,20q -4.1 m/s---
    Nine Fransen DNS ---
    Linsy Heestermans DNS ---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res OBP
    Mikki Lips 11,39 -1.3 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MD Prins Hendrik - MJD 4 32,41 7
    2 AV Sprint AV Sprint - MJD 4 32,81 6
    3 HAC MD team 1 HAC - MJD 4 33,99 5
    4 Attila Meisjes D AV Attila - MJD 4 34,09 4
    5 AtH Atletiekvereniging ATH - MJD 4 35,83 3
    6 Arv achilles MD1 ARV Achilles - MJD 3 DNS 0
    6 AV Spado 1 Spado - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Linsy Heestermans NM 28,08


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Mikki Lips 1,35 1,40


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Linsy Heestermans 4,42 -1.5 m/s4,44
    Bijou Leto 3,83 -0.5 m/s---
    Mikki Lips 3,75 -1.1 m/s3,95
    Milou van der Lichte 3,25 -3.0 m/s3,54