Vereniging 'AV Attila' op '(Open) Brabantse Kampioenschappen D-junioren'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Finn de Graaf JJD 80mH
  • 13,54
  • Finn de Graaf JJD Ver
  • 4,95
  • Barbara Karremans MJD 60m
  • 9,13
  • Milan Watzeels JJD 80m
  • 11,77
  • Finn de Graaf JJD 80mH_hf
  • 13,70
  • Fenne Severijns MJD 60m
  • 9,24
  • Finn de Graaf JJD Hoog
  • 1,65
  • Floor Alessie MJD Ver
  • 4,32
  • Floor Alessie MJD Speer
  • 32,40
  • Hanna van Baast MJD 60mH
  • 10,33
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Milan Watzeels 11,77 -2.7 m/s11,95
    Jules Karremans 12,46 -1.7 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Milan Watzeels DNF 3:11,77


    Jongens Junior D - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Finn de Graaf 13,54Q -2.4 m/s12,75
    Jaïr Lubbers 16,22 -2.0 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter horden halve finale

    # Naam Res OBP
    Finn de Graaf 13,70Q -3.1 m/s---


    Jongens Junior D - 80 meter horden finale

    # Naam Res OBP
    Finn de Graaf 13,11 -1.2 m/s---


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Jules Karremans 16,86 ---


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Finn de Graaf 1,65 1,65
    Jaïr Lubbers 1,30 1,30


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Finn de Graaf 4,95 -1.3 m/s5,42
    Jules Karremans 3,64 -0.6 m/s---
    Jaïr Lubbers 2,60 -1.1 m/s3,97


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Barbara Karremans 9,13q -2.0 m/s---
    Fenne Severijns 9,24q -2.0 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter halve finale

    # Naam Res OBP
    Fenne Severijns 9,18 -2.0 m/s---
    Barbara Karremans 9,27 -2.0 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Res OBP
    Hanna van Baast 10,33Q -2.3 m/s10,48
    Floor Alessie DNS 10,37


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) halve finale

    # Naam Res OBP
    Hanna van Baast 10,55Q -4.3 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm) finale

    # Naam Res OBP
    Hanna van Baast 10,35 -1.3 m/s---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Prins Hendrik MD Prins Hendrik - MJD 4 32,41 7
    2 AV Sprint AV Sprint - MJD 4 32,81 6
    3 HAC MD team 1 HAC - MJD 4 33,99 5
    4 Attila Meisjes D AV Attila - MJD 4 34,09 4
    5 AtH Atletiekvereniging ATH - MJD 4 35,83 3
    6 Arv achilles MD1 ARV Achilles - MJD 3 DNS 0
    6 AV Spado 1 Spado - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam ResOBP
    Floor Alessie 32,40 31,43


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam ResOBP
    Floor Alessie 27,55 26,39
    Janna Bergink 14,81 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam ResOBP
    Janna Bergink 7,67 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Hanna van Baast 1,40 1,50
    Susan Korevaar 1,30 1,30


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Floor Alessie 4,32 -0.2 m/s4,57
    Janna Bergink 3,08 -2.6 m/s---
    Susan Korevaar NM 3,70