Vereniging 'AV Sprint' op 'Pupillencompetitie Regio 13 - Athletic Champs'

Jongens Pupil A - Meerkamp

Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Giel Huijsmans Sprint a-pup 1 1225,00 13,5 3,70 13,00 0,90 --- 156 0
Jeffrey de Rooij Sprint a-pup 1 1150,00 14,7 4,00 17,00 0,80 --- 144 0
Joris Brink Sprint a-pup 1 1400,00 13,2 5,20 19,50 1,00 --- 225 181
Kwinten Rotte Sprint a-pup 2 1475,00 10,9 6,60 25,00 1,05 3,25 343 222
Luuk Pelkmans Sprint a-pup 2 1600,00 10,5 7,60 30,00 1,30 3,20 420 346
Rutger van...er Lichte Sprint a-pup 1 1225,00 13,9 3,10 13,50 0,95 --- 151 43
Sam Janssens Sprint a-pup 1 1525,00 11,1 6,00 25,50 1,05 3,30 342 342
Sjoerd van de Corput Sprint a-pup 1 1300,00 13,1 3,60 16,50 0,95 --- 183 124
Stef van Nunen Sprint a-pup 1 1300,00 13,2 3,10 20,00 1,00 --- 194 137
Stefan Schuld Sprint a-pup 1 1200,00 12,5 4,80 24,00 0,80 2,95 236 174
Sverre Handor Sprint a-pup 2 1300,00 10,5 5,40 21,50 1,15 3,20 313 111
Tom van Breda Sprint a-pup 1 1275,00 13,4 4,30 22,00 0,80 2,90 219 115
Tom van Es Sprint a-pup 1 1350,00 12,5 4,80 19,50 0,85 3,15 246 212
Yair Herz Sprint a-pup 1 1225,00 14,1 3,50 12,00 DNS 3,40 148 43


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sprint a-pup 2 (Team-est) AV Sprint - JPA 9 2:42,0 9
2 Scorpio A (Team-est) Scorpio - JPA 11 2:49,0 8
3 Spiridon A (Team-est) AV Spiridon - JPA 9 2:50,0 7
4 DAK A (Team-est) DAK - JPA 9 2:55,0 6
5 Taxandria A (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA 9 2:58,0 5
6 Attila A2 (Team-est) AV Attila - JPA 11 2:59,0 4
7 ACW A (Team-est) ACW `66 - JPA 8 3:03,0 3
7 Attila A1 (Team-est) AV Attila - JPA 12 3:03,0 3
9 Sprint a-pup 1 (Team-est) AV Sprint - JPA 11 3:07,0 1


Meisjes Pupil A - Meerkamp

Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Aimee Rynart Sprint a-pup 4 1225,00 13,0 5,00 --- 1,05 2,25 207 116
Anna van Langevelde Sprint a-pup 3 DNS 11,5 4,20 13,00 0,90 2,35 191 129
Aurelia Davis Sprint a-pup 2 1450,00 10,7 6,90 20,50 1,30 2,95 403 314
Britt de Leeuw Sprint a-pup 2 1275,00 11,2 7,20 20,50 1,15 3,00 357 129
Daantje Janssens Sprint a-pup 3 400,00 DNS 5,40 19,50 1,10 2,65 194 194
Dane van Mansum Sprint a-pup 3 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Eva Koning Sprint a-pup 4 1225,00 8,5 5,10 --- 1,05 2,20 288 288
Femke Gijzen Sprint a-pup 4 1325,00 10,0 5,40 --- 1,20 2,15 289 278
Iris Mackenbach Sprint a-pup 4 1175,00 16,5 7,10 --- 1,00 2,20 185 86
Joss Ruedisueli Sprint a-pup 2 1350,00 10,9 6,60 24,50 1,30 3,30 410 410
Juul de Reijdt Sprint a-pup 3 1425,00 10,9 5,30 17,50 1,15 2,55 331 331
Lieke Heeren Sprint a-pup 4 1275,00 17,0 5,50 --- 1,05 2,40 184 178
Lieve Feber Sprint a-pup 3 1200,00 13,2 3,60 13,00 0,85 2,20 188 0
Linne van ...epstraten Sprint a-pup 3 1250,00 11,8 5,80 15,50 0,90 2,30 257 162
Loïs Drent Sprint a-pup 2 DNS 10,0 5,60 23,50 1,25 3,15 343 248
Lotte van Ham Sprint a-pup 2 1425,00 11,0 5,40 17,50 1,20 3,30 362 268
Luna Faas Sprint a-pup 2 DNS 12,3 5,70 17,00 1,00 2,85 237 0
Madelief ...an Amstel Sprint a-pup 4 1400,00 12,1 4,50 DNS 0,95 1,95 218 121
Nina Groffen Sprint a-pup 3 1500,00 11,4 3,50 13,50 0,85 1,40 240 145
Roos van der Gracht Sprint a-pup 4 1125,00 11,5 4,60 --- 1,00 2,05 204 68
Sarah Buijs Sprint a-pup 3 1200,00 12,3 5,70 17,00 0,90 DNS 233 140
Stella Stroober Sprint a-pup 3 1250,00 12,1 5,90 21,50 0,90 2,35 280 177
Wiesje Keij Sprint a-pup 4 1225,00 11,0 6,30 --- 1,15 2,35 271 230
Ylva den Heijer Sprint a-pup 3 1400,00 12,1 4,90 18,50 1,00 2,55 290 245


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sprint a-pup 3 (Team-est) AV Sprint - MPA 10 2:49,0 2
2 Sprint a-pup 4 (Team-est) AV Sprint - MPA 8 2:50,0 1