Vereniging 'AV Attila' op 'Pupillencompetitie Regio 13 - Athletic Champs'

Jongens Pupil A - Meerkamp

Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Daan van Mierlo Attila A2 1100,00 12,8 --- 12,00 0,90 3,90 183 60
Enzo Eijsermans Attila A1 1325,00 12,4 4,00 12,50 1,00 2,05 198 101
Giel Fitters Attila A2 1275,00 11,6 --- 15,00 1,05 5,10 283 190
Merlijn Verbaan Attila A2 DNS DNS --- DNS DNS DNS 0 0
Sem van Boxtel Attila A1 1325,00 11,9 4,50 14,50 0,95 1,80 208 162
Thijs Picokrie Attila A1 1275,00 13,1 5,30 12,00 0,90 2,30 191 56
Tijl Rijnbout Attila A1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tim Versteijnen Attila A2 1425,00 11,8 --- 12,00 1,05 3,10 217 56


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sprint a-pup 2 (Team-est) AV Sprint - JPA 9 2:42,0 9
2 Scorpio A (Team-est) Scorpio - JPA 11 2:49,0 8
3 Spiridon A (Team-est) AV Spiridon - JPA 9 2:50,0 7
4 DAK A (Team-est) DAK - JPA 9 2:55,0 6
5 Taxandria A (Team-est) Taxandria Atletiek - JPA 9 2:58,0 5
6 Attila A2 (Team-est) AV Attila - JPA 11 2:59,0 4
7 ACW A (Team-est) ACW `66 - JPA 8 3:03,0 3
7 Attila A1 (Team-est) AV Attila - JPA 12 3:03,0 3
9 Sprint a-pup 1 (Team-est) AV Sprint - JPA 11 3:07,0 1


Meisjes Pupil A - Meerkamp

Naam Duur60mHKogelVortexHoogPolsverPunten totaalTeam punten
Anne van Kempen Attila A1 1225,00 11,9 4,90 12,50 0,95 1,85 227 222
Bente Meijer Attila A1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Danique Bergman Attila A1 1150,00 11,6 4,80 21,50 0,95 2,50 273 240
Emma Ardon Attila A2 DNS 12,0 --- 11,00 0,85 3,40 168 60
Floor Verhoeven Attila A2 1225,00 12,3 --- 11,00 1,00 3,40 220 96
Ifelunwa Igwala Attila A2 1300,00 11,5 --- 20,00 1,10 4,50 330 330
Inge Kribbe Attila A1 1200,00 14,0 3,80 10,00 0,90 1,95 167 44
Jhiti de Rooij Attila A1 1200,00 12,6 3,70 12,00 0,95 1,75 194 123
Lieve Schoof Attila A2 1225,00 13,3 --- 10,50 0,85 1,80 142 41
Lizzy Corsten Attila A1 1275,00 13,2 4,80 14,00 0,85 2,25 216 134
Luka Harahap Attila A2 1225,00 12,6 --- 16,50 1,10 4,50 291 199
Marit Schapendonk Attila A2 900,00 12,2 --- 12,00 1,00 3,20 189 134
Nora Buijs Attila A2 1250,00 11,0 --- 14,00 1,00 3,50 259 259
Noralie Dieleman Attila A1 1150,00 12,3 3,70 11,50 0,90 2,25 196 69
Tessa de Jong Attila A1 1225,00 12,9 3,50 9,00 0,90 1,70 173 41


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Sprint a-pup 3 (Team-est) AV Sprint - MPA 10 2:49,0 2
2 Sprint a-pup 4 (Team-est) AV Sprint - MPA 8 2:50,0 1