Vereniging 'AV Triathlon' op '3e PupillenCompetitie'

Prijzen

Djorden Andrea
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1934 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   4:00,9
  • Vortexwerpen   29,15
  • Verspringen   3,81
Isa van Sintemaartensdijk
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1996 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:48,7
  • Vortexwerpen   26,32
  • Verspringen   4,08
Carmen Lijzenga
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1319 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   5:06,5
  • Vortexwerpen   17,91
  • Hoogspringen   1,05
Romy Bendanon
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1278 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:15,3
  • Vortexwerpen   10,28
  • Verspringen   2,86
Mette Wiggers
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1045 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:31,7
  • Vortexwerpen   12,13
  • Verspringen   2,73

Hoogtepunten

Anissa Toumi MPA2 60m
  • 9,27
  • Julian Kwakman JPA1 60m
  • 9,69
  • Joost Berkhof JPA2 60m
  • 9,78
  • Nathan Houwaard JPA2 1000m
  • 3:41,01
  • Joyce Bakker Schut MPA2 60m
  • 9,74
  • Isa van Sintemaartensdijk MPA2 60m
  • 9,32
  • Isa van Sintemaartensdijk MPA2 Ver
  • 4,08
  • Djorden Andrea JPA2 60m
  • 9,21
  • Joost Berkhof JPA2 1000m
  • 3:40,97
  • Berrit Roex MPB 40m
  • 7,00
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    4 Julian Kwakman 9,69 3:49,96 4,89 3,67 1778
    11 Wouter van Dorst 10,02 4:15,35 5,88 3,25 1587
    13 Max Rijkers 10,11 4:27,73 6,32 3,38 1576
    20 Rick Snijder 10,81 3:58,47 4,61 3,32 1481
    21 Thibo Werts 10,30 3:57,04 3,98 2,92 1432
    24 Jim Bernasco 10,80 4:12,86 5,33 2,87 1375
    37 Boaz Cremers 11,30 4:50,61 4,32 2,80 1086
    39 Stijn Beverwijk 11,83 4:26,55 4,67 2,52 1080
    42 Jonas Rijnberg 11,27 4:52,52 3,21 2,62 961
    46 Stijn van Bekkum 12,92 5:04,51 3,22 2,46 718
    47 Boet van Bakel DNS DNS 4,92 DNS 336
    48 Radboud Dekker DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Boaz Cremers --- ---
    Boet van Bakel --- ---
    Jim Bernasco --- ---
    Julian Kwakman --- ---
    Max Rijkers --- ---
    Radboud Dekker --- ---
    Rick Snijder --- ---
    Stijn Beverwijk --- ---
    Stijn van Bekkum --- ---
    Thibo Werts --- ---
    Wouter van Dorst --- ---
    Jonas Rijnberg --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - JPA1 Team 1 Almere `81 - JPA1 4 37,04 568
    2 AV Zeewolde JPA1-1 AV Zeewolde - JPA1 4 38,90 492
    3 Atverni jpa1 team 1 AV Atverni - JPA1 4 39,05 486
    4 Almere '81 - JPA1 Team 2 Almere `81 - JPA1 4 39,26 478
    5 AVT JPA1 A AV Triathlon - JPA1 4 39,42 472
    6 Almere '81 - JPA1 Team 3 Almere `81 - JPA1 4 40,72 424
    7 Atverni jpa1 team 2 AV Atverni - JPA1 4 42,44 365
    8 AVT JPA1 B AV Triathlon - JPA1 4 42,82 353
    9 AV Zeewolde JPA1-2 AV Zeewolde - JPA1 4 43,46 332


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    3 Djorden Andrea 9,21 4:00,90 29,15 3,81 1934
    8 Arvid Jansons 9,98 3:54,01 28,32 3,43 1754
    13 Joost Berkhof 9,78 3:40,97 17,81 3,18 1667
    14 Nathan Houwaard 10,46 3:41,01 22,87 3,20 1639
    19 Jorell Hep 9,84 4:21,61 17,00 3,46 1506
    24 Sam van Burgsteden 10,98 4:10,40 24,08 3,02 1402
    25 Mathijs Haitsma 10,58 4:30,23 19,17 3,29 1362
    33 Ivo Zoomer 11,69 4:22,38 18,63 2,75 1138
    35 Simon Raat 11,79 4:59,45 12,65 2,46 843


    Jongens Pupil A2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Arvid Jansons --- ---
    Djorden Andrea --- ---
    Ivo Zoomer --- ---
    Joost Berkhof --- ---
    Jorell Hep --- ---
    Mathijs Haitsma --- ---
    Nathan Houwaard --- ---
    Sam van Burgsteden --- ---
    Simon Raat --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - JPA2 Team 1 Almere `81 - JPA2 4 36,24 604
    2 AVT JPA2 A AV Triathlon - JPA2 4 36,87 576
    3 Atverni jpa2 AV Atverni - JPA2 4 37,09 566
    4 Almere '81 - JPA2 Team 2 Almere `81 - JPA2 4 37,14 564
    5 AV Zeewolde JPA2-1 AV Zeewolde - JPA2 4 38,35 514
    6 AV Zeewolde JPA2-2 AV Zeewolde - JPA2 4 39,81 457
    7 AVT JPA2 C AV Triathlon - JPA2 4 41,57 394


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
    8 Rens Kelder 8,19 3:59,28 15,06 0,80 1183
    9 Jelle Noorlander 7,65 4:33,85 15,40 0,80 1136
    13 Thobian Van As 7,91 4:17,56 10,14 0,85 1096
    14 Benjamin Gotte 7,74 4:06,69 9,83 0,75 1095
    18 Satria Jansen 8,18 4:52,85 10,12 0,75 849
    20 Koen Rijkers 8,64 5:00,18 12,06 0,75 791
    25 Pepijn Holm 8,28 5:29,12 8,57 0,75 696
    26 Wessel Schuller 8,96 5:43,42 10,76 0,75 606
    28 Jens Werner 10,90 5:45,07 6,64 0,70 264
    29 Brigt Van Apeldoorn DNS DNS DNS DNS 0
    29 Lars Bergmann DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Benjamin Gotte --- ---
    Brigt Van Apeldoorn --- ---
    Jelle Noorlander --- ---
    Jens Werner --- ---
    Koen Rijkers --- ---
    Lars Bergmann --- ---
    Pepijn Holm --- ---
    Rens Kelder --- ---
    Satria Jansen --- ---
    Thobian Van As --- ---
    Wessel Schuller --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - JPB Team 1 Almere `81 - JPB 4 28,41 491
    2 Atverni jpb AV Atverni - JPB 4 29,54 436
    3 AVT JPB A AV Triathlon - JPB 4 30,12 409
    4 AVT JPB B AV Triathlon - JPB 4 36,72 164
    5 AVT JPB C AV Triathlon - JPB 4 DNF 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    7 Mick Frerix 7,24 2:39,72 10,53 3,22 1218
    17 Luuk van Burgsteden 7,96 2:41,43 12,00 2,57 969
    21 Jop van den Hoorn 8,11 2:39,28 10,88 2,28 879


    Jongens Pupil C - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Jop van den Hoorn --- ---
    Luuk van Burgsteden --- ---
    Mick Frerix --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atverni jpc AV Atverni - JPC 4 28,73 475
    2 Almere '81 - JPC Team 1 Almere `81 - JPC 4 29,88 420
    3 AV Zeewolde JPC-1 AV Zeewolde - JPC 4 30,09 411
    4 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPC 4 31,27 359
    5 AVT JPC 1 AV Triathlon - JPC 4 31,44 352
    6 C-verkenners AV Nijkerk - JPC 4 31,50 350
    7 AV Zeewolde JPC-2 AV Zeewolde - JPC 4 32,18 322


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    5 Jens de va...ng Van De 8,15 2:40,34 14,32 2,23 917
    9 Bjorn Timmer 8,58 2:59,48 8,85 2,20 635
    11 Mees Blijenberg 8,97 3:04,40 13,45 1,91 585
    19 Floris Valkonet 0


    Jongens Pupil Mini - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Bjorn Timmer --- ---
    Jens de va...ng Van De --- ---
    Mees Blijenberg --- ---
    Floris Valkonet --- ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    4 Jikke van der Ploeg 9,78 3:40,67 5,11 3,40 1776
    11 Marlieke Castelein 10,52 4:17,23 5,04 3,27 1456
    18 Ereza Plochg 10,53 4:43,15 4,60 2,94 1259
    21 Ireen Stoter 10,74 4:30,66 4,07 2,96 1241
    31 Robin Rijnja 12,22 4:36,75 4,22 2,55 975
    33 Jasmijn va...der Vinne 11,15 4:59,74 3,13 2,43 908
    35 Kiki Lamers 12,61 5:35,89 4,12 2,54 750
    37 Lutein Bisschop 13,12 6:05,70 4,39 2,08 563


    Meisjes Pupil A1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Ereza Plochg --- ---
    Ireen Stoter --- ---
    Jasmijn va...der Vinne --- ---
    Jikke van der Ploeg --- ---
    Kiki Lamers --- ---
    Lutein Bisschop --- ---
    Marlieke Castelein --- ---
    Robin Rijnja --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - MPA1 Team 1 Almere `81 - MPA1 4 36,57 589
    2 Almere '81 - MPA1 Team 2 Almere `81 - MPA1 4 39,81 457
    3 Almere '81 - MPA1 Team 3 Almere `81 - MPA1 4 40,29 439
    4 AVT MPA1 A AV Triathlon - MPA1 4 40,39 436
    5 Atverni mpa1 AV Atverni - MPA1 4 40,87 419
    6 AVT MPA1 B AV Triathlon - MPA1 4 47,58 214


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    2 Isa van Si...rtensdijk 9,32 3:48,68 26,32 4,08 1996
    6 Anissa Toumi 9,27 4:20,07 21,89 3,93 1773
    9 Joyce Bakker Schut 9,74 3:54,42 17,36 3,54 1666
    11 Senna Vroemen 10,22 4:14,55 22,00 3,49 1555
    20 Nora Stemerding 10,92 4:18,52 11,56 3,32 1245
    24 Sofia Segers 10,81 4:26,57 12,53 3,03 1187
    25 Silke van de Grint 11,00 4:30,06 13,00 3,09 1168
    26 Lieke Bakker 10,86 4:39,53 11,83 3,26 1165
    29 LInde Grimm 11,67 4:53,63 19,69 2,94 1081
    30 Merel van Kooten 11,41 4:54,00 16,97 2,90 1062
    31 Danne Teeuwisse 11,52 5:11,51 19,96 2,98 1056
    32 Indyra Jonkers 11,93 4:51,09 12,73 2,66 895
    34 Kika Bruijs DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Anissa Toumi --- ---
    Danne Teeuwisse --- ---
    Indyra Jonkers --- ---
    Isa van Si...rtensdijk --- ---
    Joyce Bakker Schut --- ---
    Kika Bruijs --- ---
    Lieke Bakker --- ---
    LInde Grimm --- ---
    Merel van Kooten --- ---
    Nora Stemerding --- ---
    Senna Vroemen --- ---
    Silke van de Grint --- ---
    Sofia Segers --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA2 A AV Triathlon - MPA2 4 36,20 606
    2 Almere '81 - MPA2 Team 1 Almere `81 - MPA2 4 36,95 572
    3 Almere '81 - MPA2 Team 2 Almere `81 - MPA2 4 40,40 435
    4 AV Zeewolde MPA2-1 AV Zeewolde - MPA2 4 41,05 412
    5 AVT MPA2 B AV Triathlon - MPA2 4 42,10 376
    6 AVT MPA2C AV Triathlon - MPA2 4 43,73 324
    7 Atverni mpa2 AV Atverni - MPA2 4 47,14 226


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
    3 Carmen Lijzenga 7,30 5:06,46 17,91 1,05 1319
    4 Berrit Roex 7,00 4:46,92 12,16 1,00 1312
    6 Jolie Minnée 7,60 4:29,67 12,61 1,05 1297
    8 Kyra van der Meer 7,50 4:33,19 18,77 0,85 1255
    12 Indy Broer 7,55 4:50,08 11,70 0,85 1071
    13 Jinte Jonker 7,68 4:42,79 10,03 0,85 1039
    16 Sasha Smink 8,22 4:34,65 11,55 0,80 969
    17 Eva Van Der Linden 8,14 4:53,94 11,78 0,85 955
    21 Noor Lassing 8,99 5:19,83 9,77 0,90 753


    Meisjes Pupil B - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Berrit Roex --- ---
    Carmen Lijzenga --- ---
    Eva Van Der Linden --- ---
    Indy Broer --- ---
    Jinte Jonker --- ---
    Jolie Minnée --- ---
    Kyra van der Meer --- ---
    Noor Lassing --- ---
    Sasha Smink --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - MPB Team 1 Almere `81 - MPB 4 27,12 560
    2 AVT MPB A AV Triathlon - MPB 4 27,94 516
    3 AVT MPB B AV Triathlon - MPB 4 34,74 228


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Romy Bendanon 7,46 2:15,29 10,28 2,86 1278
    3 Mette Wiggers 8,10 2:31,62 12,13 2,73 1045
    7 Jade Broer 7,82 2:38,57 10,82 2,60 995
    9 Nikki Vroemen 7,82 2:51,79 13,81 2,65 981
    14 Isolde Bisschop 8,32 2:52,86 6,76 2,45 712
    15 Noa Zoomer 8,74 2:50,41 9,56 1,97 629
    17 Isabelle Misset 9,43 2:52,66 7,67 2,39 569
    19 Mayke van Lieshout 8,77 3:03,90 6,55 2,22 538
    21 Renée Rijnja 8,86 3:09,54 10,18 1,87 509
    24 Anouk Bakker 9,47 DNS 8,18 DNS 262
    25 Sofie van Elk DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Anouk Bakker --- ---
    Isabelle Misset --- ---
    Isolde Bisschop --- ---
    Jade Broer --- ---
    Mayke van Lieshout --- ---
    Mette Wiggers --- ---
    Nikki Vroemen --- ---
    Noa Zoomer --- ---
    Renée Rijnja --- ---
    Romy Bendanon --- ---
    Sofie van Elk --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPC A AV Triathlon - MPC 4 28,93 465
    2 Almere '81 - MPC Team 1 Almere `81 - MPC 4 29,70 429
    3 AV Zeewolde MPC-1 AV Zeewolde - MPC 4 30,92 374
    4 AVT MPC B AV Triathlon - MPC 4 32,96 292
    5 Atverni mpc AV Atverni - MPC 4 33,42 275


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    13 Lies Vogelzang 0


    Meisjes Pupil Mini - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Lies Vogelzang --- ---