Vereniging 'Almere `81' op '3e PupillenCompetitie'

Prijzen

Riley Plet
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1907 punten
  • 60 meter   9,5
  • 1000 meter   3:38,0
  • Kogelstoten   4,89
  • Verspringen   3,77
Tobias Scheepers
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1835 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   3:36,1
  • Kogelstoten   6,20
  • Verspringen   3,49
Simon Mol
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1999 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:32,7
  • Vortexwerpen   30,13
  • Verspringen   3,40
Nariño Renfurm
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1582 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   3:38,3
  • Vortexwerpen   15,39
  • Hoogspringen   0,95
Lucas Scheepers
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1569 punten
  • 40 meter   7,4
  • 1000 meter   3:59,3
  • Vortexwerpen   22,99
  • Hoogspringen   0,95
Beau van Van Balen
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1531 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:13,1
  • Vortexwerpen   24,90
  • Verspringen   2,98
Sam van Van Heezik
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1041 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:31,6
  • Vortexwerpen   15,99
  • Verspringen   2,11
Blessin Uiterwijk
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2070 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:39,8
  • Kogelstoten   6,55
  • Verspringen   4,20
Laila Yahyaoui
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1950 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:35,2
  • Kogelstoten   5,44
  • Verspringen   3,81
Anouk Leguit
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1847 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:39,4
  • Kogelstoten   5,57
  • Verspringen   3,52
Shantell Egbon
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 2234 punten
  • 60 meter   9,1
  • 1000 meter   3:25,2
  • Vortexwerpen   31,61
  • Verspringen   4,00
Fleur Dirks
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1939 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:51,6
  • Vortexwerpen   35,62
  • Verspringen   3,66
Tanisha Haakmat
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1623 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   4:04,0
  • Vortexwerpen   16,30
  • Hoogspringen   1,05
Elisha Egbon
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1374 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:41,9
  • Vortexwerpen   15,12
  • Hoogspringen   1,00
Noena van den Berg
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 860 punten
  • 40 meter   8,0
  • 600 meter   2:42,8
  • Vortexwerpen   7,48
  • Verspringen   2,49

Hoogtepunten

Maaike Noyons MPA2 60m
  • 9,53
  • Luciano van den Heuvel JPA2 1000m
  • 3:26,28
  • Tanisha Haakmat MPB 40m
  • 6,85
  • Lars Molenkamp JPA2 1000m
  • 3:25,10
  • Marcello van den Heuvel JPA2 1000m
  • 3:31,46
  • Riley Plet JPA1 60m
  • 9,44
  • Shantell Egbon MPA2 60m
  • 9,03
  • Shantell Egbon MPA2 1000m
  • 3:25,19
  • Blessin Uiterwijk MPA1 Ver
  • 4,20
  • Simon Mol JPA2 60m
  • 9,31
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    2 Riley Plet 9,44 3:37,95 4,89 3,77 1907
    3 Tobias Scheepers 10,13 3:36,02 6,20 3,49 1835
    6 Denzel Arduin 9,81 3:44,76 4,10 3,45 1686
    7 Maxx Bogaert 9,93 3:57,31 5,68 3,05 1631
    10 Micha Castillion 10,40 3:45,59 5,83 2,92 1605
    12 Jelle Dogger 10,30 4:09,17 5,96 3,27 1580
    14 Ivar Kleuver 11,11 4:01,18 6,97 3,23 1561
    15 Pascal Ekelmans 10,87 4:09,07 6,88 3,21 1547
    17 Senna Plasschaert 10,82 3:36,37 4,87 2,94 1541
    18 Jumyro Mijnals 9,86 4:27,05 5,51 3,21 1533
    19 Morris Meyjes 10,09 4:30,90 6,44 3,14 1526
    26 Levi Wever 10,89 4:06,63 4,71 2,75 1325
    30 Jordan Sang-A-Jong 11,03 4:30,74 4,66 3,16 1287
    33 Jamie de Droog 11,55 4:20,25 5,03 2,75 1208
    38 Roger Kho 11,14 4:53,06 5,14 2,43 1082
    40 Wouter Sanders 11,70 4:39,78 3,44 2,58 965
    41 Reinier Kho 11,63 4:50,21 5,56 1,94 962
    48 Quin van Roekel DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Jamie de Droog --- ---
    Wouter Sanders --- ---
    Micha Castillion --- ---
    Senna Plasschaert --- ---
    Roger Kho --- ---
    Reinier Kho --- ---
    Denzel Arduin --- ---
    Jordan Sang-A-Jong --- ---
    Levi Wever --- ---
    Quin van Roekel --- ---
    Riley Plet --- ---
    Morris Meyjes --- ---
    Maxx Bogaert --- ---
    Pascal Ekelmans --- ---
    Jumyro Mijnals --- ---
    Ivar Kleuver --- ---
    Tobias Scheepers --- ---
    Jelle Dogger --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - JPA1 Team 1 Almere `81 - JPA1 4 37,04 568
    2 AV Zeewolde JPA1-1 AV Zeewolde - JPA1 4 38,90 492
    3 Atverni jpa1 team 1 AV Atverni - JPA1 4 39,05 486
    4 Almere '81 - JPA1 Team 2 Almere `81 - JPA1 4 39,26 478
    5 AVT JPA1 A AV Triathlon - JPA1 4 39,42 472
    6 Almere '81 - JPA1 Team 3 Almere `81 - JPA1 4 40,72 424
    7 Atverni jpa1 team 2 AV Atverni - JPA1 4 42,44 365
    8 AVT JPA1 B AV Triathlon - JPA1 4 42,82 353
    9 AV Zeewolde JPA1-2 AV Zeewolde - JPA1 4 43,46 332


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Simon Mol 9,31 3:32,69 30,13 3,40 1999
    4 Lars Molenkamp 10,18 3:25,10 28,78 3,51 1912
    5 Luciano va...en Heuvel 9,59 3:26,28 26,49 3,14 1896
    6 Bo Schraven 9,95 3:33,28 25,85 3,28 1814
    7 Marcello v...en Heuvel 9,75 3:31,46 21,43 3,26 1795
    10 Casper van Tuijl 10,01 4:08,88 31,10 3,58 1741
    11 Max Sprenkels 9,58 3:48,60 20,77 3,26 1715
    15 Bram van Van Arkel 10,31 4:21,50 24,80 3,63 1577
    18 Senna Heijl 10,04 4:20,43 19,69 3,40 1507
    20 Kristan Otten 9,94 4:25,53 23,67 3,11 1498
    22 Pepijn Kop 10,01 4:27,86 24,07 3,04 1469
    28 Dimitri Nas 11,22 4:26,44 26,36 2,68 1266


    Jongens Pupil A2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Pepijn Kop --- ---
    Simon Mol --- ---
    Luciano va...en Heuvel --- ---
    Marcello v...en Heuvel --- ---
    Kristan Otten --- ---
    Max Sprenkels --- ---
    Casper van Tuijl --- ---
    Lars Molenkamp --- ---
    Dimitri Nas --- ---
    Senna Heijl --- ---
    Bo Schraven --- ---
    Bram van Van Arkel --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - JPA2 Team 1 Almere `81 - JPA2 4 36,24 604
    2 AVT JPA2 A AV Triathlon - JPA2 4 36,87 576
    3 Atverni jpa2 AV Atverni - JPA2 4 37,09 566
    4 Almere '81 - JPA2 Team 2 Almere `81 - JPA2 4 37,14 564
    5 AV Zeewolde JPA2-1 AV Zeewolde - JPA2 4 38,35 514
    6 AV Zeewolde JPA2-2 AV Zeewolde - JPA2 4 39,81 457
    7 AVT JPA2 C AV Triathlon - JPA2 4 41,57 394


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
    1 Nariño Renfurm 7,25 3:38,22 15,39 0,95 1582
    2 Lucas Scheepers 7,31 3:59,22 22,99 0,95 1569
    4 Wessel Meskers 7,52 4:26,93 17,66 0,95 1331
    5 Tom Zwaan 7,58 4:04,19 13,93 0,85 1284
    10 Tygo Ridderbos 7,98 4:33,15 15,47 0,85 1118
    11 Floris van Tuijl 7,48 4:18,45 20,05 DNS 1102
    15 Sjoerd Kil 7,83 4:07,54 9,85 0,75 1075
    16 Jasper van de Grift 8,08 4:31,31 13,49 0,80 1039


    Jongens Pupil B - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Nariño Renfurm --- ---
    Floris van Tuijl --- ---
    Wessel Meskers --- ---
    Jasper van de Grift --- ---
    Lucas Scheepers --- ---
    Tygo Ridderbos --- ---
    Sjoerd Kil --- ---
    Tom Zwaan --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - JPB Team 1 Almere `81 - JPB 4 28,41 491
    2 Atverni jpb AV Atverni - JPB 4 29,54 436
    3 AVT JPB A AV Triathlon - JPB 4 30,12 409
    4 AVT JPB B AV Triathlon - JPB 4 36,72 164
    5 AVT JPB C AV Triathlon - JPB 4 DNF 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Beau van Van Balen 7,54 2:13,05 24,90 2,98 1531
    8 Shane Benjamin 7,74 2:21,64 10,12 2,93 1183
    9 Aram de Coninck 7,61 2:32,21 10,58 2,99 1149
    10 Mathijs Bakker 7,83 2:34,74 14,34 2,91 1143
    25 Liam Vega 8,36 2:43,32 9,65 2,35 803


    Jongens Pupil C - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Aram de Coninck --- ---
    Liam Vega --- ---
    Shane Benjamin --- ---
    Mathijs Bakker --- ---
    Beau van Van Balen --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atverni jpc AV Atverni - JPC 4 28,73 475
    2 Almere '81 - JPC Team 1 Almere `81 - JPC 4 29,88 420
    3 AV Zeewolde JPC-1 AV Zeewolde - JPC 4 30,09 411
    4 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPC 4 31,27 359
    5 AVT JPC 1 AV Triathlon - JPC 4 31,44 352
    6 C-verkenners AV Nijkerk - JPC 4 31,50 350
    7 AV Zeewolde JPC-2 AV Zeewolde - JPC 4 32,18 322


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    3 Sam van Van Heezik 7,78 2:31,53 15,99 2,11 1041


    Jongens Pupil Mini - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Sam van Van Heezik --- ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Blessin Uiterwijk 9,54 3:39,73 6,55 4,20 2070
    2 Laila Yahyaoui 9,54 3:35,14 5,44 3,81 1950
    3 Anouk Leguit 9,72 3:39,33 5,57 3,52 1847
    6 Esmée Heesters 9,79 4:21,84 4,60 3,60 1581
    7 Amira Westhout 10,03 4:22,62 5,63 3,35 1559
    8 Evelien van de Grift 10,37 3:55,04 4,90 3,20 1554
    9 Bridget Smeink 9,86 4:21,70 4,08 3,49 1511
    10 Melinda Verbeek 10,63 4:30,48 6,54 3,39 1507
    13 Amy Rebel 10,94 4:10,05 4,06 3,18 1342
    14 Isa Barends 10,28 4:44,22 4,73 3,14 1340
    19 Vera Lutgendorp 9,76 DNS 4,65 3,52 1255
    20 Zara Meerman 10,69 4:43,34 4,12 3,19 1252
    23 Lina Boulmalf 10,89 4:23,58 3,90 2,89 1222
    24 Aisha Valerius 11,16 4:36,86 4,85 2,93 1214
    25 Floortje Hendriks 11,05 4:43,70 4,44 3,12 1213
    27 Chiara Debije 10,95 4:19,49 3,10 2,73 1134
    28 Yaara Munoz 10,97 4:53,16 4,18 2,84 1117
    32 Rania Belfdail 11,85 4:46,11 3,57 2,63 947
    34 Sidney van Hemert 12,16 5:36,51 4,10 2,40 764
    38 Kalliste Pels DNS DNS DNS DNS 0
    38 Dominique Heiner DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Chiara Debije --- ---
    Blessin Uiterwijk --- ---
    Yaara Munoz --- ---
    Zara Meerman --- ---
    Kalliste Pels --- ---
    Sidney van Hemert --- ---
    Rania Belfdail --- ---
    Amy Rebel --- ---
    Esmée Heesters --- ---
    Lina Boulmalf --- ---
    Dominique Heiner --- ---
    Vera Lutgendorp --- ---
    Floortje Hendriks --- ---
    Evelien van de Grift --- ---
    Isa Barends --- ---
    Melinda Verbeek --- ---
    Laila Yahyaoui --- ---
    Anouk Leguit --- ---
    Bridget Smeink --- ---
    Aisha Valerius --- ---
    Amira Westhout --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - MPA1 Team 1 Almere `81 - MPA1 4 36,57 589
    2 Almere '81 - MPA1 Team 2 Almere `81 - MPA1 4 39,81 457
    3 Almere '81 - MPA1 Team 3 Almere `81 - MPA1 4 40,29 439
    4 AVT MPA1 A AV Triathlon - MPA1 4 40,39 436
    5 Atverni mpa1 AV Atverni - MPA1 4 40,87 419
    6 AVT MPA1 B AV Triathlon - MPA1 4 47,58 214


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    1 Shantell Egbon 9,03 3:25,19 31,61 4,00 2234
    3 Fleur Dirks 9,70 3:51,58 35,62 3,66 1939
    4 Iza de Waal 9,84 3:38,12 22,58 3,79 1863
    5 Merel Veltman 9,95 3:35,22 22,50 3,52 1808
    7 Maaike Noyons 9,53 4:03,01 20,30 3,79 1753
    8 Ruby Tol 9,63 4:12,28 21,95 3,75 1708
    10 Marith Scherpenberg 9,75 4:21,24 25,40 3,43 1631
    12 Pleun van Raaij 10,47 4:33,15 25,98 3,20 1438
    16 Dante van ...r Heijden 10,56 4:20,37 12,25 3,60 1355
    17 Alyssa Kuijsten 10,22 4:55,20 20,18 3,30 1342
    18 Esmee Weber 10,98 4:43,44 22,45 3,41 1330
    27 Jewel Monden 11,14 4:37,66 18,27 2,79 1148
    34 Raisa Ellensburg DNS DNS DNS DNS 0
    34 Selina Franken DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Alyssa Kuijsten --- ---
    Maaike Noyons --- ---
    Raisa Ellensburg --- ---
    Shantell Egbon --- ---
    Esmee Weber --- ---
    Dante van ...r Heijden --- ---
    Marith Scherpenberg --- ---
    Fleur Dirks --- ---
    Jewel Monden --- ---
    Iza de Waal --- ---
    Merel Veltman --- ---
    Ruby Tol --- ---
    Selina Franken --- ---
    Pleun van Raaij --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA2 A AV Triathlon - MPA2 4 36,20 606
    2 Almere '81 - MPA2 Team 1 Almere `81 - MPA2 4 36,95 572
    3 Almere '81 - MPA2 Team 2 Almere `81 - MPA2 4 40,40 435
    4 AV Zeewolde MPA2-1 AV Zeewolde - MPA2 4 41,05 412
    5 AVT MPA2 B AV Triathlon - MPA2 4 42,10 376
    6 AVT MPA2C AV Triathlon - MPA2 4 43,73 324
    7 Atverni mpa2 AV Atverni - MPA2 4 47,14 226


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
    1 Tanisha Haakmat 6,85 4:03,98 16,30 1,05 1623
    2 Elisha Egbon 7,03 4:41,85 15,12 1,00 1374
    5 Micha Waterval 7,57 4:31,22 10,98 1,10 1305
    7 Lieve Kroon 8,17 4:10,10 15,69 0,95 1257
    9 Laurenne v... den Berg 7,37 4:25,16 9,79 0,90 1196
    11 Naomi Labrijn 7,42 5:21,20 11,32 1,00 1107
    15 Nina Oudt 8,46 4:31,38 12,00 0,85 987
    18 Michelle Fajkovic 7,74 DNS 13,01 0,90 880
    19 Yfke de Bock 8,35 4:53,87 8,97 0,85 867
    20 Louise Staartjes 8,23 5:15,07 12,77 0,80 860
    24 Emma Sprenkels DNS DNS 7,14 DNS 91
    25 Rosalie Franken DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil B - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Rosalie Franken --- ---
    Emma Sprenkels --- ---
    Tanisha Haakmat --- ---
    Laurenne v... den Berg --- ---
    Nina Oudt --- ---
    Lieve Kroon --- ---
    Elisha Egbon --- ---
    Louise Staartjes --- ---
    Naomi Labrijn --- ---
    Micha Waterval --- ---
    Michelle Fajkovic --- ---
    Yfke de Bock --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - MPB Team 1 Almere `81 - MPB 4 27,12 560
    2 AVT MPB A AV Triathlon - MPB 4 27,94 516
    3 AVT MPB B AV Triathlon - MPB 4 34,74 228


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    4 Widayanti Feryanto 7,66 2:37,67 8,05 2,94 1041
    5 Noa Valerius 7,54 2:37,46 10,21 2,38 998
    8 Inaya Yahyaoui 8,06 2:30,46 11,16 2,43 982
    11 Julia Zwaan 8,18 2:51,88 9,32 2,57 821
    22 Jiska Stockschen 9,57 3:20,00 9,29 2,53 498


    Meisjes Pupil C - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Inaya Yahyaoui --- ---
    Julia Zwaan --- ---
    Noa Valerius --- ---
    Widayanti Feryanto --- ---
    Jiska Stockschen --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPC A AV Triathlon - MPC 4 28,93 465
    2 Almere '81 - MPC Team 1 Almere `81 - MPC 4 29,70 429
    3 AV Zeewolde MPC-1 AV Zeewolde - MPC 4 30,92 374
    4 AVT MPC B AV Triathlon - MPC 4 32,96 292
    5 Atverni mpc AV Atverni - MPC 4 33,42 275


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Noena van den Berg 7,92 2:42,74 7,48 2,49 860


    Meisjes Pupil Mini - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Noena van den Berg --- ---