Vereniging 'AV Zeewolde' op '3e PupillenCompetitie'

Prijzen

Araya Wolfs
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1908 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   3:42,5
  • Kogelstoten   6,20
  • Verspringen   3,91
Quirijn Pastoor
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1484 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   3:50,7
  • Vortexwerpen   15,73
  • Hoogspringen   0,85
Stijn Bruinsma
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1465 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:17,6
  • Vortexwerpen   17,09
  • Verspringen   2,94
Robin Meinten
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1108 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:32,5
  • Vortexwerpen   11,35
  • Verspringen   2,85
Iris van Eerde
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1244 punten
  • 40 meter   7,4
  • 600 meter   2:23,0
  • Vortexwerpen   9,50
  • Verspringen   3,03

Hoogtepunten

Ciske Ramaker MPA1 60m
  • 10,00
  • Stijn Bruinsma JPC 40m
  • 7,10
  • Iris van Eerde MPC 40m
  • 7,40
  • Quirijn Pastoor JPB 40m
  • 7,07
  • Elieke Kars MPA2 60m
  • 10,41
  • Jari van der Voorn JPA2 60m
  • 9,38
  • Senna Kampinga JPA2 1000m
  • 3:27,55
  • Araya Wolfs JPA1 1000m
  • 3:42,47
  • Roos de Kleer MPC 40m
  • 7,81
  • Khia Kortstam MPA2 60m
  • 10,63
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Araya Wolfs 9,96 3:42,47 6,20 3,91 1908
    9 Jonathan van Lien 10,24 4:13,59 5,56 3,64 1619
    16 Aaron Bos 10,39 3:52,64 5,09 3,05 1546
    25 Ezra van den Boogert 10,79 4:17,59 4,84 2,90 1330
    27 Finn van der Es 10,59 4:20,63 4,37 2,96 1322
    35 Rasmus van Werkhoven 11,26 4:28,16 3,35 2,85 1106
    44 Julian Kriek 12,73 5:00,79 3,92 2,65 841
    48 Mathijs de Winter DNS DNS DNS DNS 0
    48 Senna Fransen 0


    Jongens Pupil A1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Aaron Bos --- ---
    Araya Wolfs --- ---
    Ezra van den Boogert --- ---
    Finn van der Es --- ---
    Jonathan van Lien --- ---
    Julian Kriek --- ---
    Mathijs de Winter --- ---
    Rasmus van Werkhoven --- ---
    Senna Fransen --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - JPA1 Team 1 Almere `81 - JPA1 4 37,04 568
    2 AV Zeewolde JPA1-1 AV Zeewolde - JPA1 4 38,90 492
    3 Atverni jpa1 team 1 AV Atverni - JPA1 4 39,05 486
    4 Almere '81 - JPA1 Team 2 Almere `81 - JPA1 4 39,26 478
    5 AVT JPA1 A AV Triathlon - JPA1 4 39,42 472
    6 Almere '81 - JPA1 Team 3 Almere `81 - JPA1 4 40,72 424
    7 Atverni jpa1 team 2 AV Atverni - JPA1 4 42,44 365
    8 AVT JPA1 B AV Triathlon - JPA1 4 42,82 353
    9 AV Zeewolde JPA1-2 AV Zeewolde - JPA1 4 43,46 332


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    9 Senna Kampinga 9,86 3:27,55 18,40 3,19 1745
    21 Levi van Ramselaar 10,40 3:59,61 20,10 3,11 1495
    26 Raoul de Roder 10,98 4:23,59 19,39 3,17 1314
    30 Siebe Westerhof 11,16 4:17,17 17,67 2,90 1238
    31 Jari van der Voorn 9,38 DNS 13,89 3,51 1224
    32 Simon Lodewijk 11,06 4:01,55 13,39 2,61 1193
    36 Thijmen va...Loevezijn 10,41 DNS DNS 2,75 685
    38 Cas de Groote DNS DNS DNS DNS 0
    38 Mitchel van Dam 0


    Jongens Pupil A2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Cas de Groote --- ---
    Jari van der Voorn --- ---
    Levi van Ramselaar --- ---
    Raoul de Roder --- ---
    Senna Kampinga --- ---
    Siebe Westerhof --- ---
    Simon Lodewijk --- ---
    Thijmen va...Loevezijn --- ---
    Mitchel van Dam --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - JPA2 Team 1 Almere `81 - JPA2 4 36,24 604
    2 AVT JPA2 A AV Triathlon - JPA2 4 36,87 576
    3 Atverni jpa2 AV Atverni - JPA2 4 37,09 566
    4 Almere '81 - JPA2 Team 2 Almere `81 - JPA2 4 37,14 564
    5 AV Zeewolde JPA2-1 AV Zeewolde - JPA2 4 38,35 514
    6 AV Zeewolde JPA2-2 AV Zeewolde - JPA2 4 39,81 457
    7 AVT JPA2 C AV Triathlon - JPA2 4 41,57 394


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
    3 Quirijn Pastoor 7,07 3:50,62 15,73 0,85 1484
    19 Sven van der Bij 7,99 6:08,92 14,52 0,85 837
    29 Ron Timmerman DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Quirijn Pastoor --- ---
    Ron Timmerman --- ---
    Sven van der Bij --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - JPB Team 1 Almere `81 - JPB 4 28,41 491
    2 Atverni jpb AV Atverni - JPB 4 29,54 436
    3 AVT JPB A AV Triathlon - JPB 4 30,12 409
    4 AVT JPB B AV Triathlon - JPB 4 36,72 164
    5 AVT JPB C AV Triathlon - JPB 4 DNF 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Stijn Bruinsma 7,10 2:17,52 17,09 2,94 1465
    11 Ewoud van Schaik 7,81 2:29,66 15,15 2,41 1095
    13 Jaron Hamoen 7,83 2:31,01 14,85 2,36 1068
    19 Jarik Smit 8,28 2:35,22 12,67 2,49 952
    20 Bjorn Klein 8,16 2:38,32 9,52 2,49 892
    22 Nathan Rinkel 7,98 2:43,80 10,41 2,30 868
    24 Justin van Dam 8,44 2:48,48 10,77 2,51 816
    27 Finn Hart 7,76 2:51,55 11,18 1,91 799
    28 Ralph Schulting 8,20 2:49,47 11,86 2,01 768
    30 Daan Jansen 9,32 2:45,00 7,58 2,00 546


    Jongens Pupil C - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Bjorn Klein --- ---
    Daan Jansen --- ---
    Ewoud van Schaik --- ---
    Finn Hart --- ---
    Jarik Smit --- ---
    Jaron Hamoen --- ---
    Justin van Dam --- ---
    Nathan Rinkel --- ---
    Ralph Schulting --- ---
    Stijn Bruinsma --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atverni jpc AV Atverni - JPC 4 28,73 475
    2 Almere '81 - JPC Team 1 Almere `81 - JPC 4 29,88 420
    3 AV Zeewolde JPC-1 AV Zeewolde - JPC 4 30,09 411
    4 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPC 4 31,27 359
    5 AVT JPC 1 AV Triathlon - JPC 4 31,44 352
    6 C-verkenners AV Nijkerk - JPC 4 31,50 350
    7 AV Zeewolde JPC-2 AV Zeewolde - JPC 4 32,18 322


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Robin Meinten 7,75 2:32,48 11,35 2,85 1108
    7 Lucas van Lien 8,23 2:45,41 8,17 2,21 752
    10 Jasper van Schaik 8,48 3:00,14 7,15 2,23 615


    Jongens Pupil Mini - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Jasper van Schaik --- ---
    Lucas van Lien --- ---
    Robin Meinten --- ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    12 Ciske Ramaker 10,00 4:48,73 4,44 3,12 1342
    36 Carlijn Teeuwen 13,45 5:08,82 3,51 2,10 611
    38 Madelief Heijenk 0


    Meisjes Pupil A1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Carlijn Teeuwen --- ---
    Ciske Ramaker --- ---
    Madelief Heijenk --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - MPA1 Team 1 Almere `81 - MPA1 4 36,57 589
    2 Almere '81 - MPA1 Team 2 Almere `81 - MPA1 4 39,81 457
    3 Almere '81 - MPA1 Team 3 Almere `81 - MPA1 4 40,29 439
    4 AVT MPA1 A AV Triathlon - MPA1 4 40,39 436
    5 Atverni mpa1 AV Atverni - MPA1 4 40,87 419
    6 AVT MPA1 B AV Triathlon - MPA1 4 47,58 214


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    13 Berber Schaap 10,80 4:22,63 24,70 3,28 1433
    15 Elieke Kars 10,41 4:23,28 16,99 3,24 1369
    28 Khia Kortstam 10,63 5:11,21 15,34 3,13 1129
    34 Melanie va...er Velden DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Berber Schaap --- ---
    Elieke Kars --- ---
    Khia Kortstam --- ---
    Melanie va...er Velden --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA2 A AV Triathlon - MPA2 4 36,20 606
    2 Almere '81 - MPA2 Team 1 Almere `81 - MPA2 4 36,95 572
    3 Almere '81 - MPA2 Team 2 Almere `81 - MPA2 4 40,40 435
    4 AV Zeewolde MPA2-1 AV Zeewolde - MPA2 4 41,05 412
    5 AVT MPA2 B AV Triathlon - MPA2 4 42,10 376
    6 AVT MPA2C AV Triathlon - MPA2 4 43,73 324
    7 Atverni mpa2 AV Atverni - MPA2 4 47,14 226


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
    22 Damaris van Berkel 8,57 5:45,42 9,42 0,90 741


    Meisjes Pupil B - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Damaris van Berkel --- ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    2 Iris van Eerde 7,40 2:22,99 9,50 3,03 1244
    10 Roos de Kleer 7,81 2:44,79 7,86 2,62 902
    12 Rosalie Kriek 8,22 2:42,20 7,28 2,48 807
    18 Maaike Alofs 9,07 3:02,07 7,86 2,23 539


    Meisjes Pupil C - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Iris van Eerde --- ---
    Maaike Alofs --- ---
    Roos de Kleer --- ---
    Rosalie Kriek --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPC A AV Triathlon - MPC 4 28,93 465
    2 Almere '81 - MPC Team 1 Almere `81 - MPC 4 29,70 429
    3 AV Zeewolde MPC-1 AV Zeewolde - MPC 4 30,92 374
    4 AVT MPC B AV Triathlon - MPC 4 32,96 292
    5 Atverni mpc AV Atverni - MPC 4 33,42 275


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    5 Carina Pastoor 8,99 2:53,90 7,90 1,76 498
    9 Kim Riezebos 9,64 3:26,60 6,81 2,03 334
    11 Lois Siepel 10,37 3:28,09 6,03 1,82 193


    Meisjes Pupil Mini - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Carina Pastoor --- ---
    Kim Riezebos --- ---
    Lois Siepel --- ---