Vereniging 'AV Atverni' op '3e PupillenCompetitie'

Prijzen

Joseph de Graaf Adepeju
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1988 punten
  • 60 meter   9,3
  • 1000 meter   3:57,8
  • Vortexwerpen   32,87
  • Verspringen   3,79
Sami Benali
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1335 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:16,9
  • Vortexwerpen   17,76
  • Verspringen   2,81
Tigo de Kruijf
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 1178 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:39,6
  • Vortexwerpen   16,50
  • Verspringen   3,01
Maryse Coffie
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 617 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   3:03,9
  • Vortexwerpen   8,77
  • Verspringen   2,26

Hoogtepunten

Valerie Soesbergen MPA1 60m
  • 9,51
  • Faraay Kolf JPC 40m
  • 6,96
  • Juan Zijderlaan JPA2 1000m
  • 3:30,26
  • Koen van Zandwijk JPA2 60m
  • 9,69
  • Benaiah Bergwijn JPA1 1000m
  • 3:34,97
  • Sophie Eikendal MPB 1000m
  • 3:35,85
  • Valerie Soesbergen MPA1 Ver
  • 3,70
  • Joseph de Graaf Adepeju JPA2 60m
  • 9,21
  • Ris Snoeren MPA1 60m
  • 10,00
  • Karin de Wit MPA2 60m
  • 10,23
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    5 Benaiah Bergwijn 10,02 3:34,97 5,64 3,04 1733
    8 Kariim Hammadi 10,02 3:50,88 4,98 3,14 1621
    23 Boris Hermsen 10,81 4:15,83 5,91 2,79 1382
    28 Finn Hol 10,45 4:41,64 4,10 3,34 1319
    31 Kaj Konings 10,32 4:28,47 3,84 2,85 1267
    32 Levi Relyveld 11,38 3:57,89 4,08 2,53 1217
    34 Jonah Pronk 11,20 5:04,80 5,31 2,81 1125
    36 Niels Sterk 11,34 4:52,00 4,67 2,80 1101
    43 Jorne van Mildert 11,72 5:00,74 4,45 2,46 948
    45 Matthijs Verrips 10,73 DNS 3,62 2,27 785


    Jongens Pupil A1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Benaiah Bergwijn --- ---
    Kariim Hammadi --- ---
    Boris Hermsen --- ---
    Niels Sterk --- ---
    Finn Hol --- ---
    Kaj Konings --- ---
    Jorne van Mildert --- ---
    Jonah Pronk --- ---
    Levi Relyveld --- ---
    Matthijs Verrips --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - JPA1 Team 1 Almere `81 - JPA1 4 37,04 568
    2 AV Zeewolde JPA1-1 AV Zeewolde - JPA1 4 38,90 492
    3 Atverni jpa1 team 1 AV Atverni - JPA1 4 39,05 486
    4 Almere '81 - JPA1 Team 2 Almere `81 - JPA1 4 39,26 478
    5 AVT JPA1 A AV Triathlon - JPA1 4 39,42 472
    6 Almere '81 - JPA1 Team 3 Almere `81 - JPA1 4 40,72 424
    7 Atverni jpa1 team 2 AV Atverni - JPA1 4 42,44 365
    8 AVT JPA1 B AV Triathlon - JPA1 4 42,82 353
    9 AV Zeewolde JPA1-2 AV Zeewolde - JPA1 4 43,46 332


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    2 Joseph de ...f Adepeju 9,21 3:57,76 32,87 3,79 1988
    12 Koen van Zandwijk 9,69 4:15,86 29,64 3,41 1710
    16 Daan van Rooijen 9,94 4:15,97 23,42 3,30 1572
    23 Mike van Doorn 10,06 4:19,55 19,42 2,92 1408
    27 Jayden Noorlander 10,48 4:26,78 15,34 3,07 1286
    29 Milan Emo 11,16 4:04,63 15,95 2,80 1246
    37 Juan Zijderlaan DNS 3:30,26 DNS DNS 578
    38 Hidde Boerema 0


    Jongens Pupil A2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Mike van Doorn --- ---
    Milan Emo --- ---
    Daan van Rooijen --- ---
    Koen van Zandwijk --- ---
    Joseph de ...f Adepeju --- ---
    Juan Zijderlaan --- ---
    Jayden Noorlander --- ---
    Hidde Boerema --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - JPA2 Team 1 Almere `81 - JPA2 4 36,24 604
    2 AVT JPA2 A AV Triathlon - JPA2 4 36,87 576
    3 Atverni jpa2 AV Atverni - JPA2 4 37,09 566
    4 Almere '81 - JPA2 Team 2 Almere `81 - JPA2 4 37,14 564
    5 AV Zeewolde JPA2-1 AV Zeewolde - JPA2 4 38,35 514
    6 AV Zeewolde JPA2-2 AV Zeewolde - JPA2 4 39,81 457
    7 AVT JPA2 C AV Triathlon - JPA2 4 41,57 394


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
    6 Bram Goossens 7,25 4:04,27 14,16 0,75 1280
    12 Rico Meijer 7,78 4:55,50 12,31 0,95 1096
    21 Niklas Sanders 8,32 4:55,87 10,22 0,70 782
    22 Mads Hol 7,98 8:36,28 9,35 0,90 769
    23 Diogo van den Berg 8,42 4:45,23 5,67 0,75 735
    24 Thijmen N...enhuijsen 7,61 DNS 16,68 DNS 696
    27 Maurizio Barni 8,04 DNS 7,53 DNS 451


    Jongens Pupil B - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Diogo van den Berg --- ---
    Bram Goossens --- ---
    Mads Hol --- ---
    Rico Meijer --- ---
    Thijmen N...enhuijsen --- ---
    Niklas Sanders --- ---
    Maurizio Barni --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - JPB Team 1 Almere `81 - JPB 4 28,41 491
    2 Atverni jpb AV Atverni - JPB 4 29,54 436
    3 AVT JPB A AV Triathlon - JPB 4 30,12 409
    4 AVT JPB B AV Triathlon - JPB 4 36,72 164
    5 AVT JPB C AV Triathlon - JPB 4 DNF 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    3 Sami Benali 7,71 2:16,86 17,76 2,81 1335
    4 Zyon Kolf 7,22 2:15,97 10,45 2,63 1277
    5 Faraay Kolf 6,96 2:31,82 11,98 2,79 1271
    16 Lars kegle...Langbroek 7,97 2:35,64 9,47 2,65 972
    23 Ot Glas 8,63 2:39,29 13,12 2,24 831
    26 Floris van Baar 8,14 2:49,91 9,19 2,40 801


    Jongens Pupil C - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Floris van Baar --- ---
    Sami Benali --- ---
    Ot Glas --- ---
    Faraay Kolf --- ---
    Zyon Kolf --- ---
    Lars kegle...Langbroek --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Atverni jpc AV Atverni - JPC 4 28,73 475
    2 Almere '81 - JPC Team 1 Almere `81 - JPC 4 29,88 420
    3 AV Zeewolde JPC-1 AV Zeewolde - JPC 4 30,09 411
    4 AV Zeewolde JPB-1 AV Zeewolde - JPC 4 31,27 359
    5 AVT JPC 1 AV Triathlon - JPC 4 31,44 352
    6 C-verkenners AV Nijkerk - JPC 4 31,50 350
    7 AV Zeewolde JPC-2 AV Zeewolde - JPC 4 32,18 322


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    1 Tigo de Kruijf 7,77 2:39,52 16,50 3,01 1178
    4 Niels Dusoswa 7,89 2:28,85 8,91 2,54 999
    6 Jasper van Eck 8,20 2:31,63 8,15 2,48 899
    8 Thomas Pronk 8,69 2:49,54 9,72 2,42 734
    12 Stan Vahl 9,33 3:07,32 10,58 2,32 556
    13 Thomas Eykhout 9,15 2:45,67 6,48 2,07 552
    15 Thijmen Lamers 9,16 3:08,48 7,34 1,87 413
    16 Pieter van Kommer 9,94 3:10,62 6,40 2,11 336
    17 Mick van Wijnbergen 10,28 3:19,49 10,13 1,74 278
    18 Mick Blok 11,05 3:19,30 8,54 1,55 150


    Jongens Pupil Mini - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Niels Dusoswa --- ---
    Tigo de Kruijf --- ---
    Thijmen Lamers --- ---
    Thomas Pronk --- ---
    Stan Vahl --- ---
    Mick Blok --- ---
    Thomas Eykhout --- ---
    Pieter van Kommer --- ---
    Mick van Wijnbergen --- ---
    Jasper van Eck --- ---


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    5 Valerie Soesbergen 9,51 4:06,60 5,07 3,70 1745
    15 Maureen de Wit 10,80 4:36,12 4,93 3,18 1318
    17 Celina de Kogel 10,52 4:49,19 4,88 2,96 1264
    22 Yara Delfgou 10,66 4:26,42 4,07 2,81 1238
    26 Ris Snoeren 10,00 DNS 4,53 3,43 1190
    29 Fenne van Leuveren 11,42 4:30,97 4,16 2,52 1073
    30 Deborah Hendriks 11,71 4:51,83 3,46 2,93 995


    Meisjes Pupil A1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Yara Delfgou --- ---
    Celina de Kogel --- ---
    Fenne van Leuveren --- ---
    Ris Snoeren --- ---
    Valerie Soesbergen --- ---
    Maureen de Wit --- ---
    Deborah Hendriks --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Almere '81 - MPA1 Team 1 Almere `81 - MPA1 4 36,57 589
    2 Almere '81 - MPA1 Team 2 Almere `81 - MPA1 4 39,81 457
    3 Almere '81 - MPA1 Team 3 Almere `81 - MPA1 4 40,29 439
    4 AVT MPA1 A AV Triathlon - MPA1 4 40,39 436
    5 Atverni mpa1 AV Atverni - MPA1 4 40,87 419
    6 AVT MPA1 B AV Triathlon - MPA1 4 47,58 214


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mVortexVerPunten totaal
    14 Janni Broersma 10,44 4:23,81 17,14 3,42 1402
    19 Bente Booij 10,77 4:25,56 11,53 3,41 1254
    21 Nikki Bruin 10,77 4:09,88 9,09 3,23 1235
    22 Agatha Nijman 11,16 4:17,13 15,09 3,07 1231
    23 Karin de Wit 10,23 DNS 21,09 3,61 1216
    33 Naomi van Zeben DNS DNS DNS 1,58 34


    Meisjes Pupil A2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Janni Broersma --- ---
    Bente Booij --- ---
    Nikki Bruin --- ---
    Agatha Nijman --- ---
    Karin de Wit --- ---
    Naomi van Zeben --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPA2 A AV Triathlon - MPA2 4 36,20 606
    2 Almere '81 - MPA2 Team 1 Almere `81 - MPA2 4 36,95 572
    3 Almere '81 - MPA2 Team 2 Almere `81 - MPA2 4 40,40 435
    4 AV Zeewolde MPA2-1 AV Zeewolde - MPA2 4 41,05 412
    5 AVT MPA2 B AV Triathlon - MPA2 4 42,10 376
    6 AVT MPA2C AV Triathlon - MPA2 4 43,73 324
    7 Atverni mpa2 AV Atverni - MPA2 4 47,14 226


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mVortexHoogPunten totaal
    10 Ilse Traa 7,93 4:30,94 17,73 0,85 1170
    14 Suus van Nieuwkerk 8,42 4:55,56 17,41 0,85 1000
    23 Sophie Eikendal DNS 3:35,85 DNS DNS 544


    Meisjes Pupil B - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Suus van Nieuwkerk --- ---
    Ilse Traa --- ---
    Sophie Eikendal --- ---


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    13 Inge Kleijs 8,51 2:40,82 9,47 2,33 789
    16 Fleur Emo 8,87 2:59,99 7,93 2,24 580
    20 Elise van Doorn 9,27 2:53,54 7,84 2,00 510
    23 Lana Konings 8,92 3:04,20 8,21 1,87 484


    Meisjes Pupil C - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Elise van Doorn --- ---
    Fleur Emo --- ---
    Inge Kleijs --- ---
    Lana Konings --- ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVT MPC A AV Triathlon - MPC 4 28,93 465
    2 Almere '81 - MPC Team 1 Almere `81 - MPC 4 29,70 429
    3 AV Zeewolde MPC-1 AV Zeewolde - MPC 4 30,92 374
    4 AVT MPC B AV Triathlon - MPC 4 32,96 292
    5 Atverni mpc AV Atverni - MPC 4 33,42 275


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mVortexVerPunten totaal
    3 Maryse Coffie 8,63 3:03,89 8,77 2,26 617
    4 Evi Langbroek 8,92 2:46,28 7,62 2,10 611
    6 Britt van Wijnbergen 9,61 3:02,23 6,53 2,15 424
    7 Ninthe van Leuveren 9,29 3:19,02 5,53 2,13 364
    8 Esmé Deugd 9,63 3:30,93 7,51 2,01 348
    10 Fé snoeren Snoeren 9,18 3:00,74 5,92 DNS 321
    12 Lieve Nie...enhuijsen DNS DNS DNS 2,06 130


    Meisjes Pupil Mini - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Esmé Deugd --- ---
    Ninthe van Leuveren --- ---
    Fé snoeren Snoeren --- ---
    Britt van Wijnbergen --- ---
    Evi Langbroek --- ---
    Lieve Nie...enhuijsen --- ---
    Maryse Coffie --- ---