Vereniging 'AV Sparta' op 'Athletics Champs(proefwedstrijd)'

Jongens Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Alexander Auer JPA Team 1.2 1225,00 13,54 5,20 12,00 1,00 2,60 210 210
Angelo de Nooijer JPA Team 1.4 1350,00 11,26 5,80 20,50 1,00 3,15 305 256
Beni Bank...i Mbuangi JPA Team 1.2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Ilias Niyat JPA Team 2.1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Joshua van Rijssel JPA Team 1.4 1125,00 12,66 6,70 15,50 0,95 2,90 244 85
Lieuwe Esser JPA Team 2.1 1525,00 11,94 5,60 27,50 1,05 2,80 332 332
Mink Dagevos JPA Team 2.1 1325,00 13,73 5,80 22,00 0,95 2,50 251 208
Nabil Ahraoui JPA Team 1.4 1325,00 13,47 4,30 16,00 0,90 2,75 220 45
Nathan Nijdam JPA Team 2.1 1325,00 13,70 4,30 12,59 1,00 2,30 203 48
Siem Dagevos JPA Team 1.2 1450,00 13,26 5,70 18,50 0,95 2,90 268 268
Thomas Driessen JPA Team 1.2 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Timo Eilers JPA Team 1.2 1375,00 11,88 5,60 18,50 1,05 2,95 289 289


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 1.3 (Team-est) - JPA 8 2:49,10 296
2 Team 1.2 (Team-est) - JPA 7 2:53,06 260
3 Team 2.2 (Team-est) - JPA 7 2:56,68 228
4 Team 1.1 (Team-est) - JPA 7 2:57,04 225
5 Team 2.1 (Team-est) - JPA 7 2:58,00 217
6 Team 1.4 (Team-est) - JPA 7 2:58,97 210


Meisjes Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Ayla Vording MPA Team 2.4 1150,00 14,24 6,00 18,00 1,10 2,80 278 215
Basma Touzani MPA Team 3.2 1625,00 12,84 4,40 17,00 1,00 2,45 311 217
Celeste Rifaq MPA Team 3.1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Charissa Boeters MPA Team 3.2 1350,00 11,82 5,40 20,50 1,10 3,20 349 349
Charity Saddal MPA Team 2.4 1175,00 11,65 5,30 23,00 0,90 3,15 316 237
Dané Goosen MPA Team 3.4 1250,00 12,84 4,30 15,00 0,95 3,05 266 43
Esther van Grol MPA Team 3.4 1250,00 11,50 6,20 20,00 1,05 3,40 351 351
Isabel Stegeman MPA Team 2.4 1350,00 13,98 6,10 16,00 1,00 2,75 284 186
Jasmijn Bakker MPA Team 3.4 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Mounia Ahraoui MPA Team 3.2 1025,00 16,33 4,50 11,50 0,85 2,10 155 0
Natalia Madziala MPA Team 2.4 1350,00 13,86 5,00 18,00 1,10 2,45 281 201
Nilay Gülder MPA Team 3.1 425,00 13,00 5,00 14,00 0,95 2,75 214 184
Roshwita Holstein MPA Team 3.1 1300,00 13,34 5,40 16,00 0,95 2,55 266 229
Yassira Ahraoui MPA Team 3.2 1125,00 14,27 6,30 14,50 1,05 2,35 247 156


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 3.1 (Team-est) - MPA 8 2:49,79 333
2 Team 3.4 (Team-est) - MPA 8 2:50,81 322
3 Team 3.2 (Team-est) - MPA 8 2:51,00 320
4 Team 2.3 (Team-est) - MPA 9 2:51,29 317
5 Team 2.4 (Team-est) - MPA 8 2:51,98 310
6 Team 3.3 (Team-est) - MPA 8 2:58,25 248