Vereniging 'Haag Atletiek' op 'Athletics Champs(proefwedstrijd)'

Jongens Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Carlo van der Zwan JPA Team 1.3 1350,00 11,89 6,80 24,50 1,10 3,35 337 337
Daniël Shilboleth JPA Team 1.4 1325,00 11,32 6,50 28,00 1,15 3,50 361 361
Daniel Breukhoven JPA Team 2.2 1275,00 12,80 6,20 22,00 1,05 3,15 290 250
Florian van Lent JPA Team 1.3 1300,00 12,37 5,40 18,00 0,85 3,20 257 43
Jitse Bleeker JPA Team 1.1 1325,00 10,77 9,00 30,50 1,20 3,50 410 410
Joel van Oosterom JPA Team 2.2 1350,00 12,83 6,10 21,50 1,05 2,75 282 204
Karel Dijkstra JPA Team 1.3 1150,00 12,25 5,50 18,00 1,05 3,05 262 92
Maksim Chen JPA Team 1.4 1100,00 12,30 7,40 31,00 1,25 3,40 354 330
Martin Houppermans JPA Team 1.3 1275,00 12,11 6,30 17,50 1,05 3,30 289 200
Mees Walta JPA Team 1.3 1225,00 11,50 6,40 19,00 1,05 3,35 301 213
Mika Heijstek JPA Team 1.4 1350,00 11,62 6,30 19,50 1,05 3,10 303 303
Milo Gemert JPA Team 1.4 NM 11,62 5,90 29,00 1,10 3,50 301 301
Parker Richardson JPA Team 1.1 1125,00 15,22 3,50 11,50 0,75 1,95 127 26
Sacha Brouwer JPA Team 1.1 1025,00 13,82 7,30 24,50 0,95 2,20 243 158
Sam Hosman JPA Team 2.2 1350,00 13,24 5,70 18,50 1,10 3,00 276 239
Stijn Robben JPA Team 1.1 1325,00 12,09 7,10 27,50 1,05 3,30 338 338


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 1.3 (Team-est) - JPA 8 2:49,10 296
2 Team 1.2 (Team-est) - JPA 7 2:53,06 260
3 Team 2.2 (Team-est) - JPA 7 2:56,68 228
4 Team 1.1 (Team-est) - JPA 7 2:57,04 225
5 Team 2.1 (Team-est) - JPA 7 2:58,00 217
6 Team 1.4 (Team-est) - JPA 7 2:58,97 210


Meisjes Pupil A - Meerkamp

Naam Team Duur60mHKogelVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Fee van Eijk MPA Team 3.1 1350,00 14,60 5,70 15,50 1,05 2,80 277 277
Isis Ferrier MPA Team 3.4 1400,00 10,76 6,60 30,00 1,25 4,15 481 481
Jade Wormer MPA Team 3.4 1075,00 11,60 6,70 20,00 1,05 3,30 335 309
Julia Poter MPA Team 2.3 1200,00 12,67 5,70 19,00 1,05 2,60 291 253
Leeye Stil MPA Team 2.3 1275,00 11,86 4,40 18,00 1,05 2,95 302 263
Lois Gemert MPA Team 2.3 1300,00 DNS 6,60 23,00 1,05 3,40 307 307
Lotta Lange MPA Team 3.4 1075,00 11,65 7,00 27,00 1,15 3,40 383 357
Nikki Verweij MPA Team 3.1 1325,00 11,79 8,70 31,50 1,10 3,15 431 431
Noa Shilboleth MPA Team 2.3 1200,00 12,81 4,40 17,50 0,90 2,45 246 91
Robin Bártfai MPA Team 3.1 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Roos Osse MPA Team 3.4 1200,00 12,58 5,30 15,50 1,10 3,50 310 310
Rosa ten Berg MPA Team 2.3 1500,00 11,34 6,10 21,00 1,05 3,45 390 390
Selena Keus MPA Team 3.4 1400,00 DNS DNS DNS DNS DNS 62 62
Simone Vilain MPA Team 3.1 1175,00 14,75 3,80 16,50 0,90 2,65 213 114
Sterre Windhorst MPA Team 3.1 1250,00 11,96 5,30 30,50 1,00 2,95 353 353


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 3.1 (Team-est) - MPA 8 2:49,79 333
2 Team 3.4 (Team-est) - MPA 8 2:50,81 322
3 Team 3.2 (Team-est) - MPA 8 2:51,00 320
4 Team 2.3 (Team-est) - MPA 9 2:51,29 317
5 Team 2.4 (Team-est) - MPA 8 2:51,98 310
6 Team 3.3 (Team-est) - MPA 8 2:58,25 248