Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Clubdag'

Prijzen

Stephan in 't Hol
  • Jongens Junior A - 100m - 12,22
Joey Kwint
  • Jongens Junior A - 100m - 13,00
Ruben Sansom
  • Jongens Junior A - 1000m - 2:35,56
Stephan in 't Hol
  • Jongens Junior A - Hoog - 1,75
Michael Osayande
  • Jongens Junior B - 100m - 12,08
Michael Osayande
  • Jongens Junior B - 150m - 18,05
Sieb Mostert
  • Jongens Junior B - 1000m - 2:44,61
Joost Kraan
  • Jongens Junior B - 1000m - 3:15,18
Joost Kraan
  • Jongens Junior B - Discus - 18,11
Sieb Mostert
  • Jongens Junior B - Speer - 35,44
Michael Osayande
  • Jongens Junior B - Speer - 26,52
Michael Osayande
  • Jongens Junior B - Hoog - 1,50
Daniël van der Lee
  • Jongens Junior C - 100m - 15,23
Freek Weijman
  • Jongens Junior C - 150m - 18,38
Freek Weijman
  • Jongens Junior C - 300m - 40,33
Jippe Oenema
  • Jongens Junior C - 300m - 51,37
Florian Kramer
  • Jongens Junior C - 1000m - 2:50,32
Diede Wit
  • Jongens Junior C - 1000m - 3:09,21
Martijn van der Gaag
  • Jongens Junior C - 1000m - 3:20,92
Freek Weijman
  • Jongens Junior C - Kogel - 8,77
Daniël van der Lee
  • Jongens Junior C - Speer - 22,93
Jippe Oenema
  • Jongens Junior C - Speer - 19,28
Ward Zwiers
  • Jongens Junior C - Speer - 17,33
Freek Weijman
  • Jongens Junior C - Ver - 4,85
Daniël van der Lee
  • Jongens Junior C - Ver - 4,06
Kylian Meeuwisz
  • Jongens Junior D - 80m - 11,09
Daan Memelink
  • Jongens Junior D - 80m - 12,22
Nils Reefman
  • Jongens Junior D - 80m - 12,25
Krijn van Hofweegen
  • Jongens Junior D - 150m - 21,66
Tomas IJzerman
  • Jongens Junior D - 150m - 22,23
Quinten Hofstad
  • Jongens Junior D - 300m - 48,19
Tomas IJzerman
  • Jongens Junior D - 300m - 48,35
Stefan Beukers
  • Jongens Junior D - 300m - 49,58
Kylian Meeuwisz
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:23,25
Quinten Hofstad
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:25,56
Stijn van Valkenburg
  • Jongens Junior D - 1000m - 3:30,41
Kylian Meeuwisz
  • Jongens Junior D - Discus - 16,75
Bart Oude Voshaar
  • Jongens Junior D - Discus - 11,35
Daan Reefman
  • Jongens Junior D - Discus - 10,15
Krijn van Hofweegen
  • Jongens Junior D - Speer - 29,52
Quinten Hofstad
  • Jongens Junior D - Speer - 21,44
Tomas IJzerman
  • Jongens Junior D - Speer - 18,27
Nils Reefman
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,40
Krijn van Hofweegen
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,35
Pieter Bulte
  • Jongens Junior D - Hoog - 1,30
Stefan Beukers
  • Jongens Junior D - Ver - 4,21
Kylian Meeuwisz
  • Jongens Junior D - Ver - 4,02
Krijn van Hofweegen
  • Jongens Junior D - Ver - 3,90
Anne van der Meer
  • Jongens Specials Junioren - 1000m - 3:44,34
Luuk Brouwers
  • Jongens Specials Junioren - 1000m - 4:22,05
Luuk Brouwers
  • Jongens Specials Junioren - Speer - 15,18
Anne van der Meer
  • Jongens Specials Junioren - Speer - 13,22
Job Boer
  • Jongens Specials Junioren - Speer - 12,89
Luuk Brouwers
  • Jongens Specials Junioren - Hoog - 1,30
Anne van der Meer
  • Jongens Specials Junioren - Hoog - 1,25
Job Boer
  • Jongens Specials Junioren - Hoog - 1,20
Luuk Brouwers
  • Jongens Specials Junioren - Ver - 3,75
Anne van der Meer
  • Jongens Specials Junioren - Ver - 3,73
Job Boer
  • Jongens Specials Junioren - Ver - 3,36
Luc Bonten
  • Masters mannen - 100m - 12,59
Patrick Smit
  • Masters mannen - 100m - 13,28
Rik Hoevers
  • Masters mannen - 150m - 21,96
Luc Bonten
  • Masters mannen - 300m - 41,79
Rik Hoevers
  • Masters mannen - 300m - 49,44
Rik Hoevers
  • Masters mannen - Discus - 19,39
Luc Bonten
  • Masters mannen - Discus - 14,42
Patrick Smit
  • Masters mannen - Kogel - 5,47
Luc Bonten
  • Masters mannen - Hoog - 1,50
Patrick Smit
  • Masters mannen - Hoog - 1,45
Paul Sijssens
  • Masters mannen - Hoog - 1,40
Patrick Smit
  • Masters mannen - Ver - 4,46
Christy van Beek
  • Masters vrouwen - 150m - 24,28
Janine van Hofweegen- Holshuijsen
  • Masters vrouwen - 300m - 49,44
Monique Verbeek
  • Masters vrouwen - 300m - 55,33
Christy van Beek
  • Masters vrouwen - 1000m - 3:33,97
Monique Verbeek
  • Masters vrouwen - 1000m - 3:38,55
Welmoed Soepboer
  • Masters vrouwen - Discus - 23,00
Janine van Hofweegen- Holshuijsen
  • Masters vrouwen - Discus - 22,87
Ingrid Haas
  • Masters vrouwen - Discus - 17,95
Janine van Hofweegen- Holshuijsen
  • Masters vrouwen - Kogel - 8,62
Ingrid Haas
  • Masters vrouwen - Kogel - 7,91
Welmoed Soepboer
  • Masters vrouwen - Kogel - 7,71
Welmoed Soepboer
  • Masters vrouwen - Speer - 21,42
Janine van Hofweegen- Holshuijsen
  • Masters vrouwen - Hoog - 1,20
Welmoed Soepboer
  • Masters vrouwen - Hoog - 1,10
Ingrid Haas
  • Masters vrouwen - Ver - 2,64
Klaske Hoogstra
  • Masters vrouwen - Ver - 2,29
Betty Lahr
  • Meisjes Junior B - 100m - 13,23
Kayleigh de Graaff
  • Meisjes Junior B - 150m - 20,35
Kayleigh de Graaff
  • Meisjes Junior B - 1000m - 3:20,01
Isa Lamers
  • Meisjes Junior B - Discus - 31,23
Jetske van der Wilt
  • Meisjes Junior B - Discus - 25,62
Kayleigh de Graaff
  • Meisjes Junior B - Kogel - 11,29
Isa Lamers
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,42
Jetske van der Wilt
  • Meisjes Junior B - Kogel - 9,37
Kayleigh de Graaff
  • Meisjes Junior B - Hoog - 1,45
Betty Lahr
  • Meisjes Junior B - Ver - 4,90
Maartje Oude Voshaar
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,20
Florine Koch
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,36
Eva Nieuwstad
  • Meisjes Junior C - 80m - 11,60
Maartje Oude Voshaar
  • Meisjes Junior C - 150m - 21,03
Eva Nieuwstad
  • Meisjes Junior C - 150m - 21,52
Joanne Abbing
  • Meisjes Junior C - 150m - 22,22
Britt Kwakernaak
  • Meisjes Junior C - 1000m - 3:12,40
Florine Koch
  • Meisjes Junior C - Discus - 19,56
Maartje Oude Voshaar
  • Meisjes Junior C - Discus - 18,39
Florine Koch
  • Meisjes Junior C - Kogel - 8,10
Eva Nieuwstad
  • Meisjes Junior C - Speer - 18,69
Joanne Abbing
  • Meisjes Junior C - Speer - 18,58
Joanne Abbing
  • Meisjes Junior C - Hoog - 1,25
Maartje Oude Voshaar
  • Meisjes Junior C - Ver - 4,09
Florine Koch
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,82
Eva Nieuwstad
  • Meisjes Junior C - Ver - 3,80
Floor Olthof
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,27
Dunya Wolfs
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,47
Carlijn Bodde
  • Meisjes Junior D - 60m - 9,50
Floor Olthof
  • Meisjes Junior D - 150m - 22,32
Carlijn Bodde
  • Meisjes Junior D - 150m - 23,75
Kore Hengeveld
  • Meisjes Junior D - 300m - 53,34
Kore Hengeveld
  • Meisjes Junior D - 1000m - 3:38,99
Tula Frijters
  • Meisjes Junior D - Discus - 20,17
Dunya Wolfs
  • Meisjes Junior D - Discus - 17,24
Tula Frijters
  • Meisjes Junior D - Kogel - 9,39
Silu Verwers
  • Meisjes Junior D - Kogel - 6,87
Tula Frijters
  • Meisjes Junior D - Speer - 19,04
Kore Hengeveld
  • Meisjes Junior D - Speer - 16,72
Carlijn Bodde
  • Meisjes Junior D - Speer - 7,01
Floor Olthof
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25
Carlijn Bodde
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,25
Tula Frijters
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,20
Dunya Wolfs
  • Meisjes Junior D - Hoog - 1,20
Dunya Wolfs
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,88
Floor Olthof
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,68
Kore Hengeveld
  • Meisjes Junior D - Ver - 3,58
Fabienne Berlemon
  • Meisjes Specials Pupillen - Speer - 11,74
Fabienne Berlemon
  • Meisjes Specials Pupillen - Hoog - 0,90
Fabienne Berlemon
  • Meisjes Specials Pupillen - Ver - 2,60

Hoogtepunten

Kayleigh de Graaff MJB 150m
  • 20,35
  • Betty Lahr MJB Ver
  • 4,90
  • Freek Weijman JJC 300m
  • 40,33
  • Sieb Mostert JJB 1000m
  • 2:44,61
  • Kayleigh de Graaff MJB Hoog
  • 1,45
  • Kayleigh de Graaff MJB 1000m
  • 3:20,01
  • Ruben Sansom JJA 1000m
  • 2:35,56
  • Freek Weijman JJC 150m
  • 18,38
  • Florian Kramer JJC 1000m
  • 2:50,32
  • Kayleigh de Graaff MJB Kogel
  • 11,29
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Stephan in 't Hol 12,22 +1.1 m/s---
    2 Joey Kwint 13,00 +0.6 m/s---


    Jongens Junior A - 1000 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Ruben Sansom 2:35,56 2:35,56


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Stephan in 't Hol 1,75 ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Michael Osayande 12,08 +0.8 m/s11,90


    Jongens Junior B - 150 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Michael Osayande 18,05 +0.3 m/s18,67


    Jongens Junior B - 1000 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Sieb Mostert 2:44,61 2:54,00
    2 Joost Kraan 3:15,18 3:20,00


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Joost Kraan 18,11 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Sieb Mostert 35,44 ---
    2 Michael Osayande 26,52 29,01


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Michael Osayande 1,50 1,50


    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBP
    3 Daniël van der Lee 15,23 +1.2 m/s---
    4 Ward Zwiers 15,59 +1.2 m/s---


    Jongens Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Freek Weijman 18,38 +0.3 m/s18,28


    Jongens Junior C - 300 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Freek Weijman 40,33 39,29
    2 Jippe Oenema 51,37 ---
    Florian Kramer DNS ---


    Jongens Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Florian Kramer 2:50,32 2:53,00
    2 Diede Wit 3:09,21 3:19,64
    3 Martijn van der Gaag 3:20,92 3:10,00
    4 Jippe Oenema 3:21,98 ---


    Jongens Junior C - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBP
    1 Freek Weijman 8,77 8,76


    Jongens Junior C - Speerwerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Daniël van der Lee 22,93 ---
    2 Jippe Oenema 19,28 ---
    3 Ward Zwiers 17,33 ---


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    1 Freek Weijman 4,85 4,89
    3 Daniël van der Lee 4,06 ---
    5 Jippe Oenema 3,34 ---


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Kylian Meeuwisz 11,09 +0.5 m/s11,32
    2 Daan Memelink 12,22 +0.5 m/s11,74
    3 Nils Reefman 12,25 +0.5 m/s---
    4 Bart Oude Voshaar 13,54 +0.5 m/s---
    Pieter Bulte DNS 11,66


    Jongens Junior D - 150 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Krijn van Hofweegen 21,66 +1.2 m/s---
    2 Tomas IJzerman 22,23 +0.3 m/s---


    Jongens Junior D - 300 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Quinten Hofstad 48,19 ---
    2 Tomas IJzerman 48,35 ---
    3 Stefan Beukers 49,58 49,81
    4 Stijn van Valkenburg 51,67 ---
    5 Daan Reefman 55,83 ---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Kylian Meeuwisz 3:23,25 3:24,24
    2 Quinten Hofstad 3:25,56 ---
    3 Stijn van Valkenburg 3:30,41 ---
    4 Daan Reefman 3:32,89 ---
    5 Nils Reefman 3:41,95 ---


    Jongens Junior D - Discuswerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Kylian Meeuwisz 16,75 17,42
    2 Bart Oude Voshaar 11,35 ---
    3 Daan Reefman 10,15 ---


    Jongens Junior D - Speerwerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Krijn van Hofweegen 29,52 ---
    2 Quinten Hofstad 21,44 ---
    3 Tomas IJzerman 18,27 ---
    4 Nils Reefman 17,65 ---
    5 Stefan Beukers 16,43 18,76
    6 Stijn van Valkenburg 16,14 ---
    7 Daan Memelink 14,17 14,95
    8 Bart Oude Voshaar 13,45 ---
    Pieter Bulte DNS 24,10


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Nils Reefman 1,40 ---
    2 Krijn van Hofweegen 1,35 ---
    3 Pieter Bulte 1,30 1,45
    4 Stefan Beukers 1,25 1,35


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    1 Stefan Beukers 4,21 4,08
    2 Kylian Meeuwisz 4,02 3,79
    3 Krijn van Hofweegen 3,90 ---
    4 Tomas IJzerman 3,83 4,10
    5 Quinten Hofstad 3,76 ---
    6 Stijn van Valkenburg 3,59 ---
    7 Daan Memelink 3,29 3,66
    8 Bart Oude Voshaar 3,16 ---
    9 Daan Reefman 3,04 ---
    Pieter Bulte DNS 4,08


    Jongens Specials Junioren - 1000 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Anne van der Meer 3:44,34 ---
    2 Luuk Brouwers 4:22,05 ---
    Job Boer DNS ---


    Jongens Specials Junioren - Speerwerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Luuk Brouwers 15,18 ---
    2 Anne van der Meer 13,22 ---
    3 Job Boer 12,89 ---


    Jongens Specials Junioren - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Luuk Brouwers 1,30 ---
    2 Anne van der Meer 1,25 ---
    3 Job Boer 1,20 ---


    Jongens Specials Junioren - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    1 Luuk Brouwers 3,75 ---
    2 Anne van der Meer 3,73 ---
    3 Job Boer 3,36 ---


    Masters mannen - 100 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Luc Bonten 12,59 +1.2 m/s12,40
    2 Patrick Smit 13,28 +1.1 m/s---


    Masters mannen - 150 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Rik Hoevers 21,96 +1.6 m/s---


    Masters mannen - 300 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Luc Bonten 41,79 40,00
    2 Rik Hoevers 49,44 ---


    Masters mannen - 1000 meter

    # Naam Team ResOBP
    Patrick Beukers DNS ---


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Rik Hoevers 19,39 ---
    2 Luc Bonten 14,42 ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBP
    1 Patrick Smit 5,47 ---


    Masters mannen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Luc Bonten 1,50 1,55
    2 Patrick Smit 1,45 ---
    3 Paul Sijssens 1,40 ---
    4 Rik Hoevers 1,25 ---


    Masters mannen - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    1 Patrick Smit 4,46 ---


    Masters vrouwen - 150 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Christy van Beek 24,28 ---
    Ingrid Haas DNS ---


    Masters vrouwen - 300 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Janine van...lshuijsen 49,44 ---
    2 Monique Verbeek 55,33 ---


    Masters vrouwen - 1000 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Christy van Beek 3:33,97 ---
    2 Monique Verbeek 3:38,55 ---


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Welmoed Soepboer 23,00 25,00
    2 Janine van...lshuijsen 22,87 ---
    3 Ingrid Haas 17,95 21,21
    4 Klaske Hoogstra 13,45 ---
    5 Christy van Beek 11,60 ---


    Masters vrouwen - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBP
    1 Janine van...lshuijsen 8,62 ---
    2 Ingrid Haas 7,91 8,39
    3 Welmoed Soepboer 7,71 8,00
    4 Klaske Hoogstra 6,21 ---


    Masters vrouwen - Speerwerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Welmoed Soepboer 21,42 25,00


    Masters vrouwen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Janine van...lshuijsen 1,20 ---
    2 Welmoed Soepboer 1,10 1,15


    Masters vrouwen - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    1 Ingrid Haas 2,64 2,60
    2 Klaske Hoogstra 2,29 ---
    Christy van Beek DNS ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Betty Lahr 13,23 +1.2 m/s13,03


    Meisjes Junior B - 150 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Kayleigh de Graaff 20,35 +1.6 m/s---


    Meisjes Junior B - 1000 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Kayleigh de Graaff 3:20,01 ---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Isa Lamers 31,23 30,55
    2 Jetske van der Wilt 25,62 26,75


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBP
    1 Kayleigh de Graaff 11,29 ---
    2 Isa Lamers 9,42 10,61
    3 Jetske van der Wilt 9,37 9,79


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Kayleigh de Graaff 1,45 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    1 Betty Lahr 4,90 4,99
    Jetske van der Wilt DNS DNS


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Maartje O...e Voshaar 11,20 +0.5 m/s---
    2 Florine Koch 11,36 +0.5 m/s---
    3 Eva Nieuwstad 11,60 +0.5 m/s---
    4 Joanne Abbing 11,75 +0.5 m/s11,51


    Meisjes Junior C - 150 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Maartje O...e Voshaar 21,03 +0.3 m/s---
    2 Eva Nieuwstad 21,52 +1.6 m/s---
    3 Joanne Abbing 22,22 +1.2 m/s---
    Britt Kwakernaak DNS ---


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Britt Kwakernaak 3:12,40 3:10,00


    Meisjes Junior C - Discuswerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Florine Koch 19,56 ---
    2 Maartje O...e Voshaar 18,39 ---


    Meisjes Junior C - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBP
    1 Florine Koch 8,10 ---


    Meisjes Junior C - Speerwerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Eva Nieuwstad 18,69 ---
    2 Joanne Abbing 18,58 17,73


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Joanne Abbing 1,25 1,30


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    1 Maartje O...e Voshaar 4,09 ---
    2 Florine Koch 3,82 ---
    3 Eva Nieuwstad 3,80 ---


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Floor Olthof 9,27 +1.1 m/s---
    2 Dunya Wolfs 9,47 +1.1 m/s---
    3 Carlijn Bodde 9,50 +1.1 m/s---
    4 Silu Verwers 9,67 +1.1 m/s---


    Meisjes Junior D - 150 meter

    # Naam Team Res OBP
    1 Floor Olthof 22,32 +1.2 m/s---
    2 Carlijn Bodde 23,75 +1.2 m/s---


    Meisjes Junior D - 300 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Kore Hengeveld 53,34 ---


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBP
    1 Kore Hengeveld 3:38,99 3:44,58


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Tula Frijters 20,17 ---
    2 Dunya Wolfs 17,24 ---


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam Team ResOBP
    1 Tula Frijters 9,39 ---
    2 Silu Verwers 6,87 ---


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Tula Frijters 19,04 ---
    2 Kore Hengeveld 16,72 14,37
    3 Carlijn Bodde 7,01 ---


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Floor Olthof 1,25 ---
    1 Carlijn Bodde 1,25 ---
    3 Tula Frijters 1,20 ---
    3 Dunya Wolfs 1,20 ---


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    1 Dunya Wolfs 3,88 ---
    2 Floor Olthof 3,68 ---
    3 Kore Hengeveld 3,58 3,95
    4 Silu Verwers 3,55 ---


    Meisjes Specials Pupillen - 1000 meter

    # Naam Team ResOBP
    Fabienne Berlemon DNS ---


    Meisjes Specials Pupillen - Speerwerpen

    # Naam Team ResOBP
    1 Fabienne Berlemon 11,74 ---


    Meisjes Specials Pupillen - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBP
    1 Fabienne Berlemon 0,90 ---


    Meisjes Specials Pupillen - Verspringen

    # Naam Team Res OBP
    1 Fabienne Berlemon 2,60 ---