Vereniging 'AAC `61' op 'Nelli Cooman Games 2016'

Prijzen

Mike Berends
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2387 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:59,2
  • Kogelstoten   7,31
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,83
Tim Elferink
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2333 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   3:55,7
  • Kogelstoten   6,23
  • Hoogspringen   1,15
  • Verspringen   3,61
Job Foget
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 2045 punten
  • 40 meter   7,0
  • 1000 meter   3:59,9
  • Kogelstoten   4,54
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,11
Thomas Berends
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1751 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:23,1
  • Balwerpen   23,86
  • Hoogspringen   0,95
  • Verspringen   2,97
Celine Dijkstra
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 2014 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:05,5
  • Kogelstoten   6,03
  • Hoogspringen   1,00
  • Verspringen   3,34

Hoogtepunten

Tim Elferink JPB 40m
  • 6,85
  • Valenciano Roffel JPA1 60m
  • 9,14
  • Celine Dijkstra MPA1 Kogel
  • 6,03
  • Lorraine van der Meulen MPC 40m
  • 7,76
  • Mike Berends JPA1 60m
  • 9,56
  • Eva-Sofie Elferink MPC 40m
  • 7,46
  • Job Foget JPB 40m
  • 6,94
  • Celine Dijkstra MPA1 60m
  • 9,93
  • Valenciano Roffel JPA1 1000m
  • 3:43,03
  • Inez Spijker MPC 40m
  • 7,61
  •  

    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Joran Eisses 14,32 -0.8 m/s---


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam ResOBP
    Joran Eisses 4:12,28 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The fast four AV Aquilo - JJD 4 48,65 1


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Joran Eisses 1,15 ---


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Joran Eisses 3,02 ---


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    2 Mike Berends 9,56 3:59,15 7,31 1,15 3,83 2387
    4 Valenciano Roffel 9,14 3:43,03 5,79 0,80 3,64 2161
    5 Ate Clobus 10,46 3:50,09 5,72 1,10 3,42 2080
    11 Matthijs Dijkstra 11,79 4:09,26 4,47 1,05 3,02 1622
    18 Tim Duker DNS DNS DNS DNS DNS 0
    18 Tom Koops DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    7 Jelmer Rensing 10,67 3:43,84 5,31 1,05 2,97 1933
    8 Jesse Kors 10,03 DNS 6,40 1,20 3,43 1796


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Tim Elferink 6,85 3:55,62 6,23 1,15 3,61 2333
    3 Job Foget 6,94 3:59,90 4,54 1,10 3,11 2045
    5 Denzel Nieuwenkamp 7,77 4:31,98 5,52 0,75 2,83 1496
    7 Robin Scheinhardt 7,93 4:37,54 4,17 0,85 2,83 1427


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    2 Thomas Berends 7,47 2:23,05 23,86 0,95 2,97 1751
    4 Olav Clobus 8,32 2:32,45 15,51 0,80 2,61 1233


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Denise Zanferrari 8,42q -0.5 m/s8,49
    Rozemarie Fokkema 8,89q -0.5 m/s8,86
    Maaike Scholing 9,09q -2.5 m/s---


    Meisjes Junior D - 60 meter finale

    # Naam Res OBP
    Denise Zanferrari 8,53 ---
    Rozemarie Fokkema 8,86 ---
    Maaike Scholing 9,03 ---


    Meisjes Junior D - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Rozemarie Fokkema DNS 1:51,17


    Meisjes Junior D - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Rozemarie Fokkema 26,17 27,40


    Meisjes Junior D - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Rozemarie Fokkema 11,18 10,42


    Meisjes Junior D - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Rozemarie Fokkema 28,58 24,94


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Denise Zanferrari 1,50 1,45


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Denise Zanferrari 4,75 5,11


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelHoogVerPunten totaal
    1 Celine Dijkstra 9,93 4:05,49 6,03 1,00 3,34 2014
    10 Nina van Halen DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogVerPunten totaal
    4 Inez Spijker 7,61 2:16,53 13,88 0,85 2,79 1521
    6 Eva-Sofie Elferink 7,46 2:21,81 9,76 0,80 2,70 1378
    10 Lorraine v...er Meulen 7,76 2:37,01 9,62 0,70 2,70 1135