Vereniging 'Dynamica ADSV' op 'Ir. Knaap pupillencompetitie'

Prijzen

Jeffrey Rijkhals
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1717 punten
  • 60 meter   8,8
  • Kogelstoten 2 kilogram   8,55
  • Hoogspringen   1,25
Jeremiah Puroja
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1405 punten
  • 40 meter   6,6
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,93
  • Hoogspringen   1,10
Yannic Rijk
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1327 punten
  • 40 meter   6,9
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,74
  • Hoogspringen   1,10
Xavi Van den Berge
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 957 punten
  • 40 meter   7,1
  • Balwerpen   15,16
  • Hoogspringen   0,85
Loïs Van den Berge
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1165 punten
  • 60 meter   9,1
  • Balwerpen   13,33
  • Verspringen   3,23
Yasmine de Kraker
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1124 punten
  • 60 meter   10,1
  • Balwerpen   19,67
  • Verspringen   3,33
Chloë Zerbib
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1226 punten
  • 40 meter   6,8
  • Balwerpen   18,94
  • Verspringen   3,32
Felien Wibbelink
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1112 punten
  • 40 meter   6,9
  • Balwerpen   12,61
  • Verspringen   3,36
Noëmie Rijk
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 938 punten
  • 40 meter   7,2
  • Balwerpen   12,99
  • Verspringen   2,76
 

Jongens Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
6 Sem Euser DNMC 10,0 6,44 1,00 1217
7 Kasper Koopman DNMC 10,1 5,79 1,00 1162
10 Luca Vael DNMC 10,2 4,76 0,95 1044


Jongens Pupil A1 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
Kasper Koopman DNMC 3:59,4 ---
Luca Vael DNMC 4:17,3 ---
Sem Euser DNMC 4:34,4 ---


Jongens Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mKogelHoogPunten totaal
1 Jeffrey Rijkhals DNMC 8,8 8,55 1,25 1717


Jongens Pupil A2 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
Jeffrey Rijkhals DNMC 3:43,8 ---


Jongens Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mKogelHoogPunten totaal
2 Jeremiah Puroja DNMC 6,6 5,93 1,10 1405
3 Yannic Rijk DNMC 6,9 5,74 1,10 1327
5 Luca Ton DNMC 6,8 4,97 0,95 1187
7 Julius Schletterer DNMC 6,8 4,65 0,95 1165
8 Sam de Vos DNMC 6,6 3,81 0,95 1148
14 Ivar Engels DNMC 7,4 3,31 0,85 869


Jongens Pupil B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
Julius Schletterer DNMC 3:54,4 ---
Luca Ton DNMC 3:55,7 ---
Ivar Engels DNMC 3:57,1 ---
Yannic Rijk DNMC DNS ---
Sam de Vos DNMC DNS ---
Jeremiah Puroja DNMC DNF ---


Jongens Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalHoogPunten totaal
1 Xavi Van den Berge DNMC 7,1 15,16 0,85 957


Jongens Pupil C - 600 meter

# Naam 600mOBP
Xavi Van den Berge DNMC 2:22,5 ---


Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
2 Loïs Van den Berge DNMC 9,1 13,33 3,23 1165
3 Yasmine de Kraker DNMC 10,1 19,67 3,33 1124


Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
Yasmine de Kraker DNMC 3:55,5 ---


Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

# Naam 60mBalVerPunten totaal
4 Puk Mulders DNMC 10,6 12,12 3,40 950


Meisjes Pupil A2 - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
Puk Mulders DNMC 4:01,8 ---


Meisjes Pupil B - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Chloë Zerbib DNMC 6,8 18,94 3,32 1226
3 Felien Wibbelink DNMC 6,9 12,61 3,36 1112
4 Ghislaine Swinkels DNMC 6,9 13,82 3,15 1091
5 Charlotte Visser DNMC 7,0 12,17 3,27 1066


Meisjes Pupil B - 1000 meter

# Naam 1000mOBP
Felien Wibbelink DNMC 3:56,7 ---
Ghislaine Swinkels DNMC 4:22,7 ---
Chloë Zerbib DNMC 4:35,2 ---
Charlotte Visser DNMC 5:25,2 ---


Meisjes Pupil C - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
1 Noëmie Rijk DNMC 7,2 12,99 2,76 938
7 Bowien Schletterer DNMC 7,5 6,73 2,60 722


Meisjes Pupil C - 600 meter

# Naam 600mOBP
Noëmie Rijk DNMC 2:17,5 ---
Bowien Schletterer DNMC 2:20,9 ---


Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

# Naam 40mBalVerPunten totaal
5 Aimee de Kraker DNMC 9,6 7,25 2,12 340


Meisjes Pupil Mini - 600 meter

# Naam 600mOBP
Aimee de Kraker DNMC DNF ---