Vereniging 'Climax' op 'Stedenwedstrijd pupillen'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Dagmar Huibers MPA2 Team 07 11,1 1150,00 12,4 14,00 11,50 2,75 246 53
Elise Gommers MPA2 Team 07 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Evelyn Navarro MPA2 Team 07 9,2 1375,00 9,6 16,00 17,50 3,95 444 444
Floor Ignatius MPA2 Team 07 DNS DNS DNS 16,50 DNS DNS 66 66
Ian Pennock JPA2 Team 07 10,0 1375,00 11,0 16,50 22,00 3,35 344 344
Jelle van Peursem JPA1 Team 04 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Jesse Haak JPA2 Team 07 10,0 1500,00 10,8 13,50 25,00 3,50 362 318
Jesse van der Jagt JPA1 Team 0 10,3 1275,00 11,4 11,50 14,00 2,80 255 220
Jisze Diemer MPA2 Team 07 9,5 DNS 10,4 20,00 18,00 3,00 350 299
Léon Sperber JPA1 Team 04 10,5 1125,00 12,9 14,50 17,50 2,85 243 217
Lex Botschuijver JPA2 Team 07 9,8 1300,00 11,4 15,00 25,50 3,45 342 292
Lucas Gro...Kormelink JPA1 Team 0 DNS DNS 13,2 8,50 11,50 2,30 102 37
Lucas Middelhoven JPA1 Team 04 10,7 1375,00 12,8 12,00 18,00 2,80 253 216
Mark van Voorst JPA1 Team 0 10,5 1200,00 10,8 13,00 22,50 3,00 293 293
Niels van Rheenen JPA1 Team 04 10,6 1375,00 11,8 15,50 18,00 3,30 298 298
Nienke de Jong MPA1 Team 0 12,0 1225,00 13,7 14,00 17,50 2,50 234 172
Nienke Jansen MPA2 Team 07 11,6 1050,00 15,0 13,00 17,00 2,10 191 0
Quirijn Jager JPA1 Team 0 10,9 1200,00 12,6 13,00 13,00 2,65 216 216
Romee van Hal MPA2 Team 07 10,8 1175,00 13,8 13,50 14,50 2,55 239 35
Ruben Vonk JPA1 Team 04 9,8 1250,00 13,1 13,50 15,50 3,00 260 222
Ruben Schussler JPA1 Team 0 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Tim Roodbeen JPA1 Team 04 11,7 1275,00 12,6 13,50 13,50 2,45 208 128
Tim van Mechelen JPA1 Team 0 10,7 1300,00 12,6 12,00 13,50 2,65 227 193
Toluke Kuayin MPA1 Team 0 10,7 825,00 14,2 12,00 11,50 2,60 191 133
Veerle van Ittersum MPA2 Team 07 10,6 DNS DNS DNS DNS 3,40 120 65
Wim van As JPA1 Team 04 10,8 1275,00 11,2 15,00 16,50 2,90 272 272


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 (Team-est) Climax - JPA2 11 2:40,0 386
1 Team 12 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 10 2:40,0 386
3 Team 11 (Team-est) AV Wijchen - JPA2 11 2:45,0 335
4 Team 10 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 2:46,0 325
5 Team 0 (Team-est) Climax - JPA1 8 2:50,0 287
6 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 8 2:51,3 275
7 Team 03 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA1 9 2:51,8 271
8 Team 08 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:53,5 256
9 Team 06 (Team-est) AV Wijchen - JPA1 6 2:54,9 243
10 Team 09 (Team-est) AV Wijchen - JPA2 11 2:56,5 230
10 Team 01 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 7 2:57,6 254
12 Team 04 (Team-est) Climax - JPA1 7 2:58,0 217
12 Team 02 (Team-est) AV Daventria 1906 - MPA1 7 2:59,9 232


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Christine ...en Ameele MPC Team 25 775,00 3,50 11,50 0,80 2,40 234 100
Daniel Luchies JPB Team 13 875,00 4,90 12,00 0,95 2,90 237 102
Eline Gerritsen MPB Team 13 950,00 5,40 14,00 0,95 3,35 309 309
Froukje van Rheenen MPC Team 25 875,00 4,20 9,50 0,90 2,85 294 294
Gabriel Sperber JPC Team 25 750,00 3,50 7,00 0,70 2,10 149 0
Giel van As JPB Team 13 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Joshua Burggraaf JPC Team 25 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Karlijn Kok MPMini Team 25 700,00 2,40 5,50 0,75 2,00 183 57
Larissa Middelhoven MPMini Team 25 825,00 3,60 14,50 0,80 2,60 351 351
Lisa Navarro MPB Team 13 975,00 5,30 10,00 0,95 3,30 292 262
Lisanne Bierkens MPB Team 13 775,00 6,15 17,50 1,00 3,15 307 272
Merel Demmink MPB Team 13 675,00 4,00 9,50 0,80 2,45 169 0
Nathan van Dijk JPB Team 13 850,00 4,20 8,50 0,95 2,75 203 56
Reinier Dijksma JPB Team 13 900,00 4,70 15,50 0,95 3,00 257 154
Robbin Romeijn MPMini Team 25 800,00 3,00 10,00 0,80 2,45 288 288
Silvijn Laarhoven JPMini Team 25 800,00 2,90 6,50 0,75 2,50 224 114
Stijn Vroegh JPB Team 13 DNS 5,80 21,50 0,95 2,25 224 139
Stijn van der Spoel JPB Team 13 950,00 6,10 20,50 0,90 3,05 301 251
Sverre Wiersma JPMini Team 25 750,00 3,30 11,00 0,70 2,30 232 96
Tim Lamers JPB Team 13 700,00 5,00 14,00 0,80 2,05 177 0
Timo Cost JPMini Team 25 775,00 3,80 6,50 0,75 2,30 229 156


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) AV Wijchen - JPB 9 1:13,6 379
2 Team 13 (Pendel) Climax - JPB 11 1:14,5 365
3 Team 18 (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 10 1:16,3 339
4 Team 17 (Pendel) AV Wijchen - JPB 10 1:16,6 335
4 Team 20 (Pendel) AV Wijchen - JPC 9 1:19,0 362
6 Team 15 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 9 1:20,0 288
7 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 9 1:20,6 280
7 Team 23 (Pendel) AV Wijchen - JPC 9 1:22,7 304
9 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 9 1:25,1 269
10 Team 16 (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 9 1:27,2 200
10 Team 21 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 9 1:28,1 228
12 Team 25 (Pendel) Climax - JPC 10 1:31,9 180
13 Team 22 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:34,9 146


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) Climax - JPB 11 2:57,7 371
2 Team 14 (Team-est) AV Wijchen - JPB 9 2:58,5 365
3 Team 18 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 10 3:00,2 352
3 Team 20 (Team-est) AV Wijchen - JPC 9 3:05,3 376
5 Team 15 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 9 3:08,1 293
5 Team 23 (Team-est) AV Wijchen - JPC 9 3:11,7 322
7 Team 17 (Team-est) AV Wijchen - JPB 10 3:13,4 257
8 Team 16 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:13,5 256
9 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 9 3:14,5 250
9 Team 21 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 9 3:18,0 272
11 Team 25 (Team-est) Climax - JPC 10 3:23,3 234
12 Team 22 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:24,7 224
13 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 9 3:35,2 156