Vereniging 'AV Wijchen' op 'Stedenwedstrijd pupillen'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Amber Noij MPA1 Team 01 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Amber Buijs MPA2 Team 09 12,2 975,00 15,0 11,50 13,50 2,35 161 0
Anne Moolenaar MPA1 Team 01 11,0 DNS 12,0 14,50 19,00 2,70 251 251
Bart Verstraaten JPA2 Team 09 10,3 1275,00 11,5 18,00 21,50 3,10 315 214
Eline Schapendonk MPA2 Team 09 10,4 825,00 12,3 17,50 14,00 3,00 274 236
Erin Boschman MPA1 Team 01 12,5 1100,00 13,6 12,50 13,00 2,60 192 136
Ferdinand Sanders JPA2 Team 11 10,5 1175,00 11,4 14,00 18,50 2,95 272 102
Imme Lange JPA2 Team 11 10,4 1200,00 12,6 13,50 13,50 2,75 234 0
Inge van Heumen MPA2 Team 09 10,3 1400,00 13,0 14,00 18,50 2,85 315 171
Iris Huisman MPA1 Team 01 11,2 1150,00 13,8 11,50 11,00 2,90 216 162
Iris Martens MPA1 Team 06 11,1 1125,00 DNS 11,50 10,00 2,40 161 114
Iris de Vries MPA2 Team 11 9,7 1300,00 11,5 14,00 14,50 3,05 333 301
Isabel Eggenhuizen MPA2 Team 09 11,5 1100,00 14,9 14,50 13,00 2,90 215 103
Jenice Isibor MPA1 Team 06 9,6 1125,00 12,9 14,50 14,00 3,30 305 305
Justin Wijnen JPA1 Team 06 10,6 1250,00 11,5 13,00 16,50 2,95 262 262
Kim van Wezel MPA1 Team 01 10,8 1225,00 12,5 10,50 14,50 3,10 264 229
Lieke Haan MPA2 Team 09 10,6 1150,00 13,1 14,00 17,00 3,00 277 147
Mariken Sanders MPA2 Team 11 10,6 1225,00 11,5 15,00 18,50 3,00 320 214
Marleen Venema MPA2 Team 09 10,5 1100,00 10,8 14,50 26,50 3,50 367 339
Miel Kromwijk JPA1 Team 06 11,1 1075,00 13,4 15,50 23,50 2,80 245 223
Mila Hendriks MPA1 Team 06 10,5 1225,00 12,5 10,50 14,50 2,75 260 225
Mila Spelbrink MPA2 Team 11 10,0 1200,00 12,0 11,50 13,00 3,00 285 121
Paula Spoelman MPA2 Team 11 9,6 1350,00 11,7 14,50 17,00 3,15 353 312
Rick Wijnen JPA2 Team 09 10,5 1300,00 10,5 14,50 17,50 2,80 292 117
Robin Arts MPA2 Team 11 10,1 1250,00 12,1 12,00 15,50 3,15 304 166
Ruby Steenhuis MPA1 Team 01 10,6 1100,00 12,1 11,00 11,50 2,90 248 248
Sarah Botman MPA2 Team 09 10,0 1275,00 11,2 14,50 18,50 3,30 352 352
Silke Derks MPA2 Team 11 10,8 1175,00 12,4 11,00 18,00 2,70 263 45
Sofie Dam MPA1 Team 01 10,7 1050,00 12,3 12,50 11,50 3,15 252 252
Stijn Hormes JPA2 Team 09 10,8 1200,00 14,7 11,50 16,00 2,25 189 33
Tijn van Wijk JPA1 Team 06 11,6 1275,00 12,1 14,00 12,00 2,70 221 192
Tippi Visser MPA2 Team 11 10,0 1400,00 10,5 13,50 20,00 3,00 372 271
Wiebe Jonkers JPA2 Team 09 12,0 800,00 14,8 12,50 16,00 2,55 153 0
Willem Glaudemans JPA2 Team 11 10,3 1075,00 12,0 15,50 17,00 3,05 263 53
Yannick Adam JPA2 Team 11 10,2 1200,00 11,5 16,50 35,00 3,35 358 210


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 (Team-est) Climax - JPA2 11 2:40,0 386
1 Team 12 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 10 2:40,0 386
3 Team 11 (Team-est) AV Wijchen - JPA2 11 2:45,0 335
4 Team 10 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 2:46,0 325
5 Team 0 (Team-est) Climax - JPA1 8 2:50,0 287
6 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 8 2:51,3 275
7 Team 03 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA1 9 2:51,8 271
8 Team 08 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:53,5 256
9 Team 06 (Team-est) AV Wijchen - JPA1 6 2:54,9 243
10 Team 09 (Team-est) AV Wijchen - JPA2 11 2:56,5 230
10 Team 01 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 7 2:57,6 254
12 Team 04 (Team-est) Climax - JPA1 7 2:58,0 217
12 Team 02 (Team-est) AV Daventria 1906 - MPA1 7 2:59,9 232


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Armin Belderok JPB Team 17 675,00 4,40 10,50 0,85 2,25 164 0
Bas Berning JPB Team 14 850,00 6,00 23,50 1,05 2,70 305 305
Bindy van Kreij MPC Team 20 775,00 3,80 9,50 0,75 2,70 233 60
Brent Hormes JPB Team 17 850,00 5,00 12,50 0,90 2,25 210 181
Daan Schaaps JPMini Team 20 850,00 4,50 14,00 0,80 2,10 309 210
Elise Aertssen MPC Team 23 725,00 4,00 15,00 0,85 2,70 276 180
Ellen Poos MPB Team 14 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Emily de Groot MPMini Team 23 800,00 3,60 8,50 0,95 2,95 353 314
Evy Wall MPC Team 20 875,00 4,20 13,50 0,95 2,85 326 270
Femke Veldkamp MPB Team 14 975,00 4,80 16,50 1,05 3,10 323 323
Isa van Swam MPB Team 17 825,00 5,60 16,50 0,90 2,45 262 262
Jonne Lange MPC Team 23 800,00 3,50 9,00 0,90 2,60 250 70
Jordy Botman JPC Team 23 925,00 5,70 19,00 1,05 3,10 369 369
Julia Schaaps MPB Team 17 825,00 5,60 13,50 1,10 3,20 304 304
Julien Adam JPB Team 14 850,00 6,50 20,00 1,05 2,75 298 298
Lisa Dam MPB Team 14 675,00 4,00 11,00 0,75 2,30 165 41
Lisa Rosbender MPMini Team 23 800,00 2,50 4,50 0,80 2,20 222 131
Loek Derks JPB Team 17 500,00 3,50 9,50 0,70 2,25 116 0
Lotte Moolenaar MPB Team 17 800,00 5,40 16,00 0,95 3,00 279 279
Marit Huisman MPC Team 20 800,00 4,60 12,50 0,90 2,65 294 294
Mats Roepman JPB Team 14 825,00 4,00 12,50 0,95 2,20 197 133
Minke Reurings MPB Team 17 750,00 5,50 10,00 0,85 2,90 227 197
Mirthe Pouwels MPB Team 17 650,00 3,30 11,50 0,80 2,20 157 0
Nienke Graven MPC Team 20 775,00 5,00 12,00 0,85 2,15 263 183
Noa Jutte MPB Team 14 725,00 3,80 10,50 0,85 2,70 194 47
Norah de Kraker MPC Team 20 850,00 4,60 16,00 0,90 2,65 326 326
Olaf Gijtenbeek JPC Team 23 850,00 5,20 22,00 0,90 3,10 337 277
Romée Klaassen MPC Team 23 800,00 4,40 13,50 0,90 2,80 302 253
Roos Buijs MPB Team 14 650,00 3,80 7,50 0,70 1,70 119 0
Rosali van Hooijdonk MPMini Team 23 800,00 3,10 9,00 0,75 2,15 256 106
Siebe Broekstra JPB Team 14 900,00 7,50 22,50 1,05 2,50 323 323
Sophie Rosbender MPB Team 17 700,00 3,80 12,50 0,80 2,30 178 75
Sverre Eggenhuizen JPB Team 17 725,00 4,10 10,50 0,75 2,30 155 0
Tess Balster MPC Team 23 775,00 3,80 9,50 0,80 2,30 223 0
Thijs Arts JPMini Team 20 625,00 3,10 9,00 0,75 2,10 192 0
Wesley Wijnen JPMini Team 20 875,00 3,90 11,00 0,85 2,25 299 248
Yuri Belderok JPMini Team 20 725,00 2,60 6,00 0,70 2,05 168 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) AV Wijchen - JPB 9 1:13,6 379
2 Team 13 (Pendel) Climax - JPB 11 1:14,5 365
3 Team 18 (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 10 1:16,3 339
4 Team 17 (Pendel) AV Wijchen - JPB 10 1:16,6 335
4 Team 20 (Pendel) AV Wijchen - JPC 9 1:19,0 362
6 Team 15 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 9 1:20,0 288
7 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 9 1:20,6 280
7 Team 23 (Pendel) AV Wijchen - JPC 9 1:22,7 304
9 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 9 1:25,1 269
10 Team 16 (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 9 1:27,2 200
10 Team 21 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 9 1:28,1 228
12 Team 25 (Pendel) Climax - JPC 10 1:31,9 180
13 Team 22 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:34,9 146


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) Climax - JPB 11 2:57,7 371
2 Team 14 (Team-est) AV Wijchen - JPB 9 2:58,5 365
3 Team 18 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 10 3:00,2 352
3 Team 20 (Team-est) AV Wijchen - JPC 9 3:05,3 376
5 Team 15 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 9 3:08,1 293
5 Team 23 (Team-est) AV Wijchen - JPC 9 3:11,7 322
7 Team 17 (Team-est) AV Wijchen - JPB 10 3:13,4 257
8 Team 16 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:13,5 256
9 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 9 3:14,5 250
9 Team 21 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 9 3:18,0 272
11 Team 25 (Team-est) Climax - JPC 10 3:23,3 234
12 Team 22 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:24,7 224
13 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 9 3:35,2 156