Vereniging 'AV Pallas `67' op 'Stedenwedstrijd pupillen'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Ante Zijderveld JPA1 Team 03 10,9 1225,00 12,7 13,50 12,50 3,00 228 44
Cailyn Meeuwisz MPA2 Team 08 11,5 1025,00 13,8 12,00 12,00 2,50 192 0
Cuinn van Keulen JPA2 Team 12 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Dawit Verwers JPA2 Team 12 9,3 1550,00 11,0 15,00 25,00 3,55 391 341
Esmée Beukers MPA2 Team 12 11,9 1050,00 14,1 13,00 13,50 2,35 190 0
Esther Ros MPA2 Team 12 10,6 1150,00 14,0 13,50 15,00 3,00 255 84
Filsan Versteeg MPA2 Team 12 9,7 1450,00 10,9 15,50 23,50 3,55 422 422
Franka Kl...hesselink MPA1 Team 03 10,2 1325,00 10,9 10,00 12,50 3,25 310 253
Hester Moene MPA2 Team 08 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Imke den Breejen MPA2 Team 12 11,8 1025,00 13,8 11,50 10,50 2,55 181 0
Joeke Vroom MPA2 Team 08 12,0 1325,00 14,3 15,00 20,00 2,50 253 163
Josefine Ulfman MPA2 Team 12 9,8 1450,00 11,4 13,50 15,00 3,45 363 329
Luc de Graag JPA2 Team 12 9,1 1300,00 10,8 21,50 35,50 3,95 450 450
Lyske Gilissen MPA2 Team 08 11,0 1450,00 12,6 12,00 9,50 3,00 272 259
Milan de Bok JPA1 Team 03 10,5 DNS 11,2 13,50 19,50 3,05 248 248
Nina Admiraal MPA1 Team 03 10,0 1300,00 10,8 16,50 16,50 3,30 365 365
Noortje Bonten MPA2 Team 12 10,3 1425,00 12,5 10,00 12,00 3,10 288 233
Nora Mourits MPA2 Team 12 10,6 400,00 12,6 13,50 18,50 2,95 252 97
Nynke van ...r Heijden MPA1 Team 03 12,4 1225,00 14,2 11,00 11,00 2,80 192 41
Rens Hooiveld JPA1 Team 03 10,4 1225,00 11,4 14,50 24,00 3,45 314 279
Roeland van Rijn JPA1 Team 03 11,1 1325,00 13,4 12,50 20,50 3,00 249 93
Silke Cornelissen MPA1 Team 03 11,5 DNS 12,5 10,50 11,50 2,80 186 0
Thijs Messchendorp JPA2 Team 08 11,1 1125,00 12,6 17,50 18,00 2,90 250 224
Thomas Arp JPA1 Team 03 10,6 1250,00 11,3 15,50 20,00 3,45 304 304
Tycho Borm JPA2 Team 08 10,7 1250,00 11,7 17,00 22,50 3,10 300 300


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 07 (Team-est) Climax - JPA2 11 2:40,0 386
1 Team 12 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 10 2:40,0 386
3 Team 11 (Team-est) AV Wijchen - JPA2 11 2:45,0 335
4 Team 10 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA2 8 2:46,0 325
5 Team 0 (Team-est) Climax - JPA1 8 2:50,0 287
6 Team 05 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPA1 8 2:51,3 275
7 Team 03 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA1 9 2:51,8 271
8 Team 08 (Team-est) AV Pallas `67 - JPA2 9 2:53,5 256
9 Team 06 (Team-est) AV Wijchen - JPA1 6 2:54,9 243
10 Team 09 (Team-est) AV Wijchen - JPA2 11 2:56,5 230
10 Team 01 (Team-est) AV Wijchen - MPA1 7 2:57,6 254
12 Team 04 (Team-est) Climax - JPA1 7 2:58,0 217
12 Team 02 (Team-est) AV Daventria 1906 - MPA1 7 2:59,9 232


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Arwen Borm MPMini Team 24 DNS DNS 4,00 0,60 1,35 47 0
Boaz van der Mark JPB Team 16 750,00 3,20 7,00 0,70 2,25 125 28
Casper van t Hoog JPMini Team 24 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Chloé Smit MPB Team 18 875,00 4,20 17,50 0,90 2,60 258 214
Dajo van Kuik JPB Team 18 850,00 4,50 11,00 0,80 2,55 193 42
Detmar Immerzeel JPC Team 21 975,00 4,70 22,50 0,95 2,70 347 347
Elise van Genuchten MPC Team 21 850,00 3,80 6,50 0,90 2,60 253 174
Elvira Claassens MPB Team 16 875,00 3,20 10,00 0,90 2,35 200 171
Guus Oenema JPC Team 24 900,00 4,10 13,50 0,90 2,60 265 265
Hanne Mourits MPB Team 18 875,00 4,50 12,50 0,90 2,70 243 201
Irene Ambachtsheer MPB Team 16 DNS 3,60 10,50 0,85 2,35 151 151
Jeroen van Geffen JPB Team 16 650,00 3,40 8,50 0,80 1,75 119 0
Liena Heck MPC Team 24 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Loesje van Hal MPB Team 18 800,00 3,80 13,50 0,85 2,55 214 137
Luca Thimister JPMini Team 21 825,00 3,70 13,50 0,70 2,05 263 184
Lucie Borm MPB Team 16 650,00 4,00 7,00 0,90 2,35 166 131
Marleen Blaauw MPB Team 18 800,00 4,30 14,50 0,80 2,45 215 97
Marlijn Moene MPMini Team 24 750,00 4,10 9,50 0,75 2,35 281 281
Melle Wisselo JPC Team 24 700,00 4,40 15,00 0,80 2,60 228 228
Nicole Ambachtsheer MPB Team 16 725,00 3,30 7,50 0,80 1,85 138 0
Niels Messchendorp JPB Team 18 775,00 4,70 14,50 0,85 2,50 205 94
Noah Heck JPMini Team 24 825,00 2,60 5,50 0,80 2,20 212 212
Pepijn Verweij JPMini Team 21 700,00 2,60 8,50 0,70 2,00 179 77
Samuel Kruit JPC Team 21 850,00 3,40 7,50 0,75 2,45 187 0
Saro Doctor JPB Team 18 1000,00 7,10 31,50 1,20 3,50 430 430
Sjoerd van Schie JPB Team 18 775,00 4,50 14,00 0,75 2,40 184 0
Tim Limpens JPC Team 24 DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Timo van Eck JPB Team 16 825,00 4,70 15,00 0,85 2,45 213 213
Tristan Scheer JPB Team 18 800,00 4,90 10,50 0,90 2,95 216 151
Tys Gilissen JPMini Team 24 850,00 2,80 10,00 0,75 2,40 251 251
Veerle van Rijn MPC Team 21 850,00 3,90 13,00 0,85 2,45 277 277
Victor Starren JPB Team 18 900,00 3,50 9,50 0,70 2,40 166 50


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 14 (Pendel) AV Wijchen - JPB 9 1:13,6 379
2 Team 13 (Pendel) Climax - JPB 11 1:14,5 365
3 Team 18 (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 10 1:16,3 339
4 Team 17 (Pendel) AV Wijchen - JPB 10 1:16,6 335
4 Team 20 (Pendel) AV Wijchen - JPC 9 1:19,0 362
6 Team 15 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 9 1:20,0 288
7 Team 19 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPB 9 1:20,6 280
7 Team 23 (Pendel) AV Wijchen - JPC 9 1:22,7 304
9 Team 24 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 9 1:25,1 269
10 Team 16 (Pendel) AV Pallas `67 - JPB 9 1:27,2 200
10 Team 21 (Pendel) AV Pallas `67 - JPC 9 1:28,1 228
12 Team 25 (Pendel) Climax - JPC 10 1:31,9 180
13 Team 22 (Pendel) AV Daventria 1906 - JPC 8 1:34,9 146


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) Climax - JPB 11 2:57,7 371
2 Team 14 (Team-est) AV Wijchen - JPB 9 2:58,5 365
3 Team 18 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 10 3:00,2 352
3 Team 20 (Team-est) AV Wijchen - JPC 9 3:05,3 376
5 Team 15 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 9 3:08,1 293
5 Team 23 (Team-est) AV Wijchen - JPC 9 3:11,7 322
7 Team 17 (Team-est) AV Wijchen - JPB 10 3:13,4 257
8 Team 16 (Team-est) AV Pallas `67 - JPB 9 3:13,5 256
9 Team 19 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPB 9 3:14,5 250
9 Team 21 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 9 3:18,0 272
11 Team 25 (Team-est) Climax - JPC 10 3:23,3 234
12 Team 22 (Team-est) AV Daventria 1906 - JPC 8 3:24,7 224
13 Team 24 (Team-est) AV Pallas `67 - JPC 9 3:35,2 156