Vereniging 'AAC `61' op 'Noord Nederlandse Kampioenschappen Pupillen 2016'

Prijzen

Mike Berends
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 2030 punten
  • 60 meter   9,6
  • Vortexwerpen   30,34
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,93
Tom Koops
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1829 punten
  • 60 meter   10,1
  • Vortexwerpen   23,84
  • Hoogspringen   1,25
  • Verspringen   3,72
Tim Elferink
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1726 punten
  • 40 meter   6,9
  • Vortexwerpen   20,29
  • Hoogspringen   1,10
  • Verspringen   3,40
Thomas Berends
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1144 punten
  • 40 meter   7,4
  • Vortexwerpen   21,21
  • Verspringen   3,04

Hoogtepunten

Nina van Halen MPA1 Ver
  • 3,67
  • Mike Berends JPA1 60m
  • 9,54
  • Inez Spijker MPC 40m
  • 7,44
  • Valenciano Roffel JPA1 1000m
  • 3:37,07
  • Samarijn Pluijmert MPA2 60m
  • 10,14
  • Sanne Lahuis MPA2 60m
  • 9,82
  • Valenciano Roffel JPA1 60m
  • 9,16
  • Tim Elferink JPB 40m
  • 6,83
  • Job Foget JPB 40m
  • 6,94
  • Nina van Halen MPA1 60m
  • 10,17
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexHoogVerPunten totaal
    2 Mike Berends AAC `61 9,54 30,34 1,25 3,93 2030
    3 Tom Koops AAC `61 10,04 23,84 1,25 3,72 1829
    4 Valenciano Roffel AAC `61 9,16 17,45 1,15 3,71 1811
    6 Ate Clobus AAC `61 10,75 27,97 1,10 3,54 1633
    7 Tim Duker AAC `61 10,04 21,61 0,95 3,66 1568
    10 Aris Remmerde AAC `61 10,86 20,82 1,15 3,45 1545


    Jongens Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Valenciano Roffel AAC `61 3:37,07 ---
    Aris Remmerde AAC `61 3:41,09 ---
    Mike Berends AAC `61 3:50,65 ---
    Tom Koops AAC `61 4:00,28 ---
    Ate Clobus AAC `61 4:22,72 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC JPA 1 AAC `61 - JPA1 4 36,47 593
    2 De starters AV Start `78 - JPA1 4 37,11 565
    3 AV Heerenveen JPA1 AV Heerenveen - JPA1 4 40,43 434


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexHoogVerPunten totaal
    17 Jelmer Rensing AAC `61 10,63 18,65 0,95 3,01 1311
    18 Jesse Kors AAC `61 DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A2 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Jelmer Rensing AAC `61 3:41,93 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 1 AV Horror A pupillen Speedies AV Horror Sneek - JPA2 4 36,13 609
    2 Av Fivelstreek - JPA2 4 37,56 546
    3 AAC JPA 2 AAC `61 - JPA2 4 39,24 479
    4 AV Heerenveen JPA2 team 2 AV Heerenveen - JPA2 4 39,46 470
    5 AV Heerenveen JPA2 team 1 AV Heerenveen - JPA2 4 42,35 368


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogVerPunten totaal
    1 Tim Elferink AAC `61 6,83 20,29 1,10 3,40 1726
    4 Job Foget AAC `61 6,94 11,25 1,10 3,23 1522
    6 Denzel Nieuwenkamp AAC `61 7,51 21,16 0,95 3,15 1434
    12 Robin Scheinhardt AAC `61 7,69 10,70 0,75 2,61 977


    Jongens Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Denzel Nieuwenkamp AAC `61 4:44,92 4:31,00
    Tim Elferink AAC `61 DNF ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AAC JPB 2 AAC `61 - JPB 2 27,31 550
    2 Team AV Horror B pupillen Toppers AV Horror Sneek - JPB 4 28,51 486
    3 AV Heerenveen JPB AV Heerenveen - JPB 4 28,97 463
    4 AAC JPB 1 AAC `61 - JPB 4 29,67 430


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    2 Thomas Berends AAC `61 7,32 21,21 3,04 1144
    7 Olav Clobus AAC `61 8,10 15,15 2,47 797


    Jongens Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Thomas Berends AAC `61 2:16,77 ---
    Olav Clobus AAC `61 2:33,60 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team AV Horror C pupillen Spetters AV Horror Sneek - JPC 4 29,35 445


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexHoogVerPunten totaal
    5 Nina van Halen AAC `61 10,17 15,77 1,10 3,67 1574
    13 Celine Dijkstra AAC `61 DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Nina van Halen AAC `61 4:17,42 ---


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mVortexHoogVerPunten totaal
    13 Samarijn Pluijmert AAC `61 10,14 25,65 1,00 3,41 1591
    17 Sanne Lahuis AAC `61 9,82 14,90 0,90 3,61 1455


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Team 2 AV Horror A pupillen Racers AV Horror Sneek - MPA2 4 37,37 554
    2 AV Lionitas AV Lionitas - MPA2 4 37,67 542
    3 AV Heerenveen MPA team 1 AV Heerenveen - MPA2 4 37,84 535
    4 Team 3 AV Horror A pupillen Bikkels AV Horror Sneek - MPA2 4 38,57 505
    5 AAC MPA AAC `61 - MPA2 4 38,82 495
    6 AV Heerenveen MPA team 2 AV Heerenveen - MPA2 4 40,44 434


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40mVortexHoogVerPunten totaal
    15 Michelle Timmer AAC `61 8,10 9,25 0,90 2,53 971


    Meisjes Pupil B - 1000 meter

    # Naam 1000mOBP
    Michelle Timmer AAC `61 4:23,79 ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 GA De Bliksems Groningen Atletiek - MPB 4 28,17 504
    3 AV Heerenveen MPB AV Heerenveen - MPB 4 28,54 485


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40mVortexVerPunten totaal
    5 Inez Spijker AAC `61 7,44 10,92 2,96 940
    8 Eva-Sofie Elferink AAC `61 7,78 11,74 2,94 888
    14 Lorraine v...er Meulen AAC `61 DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - 600 meter

    # Naam 600mOBP
    Inez Spijker AAC `61 2:11,58 ---
    Eva-Sofie Elferink AAC `61 2:18,45 ---
    Lorraine v...er Meulen AAC `61 DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Heerenveen MPC team 1 AV Heerenveen - MPC 4 30,06 412
    2 AV Heerenveen MPC team 2 AV Heerenveen - MPC 4 31,25 360