Vereniging 'AV `34 Apeldoorn' op 'Trainingspakkenwedstrijd AV'34'

Prijzen

Yassine Bouaziz
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 2603 punten
  • 800 meter   2:17,0
  • 300 meter horden   46,6
  • Discuswerpen   20,16
  • Kogelstoten   8,73
  • Hoogspringen   1,35
Jasper van Zaanen
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 2469 punten
  • 800 meter   2:19,2
  • 300 meter horden   48,9
  • Discuswerpen   17,49
  • Kogelstoten   7,41
  • Hoogspringen   1,45
Jasper Meijerink
  • Jongens Junior C1 - Meerkamp - 2300 punten
  • 800 meter   2:38,4
  • 300 meter horden   51,8
  • Discuswerpen   19,08
  • Kogelstoten   8,73
  • Hoogspringen   1,45
Tijmen Bouw
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2705 punten
  • 800 meter   2:18,0
  • 300 meter horden   47,9
  • Discuswerpen   22,83
  • Kogelstoten   8,38
  • Hoogspringen   1,50
Floris Brinkman
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2698 punten
  • 800 meter   2:23,8
  • 300 meter horden   48,0
  • Discuswerpen   27,62
  • Kogelstoten   8,78
  • Hoogspringen   1,45
Juul Ogink
  • Jongens Junior C2 - Meerkamp - 2300 punten
  • 800 meter   2:41,4
  • 300 meter horden   51,7
  • Discuswerpen   19,96
  • Kogelstoten   7,32
  • Hoogspringen   1,55
Melchior Treffers
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1890 punten
  • 1000 meter   3:57,4
  • 80 meter horden   15,1
  • Discuswerpen   18,36
  • Speerwerpen   23,20
  • Verspringen   4,55
Martijn van der Lecq
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1819 punten
  • 1000 meter   3:05,6
  • 80 meter horden   15,6
  • Discuswerpen   14,00
  • Speerwerpen   15,53
  • Verspringen   3,96
Cas Hoekstra
  • Jongens Junior D1 - Meerkamp - 1529 punten
  • 1000 meter   3:43,1
  • 80 meter horden   16,5
  • Discuswerpen   15,10
  • Speerwerpen   16,01
  • Verspringen   3,90
Sam Overeem
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1837 punten
  • 1000 meter   3:22,6
  • 80 meter horden   17,5
  • Discuswerpen   21,18
  • Speerwerpen   21,11
  • Verspringen   4,01
Yidne Hulleman
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1781 punten
  • 1000 meter   3:13,8
  • 80 meter horden   16,3
  • Discuswerpen   16,20
  • Speerwerpen   17,56
  • Verspringen   3,88
Finn Muilwijk
  • Jongens Junior D2 - Meerkamp - 1655 punten
  • 1000 meter   3:36,8
  • 80 meter horden   16,2
  • Discuswerpen   17,53
  • Speerwerpen   16,23
  • Verspringen   3,98
Sep de Jong
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1933 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:38,1
  • Kogelstoten   6,55
  • Verspringen   3,79
Mika Naber
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1874 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   3:56,3
  • Kogelstoten   6,46
  • Verspringen   3,77
Nino van Middendorp
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1747 punten
  • 60 meter   9,9
  • 1000 meter   3:52,8
  • Kogelstoten   6,19
  • Verspringen   3,52
Koen Regelink
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1848 punten
  • 60 meter   9,6
  • 1000 meter   3:51,9
  • Kogelstoten   6,33
  • Verspringen   3,73
Kjell Hulleman
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1792 punten
  • 60 meter   10,2
  • 1000 meter   3:57,3
  • Kogelstoten   7,41
  • Verspringen   3,72
Merlijn Bonhof
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1747 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   3:36,1
  • Kogelstoten   5,74
  • Verspringen   3,35
Jasper Valkenburg
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1468 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:25,5
  • Balwerpen   20,35
  • Verspringen   3,22
Daan Rouwelaar ten
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1387 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:12,1
  • Balwerpen   13,22
  • Verspringen   3,09
Jari Verhagen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1269 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:26,1
  • Balwerpen   12,27
  • Verspringen   2,87
Daan Klumper
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1345 punten
  • 40 meter   7,1
  • 600 meter   2:15,9
  • Balwerpen   13,56
  • Verspringen   2,80
Jesper Roobeek
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1076 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:16,9
  • Balwerpen   7,17
  • Verspringen   2,52
Fernando Wijngaarden
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1046 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:29,2
  • Balwerpen   10,13
  • Verspringen   2,62
Sophia Mulder
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 2579 punten
  • 800 meter   2:28,3
  • 300 meter horden   49,8
  • Discuswerpen   22,32
  • Kogelstoten   8,53
  • Hoogspringen   1,55
Devon de Lange
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1547 punten
  • 800 meter   2:54,3
  • 300 meter horden   56,1
  • Discuswerpen   12,64
  • Kogelstoten   6,48
  • Hoogspringen   1,10
Sofie Riezebos
  • Meisjes Junior C1 - Meerkamp - 1435 punten
  • 800 meter   2:59,0
  • 300 meter horden   58,0
  • Discuswerpen   10,38
  • Kogelstoten   6,18
  • Hoogspringen   1,15
Camilla Pieper
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 2106 punten
  • 800 meter   2:47,5
  • 300 meter horden   53,0
  • Discuswerpen   20,19
  • Kogelstoten   8,92
  • Hoogspringen   1,30
Hanna Ogink
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 2067 punten
  • 800 meter   2:50,6
  • 300 meter horden   55,2
  • Discuswerpen   15,54
  • Kogelstoten   8,29
  • Hoogspringen   1,50
Kaylee de Boer
  • Meisjes Junior C2 - Meerkamp - 1956 punten
  • 800 meter   2:46,5
  • 300 meter horden   54,8
  • Discuswerpen   15,96
  • Kogelstoten   6,88
  • Hoogspringen   1,40
Emma Beekman
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1398 punten
  • 1000 meter   3:37,9
  • 60 meter horden (76cm)   13,1
  • Discuswerpen   15,02
  • Speerwerpen   12,17
  • Verspringen   3,64
Eva Aalders
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1081 punten
  • 1000 meter   4:01,2
  • 60 meter horden (76cm)   13,8
  • Discuswerpen   12,67
  • Speerwerpen   8,75
  • Verspringen   3,64
Jennifer van den Brink
  • Meisjes Junior D1 - Meerkamp - 1078 punten
  • 1000 meter   3:50,0
  • 60 meter horden (76cm)   14,9
  • Discuswerpen   12,73
  • Speerwerpen   11,37
  • Verspringen   3,35
Bente van der Stoel
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1815 punten
  • 1000 meter   3:37,3
  • 60 meter horden (76cm)   12,5
  • Discuswerpen   15,38
  • Speerwerpen   19,07
  • Verspringen   4,66
Elle van Kasteren
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1727 punten
  • 1000 meter   3:35,8
  • 60 meter horden (76cm)   13,8
  • Discuswerpen   17,75
  • Speerwerpen   26,06
  • Verspringen   3,82
Mikayla van den Berg
  • Meisjes Junior D2 - Meerkamp - 1704 punten
  • 1000 meter   3:53,7
  • 60 meter horden (76cm)   12,3
  • Discuswerpen   15,64
  • Speerwerpen   16,36
  • Verspringen   4,71
Marlou Mulder
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1528 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   3:54,0
  • Kogelstoten   4,67
  • Verspringen   3,31
Lieske Drost
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1438 punten
  • 60 meter   10,4
  • 1000 meter   3:51,3
  • Kogelstoten   3,90
  • Verspringen   3,07
Lara van Brummelen
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1429 punten
  • 60 meter   10,5
  • 1000 meter   4:18,4
  • Kogelstoten   5,62
  • Verspringen   3,12
Myrthe van Breugel
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1880 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:44,5
  • Kogelstoten   6,67
  • Verspringen   3,75
Maren van de Goor
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1789 punten
  • 60 meter   9,7
  • 1000 meter   3:43,4
  • Kogelstoten   5,20
  • Verspringen   3,64
Anna van Lohuizen
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1694 punten
  • 60 meter   10,1
  • 1000 meter   4:00,6
  • Kogelstoten   6,81
  • Verspringen   3,41
Daphne van der Lecq
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1542 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   3:57,3
  • Balwerpen   14,37
  • Verspringen   3,42
Robine Lenters
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1319 punten
  • 40 meter   6,8
  • 1000 meter   4:24,5
  • Balwerpen   12,93
  • Verspringen   2,72
Ninthe Koks
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1172 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:05,3
  • Balwerpen   6,72
  • Verspringen   2,90
Noémi Knaap
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1093 punten
  • 40 meter   7,3
  • 600 meter   2:20,3
  • Balwerpen   8,49
  • Verspringen   2,41
Sanne de Hoogt
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 1062 punten
  • 40 meter   7,2
  • 600 meter   2:39,6
  • Balwerpen   10,80
  • Verspringen   2,61
Ruby-Lynn Dolman
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 896 punten
  • 40 meter   7,9
  • 600 meter   2:37,2
  • Balwerpen   8,87
  • Verspringen   2,53

Hoogtepunten

Sophia Mulder MJC1 Hoog
  • 1,55
  • Hanna Ogink MJC2 Hoog
  • 1,50
  • Martijn van der Lecq JJD1 1000m
  • 3:05,6
  • Juul Ogink JJC2 Hoog
  • 1,55
  • Yassine Bouaziz JJC1 800m
  • 2:17,0
  • Isis Henninger MPA2 60m
  • 9,2
  • Mikayla van den Berg MJD2 Ver
  • 4,71
  • Jasper van Zaanen JJC1 800m
  • 2:19,2
  • Tijmen Bouw JJC2 800m
  • 2:18,0
  • Sophia Mulder MJC1 800m
  • 2:28,3
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Jeroen van der Plas DNS ---


    Jongens Junior A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Nout Wardenburg 34,9 35,50
    Jeroen van der Plas DNS ---


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Nout Wardenburg 11,26 12,00
    Jeroen van der Plas DNS ---


    Jongens Junior A - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    Jochem Slinkman 25,79 ---


    Jongens Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Nout Wardenburg 1,75 1,87
    Jeroen van der Plas 1,70 ---


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Jeroen van der Plas DNS ---


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Boaz Zandgrond 13,0 ---
    Jonah Zijlma 13,2 ---
    Rik Kornmann 13,6 ---
    Mitchell v...den Brink DNS 11,60


    Jongens Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Lauri Hulleman 36,6 ---
    Lars Woudenberg 37,9 37,00
    Melle van der Stoel 41,3 ---
    Boaz Zandgrond 42,3 ---
    Mark Rietvelt 42,9 ---


    Jongens Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Mark Rietvelt 1:41,0 ---
    Stijn Jansonius 1:43,4 ---
    Vincent va... Kruisweg 1:48,9 ---
    Sander van den Brink 1:49,2 ---
    Taco van der Werff DNS ---
    Jippe Lasschuijt DNS ---


    Jongens Junior B - 110 meter horden

    # Naam ResOBP
    Mitchell v...den Brink 16,0 ---
    Sander van den Brink 19,7 ---
    Melle van der Stoel 21,0 ---
    Taco van der Werff DNS ---


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Lars Woudenberg 37,52 40,00
    Lauri Hulleman 37,48 ---
    Mitchell v...den Brink 26,74 30,00
    Taco van der Werff 25,29 ---
    Vincent va... Kruisweg 24,71 ---
    Sander van den Brink 20,61 ---
    Melle van der Stoel 20,12 ---


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Lauri Hulleman 12,82 ---
    Mitchell v...den Brink 9,92 10,00
    Vincent va... Kruisweg 8,75 ---
    Melle van der Stoel 6,98 ---


    Jongens Junior B - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    Vincent va... Kruisweg 19,42 ---


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Lauri Hulleman 46,04 ---
    Lars Woudenberg 35,92 40,00
    Taco van der Werff 34,66 ---
    Sander van den Brink 32,79 ---


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Melle van der Stoel 1,60 ---
    Mitchell v...den Brink 1,55 1,65
    Taco van der Werff 1,55 ---
    Sander van den Brink 1,50 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Lauri Hulleman 6,43 ---
    Lars Woudenberg 6,00 6,44
    Mitchell v...den Brink 5,55 6,00
    Jonah Zijlma 4,48 ---


    Jongens Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 800m300mHDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Yassine Bouaziz 2:17,0 46,6 20,16 8,73 1,35 2603
    2 Jasper van Zaanen 2:19,2 48,9 17,49 7,41 1,45 2469
    3 Jasper Meijerink 2:38,4 51,8 19,08 8,73 1,45 2300
    4 Noud van de Mast 2:35,8 51,0 17,59 6,78 1,40 2169
    5 Mischa Otten 2:43,6 52,8 15,04 6,05 1,40 1959
    6 Jonathan Otten 2:48,5 52,6 15,26 6,24 1,40 1942
    7 Rick Jansonius 2:44,5 54,3 17,99 5,95 1,35 1927
    8 Sven Termaat 3:09,2 55,9 18,79 6,77 1,40 1825
    9 Lukas Koppejan 2:50,8 57,6 16,14 5,35 1,20 1619
    10 Imre Atmodimedjo DNS DNS 13,22 5,11 DNS 416
    11 Arthur Sweben DNS DNS DNS DNS DNS 0
    11 Rick Nagelhout DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 800m300mHDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Tijmen Bouw 2:18,0 47,9 22,83 8,38 1,50 2705
    2 Floris Brinkman 2:23,8 48,0 27,62 8,78 1,45 2698
    3 Juul Ogink 2:41,4 51,7 19,96 7,32 1,55 2300
    4 Bas Westerbroek 2:39,1 47,3 17,07 8,46 1,35 2286
    5 Ruben Paape 2:34,9 54,4 25,83 9,04 1,20 2209
    6 Robin de Hoop 2:43,0 54,0 17,26 6,12 1,35 1942
    7 Ivo Buis 2:50,6 54,6 17,12 7,04 1,30 1884
    8 Nick Bohnsack 2:46,9 58,6 13,49 5,10 1,25 1591
    9 Bas van Hoeflaken DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusSpeerVerPunten totaal
    1 Melchior Treffers 3:57,4 15,1 18,36 23,20 4,55 1890
    2 Martijn van der Lecq 3:05,6 15,6 14,00 15,53 3,96 1819
    3 Cas Hoekstra 3:43,1 16,5 15,10 16,01 3,90 1529
    4 Glenn de Boer 3:47,1 16,0 12,89 17,85 3,74 1498
    5 Daan Hulshof 3:34,8 17,8 11,70 14,86 3,55 1327
    6 Kendrick v... Kruisweg 3:53,2 16,5 13,11 11,67 3,54 1259
    7 Joris Kranenburg 3:49,9 18,7 11,08 18,88 3,48 1248
    8 Tigo Mesie 3:59,5 15,6 11,60 9,22 3,59 1199
    9 Milan Mesie 4:00,0 16,4 10,97 10,49 3,63 1169
    10 Finn Bute 4:00,3 19,1 9,73 14,29 3,22 993
    11 Niek van Schijndel 3:55,6 20,5 8,41 10,26 3,14 803
    12 Jordy Vel...t in huis 4:34,4 19,8 10,63 14,07 3,00 792
    13 Sem Dekker 3:51,6 23,0 10,27 8,66 2,58 650
    14 Eddie van Hout 5:10,0 21,3 8,93 12,25 3,04 532
    15 Koen Radstaake 4:19,0 21,4 8,51 7,98 2,74 518
    16 Niek Theu... veltkamp DNS 26,4 8,09 12,82 2,92 409
    17 Joris Giezeman 5:28,8 26,2 9,41 11,03 2,48 318
    18 Dylan Janssen DNS DNS DNS DNS DNS 0
    18 Kevin Rietbergen DNS DNS DNS DNS DNS 0
    18 Maik Roskam DNS DNS DNS DNS DNS 0
    18 Merijn Prins DNS DNS DNS DNS DNS 0
    18 Robbert Janssen DNS DNS DNS DNS DNS 0
    18 Sebastiaan Olyslag DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 1000m80mHDiscusSpeerVerPunten totaal
    1 Sam Overeem 3:22,6 17,5 21,18 21,11 4,01 1837
    2 Yidne Hulleman 3:13,8 16,3 16,20 17,56 3,88 1781
    3 Finn Muilwijk 3:36,8 16,2 17,53 16,23 3,98 1655
    4 Boris Vegter 3:47,0 15,6 11,94 19,13 3,47 1475
    5 Stijn Harryvan 4:03,6 16,1 18,55 11,87 4,12 1471
    6 Laszlo Doelwijt 3:41,0 15,9 11,37 13,10 3,60 1370
    7 Boris Bergman 4:08,5 17,1 14,21 23,28 2,97 1300
    8 Taco Visser 4:11,4 18,6 12,71 15,01 3,68 1150
    9 Teun Slijkhuis 4:18,4 19,3 12,38 13,54 NM 691
    10 Erik de Bruin 3:42,5 DNS 8,53 9,33 2,21 596
    11 Constantij... Langerak DNS 16,5 DNS 14,68 DNS 491
    12 Karma van Riel DNS DNS DNS 27,25 DNS 451
    13 Ruben Stomphorst DNS DNS DNS DNS DNS 0
    13 Sam Keur DNS DNS DNS DNS DNS 0
    13 Tycho van Bavel DNS DNS DNS DNS DNS 0
    13 Wouter van...melsvoort DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Sep de Jong 9,7 3:38,1 6,55 3,79 1933
    2 Mika Naber 9,4 3:56,3 6,46 3,77 1874
    3 Nino van Middendorp 9,9 3:52,8 6,19 3,52 1747
    4 Julius Prop 10,1 3:45,3 5,94 3,28 1693
    5 Kyan van Breugel 10,5 3:50,8 4,93 3,19 1525
    6 Joran van Breugel 10,6 3:52,3 4,74 3,23 1499
    7 Xander Veer 10,2 4:28,0 5,41 2,91 1375


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Koen Regelink 9,6 3:51,9 6,33 3,73 1848
    2 Kjell Hulleman 10,2 3:57,3 7,41 3,72 1792
    3 Merlijn Bonhof 10,1 3:36,1 5,74 3,35 1747
    4 Kai Muijsers 9,9 3:47,7 5,94 3,29 1712
    5 Ryan de Hoogt 9,9 4:24,0 6,87 3,36 1615
    6 Marijn Atmodimedjo 10,3 4:17,0 5,79 3,43 1534
    7 Wout van der Weide 9,8 DNS 5,34 2,47 1048
    8 Lennart Kanne 12,3 4:34,3 5,11 2,60 1025
    9 Friso Castelein 10,6 DNS 5,15 2,55 938
    10 Cas van den Broek DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Jasper Valkenburg 7,1 4:25,5 20,35 3,22 1468
    2 Daan Rouwelaar ten 7,1 4:12,1 13,22 3,09 1387
    3 Jari Verhagen 7,1 4:26,1 12,27 2,87 1269
    4 Enno Chiang 7,3 4:33,3 12,78 2,80 1196
    5 Reza Wassink groot 7,6 4:02,8 8,75 2,39 1109
    6 Jelmer Sidler 8,3 4:41,2 11,79 2,33 889
    7 Jorn Stouten DNS 4:39,2 16,37 2,50 735
    8 Friso van 't velde DNS DNS DNS DNS 0


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Daan Klumper 7,1 2:15,9 13,56 2,80 1345
    2 Jesper Roobeek 7,5 2:16,9 7,17 2,52 1076
    3 Fernando ...jngaarden 7,6 2:29,2 10,13 2,62 1046
    4 Sybe Lub 7,5 2:21,9 7,97 2,34 1018
    5 Che Donkelaar ten 7,8 2:24,5 6,68 2,66 980
    6 Jamie Kraft 7,7 2:37,2 7,09 2,51 887
    7 Manu Coppen 7,8 2:36,0 7,05 2,39 853
    8 Rens Klinkhamer 7,9 2:38,6 8,94 2,17 817
    9 Jitse Jousma 7,6 2:51,1 6,09 2,58 810
    10 Daan Hoogedoorn 8,4 2:54,7 10,46 2,18 680
    11 Beaurice Dekker 7,8 3:23,4 7,40 2,52 670
    12 Mads Gerritsen 8,7 2:59,6 12,91 2,12 646
    13 Sven van het Erve 8,4 3:10,1 8,72 2,14 561
    14 Serge Baak 9,1 3:32,6 4,98 1,50 216
    15 Bart Mansier 9,3 3:18,0 4,84 1,57 202


    Jongens Specials Junioren - 80 meter

    # Naam ResOBP
    Gaffan van Bergen 13,8 ---
    Jop Anton ...er Veeken 13,8 ---
    Karel Veneman 13,8 ---
    Ruben Hussaarts 14,8 ---
    Fernando Huisman 17,6 ---
    Teun Venema 19,3 ---
    Tom Spindler 24,3 ---
    Jan Mark Hazekamp 27,6 ---


    Jongens Specials Junioren - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Gaffan van Bergen 1:17,4 ---
    Ruben Hussaarts 1:21,1 ---
    Teun Venema 1:37,9 ---
    Tom Spindler 2:34,3 ---
    Fernando Huisman DNS ---
    Karel Veneman DNS ---
    Jan Mark Hazekamp DNS ---


    Jongens Specials Junioren - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Jan Mark Hazekamp 5:19,7 ---
    Jop Anton ...er Veeken 5:21,0 ---
    Karel Veneman 6:19,5 ---
    Fernando Huisman 7:00,8 ---
    Teun Venema DNS ---


    Jongens Specials Junioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Ruben Hussaarts 7,21 ---
    Karel Veneman 5,97 ---
    Jan Mark Hazekamp 5,70 ---
    Gaffan van Bergen 5,37 ---
    Tom Spindler 4,83 ---
    Fernando Huisman 4,21 ---
    Teun Venema 3,83 ---
    Jop Anton ...er Veeken 3,80 ---


    Jongens Specials Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Karel Veneman 3,94 ---
    Ruben Hussaarts 3,21 ---
    Gaffan van Bergen 3,17 ---
    Fernando Huisman 2,90 ---
    Teun Venema 2,73 ---
    Jan Mark Hazekamp 2,31 ---
    Tom Spindler 1,25 ---
    Jop Anton ...er Veeken 0,70 ---


    Masters Mannen - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Martien de Haas M50 11,8 ---
    Arnout Smit M35 12,4 ---
    Erwin van Heiningen M40 12,7 ---
    Jeroen van Riel M45 12,7 ---
    Ronald van Rijswijk M45 12,7 ---
    William Burghout M45 14,2 ---


    Masters Mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Martien de Haas M50 39,3 ---
    Erwin van Heiningen M40 41,2 ---
    Ronald van Rijswijk M45 42,0 ---
    William Burghout M45 45,6 ---
    Arnout Smit M35 DNS ---


    Masters Mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    René Hondelink M65 22,23 ---
    Ronald van Rijswijk M45 17,40 ---
    Ruud Sleper M65 DNS ---


    Masters Mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Jeroen van Riel M45 10,40 ---
    René Hondelink M65 8,51 ---
    Ronald van Rijswijk M45 6,76 ---
    Ruud Sleper M65 DNS ---


    Masters Mannen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    Ruud Sleper M65 27,05 ---


    Masters Mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    René Hondelink M65 28,87 ---
    Ronald van Rijswijk M45 24,45 ---


    Masters Mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jeroen van Riel M45 1,55 ---
    Ronald van Rijswijk M45 1,50 ---


    Masters Mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Ronald van Rijswijk M45 5,00 ---


    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Bart Willemsen 11,8 ---
    Adriaan Saman 11,9 ---
    Sven Koldenhof 12,1 ---
    Alwin Roobeek DNS ---


    Senioren mannen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Pieter Braun 35,6 ---
    Loek van Zevenbergen 35,8 ---
    Vincent van der Vis 37,3 ---
    Alwin Roobeek 38,0 ---
    Mike van Megen 38,5 37,00
    Bart Willemsen 39,9 ---
    Sven Koldenhof 41,5 ---


    Senioren mannen - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Nick Barelds 1:35,8 ---


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Pieter Braun 40,75 ---
    Loek van Zevenbergen 36,62 ---
    Adriaan Saman 34,77 ---
    Mike van Megen 31,89 35,00


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Adriaan Saman 12,64 ---


    Senioren mannen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    Alwin Roobeek 35,34 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Adriaan Saman 47,55 ---
    Mike van Megen 42,97 45,00
    Nick Barelds 35,90 ---


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Mike van Megen 1,75 1,81
    Nick Barelds 1,75 ---


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Nick Barelds 4,88 ---
    Adriaan Saman DNS ---


    Masters Vrouwen - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Magda Mulder V45 14,4 ---
    Suzanne Assinck V35 14,5 ---
    Jeanneke Bruning V50 16,7 ---


    Masters Vrouwen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Suzanne Assinck V35 50,1 ---
    Alma Hollen V55 DNS ---


    Masters Vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Alma Hollen V55 26,21 ---


    Masters Vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Alma Hollen V55 9,59 ---
    Jeanneke Bruning V50 6,97 ---


    Masters Vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    Alma Hollen V55 25,50 ---


    Masters Vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Magda Mulder V45 29,06 ---
    Alma Hollen V55 27,08 ---


    Masters Vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Magda Mulder V45 4,50 ---
    Suzanne Assinck V35 4,20 ---
    Jeanneke Bruning V50 3,40 ---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Evie Brinkman 14,4 ---
    Nienke Grasmeijer 15,6 ---
    Jetkse Brinkman 16,3 ---


    Meisjes Junior A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Daniëlle Spek 1:50,7 ---


    Meisjes Junior A - 100 meter horden

    # Naam ResOBP
    Daniëlle Spek 18,9 ---


    Meisjes Junior A - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Evie Brinkman 20,01 ---
    Jetkse Brinkman 17,82 ---
    Nienke Grasmeijer DNS ---


    Meisjes Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Daniëlle Spek 8,43 ---
    Evie Brinkman 7,48 ---
    Nienke Grasmeijer 6,90 ---
    Jetkse Brinkman 6,52 ---


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    Veerle Linger 16,96 ---


    Meisjes Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Evie Brinkman 21,94 ---
    Daniëlle Spek 21,86 ---
    Nienke Grasmeijer 17,53 ---
    Jetkse Brinkman 14,85 ---


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Daniëlle Spek 4,28 ---
    Nienke Grasmeijer 4,09 ---
    Evie Brinkman 3,85 ---
    Jetkse Brinkman 3,17 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Romeny Brummel 14,5 ---
    Cinthia Hutten 15,2 ---
    Divine Nduwimana 15,2 ---
    Quinta de Vries 15,4 ---
    Amber ten Buuren DNS ---


    Meisjes Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Danique de Haan 43,9 42,00
    Amber ten Buuren DNS ---
    Dhanique v... Kruisweg DNS 41,00


    Meisjes Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Merel Wevers 1:46,8 ---
    Yoka Hubers 2:00,4 ---
    Amber ten Buuren DNS ---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam ResOBP
    Merel Wevers 16,2 ---
    Yoka Hubers 18,1 ---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Dhanique v... Kruisweg 23,74 ---
    Danique Derkx 20,61 ---
    Charlotte Hummel 20,01 ---
    Cinthia Hutten 18,94 ---
    Britte Carabain 15,50 ---
    Elise Maassen 13,67 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Merel Wevers 11,25 ---
    Danique de Haan 10,76 11,51
    Dhanique v... Kruisweg 10,26 12,00
    Danique Derkx 9,36 ---
    Renée Bohnsack 9,07 ---
    Yoka Hubers 8,88 ---
    Quinta de Vries 8,15 ---
    Charlotte Hummel 7,71 ---
    Divine Nduwimana 7,49 ---
    Britte Carabain 6,99 ---
    Romeny Brummel 6,48 ---
    Elise Maassen 6,02 ---


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Merel Wevers 33,73 ---
    Danique Derkx 29,89 ---
    Dhanique v... Kruisweg 29,55 30,00
    Renée Bohnsack 23,91 ---
    Quinta de Vries 23,07 ---
    Yoka Hubers 23,00 ---
    Britte Carabain 15,90 ---
    Danique de Haan DNS 35,00


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Dhanique v... Kruisweg 1,50 1,65


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Danique de Haan 4,73 5,14
    Merel Wevers 4,60 ---
    Renée Bohnsack 4,18 ---
    Yoka Hubers 3,86 ---
    Elise Maassen 3,70 ---
    Charlotte Hummel 3,65 ---
    Quinta de Vries 3,56 ---
    Cinthia Hutten 3,47 ---
    Romeny Brummel 3,40 ---
    Divine Nduwimana 3,37 ---
    Amber ten Buuren DNS ---


    Meisjes Junior C1 - Meerkamp

    # Naam 800m300mHDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Sophia Mulder 2:28,3 49,8 22,32 8,53 1,55 2579
    2 Devon de Lange 2:54,3 56,1 12,64 6,48 1,10 1547
    3 Sofie Riezebos 2:59,0 58,0 10,38 6,18 1,15 1435


    Meisjes Junior C2 - Meerkamp

    # Naam 800m300mHDiscusKogelHoogPunten totaal
    1 Camilla Pieper 2:47,5 53,0 20,19 8,92 1,30 2106
    2 Hanna Ogink 2:50,6 55,2 15,54 8,29 1,50 2067
    3 Kaylee de Boer 2:46,5 54,8 15,96 6,88 1,40 1956
    4 Iris Hagemeijer 2:50,0 57,3 14,03 5,90 1,25 1658
    5 Anna van Eijk 3:15,9 1:02,8 12,57 5,60 1,00 1146
    6 Nina Heijne 3:59,4 58,0 11,14 4,85 1,25 1138
    7 Kiara Derksen DNS DNS 12,37 4,86 DNS 380
    8 Femke Lijten DNS DNS DNS DNS DNS 0
    8 Mathilde Adema DNS DNS DNS DNS DNS 0
    8 Olivia ten Buuren DNS DNS DNS DNS DNS 0
    8 Talitha van den Berg DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D1 - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHDiscusSpeerVerPunten totaal
    1 Emma Beekman 3:37,9 13,1 15,02 12,17 3,64 1398
    2 Eva Aalders 4:01,2 13,8 12,67 8,75 3,64 1081
    3 Jennifer v...den Brink 3:50,0 14,9 12,73 11,37 3,35 1078
    4 Maeve van Mansom 4:17,9 13,9 13,85 9,77 3,46 1020
    5 Zosia Eilander 3:46,6 14,5 10,94 11,88 2,82 984
    6 Yasmine Bouaziz DNS 13,2 12,50 12,13 3,52 877
    7 Julia Telgen 4:08,5 20,5 10,77 12,30 2,66 693
    8 Noeska van Zaanen 4:08,1 17,4 9,32 11,04 2,96 685
    9 Tess van Randtwijk DNS 18,3 15,45 9,99 2,43 422
    10 Moira Henninger DNS DNS 9,98 8,24 2,54 265
    11 Lotte Bruggeman DNS DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Junior D2 - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHDiscusSpeerVerPunten totaal
    1 Bente van der Stoel 3:37,3 12,5 15,38 19,07 4,66 1815
    2 Elle van Kasteren 3:35,8 13,8 17,75 26,06 3,82 1727
    3 Mikayla van den Berg 3:53,7 12,3 15,64 16,36 4,71 1704
    4 Ilse Leeraar 3:37,6 11,7 14,03 12,19 3,93 1562
    5 Laura Gerritsen 4:05,4 12,6 12,86 13,64 3,98 1351
    6 Nikki Bakker 3:56,7 14,0 12,08 15,34 3,28 1166
    7 Elissa van der Meer 4:07,3 13,6 10,78 13,43 3,08 1029
    8 Estelle Bruins DNS DNS NM DNS DNS 0


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Marlou Mulder 10,4 3:54,0 4,67 3,31 1528
    2 Lieske Drost 10,4 3:51,3 3,90 3,07 1438
    3 Lara van Brummelen 10,5 4:18,4 5,62 3,12 1429
    4 Jules Bruins 10,3 4:12,3 4,33 3,16 1402
    5 Isis Nijland 10,7 4:14,9 3,95 2,69 1215
    6 Noa Schouten 10,9 4:37,8 3,01 3,10 1106
    7 Kemi Weelink 11,0 4:36,9 3,82 2,69 1081
    8 Lilianne Beishuizen 11,1 4:39,2 2,40 2,71 942
    9 Noëlle van Veen 10,8 5:07,0 4,55 DNS 806


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60m1000mKogelVerPunten totaal
    1 Myrthe van Breugel 9,8 3:44,5 6,67 3,75 1880
    2 Maren van de Goor 9,7 3:43,4 5,20 3,64 1789
    3 Anna van Lohuizen 10,1 4:00,6 6,81 3,41 1694
    4 Inge Bakker 10,1 4:03,3 6,44 3,56 1689
    5 Evi Voorhorst 10,2 4:07,7 4,23 3,31 1459
    6 Aukje Hurenkamp 10,4 4:11,3 4,82 3,14 1424
    7 Isis Henninger 9,2 DNS 5,37 3,62 1377
    8 Elise Koppejan 10,3 4:08,2 3,87 2,89 1332
    9 Anne Paape 10,5 4:27,5 5,32 2,17 1183
    10 Leonie Rijnders DNS 4:09,2 4,49 2,91 978
    11 Norah van der Linden 11,7 5:34,6 3,00 2,17 657
    12 Myrthe van Zeist 12,4 DNS 3,77 2,08 543


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Daphne van der Lecq 7,1 3:57,3 14,37 3,42 1542
    2 Robine Lenters 6,8 4:24,5 12,93 2,72 1319
    3 Ninthe Koks 7,5 4:05,3 6,72 2,90 1172
    4 Lieke Starink 7,6 4:25,6 10,93 2,72 1122
    5 Nena Kwakkel 7,5 4:18,1 7,02 2,64 1071
    6 Lotte Bonhof 7,6 4:37,6 11,34 2,35 1010
    7 Lotte van Lohuizen 7,6 4:54,3 10,44 2,61 988
    8 Iris Lodiers 7,6 4:27,7 5,70 2,67 987
    9 Nikki Tijssen 7,6 5:19,6 9,12 2,24 813
    10 Lynn Oosterhuis DNS DNS DNS DNS 0


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Noémi Knaap 7,3 2:20,3 8,49 2,41 1093
    2 Sanne de Hoogt 7,2 2:39,6 10,80 2,61 1062
    3 Ruby-Lynn Dolman 7,9 2:37,2 8,87 2,53 896
    4 Luna Bos 7,7 2:48,6 9,34 2,47 859
    5 Bodine Jansen 8,0 2:36,8 6,93 2,37 808
    6 Evie Nijland 8,0 2:30,3 6,18 1,97 753
    7 Amber Masselink 8,0 2:47,4 9,01 2,18 751
    8 Kyara Diderik 7,9 3:02,3 6,89 2,19 643
    9 Fien van Naarden 8,1 2:47,8 5,83 2,00 623
    10 Lisa Schouten 8,5 2:49,2 6,44 2,24 620
    11 Lisanne Bod 8,3 2:55,6 5,95 2,12 577
    12 Sofia ten Have 8,1 DNF 5,73 2,43 563
    13 Lis van de Goor 8,7 2:56,6 5,84 2,20 528
    14 Annelijn Haasjes 8,6 2:51,8 5,82 1,97 521
    15 Pip Regelink 8,6 2:58,7 4,94 1,97 461
    16 Yasmijn Timmerman 9,1 3:17,3 5,75 2,19 376
    17 Isa Oosterhuis DNS DNS DNS DNS 0
    17 Janne Veeneman DNS DNS 3,76 DNS 0


    Meisjes Specials Junioren - 80 meter

    # Naam ResOBP
    Mariska Everink 17,0 ---
    Laura Kolster 17,3 ---
    Emma Radstaake 18,5 ---
    Laura Steunenberg 20,4 ---


    Meisjes Specials Junioren - 400 meter

    # Naam ResOBP
    Laura Kolster 1:37,7 ---
    Emma Radstaake 1:39,6 ---
    Mariska Everink 3:05,8 ---
    Laura Steunenberg DNS ---


    Meisjes Specials Junioren - 1500 meter

    # Naam ResOBP
    Laura Steunenberg 9:00,2 ---


    Meisjes Specials Junioren - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Emma Radstaake 5,07 ---
    Laura Kolster 4,63 ---
    Laura Steunenberg 3,00 ---
    Mariska Everink 2,57 ---


    Meisjes Specials Junioren - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Laura Kolster 2,70 ---
    Emma Radstaake 2,65 ---
    Laura Steunenberg 1,65 ---
    Mariska Everink 0,85 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam ResOBP
    Krista Ijspeerd 12,4 12,00
    Sharon Hendriks 13,0 12,00


    Senioren vrouwen - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Krista Ijspeerd 40,9 40,00
    Sharon Hendriks 44,2 41,00
    Fien van Amelsvoort 46,7 ---
    Maaike Groendijk 48,2 ---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Eline Linger 27,27 ---
    Krista Ijspeerd 22,19 25,00


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Eline Linger 8,80 ---
    Maaike Groendijk 7,26 ---


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    Anne Witsmeer 36,63 ---
    Eline Linger 36,48 ---
    Marlon Rouw 24,85 ---


    Senioren vrouwen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Eline Linger 26,58 ---
    Margreet ...ink klein 22,48 ---