Vereniging 'Eindhoven Atletiek' op 'Junioren C/D Poule 61 Wedstrijd 2 [2014]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Femke van Moorsel MJC 80m
  • 11,06
  • Jasper Cobussen JJD Hoog
  • 1,60
  • Silke Peeters MJC 1000m
  • 3:23,40
  • Nagib Twahir JJC 100m
  • 13,41
  • Kees Gadellaa JJC 100m
  • 12,42
  • Thomas Spiekhout JJC 800m
  • 2:10,09
  • Eefje van Moorsel MJC 80m
  • 11,04
  • Silke Peeters MJC 80mH
  • 13,07
  • Lars Harmsen JJC 800m
  • 2:23,62
  • Silke Peeters MJC Hoog
  • 1,50
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team 100m OBPTeam punten
    Kees Gadellaa Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 12,42 +3.0 m/s--- 756
    Nagib Twahir Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 13,41 +2.6 m/s--- 611
    Bart van de Loo Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 14,18 +1.6 m/s--- 0


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team 800mOBPTeam punten
    Thomas Spiekhout Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 2:10,09 --- 780
    Lars Harmsen Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 2:23,62 --- 623
    Oscar Woudstra Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 2:39,31 --- 0


    Jongens Junior C - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Team 100mH OBPTeam punten
    Lars Kamsteeg Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 19,61 +0.7 m/s--- 384
    Nagib Twahir Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 20,04 +0.4 m/s--- 360
    Rayo Verweij Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 22,21 +1.7 m/s--- 0


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Olaf van Nuenen Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 22,71 --- 374
    Harm van Son Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 19,33 --- 0


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Harm van Son Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 20,33 --- 313
    Thomas van...melsfoort Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 20,10 --- 0


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Thomas van...melsfoort Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 7,69 --- 404
    Harm van Son Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 7,40 --- 0


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Lars Kamsteeg Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 1,45 --- 582
    Bart van de Loo Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 1,40 --- 0


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Olaf van Nuenen Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 3,95 +1.4 m/s--- 408
    Rayo Verweij Eindhoven Eindhoven Atletiek JC 3,85 +1.8 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Riq de Wit Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 11,44 +1.5 m/s--- 549
    Stijn van der Burg Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 11,58 +1.6 m/s--- 528
    Niek Schlangen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 12,25 +1.1 m/s--- 434
    Maiko de Weerd Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 12,94 +0.2 m/s--- 0
    Guus Liebrand Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 13,34 +1.5 m/s--- 301
    Jeroen Damen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 14,03 +0.0 m/s--- 0


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Riq de Wit Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3:11,43 --- 608
    Jack Abernethy Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3:21,49 --- 535
    Maiko de Weerd Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 3:45,14 --- 0
    Teun Rombouts Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 4:05,18 --- 290
    Guus Liebrand Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 4:09,06 --- 273


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Jasper Cobussen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 14,30 -1.2 m/s--- 461
    Stijn van der Burg Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 15,05 -0.3 m/s--- 398
    Niels Lantinga Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 16,78 +1.4 m/s--- 274
    Niek Schlangen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 18,04 +0.2 m/s--- 198
    Teun Rombouts Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 18,37 -1.2 m/s--- 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Chiel Stikkelbroeck Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 25,86 --- 428
    Niek Schlangen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 22,52 --- 371
    Maiko de Weerd Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 17,35 --- 0
    Thijs Otto Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 --- ---


    Jongens Junior D - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Chiel Stikkelbroeck Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 17,97 --- 268
    Robin Beks Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 17,90 --- 0
    Thijs Otto Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 11,55 --- 128
    Niels Lantinga Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 9,96 --- 0


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Robin Beks Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 7,13 --- 373
    Jack Abernethy Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 6,69 --- 0
    Sam Kersten Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 5,44 --- 270
    Thijs Otto Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 4,82 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Jasper Cobussen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 1,60 --- 702
    Sam Kersten Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 1,15 --- 352


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Jasper Cobussen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 4,80 +2.9 m/s--- 580
    Jack Abernethy Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 1 4,09 +1.2 m/s--- 0
    Niels Lantinga Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 3,72 +3.4 m/s--- 362
    Jeroen Damen Eindhoven Eindhoven Atletiek JD Team 2 3,00 +2.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team 80m OBPTeam punten
    Eefje van Moorsel Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 11,04 +0.6 m/s--- 612
    Femke van Moorsel Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 11,06 +1.0 m/s--- 609
    Anke Jeucken Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 12,65 +1.0 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Silke Peeters Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 3:23,40 --- 522
    Laura Schelling Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 3:25,57 --- 508
    Marleen Kamerbeek Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 4:06,69 --- 0


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team 80mH OBPTeam punten
    Silke Peeters Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 13,07 +0.9 m/s--- 580
    Eefje van Moorsel Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 13,68 +2.6 m/s--- 518
    Fay Kitzen Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 15,39 +1.4 m/s--- 0


    Meisjes Junior C - Speerwerpen 500 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Lotte Gommers Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 15,15 --- 225
    Marleen Kamerbeek Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 14,04 --- 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Claire Rombouts Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 16,14 --- 231
    Minke Huijbregts Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 15,19 --- 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Minke Huijbregts Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 7,59 --- 399
    Claire Rombouts Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 6,30 --- 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Silke Peeters Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 1,50 --- 623
    Lotte Gommers Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 1,35 --- 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Femke van Moorsel Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 4,49 +1.5 m/s--- 517
    Fay Kitzen Eindhoven Eindhoven Atletiek MC 4,12 +1.7 m/s--- 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team 60m OBPTeam punten
    Sascha ten Berge Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 9,85 +1.4 m/s--- 401
    Taira de Jong Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 10,45 +2.2 m/s--- 312


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team 1000mOBPTeam punten
    Taira de Jong Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 3:48,74 --- 372
    Imke Vliegen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD DNS --- 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team SpeerOBPTeam punten
    Vera Kamsteeg Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 7,69 --- 35


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team DiscusOBPTeam punten
    Imke Vliegen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 16,48 --- 238
    Vera Kamsteeg Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 14,33 --- 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team KogelOBPTeam punten
    Taira de Jong Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 5,40 --- 268
    Sascha ten Berge Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 4,47 --- 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team HoogOBPTeam punten
    Imke Vliegen Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 1,25 --- 426


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Ver OBPTeam punten
    Vera Kamsteeg Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 3,60 +1.9 m/s--- 338
    Sascha ten Berge Eindhoven Eindhoven Atletiek MD 3,23 +1.4 m/s--- 0