Vereniging 'Leiden Atletiek' op 'Openingswedstrijd Leiden Atletiek 2016'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Marnix van der Burg JJC1 Ver
  • 5,09
  • Estela Kazatzidis MJC1 80m
  • 12,15
  • Ruben Oppenhuizen JJD1 600m
  • 1:53,21
  • Rosa Candido MJD1 Ver
  • 3,88
  • Jutte Vijverberg MJC1 80m
  • 11,76
  • Thijmen Nouwens JJC2 100m
  • 12,86
  • Joas van Hellemondt JJD1 80mH
  • 14,22
  • Jutte Vijverberg MJC1 Ver
  • 4,24
  • Airissa Vermond MJC1 80m
  • 12,02
  • Joshua Wegman JJB 100m
  • 12,25
  •  

    Jongens Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Stijn van Weegberg 11,76 +0.6 m/s11,82
    Stijn Pauli 12,04 +0.6 m/s11,45
    Stein Wisse 12,49 +0.6 m/s11,98
    Gijs Konings 12,61 +0.6 m/s12,17


    Jongens Junior A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Stijn van Weegberg 37,00 37,00
    Stijn Pauli DNS ---
    Gijs Konings DNS 40,11


    Jongens Junior A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jelte Van Atten 1:30,82 1:28,00
    Casper van der Luijt 1:31,90 1:33,00


    Jongens Junior A - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Thieme Schmidt 31,44 ---
    Mischa de Haan 29,06 ---


    Jongens Junior A - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Mischa de Haan 10,73 ---


    Jongens Junior A - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Thieme Schmidt 47,60 ---
    Stijn Pauli 40,94 48,00
    Gijs Konings 38,17 39,19
    Mischa de Haan 37,45 ---


    Jongens Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Stein Wisse 3,20 3,63


    Jongens Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Joost Koet 5,84 ---
    Stein Wisse 5,39 5,86


    Jongens Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Joshua Wegman 12,25 +0.6 m/s12,03
    Axel Dasbach 12,65 +0.6 m/s12,47
    Jesper Hout 13,06 -1.3 m/s---
    Ard van der Putten 13,07 -1.3 m/s12,86
    Thijs Houbiers 13,12 +0.0 m/s---
    Niek Rijnders 13,51 -0.3 m/s---
    Bas van der Meule 13,63 -1.3 m/s13,00


    Jongens Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Joshua Wegman 39,92 ---
    Luuk Hensing 40,74 42,00
    Jesper Hout 41,21 ---
    Koen Prud...van Reine 41,72 ---
    Bas van der Meule 44,36 41,00


    Jongens Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Rogier van den Burgh 1:42,22 1:50,66
    Ard van der Putten 1:48,91 ---
    Bas van der Meule DNS 1:45,00


    Jongens Junior B - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    Thijs Houbiers 4:58,18 ---
    Niek Rijnders 5:18,65 ---


    Jongens Junior B - 110 meter horden

    # Naam Res OBP
    Tijmen Ottenheim 16,50 -0.8 m/s---
    Joshua Wegman 17,36 -0.8 m/s---
    Koen Prud...van Reine 17,49 -0.8 m/s---
    Axel Dasbach 20,78 -0.8 m/s18,88


    Jongens Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Wessel van Leur 29,22 ---
    Luuk Hensing 23,82 34,00
    Wessel Wiersema 23,66 ---
    Rogier van den Burgh 11,55 16,90


    Jongens Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Wessel Wiersema 10,98 ---
    Jesper Hout 10,14 ---
    Ard van der Putten 9,76 10,38
    Rogier van den Burgh 6,26 6,27


    Jongens Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Tom Hensing 44,29 43,00
    Jesper Hout 41,06 ---
    Koen Prud...van Reine 39,36 ---
    Ard van der Putten 37,05 34,15
    Wessel van Leur 35,59 ---
    Rogier van den Burgh 19,71 22,23


    Jongens Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Tijmen Ottenheim 1,70 ---
    Luuk Hensing 1,60 1,65
    Koen Prud...van Reine 1,60 ---
    Wessel van Leur 1,55 ---
    Joshua Wegman 1,55 1,67
    Axel Dasbach 1,50 1,60


    Jongens Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Axel Dasbach 2,70 2,65
    Luuk Hensing 2,40 ---
    Koen Prud...van Reine 2,00 ---


    Jongens Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Joshua Wegman 5,71 5,93
    Axel Dasbach 5,05 5,15


    Jongens Junior C1 - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Marnix van der Burg 12,43 -1.3 m/s12,66
    Levi Ari Pronk 13,21 +0.0 m/s---
    Maurits Dekker 14,42 +0.0 m/s---
    Sam Kopmels 15,48 -0.3 m/s---
    Hugo De Widt 16,96 -0.3 m/s---


    Jongens Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Marnix van der Burg 1:46,55 1:53,00
    Salle Wieringa 1:50,23 ---
    Hugo De Widt 2:12,56 ---


    Jongens Junior C1 - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    Stefan Vleming DNS ---
    Salle Wieringa DNS ---


    Jongens Junior C1 - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    Maurits Dekker 20,19 -0.6 m/s---
    Levi Ari Pronk 20,47 -0.6 m/s---
    Sam Kopmels 23,68 -0.6 m/s---


    Jongens Junior C1 - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    Salle Wieringa DNS ---


    Jongens Junior C1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Levi Ari Pronk 18,99 ---


    Jongens Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Marnix van der Burg 9,79 9,95
    Sam Kopmels 6,19 6,71


    Jongens Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Stach van der Zeeuw 27,03 ---
    Stefan Vleming 17,85 ---
    Hugo De Widt 16,47 ---


    Jongens Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Levi Ari Pronk 1,40 1,35
    Stach van der Zeeuw 1,30 ---
    Stefan Vleming DNS ---


    Jongens Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Marnix van der Burg 5,09 5,03
    Levi Ari Pronk 4,43 4,24
    Maurits Dekker 4,33 3,88
    Sam Kopmels 3,54 3,45
    Hugo De Widt DNS ---
    Salle Wieringa DNS ---


    Jongens Junior C2 - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Thijmen Nouwens 12,86 +0.0 m/s---
    Leonardo Chan 12,94 -0.3 m/s---
    Teun Wisse 14,35 +0.0 m/s---
    Vincent Perquin 14,49 -1.3 m/s15,00
    Christian Quinten 17,26 -1.3 m/s---
    Mitchell Pronk 17,32 -0.3 m/s---


    Jongens Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Vincent Perquin 1:42,74 1:55,00
    Roell Zaadnoordijk 1:50,73 ---
    Christian Quinten 2:04,33 ---
    Leonardo Chan DNS ---


    Jongens Junior C2 - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    Coen G Huizer 16,41 -0.6 m/s---


    Jongens Junior C2 - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    Coen G Huizer 46,32 ---


    Jongens Junior C2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Teun Wisse 29,49 ---
    Mitchell Pronk 14,74 ---


    Jongens Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Teun Wisse 9,98 ---
    Roell Zaadnoordijk 8,95 ---
    Mitchell Pronk 6,14 ---


    Jongens Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Thijmen Nouwens 30,59 ---
    Teun Wisse 25,45 ---
    Mitchell Pronk 16,39 ---


    Jongens Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Coen G Huizer 1,50 1,45
    Leonardo Chan 1,40 1,50
    Owen van der Meer 1,20 ---


    Jongens Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Leonardo Chan 4,05 4,26
    Owen van der Meer 3,19 ---


    Jongens Junior D1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Joas van Hellemondt 11,25 -1.6 m/s---
    Christiaan Molevelt 12,55 -1.6 m/s---
    Quinten Stijger 12,77 -1.6 m/s---
    Jochem Putter 12,96 -1.6 m/s---


    Jongens Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Ruben Oppenhuizen 1:53,21 ---
    Joas van Hellemondt 1:59,59 ---
    Guus Geelen 2:11,31 ---
    Jeroen van den Berg 2:17,43 ---
    Quinten Stijger 2:21,62 ---
    Christiaan Molevelt DNS 1,55


    Jongens Junior D1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Joas van Hellemondt 14,22 +0.1 m/s---
    Ruben Oppenhuizen 15,38 +0.1 m/s---
    Christiaan Molevelt 16,18 +0.1 m/s9,50
    Jeroen van den Berg 18,14 -0.8 m/s---
    Jochem Putter 18,22 -0.8 m/s---
    Quinten Stijger 18,53 -0.8 m/s---


    Jongens Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Christiaan Molevelt 16,56 20,00


    Jongens Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Ruben Oppenhuizen 7,12 ---
    Jeroen van den Berg 5,50 ---


    Jongens Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Christiaan Molevelt 20,04 20,00
    Ruben Oppenhuizen 19,99 ---
    Jeroen van den Berg 14,02 ---


    Jongens Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Christiaan Molevelt 1,25 1,30
    Guus Geelen 1,25 ---
    Quinten Stijger DNS ---


    Jongens Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Joas van Hellemondt 4,67 ---
    Quinten Stijger 3,62 ---
    Jochem Putter 3,41 ---


    Jongens Junior D2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Jop Goekoop 11,88 -1.6 m/s---
    Liam Timmerman 12,07 -1.6 m/s---
    Jasper Vermaase 12,30 -1.6 m/s---
    Sindre Lindner 12,88 -1.6 m/s12,43


    Jongens Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jasper Vermaase 1:56,12 ---
    Jop Goekoop 2:00,13 ---


    Jongens Junior D2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Jop Goekoop 14,66 +0.1 m/s---
    Teun Langeveld 14,94 -0.8 m/s---
    Jasper Vermaase 17,46 -0.8 m/s---
    Liam Timmerman DNS ---


    Jongens Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Camiel Holman 16,85 ---
    Liam Timmerman 9,53 ---


    Jongens Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Teun Langeveld 8,62 ---
    Camiel Holman 6,85 ---


    Jongens Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Jasper Vermaase 19,99 ---
    Sindre Lindner 12,80 ---
    Liam Timmerman 12,07 ---


    Jongens Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Liam Timmerman 1,20 ---
    Sindre Lindner 1,15 125,00


    Jongens Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Jop Goekoop 4,24 ---
    Liam Timmerman DNS ---


    Masters mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Tony Pracht 40,31 40,95
    Bernhard Jongejan DNS ---


    Masters mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Tony Pracht 9,89 10,83


    Masters mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Bernhard Jongejan 43,50 ---


    Senioren mannen - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    Paul Kivit 5:40,50 ---


    Senioren mannen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Martijn va...Batenburg 41,51 ---
    Frank Gelens 31,90 ---
    Jens Welling 27,26 ---
    Martijn Spaan 26,63 ---


    Senioren mannen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Jens Welling 10,78 ---
    Frank Gelens 10,09 ---
    Martijn Spaan 9,25 ---


    Senioren mannen - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Frank Gelens 41,66 ---
    Jens Welling 30,91 ---


    Senioren mannen - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Jamiro Elabeidi 2,70 ---


    Masters vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Nicole van...uitenbeek 11,41 ---


    Meisjes Junior A - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Emma Gommers 13,99 -1.7 m/s---
    Yvon Schreuder 14,46 -1.7 m/s---


    Meisjes Junior A - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Emma Gommers DNS ---


    Meisjes Junior A - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Amber van Elk 1:51,89 1:57,00


    Meisjes Junior A - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    Lucinde Wiersema 18,20 -2.7 m/s---
    Yvon Schreuder 19,10 -2.7 m/s---


    Meisjes Junior A - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    Anne-Lokke... der Zalm 1:11,80 ---
    Melanie Overmars 1:19,20 ---


    Meisjes Junior A - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Lucinde Wiersema 1,55 ---


    Meisjes Junior A - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Anniek Roskam 2,50 ---
    Amber van Elk 2,20 ---


    Meisjes Junior A - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Yvon Schreuder 4,54 ---
    Lucinde Wiersema DNS ---
    Emma Gommers DNS ---


    Meisjes Junior B - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Yasmin Liverpool 12,57 -1.7 m/s---
    Janneke Lemmerzaal 13,03 -1.0 m/s13,00
    Roos Van Elk 13,51 -1.0 m/s13,50
    Lieke Pauli 14,41 -1.7 m/s---
    Lisa Hout 15,67 -1.7 m/s---
    Alessandra Peters 15,72 -1.0 m/s---
    Gwen Hogenboom DNS 13,51
    Kyara Tjin-A-Lim DNS 12,88


    Meisjes Junior B - 300 meter

    # Naam ResOBP
    Yasmin Liverpool 40,21 ---
    Gwen Hogenboom DNS ---


    Meisjes Junior B - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Roos Van Elk 1:36,73 1:37,00
    Eline Roskam 1:57,60 ---


    Meisjes Junior B - 100 meter horden

    # Naam Res OBP
    Janneke Lemmerzaal 15,96 -2.7 m/s15,00
    Roos Van Elk 16,82 -2.7 m/s16,50
    Alessandra Peters 21,47 -2.7 m/s---
    Kyara Tjin-A-Lim DNS 16,89


    Meisjes Junior B - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    Amal Maatoug 1:12,56 1,10
    Naomi van Daalen 1:15,16 ---
    Lorraine Gonizzi 1:18,07 ---
    Linde Kantebeen DNS ---


    Meisjes Junior B - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Amber van Mensch 26,44 ---


    Meisjes Junior B - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Amber van Mensch 9,55 ---
    Amal Maatoug 8,18 8,78


    Meisjes Junior B - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Kyara Tjin-A-Lim 28,66 25,37
    Amal Maatoug 27,89 31,00
    Lisa Hout 21,14 ---
    Eline Roskam 17,04 ---


    Meisjes Junior B - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Lieke Pauli 1,45 ---
    Naomi van Daalen 1,35 ---


    Meisjes Junior B - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Amber van Mensch 2,20 ---


    Meisjes Junior B - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Janneke Lemmerzaal 4,80 5,20
    Linde Kantebeen 3,95 ---


    Meisjes Junior C1 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Jutte Vijverberg 11,76 -2.3 m/s---
    Airissa Vermond 12,02 -0.2 m/s11,50
    Estela Kazatzidis 12,15 -2.3 m/s---
    Maud Hoogeveen 12,21 -2.3 m/s---
    Tess Veefkind 12,29 -0.2 m/s---
    Bianca van den Burgh 12,86 -0.2 m/s13,78
    Bobet Kloosterman 13,12 -0.2 m/s---
    Lina Hoitink 13,17 -2.3 m/s---
    Joyce Fortuin 13,84 -0.2 m/s---
    Vicky van der Werf 14,15 -0.2 m/s---
    Anne de Jong DNS ---


    Meisjes Junior C1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Amina Maatoug 1:45,35 1:44,00
    Bobet Kloosterman 1:51,32 ---
    Jacomijn Prins 2:05,06 ---
    Luisa Møller 2:06,55 ---
    Lieke Vervoorn 2:13,69 ---


    Meisjes Junior C1 - Engelse mijl

    # Naam Res OBP
    Luisa Møller DNS ---
    Bobet Kloosterman DNS ---


    Meisjes Junior C1 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Jutte Vijverberg 13,85 -0.6 m/s---
    Anne de Jong 14,15 +0.8 m/s---
    Estela Kazatzidis 15,28 -0.6 m/s---
    Jacomijn Prins 16,56 +0.8 m/s---
    Dieke Heijting 16,58 -0.6 m/s---
    Lina Hoitink 16,94 -0.6 m/s---
    Bobet Kloosterman 17,89 +0.8 m/s---
    Bianca van den Burgh 18,94 +0.8 m/s---


    Meisjes Junior C1 - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    Amina Maatoug 52,52 49,00
    Anne de Jong 55,26 53,12
    Jacomijn Prins 58,69 ---
    Estela Kazatzidis 1:00,26 ---
    Isabelle Reijman 1:01,30 ---
    Heleen Pr...van Reine 1:02,71 ---


    Meisjes Junior C1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Isabelle Reijman 20,37 ---
    Heleen Pr...van Reine 20,22 ---
    Bianca van den Burgh 16,94 ---
    Tess Veefkind 16,89 18,23
    Vicky van der Werf 15,38 ---
    Jutte Vijverberg 15,23 ---
    Luisa Møller 14,31 ---


    Meisjes Junior C1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Airissa Vermond 9,26 10,25
    Isabelle Reijman 8,44 ---
    Bianca van den Burgh 7,40 ---
    Joyce Fortuin 7,11 ---
    Tess Veefkind 6,97 8,89
    Maud Hoogeveen 6,76 ---
    Vicky van der Werf 6,14 ---


    Meisjes Junior C1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Airissa Vermond 30,82 30,00
    Amina Maatoug 25,73 30,00
    Jacomijn Prins 25,22 ---
    Heleen Pr...van Reine 19,97 ---
    Joyce Fortuin 17,96 ---
    Dieke Heijting DNS ---


    Meisjes Junior C1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Anne de Jong 1,40 1,42
    Lina Hoitink 1,35 ---
    Dieke Heijting 1,35 ---
    Estela Kazatzidis 1,20 ---
    Luisa Møller DNS ---


    Meisjes Junior C1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Jutte Vijverberg 4,24 ---
    Estela Kazatzidis 4,13 ---
    Tess Veefkind 4,03 3,00
    Maud Hoogeveen 3,94 ---
    Bianca van den Burgh 3,57 3,77
    Luisa Møller 3,51 ---
    Vicky van der Werf 3,50 ---
    Lina Hoitink 3,47 ---
    Anne de Jong DNS 4,63


    Meisjes Junior C2 - 80 meter

    # Naam Res OBP
    Madelief Nouwens 11,93 -2.3 m/s---
    Sanne L'Ecluse 14,55 -0.2 m/s---


    Meisjes Junior C2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Sanne L'Ecluse 2:33,45 ---


    Meisjes Junior C2 - 80 meter horden

    # Naam Res OBP
    Isa van der Meer 14,03 +0.8 m/s---


    Meisjes Junior C2 - 300 meter horden

    # Naam ResOBP
    Isa van der Meer 56,90 ---


    Meisjes Junior C2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Madelief Nouwens 19,71 ---
    Sanne L'Ecluse 14,51 ---


    Meisjes Junior C2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Madelief Nouwens 8,33 ---


    Meisjes Junior C2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Madelief Nouwens 19,12 ---


    Meisjes Junior C2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Isa van der Meer 1,35 ---


    Meisjes Junior C2 - Polsstokhoogspringen

    # Naam ResOBP
    Liya Charlaganova DNS ---


    Meisjes Junior C2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Sanne L'Ecluse 2,80 ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Lianne Groenendijk 9,60 -1.5 m/s9,28
    Jenna Cambier 9,92 -0.3 m/s---
    Laura Varona Perez 9,95 -1.5 m/s---
    Marlayne Gaemers 10,08 -0.3 m/s---
    Fay Ahmed 10,12 -1.5 m/s---
    Florijne van Well 10,34 -0.3 m/s---
    Nora Varona Perez 10,50 -1.5 m/s---
    Lisa Wesseling 10,59 -0.3 m/s---


    Meisjes Junior D1 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Jenna Cambier 2:19,76 ---
    Laura Varona Perez 2:24,71 ---
    Marlayne Gaemers DNS ---
    Lisa Wesseling DNS ---
    Florijne van Well DNS ---


    Meisjes Junior D1 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Lianne Groenendijk 12,65 -2.2 m/s12,34
    Fay Ahmed 13,45 -2.2 m/s---
    Rosa Candido 13,67 -1.2 m/s---
    Florijne van Well 14,24 -2.2 m/s---
    Lisa Wesseling 14,60 -1.2 m/s---


    Meisjes Junior D1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Pippa de Jong 12,55 ---
    Daniëlle Wiersema 10,67 ---
    Lisa Wesseling 9,57 ---
    Florijne van Well DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Rosa Candido 8,22 ---
    Jenna Cambier 7,67 ---
    Nora Varona Perez 7,21 ---
    Marlayne Gaemers 7,14 ---
    Daniëlle Wiersema 7,14 ---
    Pippa de Jong 5,60 ---
    Lisa Wesseling 5,59 ---
    Florijne van Well DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Daniëlle Wiersema 17,50 ---
    Lisa Wesseling 5,19 ---
    Florijne van Well DNS ---
    Pippa de Jong DNS ---


    Meisjes Junior D1 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Laura Varona Perez 1,25 ---
    Florijne van Well 1,20 ---
    Lianne Groenendijk 1,15 1,20


    Meisjes Junior D1 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Rosa Candido 3,88 ---
    Jenna Cambier 3,82 ---
    Lianne Groenendijk 3,55 4,00
    Florijne van Well 3,51 ---
    Laura Varona Perez 3,51 ---
    Marlayne Gaemers 3,46 ---
    Fay Ahmed 3,41 ---
    Nora Varona Perez 2,95 ---
    Pippa de Jong 2,85 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter

    # Naam Res OBP
    Loïs Steenbeek 9,23 -1.5 m/s9,12
    Muneerah Hensing 9,48 -1.5 m/s8,80
    Sarah Derksen 9,61 -1.5 m/s9,55
    Myrthe Steenbeek 9,90 -1.5 m/s9,66
    Isis Heemskerk 9,93 -0.3 m/s---
    Eline van der Steen 10,16 -0.3 m/s---
    Florieke van Ek 10,30 -0.3 m/s---
    Annika Koet DNS ---


    Meisjes Junior D2 - 600 meter

    # Naam ResOBP
    Muneerah Hensing 1:52,41 1:54,00
    Eline van der Steen 2:09,51 2:15,00
    Isis Heemskerk 2:11,33 ---


    Meisjes Junior D2 - 60 meter horden

    # Naam Res OBP
    Mette Nuijen 11,82 -2.2 m/s11,44
    Loïs Steenbeek 12,23 -2.2 m/s11,63
    Myrthe Steenbeek 12,78 -2.2 m/s12,76
    Isis Heemskerk 13,23 -1.2 m/s---
    Florieke van Ek 13,62 -1.2 m/s---
    Annika Koet DNS ---


    Meisjes Junior D2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Loïs Steenbeek 23,48 21,35
    Myrthe Steenbeek 19,50 18,13
    Nina van Daalen 16,86 ---
    Ann Henley 16,64 ---
    Sarah Derksen 15,79 17,46
    Florieke van Ek 12,52 ---


    Meisjes Junior D2 - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Loïs Steenbeek 10,27 10,37
    Nina van Daalen 9,20 ---
    Sarah Derksen 8,22 9,04


    Meisjes Junior D2 - Speerwerpen

    # Naam ResOBP
    Myrthe Steenbeek 24,70 21,07
    Nina van Daalen 21,06 ---
    Mette Nuijen 20,73 23,20
    Eline van der Steen 16,23 13,15


    Meisjes Junior D2 - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Isis Heemskerk 1,30 ---
    Mette Nuijen 1,30 ---
    Eline van der Steen 1,25 1,25
    Myrthe Steenbeek 1,15 1,30
    Annika Koet DNS ---


    Meisjes Junior D2 - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Loïs Steenbeek 4,24 3,98
    Muneerah Hensing 4,02 ---
    Ann Henley 3,53 ---
    Isis Heemskerk 3,48 ---
    Sarah Derksen 3,42 4,03
    Florieke van Ek 3,10 ---


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBP
    Mariska Kaptein 13,78 -1.0 m/s13,50


    Senioren vrouwen - 400 meter horden

    # Naam ResOBP
    Ivanka Hogervorst 1:20,86 ---


    Senioren vrouwen - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Fleur van der Put 36,66 40,81
    Lise Smit 32,29 ---


    Senioren vrouwen - Kogelstoten

    # Naam ResOBP
    Fleur van der Put 9,58 9,88


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBP
    Ivanka Hogervorst 1,40 1,40


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBP
    Mariska Kaptein 4,53 4,74