Vereniging 'GVAC' op '2e wedstrijd Athletics Champs'

Pupil A - Meerkamp

Naam Team 60mDuur60mHSlingVortexVerPunten totaalTeam punten
Almar Heitbrink JPA1 Team 03 11,4 1275,00 12,5 8,00 11,00 2,80 193 0
Amelie van As MPA1 Team 03 10,6 1200,00 11,2 8,50 14,00 3,10 275 182
Baank Hati JPA1 Team 03 12,4 1025,00 14,3 9,50 16,50 2,80 160 0
Emiel van de Vijver JPA1 Team 03 10,9 1350,00 12,9 10,00 24,00 3,10 265 108
Evi Muller MPA1 Team 03 DNS DNS DNS DNS DNS DNS 0 0
Femke van den Bos MPA2 Team 03 10,9 925,00 11,9 13,50 14,00 3,25 263 219
Guus van Oirschot JPA1 Team 03 11,0 1125,00 12,0 15,00 30,50 3,10 297 132
Jan-Niek Geerts JPA1 Team 03 10,6 1475,00 11,4 13,00 19,50 3,20 305 147
Lucas Koeling JPA1 Team 03 10,2 NM 10,9 15,50 28,50 3,65 316 316
Lynn Heeren MPA1 Team 03 10,6 1300,00 11,3 11,00 16,00 3,40 316 240
Nils van Koll JPA2 Team 03 12,1 1325,00 13,4 13,50 12,00 2,40 192 89
Zeb van den Hurk JPA1 Team 03 10,1 1450,00 11,0 9,50 17,50 3,40 304 278


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 01 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA2 10 2:44,3 342
2 Team 02 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA2 11 2:46,3 322
3 Team 07 (Team-est) AV Reusel `69 - JPA2 8 2:48,6 300
4 Team 09 (Team-est) AV Valkenswaard - JPA2 11 2:50,0 287
5 Team 06 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPA1 11 2:51,0 278
5 Team 10 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA2 10 2:51,0 278
7 Team 04 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA2 9 2:52,1 268
7 Team 05 (Team-est) AV Valkenswaard - MPA2 12 2:53,1 298
9 Team 03 (Team-est) GVAC - JPA2 12 2:53,5 256
10 Team 08 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPA2 9 2:56,0 234
11 Team 11 Fortuna / DES (Team-est) - JPA2 8 2:57,0 226
12 Team 12 (Team-est) - JPA1 0 DNS 0


Pupil B/C/mini - Meerkamp

Naam Team DuurM-balVortexHoogVerPunten totaalTeam punten
Anouk Dikhooff MPC Team 22 GVAC / DES 850,00 4,00 16,00 0,70 2,40 270 233
Danique Wilms MPB Team 22 GVAC / DES 800,00 4,40 9,00 0,80 2,40 190 0
Dylan Tromp JPC Team 19 GVAC / DES 800,00 3,40 14,00 0,80 2,25 210 98
Indy Mutsaers MPC Team 22 GVAC / DES 850,00 2,60 10,00 0,80 2,25 218 151
Isa Dikhooff MPC Team 22 GVAC / DES 900,00 4,20 14,50 0,80 2,35 289 244
Jens van Grinsven JPC Team 19 GVAC / DES 775,00 3,40 10,50 0,70 2,40 180 0
Jesper Willemen JPC Team 19 GVAC / DES 825,00 2,80 8,50 0,55 1,65 126 0
Joep Geerts JPC Team 19 GVAC / DES 975,00 4,80 17,00 0,75 2,75 294 256
Koen van de Ven JPB Team 19 GVAC / DES 925,00 6,00 19,50 0,95 2,80 290 290
Luuk Roubroeks JPC Team 19 GVAC / DES 1025,00 4,50 10,50 0,80 2,80 277 143
Mijs Gabriel MPC Team 22 GVAC / DES 575,00 4,00 9,50 0,80 2,20 192 104
Milan Le JPC Team 19 GVAC / DES 750,00 6,20 10,50 0,90 2,40 251 141
Rick Croonen JPB Team 19 GVAC / DES 900,00 3,80 13,00 0,90 2,90 224 99
Sam van Haandel MPMini Team 22 GVAC / DES 525,00 4,40 6,50 0,70 2,45 222 140
Stijn Roersma JPB Team 19 GVAC / DES 850,00 5,90 16,00 0,95 2,75 258 216
Tess Mutsaers MPMini Team 22 GVAC / DES 650,00 2,70 7,00 0,70 2,05 184 47


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPB 10 1:16,7 333
2 Team 19 GVAC / DES (Pendel) - JPB 12 1:20,3 284
3 Team 15 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 12 1:22,0 262
4 Team 14 (Pendel) AV Valkenswaard - JPB 11 1:23,1 248
5 Team 18 (Pendel) AV Valkenswaard - JPB 12 1:24,7 229
6 Team 20 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 12 1:25,0 225
7 Team 16 (Pendel) AV Reusel `69 - JPB 12 1:26,1 212
8 Team 23 (Pendel) Eindhoven Atletiek - JPB 12 1:28,3 187
9 Team 22 GVAC / DES (Pendel) - JPB 11 1:30,0 169
10 Team 17 Gen.Mich/Fortuna (Pendel) - JPB 12 1:32,0 149
10 Team 21 (Pendel) AV Generaal Michaelis - JPMini 10 1:32,0 238
12 Team 24 (Pendel) AV Valkenswaard - JPC 11 1:38,0 114


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Team 13 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPB 10 2:53,7 403
2 Team 19 GVAC / DES (Team-est) - JPB 12 3:03,5 327
3 Team 14 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 11 3:04,0 323
4 Team 22 GVAC / DES (Team-est) - JPB 11 3:06,0 308
5 Team 18 (Team-est) AV Valkenswaard - JPB 12 3:08,5 290
6 Team 20 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 12 3:09,0 287
7 Team 15 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 12 3:11,2 272
7 Team 21 (Team-est) AV Generaal Michaelis - JPMini 10 3:16,0 384
9 Team 16 (Team-est) AV Reusel `69 - JPB 12 3:16,6 236
10 Team 23 (Team-est) Eindhoven Atletiek - JPB 12 3:17,0 233
11 Team 17 Gen.Mich/Fortuna (Team-est) - JPB 12 3:21,2 207
12 Team 24 (Team-est) AV Valkenswaard - JPC 11 3:30,0 188