Vereniging 'AV Flevo Delta' op 'Clubkampioenschappen AV Flevo Delta'

Prijzen

Nick Florissen
  • Jongens Junior A - Meerkamp - 1469 punten
  • 100 meter   12,6
  • 1000 meter   3:26,9
  • Kogelstoten   9,22
  • Hoogspringen   1,45
Scott Boon
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 2594 punten
  • 100 meter   11,6
  • 1000 meter   2:59,2
  • Kogelstoten   12,98
  • Hoogspringen   1,90
Niels Kok
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1974 punten
  • 100 meter   12,0
  • 1000 meter   3:00,4
  • Kogelstoten   9,38
  • Hoogspringen   1,60
Devin van den Berg
  • Jongens Junior B - Meerkamp - 1836 punten
  • 100 meter   12,7
  • 1000 meter   3:15,0
  • Kogelstoten   9,20
  • Hoogspringen   1,75
Scott Boon
  • Jongens Junior B - Kogelsl - 24,25
Youp Brouwer
  • Jongens Junior B - Kogelsl - 20,44
Kjell de Groot
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2336 punten
  • 100 meter   13,3
  • 1000 meter   2:59,2
  • Speerwerpen   26,19
  • Verspringen   4,74
Bas Schimmel
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2286 punten
  • 100 meter   13,1
  • 1000 meter   3:26,9
  • Speerwerpen   28,50
  • Verspringen   5,17
Stan Jongstra
  • Jongens Junior C - Meerkamp - 2070 punten
  • 100 meter   13,6
  • 1000 meter   3:26,7
  • Speerwerpen   24,78
  • Verspringen   4,74
Daan Schade
  • Jongens Junior C - Kogelsl - 60,48
Robin van der Stege
  • Jongens Junior C - Kogelsl - 17,48
Brend Baak
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 2307 punten
  • 80 meter   11,6
  • 1000 meter   3:18,4
  • Speerwerpen   42,28
  • Verspringen   4,63
Erik Bos
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1630 punten
  • 80 meter   11,8
  • 1000 meter   4:23,5
  • Speerwerpen   25,45
  • Verspringen   4,41
Tom Bloemberg
  • Jongens Junior D - Meerkamp - 1211 punten
  • 80 meter   13,3
  • 1000 meter   4:09,8
  • Speerwerpen   19,25
  • Verspringen   3,51
Bruce Boon
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 2357 punten
  • 60 meter   9,1
  • 1000 meter   3:31,6
  • Balwerpen   34,65
  • Verspringen   4,62
Dynand Maerman
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1767 punten
  • 60 meter   10,3
  • 1000 meter   3:54,7
  • Balwerpen   27,05
  • Verspringen   3,83
Jorian Reijnders
  • Jongens Pupil A - Meerkamp - 1724 punten
  • 60 meter   10,0
  • 1000 meter   4:14,8
  • Balwerpen   27,16
  • Verspringen   3,80
Ivan de Regt
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1541 punten
  • 40 meter   7,1
  • 1000 meter   4:28,1
  • Balwerpen   18,82
  • Verspringen   3,45
Menno van Riesen
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1463 punten
  • 40 meter   7,3
  • 1000 meter   4:20,6
  • Balwerpen   15,19
  • Verspringen   3,39
Gideon Blankespoor
  • Jongens Pupil B - Meerkamp - 1306 punten
  • 40 meter   7,5
  • 1000 meter   4:13,7
  • Balwerpen   11,83
  • Verspringen   2,91
Jesse van Wijk
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1284 punten
  • 40 meter   7,6
  • 600 meter   2:27,9
  • Balwerpen   20,90
  • Verspringen   2,67
Sam Willems
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1248 punten
  • 40 meter   7,7
  • 600 meter   2:25,7
  • Balwerpen   15,73
  • Verspringen   2,87
Giovanni Rauw
  • Jongens Pupil C - Meerkamp - 1104 punten
  • 40 meter   7,8
  • 600 meter   2:32,0
  • Balwerpen   13,08
  • Verspringen   2,69
Albert van den Berg
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 676 punten
  • 40 meter   9,0
  • 600 meter   2:54,8
  • Balwerpen   11,43
  • Verspringen   2,31
Thijs Jasper
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 569 punten
  • 40 meter   9,2
  • 600 meter   3:02,1
  • Balwerpen   10,08
  • Verspringen   2,20
Germ Brandsma
  • Jongens Pupil Mini - Meerkamp - 553 punten
  • 40 meter   8,8
  • 600 meter   2:55,8
  • Balwerpen   8,88
  • Verspringen   1,85
Nico Wilbrink
  • Masters Mannen - Meerkamp - 875 punten
  • 100 meter   15,7
  • 1000 meter   4:10,3
  • Kogelstoten   8,00
  • Hoogspringen   1,25
Ton Dreuning
  • Masters Mannen - Meerkamp - 673 punten
  • 100 meter   DNS
  • 1000 meter   DNS
  • Kogelstoten   11,15
  • Hoogspringen   DNS
Ed Fennema
  • Masters Mannen - Kogelsl - 33,32
Ton Dreuning
  • Masters Mannen - Kogelsl - 32,02
Leon Wiers
  • Senioren mannen - Meerkamp - 2046 punten
  • 100 meter   12,2
  • 1000 meter   3:18,8
  • Kogelstoten   11,41
  • Hoogspringen   1,75
Martijn Koops
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1638 punten
  • 100 meter   12,8
  • 1000 meter   3:34,4
  • Kogelstoten   9,56
  • Hoogspringen   1,70
Stefan Breet
  • Senioren mannen - Meerkamp - 1622 punten
  • 100 meter   13,1
  • 1000 meter   2:47,1
  • Kogelstoten   6,47
  • Hoogspringen   1,55
Monique Gerbrands
  • Masters Vrouwen - Kogelsl - 17,25
Iris van Driest
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1609 punten
  • 100 meter   15,1
  • 800 meter   2:38,8
  • Kogelstoten   6,55
  • Hoogspringen   1,20
Maartje Oostveen
  • Meisjes Junior A - Meerkamp - 1544 punten
  • 100 meter   15,2
  • 800 meter   3:10,1
  • Kogelstoten   7,27
  • Hoogspringen   1,30
Lisanne van der Stege
  • Meisjes Junior A - Kogelsl - 12,98
Lisanne Brouwer
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2689 punten
  • 100 meter   12,9
  • 800 meter   2:40,8
  • Kogelstoten   10,72
  • Hoogspringen   1,55
Shanna Strijker
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 2178 punten
  • 100 meter   14,2
  • 800 meter   2:27,2
  • Kogelstoten   7,97
  • Hoogspringen   1,35
Joyce Schumacher
  • Meisjes Junior B - Meerkamp - 1851 punten
  • 100 meter   13,2
  • 800 meter   DNS
  • Kogelstoten   8,40
  • Hoogspringen   1,50
Maaike Westerdijk
  • Meisjes Junior B - Kogelsl - 30,41
Janice Zomerman
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1983 punten
  • 80 meter   11,2
  • 800 meter   2:58,8
  • Speerwerpen   36,71
  • Verspringen   4,29
Lana Jongstra
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1840 punten
  • 80 meter   11,1
  • 800 meter   2:52,3
  • Speerwerpen   17,91
  • Verspringen   4,79
Hanneke Deurloo
  • Meisjes Junior C - Meerkamp - 1701 punten
  • 80 meter   11,9
  • 800 meter   2:55,0
  • Speerwerpen   25,01
  • Verspringen   4,16
Janice Zomerman
  • Meisjes Junior C - Kogelsl - 24,86
Carmen Harleman
  • Meisjes Junior C - Kogelsl - 16,60
Anna Scholte
  • Meisjes Junior C - Kogelsl - 13,19
Mette van der Meer
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 2026 punten
  • 60 meter   8,6
  • 800 meter   2:52,1
  • Speerwerpen   33,06
  • Verspringen   4,28
Truus Lutolo NDombaxi
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1665 punten
  • 60 meter   9,0
  • 800 meter   2:51,9
  • Speerwerpen   16,51
  • Verspringen   4,28
Donna Dorgelo
  • Meisjes Junior D - Meerkamp - 1450 punten
  • 60 meter   9,1
  • 800 meter   2:52,0
  • Speerwerpen   15,18
  • Verspringen   3,44
Fleur Pieters
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1992 punten
  • 60 meter   9,2
  • 1000 meter   3:27,7
  • Balwerpen   14,54
  • Verspringen   4,09
Evi Falkena
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1841 punten
  • 60 meter   9,8
  • 1000 meter   3:30,3
  • Balwerpen   14,73
  • Verspringen   3,97
Miriam Felix
  • Meisjes Pupil A - Meerkamp - 1768 punten
  • 60 meter   9,4
  • 1000 meter   4:01,8
  • Balwerpen   18,85
  • Verspringen   3,79
Ruth Westrik
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1452 punten
  • 40 meter   7,2
  • 1000 meter   4:27,0
  • Balwerpen   16,33
  • Verspringen   3,27
Linde Houweling
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1162 punten
  • 40 meter   7,6
  • 1000 meter   4:24,3
  • Balwerpen   9,79
  • Verspringen   2,77
Elysha van der Velde
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1158 punten
  • 40 meter   7,6
  • 1000 meter   4:34,6
  • Balwerpen   14,10
  • Verspringen   2,49
Norah Doeze Jager
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 887 punten
  • 40 meter   8,5
  • 600 meter   2:42,5
  • Balwerpen   12,05
  • Verspringen   2,59
Isa Pap
  • Meisjes Pupil C - Meerkamp - 637 punten
  • 40 meter   8,6
  • 600 meter   3:15,6
  • Balwerpen   12,55
  • Verspringen   2,22
Anna van Elst
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 985 punten
  • 40 meter   8,1
  • 600 meter   2:39,3
  • Balwerpen   8,47
  • Verspringen   2,97
Tess Geling
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 787 punten
  • 40 meter   8,7
  • 600 meter   2:46,0
  • Balwerpen   11,46
  • Verspringen   2,40
Norah van Elst
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 501 punten
  • 40 meter   8,9
  • 600 meter   3:15,5
  • Balwerpen   8,46
  • Verspringen   2,14
Emilie Van Arendonk
  • Senioren vrouwen - Meerkamp - 1818 punten
  • 100 meter   13,6
  • 800 meter   3:10,0
  • Kogelstoten   7,02
  • Hoogspringen   1,35

Hoogtepunten

Lisanne Brouwer MJB 100m
  • 12,81
  • Kjell de Groot JJC 1000m
  • 2:59,17
  • Scott Boon JJB Hoog
  • 1,90
  • Shanna Strijker MJB 800m
  • 2:27,16
  • Joyce Schumacher MJB Hoog
  • 1,50
  • Scott Boon JJB 100m
  • 11,56
  • Jarno de Groot JJB Hoog
  • 1,80
  • Ton Dreuning M45 Kogel
  • 11,15
  • Lisanne Brouwer MJB Hoog
  • 1,55
  • Joyce Schumacher MJB 100m
  • 13,15
  •  

    Jongens Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Nick Florissen 12,55 3:26,82 9,22 1,45 1469


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Scott Boon 11,56 2:59,16 12,98 1,90 2594
    2 Niels Kok 11,94 3:00,35 9,38 1,60 1974
    3 Devin van den Berg 12,63 3:14,99 9,20 1,75 1836
    4 Jarno de Groot DNS DNS 9,67 1,80 1116
    5 Ruben Zoeten 13,39 DNS 9,28 1,45 1076
    6 Youp Brouwer DNS DNS 9,20 1,55 845


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Poldersquad #4 AV Flevo Delta - JJB 4 4:06,53 1


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 B junioren AV Flevo Delta - JJB 4 44,93 1


    Jongens Junior B - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Scott Boon 24,25 ---
    2 Youp Brouwer 20,44 ---


    Jongens Junior C - Meerkamp

    # Naam 100m1000mSpeerVerPunten totaal
    1 Kjell de Groot 13,29 2:59,17 26,19 4,74 2336
    2 Bas Schimmel 13,06 3:26,82 28,50 5,17 2286
    3 Stan Jongstra 13,56 3:26,62 24,78 4,74 2070
    4 Robin van der Stege 14,63 3:43,64 30,68 4,23 1828
    5 Gijs de Bruijne 14,69 DNS 21,82 4,41 1310
    6 Thijs Zoon DNS DNS DNS DNS 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Bob de Bouwer AV Flevo Delta - JJC 4 4:41,43 1


    Jongens Junior C - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Daan Schade 60,48 60,57
    2 Robin van der Stege 17,48 ---


    Jongens Junior D - Meerkamp

    # Naam 80m1000mSpeerVerPunten totaal
    1 Brend Baak 11,54 3:18,38 42,28 4,63 2307
    2 Erik Bos 11,80 4:23,49 25,45 4,41 1630
    3 Tom Bloemberg 13,25 4:09,72 19,25 3,51 1211
    4 Maarten Sijbrandy 12,81 3:45,86 9,65 3,17 1093
    5 Kyano Visser 13,17 DNS 25,52 3,62 1085
    6 Nick Resink 13,78 4:05,44 13,24 2,86 914
    7 Ryan Honders DNS DNS 17,33 3,51 591
    8 Pim Harleman 17,99 5:37,60 8,75 2,24 132


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 D junioren AV Flevo Delta - JJD 4 5:09,05 1


    Jongens Junior D - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    Nick Resink DNS ---
    Erik Bos DNS ---


    Jongens Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
    1 Bruce Boon 9,01 3:31,59 34,65 4,62 2357
    2 Dynand Maerman 10,30 3:54,64 27,05 3,83 1767
    3 Jorian Reijnders 9,94 4:14,73 27,16 3,80 1724
    4 Coen Bloemberg 9,61 4:06,52 23,52 3,56 1719
    5 Yaasir Albojaddaine 10,75 3:46,84 20,38 3,02 1498
    6 Spyke Maerman 11,12 4:31,19 24,98 3,50 1407
    7 Maarten Scholte 10,32 4:37,05 20,18 3,35 1399
    8 Rowan Tiemes 10,68 4:39,35 21,48 3,45 1378
    9 Jaap Zoon 10,82 3:35,42 10,91 2,85 1366
    10 Ruben Scholte 11,55 5:01,01 13,88 2,70 934
    11 Marnix Rischke 11,45 5:18,99 13,41 2,69 883
    12 Matthijs v... der Leij 13,07 5:34,14 13,85 2,23 594


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De luie gappies AV Flevo Delta - JPA 4 5:40,69 3
    2 De snelle kampioenen AV Flevo Delta - JPA 4 5:45,90 2
    3 Geen team AV Flevo Delta - JPA 4 6:25,26 1


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Ivan de Regt 7,06 4:28,09 18,82 3,45 1541
    2 Menno van Riesen 7,25 4:20,54 15,19 3,39 1463
    3 Gideon Blankespoor 7,41 4:13,68 11,83 2,91 1306
    4 Huub de Bruijne 7,69 4:17,50 14,32 2,87 1271
    5 Bram van Tilburg 7,59 4:57,92 12,30 2,80 1095


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 MGML AV Flevo Delta - JPB 4 6:26,68 1


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Jesse van Wijk 7,60 2:27,87 20,90 2,67 1284
    2 Sam Willems 7,69 2:25,67 15,73 2,87 1248
    3 Giovanni Rauw 7,79 2:31,99 13,08 2,69 1104
    4 Filip Gussenhoven 8,03 2:47,92 15,29 2,74 1010
    5 Jasper Rischke 7,70 2:50,00 11,50 2,63 968
    6 Mike Kelders 8,62 2:45,14 10,30 2,08 712


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Albert van den Berg 8,98 2:54,74 11,43 2,31 676
    2 Thijs Jasper 9,15 3:02,10 10,08 2,20 569
    3 Germ Brandsma 8,80 2:55,75 8,88 1,85 553


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Masters Mannen - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Nico Wilbrink M45 15,64 4:10,25 8,00 1,25 875
    2 Ton Dreuning M45 DNS DNS 11,15 DNS 673


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 De Vierdaagse AV Flevo Delta - M45 4 5:19,78 2
    2 De Roo AV Flevo Delta - M35 4 5:24,76 1
    2 De rennende rakkers AV Flevo Delta - M45 4 5:31,86 1


    Masters Mannen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Ed Fennema M45 33,32 ---
    2 Ton Dreuning M45 32,02 ---


    Senioren mannen - Meerkamp

    # Naam 100m1000mKogelHoogPunten totaal
    1 Leon Wiers 12,20 3:18,75 11,41 1,75 2046
    2 Martijn Koops 12,80 3:34,38 9,56 1,70 1638
    3 Stefan Breet 13,01 2:47,05 6,47 1,55 1622
    4 Daniël va...der Stege 13,61 3:26,80 10,07 1,60 1496
    5 Rick Winters 14,26 4:07,10 7,38 1,50 838
    6 Martijn va...der Stege 14,35 DNS 7,80 DNS 466


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Sharon moet blijven! AV Flevo Delta - Msen 4 4:41,15 2
    2 Nationale broers/zussendag... verlaat AV Flevo Delta - Msen 4 5:06,09 1


    Senioren mannen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    Daniël va...der Stege DNS ---
    Martijn Koops DNS ---


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 PSSJ AV Flevo Delta - V35 4 5:54,63 1
    1 PHPN AV Flevo Delta - V45 4 5:58,38 1


    Masters Vrouwen - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Monique Gerbrands V45 17,25 ---


    Meisjes Junior A - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogPunten totaal
    1 Iris van Driest 15,09 2:38,76 6,55 1,20 1609
    2 Maartje Oostveen 15,11 3:10,09 7,27 1,30 1544


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior A - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    2 Lisanne va...der Stege 12,98 ---


    Meisjes Junior B - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogPunten totaal
    1 Lisanne Brouwer 12,81 2:40,75 10,72 1,55 2689
    2 Shanna Strijker 14,18 2:27,16 7,97 1,35 2178
    3 Joyce Schumacher 13,15 DNS 8,40 1,50 1851
    4 Jacquelien Klaver 14,10 DNS 9,80 DNS 1068


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior B - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Maaike Westerdijk 30,41 30,59


    Meisjes Junior C - Meerkamp

    # Naam 80m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Janice Zomerman 11,20 2:58,72 36,71 4,29 1983
    2 Lana Jongstra 11,07 2:52,30 17,91 4,79 1840
    3 Hanneke Deurloo 11,88 2:54,91 25,01 4,16 1701
    4 Danielle Holstege 11,94 2:55,67 21,72 4,12 1622
    5 Carmen Harleman 12,94 3:04,17 22,16 3,47 1314
    6 Anna Scholte 12,56 3:19,19 17,81 3,62 1219
    7 Diede van der Meer DNS DNS 36,88 DNS 597


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Junior C - Kogelslingeren

    # Naam ResOBP
    1 Janice Zomerman 24,86 ---
    2 Carmen Harleman 16,60 ---
    3 Anna Scholte 13,19 ---


    Meisjes Junior D - Meerkamp

    # Naam 60m800mSpeerVerPunten totaal
    1 Mette van der Meer 8,56 2:52,02 33,06 4,28 2026
    2 Truus Lut... NDombaxi 8,93 2:51,85 16,51 4,28 1665
    3 Donna Dorgelo 9,03 2:51,97 15,18 3,44 1450
    4 Indy Faassen 9,54 2:57,19 11,49 3,56 1259
    5 Kalitha Wilgenburg 9,77 3:09,38 8,68 3,65 1085
    6 Dorcas Wilbrink 9,68 3:33,18 13,89 3,37 1049
    7 Lisa Zoon 10,09 3:04,25 11,70 2,31 880
    8 Loïs Buitenhuis 10,65 3:21,34 6,90 3,08 719
    9 Lindsey Peek 10,37 DNS 6,68 2,92 527


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil A - Meerkamp

    # Naam 60m1000mBalVerPunten totaal
    1 Fleur Pieters 9,11 3:27,69 14,54 4,09 1992
    2 Evi Falkena 9,78 3:30,29 14,73 3,97 1841
    3 Miriam Felix 9,35 4:01,77 18,85 3,79 1768
    4 Sanne Schokkenkamp 9,83 4:04,30 13,85 3,58 1556
    5 Irene Doeze Jager 10,16 4:06,55 18,32 3,52 1553
    6 Kim Remijn 10,22 4:23,28 15,41 3,08 1341
    7 Kyra de Regt DNS DNS 19,00 2,92 605


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 The Blue Unicorns AV Flevo Delta - MPA 4 5:16,22 1


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Ruth Westrik 7,15 4:26,96 16,33 3,27 1452
    2 Linde Houweling 7,58 4:24,28 9,79 2,77 1162
    3 Elysha van der Velde 7,51 4:34,59 14,10 2,49 1158
    4 Michelle v... Roemburg 8,02 4:47,02 9,16 2,45 923
    5 Laura Resink 8,41 5:13,51 10,15 2,75 859
    6 Tulay Bolat 8,61 5:05,31 12,69 2,30 811


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Norah Doeze Jager 8,46 2:42,48 12,05 2,59 887
    2 Isa Pap 8,58 3:15,55 12,55 2,22 637


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalVerPunten totaal
    1 Anna van Elst 8,01 2:39,26 8,47 2,97 985
    2 Tess Geling 8,67 2:45,92 11,46 2,40 787
    3 Norah van Elst 8,86 3:15,47 8,46 2,14 501
    4 Ashley Taylor 9,57 3:11,70 11,24 1,83 421


    Er bestaan nog geen estafette teams.


    Senioren vrouwen - Meerkamp

    # Naam 100m800mKogelHoogPunten totaal
    1 Emilie Van Arendonk 13,59 3:09,96 7,02 1,35 1818


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 BLCK AV Flevo Delta - Vsen 4 5:07,09 2
    2 De smurfinnen AV Flevo Delta - Vsen 4 5:32,31 1