Vereniging 'AV Flevo Delta' op 'Pupillen medaillewedstrijd Regio 21 Poule M1'

Prijzen

Coen Bloemberg
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1265 punten
  • 60 meter horden   11,7
  • Kogelstoten 2 kilogram   5,82
  • Hoogspringen   1,20
Jorian Reijnders
  • Jongens Pupil A1 - Meerkamp - 1205 punten
  • 60 meter horden   12,2
  • Kogelstoten 2 kilogram   6,84
  • Hoogspringen   1,10
Bruce Boon
  • Jongens Pupil A2 - Meerkamp - 1790 punten
  • 60 meter horden   10,5
  • Kogelstoten 2 kilogram   10,31
  • Hoogspringen   1,40
Evi Falkena
  • Meisjes Pupil A1 - Meerkamp - 1601 punten
  • 1000 meter   3:37,8
  • 60 meter horden   11,8
  • Balwerpen   15,03
  • Verspringen   3,69
Fleur Pieters
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1803 punten
  • 1000 meter   3:31,9
  • 60 meter horden   11,0
  • Balwerpen   14,09
  • Verspringen   4,18
Kyra de Regt
  • Meisjes Pupil A2 - Meerkamp - 1538 punten
  • 1000 meter   3:57,2
  • 60 meter horden   12,1
  • Balwerpen   19,10
  • Verspringen   3,72
Ruth Westerik
  • Meisjes Pupil B - Meerkamp - 1453 punten
  • 40 meter   6,9
  • 1000 meter   4:23,6
  • Balwerpen   16,37
  • Verspringen   3,19
Anna van Elst
  • Meisjes Pupil Mini - Meerkamp - 775 punten
  • 40 meter   7,5
  • 600 meter   2:48,6
  • Balwerpen   2,49
  • Hoogspringen   0,85

Hoogtepunten

Menno van Riesen JPB 40m
  • 6,9
  • Fleur Pieters MPA2 Ver
  • 4,18
  • Fleur Pieters MPA2 1000m
  • 3:31,9
  • Evi Falkena MPA1 1000m
  • 3:37,8
  • Bruce Boon JPA2 Hoog
  • 1,40
  • Elysha van der Velde MPB 40m
  • 7,1
  • Bruce Boon JPA2 Kogel
  • 10,31
  • Ruth Westerik MPB 40m
  • 6,9
  • Bruce Boon JPA2 60mH
  • 10,5
  • Dynand Maerman JPA2 Kogel
  • 8,00
  •  

    Jongens Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 60mHKogelHoogPunten totaal
    1 Coen Bloemberg 11,7 5,82 1,20 1265
    2 Jorian Reijnders 12,2 6,84 1,10 1205
    4 Spyke Maerman 12,8 6,00 1,05 1066
    5 Rowan Tiemes 12,3 5,17 1,05 1056
    18 Ruben Scholte 15,4 4,16 0,85 615
    19 Marnix Rischke 15,9 3,75 0,90 594


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Flevo Delta 1 AV Flevo Delta - JPA1 4 38,3 2
    2 Isala 1 Isala `96 - JPA1 4 43,3 1


    Jongens Pupil A1 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Spyke Maerman 16,79 ---
    Rowan Tiemes 16,23 ---
    Jorian Reijnders 16,15 ---
    Coen Bloemberg 15,65 ---
    Marnix Rischke 11,11 ---
    Ruben Scholte 10,53 ---


    Jongens Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 60mHKogelHoogPunten totaal
    1 Bruce Boon 10,5 10,31 1,40 1790
    10 Dynand Maerman 13,1 8,00 1,10 1194
    11 Maarten Scholte 12,2 5,68 1,15 1171
    16 Jaap Zoon 13,0 5,09 1,05 991


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Athlos 1 AV Athlos - JPA2 4 36,9 8
    2 Flevo Delta 2 AV Flevo Delta - JPA2 4 37,4 7
    3 Isala 2 Isala `96 - JPA2 4 40,5 6
    4 Athlos 2 AV Athlos - JPA2 4 40,7 5
    5 Athlos 4 AV Athlos - JPA2 4 41,3 4
    6 Athlos 3 AV Athlos - JPA2 4 42,7 3
    7 Isala 3 Isala `96 - JPA2 3 44,2 2
    8 NOP AV NOP - JPA2 4 DNS 0


    Jongens Pupil A2 - Discuswerpen

    # Naam ResOBP
    Bruce Boon 27,27 ---
    Dynand Maerman 19,83 ---
    Jaap Zoon 15,40 ---
    Maarten Scholte 14,95 ---


    Jongens Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    4 Menno van Riesen 6,9 4:12,0 16,06 3,15 1488
    9 Huub de Bruijne 7,0 4:46,0 14,40 2,76 1231
    12 Bram Van Tilburg 7,4 5:34,3 17,67 3,02 1117
    16 Gijs Geschiere 7,8 5:03,5 9,37 2,47 876
    18 Gavino van...ieuwenhof 8,1 5:40,6 13,27 2,45 798


    Jongens Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
    4 Giovanni Rauw 7,3 2:31,8 2,75 0,90 954
    5 Sam Willems 7,6 2:38,6 2,97 1,00 927
    7 Jesse van Wijk 7,6 2:37,8 2,39 0,80 786
    8 Jelmer Jorritsma 7,9 2:38,2 3,15 0,85 769
    13 Pepijn van Leeuwen 9,0 3:02,2 2,68 0,85 477
    15 Jasper Rischke DNS DNS 2,65 DNS 0


    Jongens Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
    9 Thijs Jasper 8,8 3:22,0 2,43 0,70 324


    Meisjes Pupil A1 - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHBalVerPunten totaal
    1 Evi Falkena 3:37,8 11,8 15,03 3,69 1601
    8 Kim Remijn 4:15,2 12,7 15,34 2,87 1175


    Meisjes Pupil A2 - Meerkamp

    # Naam 1000m60mHBalVerPunten totaal
    1 Fleur Pieters 3:31,9 11,0 14,09 4,18 1803
    3 Kyra de Regt 3:57,2 12,1 19,10 3,72 1538
    6 Miriam Felix 3:58,0 11,5 13,27 3,56 1468
    19 Sanne Schokkenkamp DNS 12,1 DNS 3,53 767


    Meisjes Pupil B - Meerkamp

    # Naam 40m1000mBalVerPunten totaal
    1 Ruth Westerik 6,9 4:23,6 16,37 3,19 1453
    6 Elysha van der Velde 7,1 4:37,8 11,43 2,41 1118
    7 Michelle v... Roemburg 7,7 4:47,1 9,86 2,26 914
    10 Laura Resink 8,3 5:46,4 12,39 2,42 732
    12 Tulay Bolat 8,5 5:30,9 12,35 2,21 698


    Meisjes Pupil C - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
    13 Isa Pap DNF 3:39,7 2,96 0,85 232


    Meisjes Pupil Mini - Meerkamp

    # Naam 40m600mBalHoogPunten totaal
    1 Anna van Elst 7,5 2:48,6 2,49 0,85 775
    4 Tess Geling 8,6 2:50,2 2,55 0,80 556