Deze vereniging bestaat niet (meer)

Deze vereniging bestaat niet (meer)
Wellicht bedoelde je één van deze verenigingen
VerenigingAfkortingAantal Deelnemers
AAV `36 AV36 14
Almere `81 AM81 11
Altis ALTS 7
ARV Ilion ILIO 16
AV Gouda GOUD 9
AV Phoenix PHNX 20
AV Pijnenburg PNBG 13
AV Statina STTN 17
AV Suomi SOMI 14
AV Triathlon Triathlon 2
AV Zuidwal ZDWL 7
AV `47 AV47 15
Avantri AVTR 9
DEM DEM 12
Fit FIT 20
SC Reeuwijk SCRW 6
U-Track UTRK 10
Voorschoten `97 VS97 5

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.
 

Senioren mannen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jamaal Awad DEM DEM Mannen 11,93 -4.2 m/s--- 595
2 Jordy Kluft DEM DEM Mannen 11,93 -4.2 m/s--- 0
3 Rakeem Zuylen U-Track U-Track Mannen 12,05 -4.1 m/s11,24 570
4 Deon Plak Almere `81 Almere `81 Mannen 12,09 -4.2 m/s--- 562
5 Menno Blom Pijnenburg AV Pijnenburg Mannen 12,15 -4.1 m/s11,19 550
6 Daniël Godefrooij AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,36 -4.1 m/s11,60 509
7 Robin Abrahamse Pijnenburg AV Pijnenburg Mannen 12,38 -4.1 m/s11,60 0
8 Mischa Lips ARV Ilion ARV Ilion Mannen 12,44 -1.7 m/s12,00 493
9 Nieno Schuur Almere `81 Almere `81 Mannen 12,51 -4.2 m/s--- 0
10 Jeroen Heesbeen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 12,52 -1.7 m/s12,10 0
11 Lukas Brand AV `47 AV `47 Mannen 12,52 -1.7 m/s12,10 478
12 Maxim Boven U-Track U-Track Mannen 12,57 -1.7 m/s12,00 0
13 Thomas Pijper AAV `36 AAV `36 Mannen 12,97 -4.1 m/s11,78 396
14 Vincent Roke AV Statina AV Statina Mannen 13,05 -1.7 m/s12,00 382
15 Robin Aalten Fit Fit Mannen 13,07 -7.9 m/s12,39 379
16 Robert Pennings Fit Fit Mannen 13,24 -7.9 m/s12,48 0
17 Rutger Verbeij AV `47 AV `47 Mannen 13,45 -7.9 m/s12,30 0
18 Daan Molleman AV Suomi AV Suomi Mannen 13,65 -7.9 m/s12,88 283
19 Rutger van...altbommel AV Statina AV Statina Mannen 14,21 -4.2 m/s13,30 0
Niels van der Lee AAV `36 AAV `36 Mannen DNS 12,68 0


Senioren mannen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Rakeem Zuylen U-Track U-Track Mannen 23,74 -4.1 m/s23,29 669
2 Branco Kranenburg AV `47 AV `47 Mannen 23,87 -3.3 m/s24,00 656
3 Jordy Kluft DEM DEM Mannen 24,10 -3.0 m/s--- 635
4 John Silié U-Track U-Track Mannen 24,10 -4.1 m/s23,61 0
5 Richard Middelkoop ARV Ilion ARV Ilion Mannen 24,29 -3.3 m/s24,00 618
6 Menno Blom Pijnenburg AV Pijnenburg Mannen 24,30 -4.1 m/s23,36 617
7 Jeroen Heesbeen AV Phoenix AV Phoenix Mannen 24,50 -3.3 m/s24,40 600
8 Deon Plak Almere `81 Almere `81 Mannen 24,58 -3.0 m/s--- 593
9 Mischa Lips ARV Ilion ARV Ilion Mannen 24,97 -3.3 m/s24,00 0
10 Daniël Godefrooij AV Phoenix AV Phoenix Mannen 25,06 -4.1 m/s23,90 0
11 Lukas Brand AV `47 AV `47 Mannen 25,19 -4.1 m/s24,60 0
12 Synnargio Ignatia DEM DEM Mannen 26,08 -3.0 m/s--- 0
13 Robert Pennings Fit Fit Mannen 26,10 -4.1 m/s24,45 468
14 Hajo Mossink AV Suomi AV Suomi Mannen 26,21 -4.1 m/s25,00 460
15 Vincent Roke AV Statina AV Statina Mannen 26,36 -4.1 m/s25,00 448
16 Robin Aalten Fit Fit Mannen 26,51 -4.1 m/s25,24 0
17 Nick Cancrinus AAV `36 AAV `36 Mannen 26,59 -3.0 m/s27,26 431
18 Jan Pannekoek AV Statina AV Statina Mannen 27,08 -3.0 m/s25,90 0
Mark van der Lee AAV `36 AAV `36 Mannen DNS 23,94 0
Robin Abrahamse Pijnenburg AV Pijnenburg Mannen DNS 24,21 0


Senioren mannen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Tom de Leeuw Almere `81 Almere `81 Mannen 51,44 51,87 743
2 Michiel Rotte AV Suomi AV Suomi Mannen 52,28 53,50 708
3 Rafael Bouts U-Track U-Track Mannen 52,33 53,00 705
4 Alexander Soethout DEM DEM Mannen 52,67 --- 692
5 Maurice va...der Palen AAV `36 AAV `36 Mannen 54,07 54,53 637
6 Matthijs de Waal AV `47 AV `47 Mannen 54,23 53,60 631
7 Reinder Boekhoff Pijnenburg AV Pijnenburg Mannen 55,06 53,80 599
8 Hend de Jager AV Statina AV Statina Mannen 55,81 52,93 572
9 Bram van Hastenberg U-Track U-Track Mannen 56,04 57,00 0
10 Menno Boerma Fit Fit Mannen 56,80 54,80 537
11 Sibren van den Berg AV Phoenix AV Phoenix Mannen 56,82 57,00 536
12 Koen Stapel ARV Ilion ARV Ilion Mannen 56,93 53,50 533
13 Lex Favrin AV Statina AV Statina Mannen 58,20 56,00 0
Mark van der Lee AAV `36 AAV `36 Mannen DNS 53,12 0
Koert Remijn DEM DEM Mannen DNS --- 0


Senioren mannen - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Merlijn Dekker Almere `81 Almere `81 Mannen 2:03,32 1:59,00 692
2 Younes Chaout U-Track U-Track Mannen 2:04,69 1:57,34 670
3 Steve Bakker AV Suomi AV Suomi Mannen 2:05,48 1:54,00 657
4 Hans Harting AV `47 AV `47 Mannen 2:05,53 2:05,00 656
5 Justin Cok AV `47 AV `47 Mannen 2:06,15 2:02,00 0
6 Biagio van... Straaten ARV Ilion ARV Ilion Mannen 2:07,14 2:05,00 631
7 Aimane Benchellal ARV Ilion ARV Ilion Mannen 2:08,15 2:05,00 0
8 Daniel Hordijk AV Statina AV Statina Mannen 2:08,19 2:06,46 615
9 Jelco Kohlenberg DEM DEM Mannen 2:12,59 --- 551
10 Simon van den Enden AV Phoenix AV Phoenix Mannen 2:12,85 2:08,13 547
11 Tim de Graaff AV Phoenix AV Phoenix Mannen 2:17,99 2:15,00 0
12 Dolf Smid AAV `36 AAV `36 Mannen 2:19,08 2:17,70 463
13 Reinoud Lampe Fit Fit Mannen 2:23,12 2:15,02 413
14 David van den Berg Fit Fit Mannen 2:34,38 2:25,10 0
15 Wessel Flinterman AV Statina AV Statina Mannen 2:37,66 2:12,00 0
Thom Vessies DEM DEM Mannen DNS --- 0


Senioren mannen - 5000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Luc Velzeboer Almere `81 Almere `81 Mannen 16:35,52 16:30,00 649
2 Hans Rebers AV Phoenix AV Phoenix Mannen 17:03,30 16:45,00 601
3 Koen Hijman AV `47 AV `47 Mannen 17:05,10 16:50,00 598
4 Jaap Vink AV Phoenix AV Phoenix Mannen 17:08,33 16:45,00 0
5 Eddy Wagner AV Suomi AV Suomi Mannen 18:13,76 17:00,00 488
6 Raymond Lozekoot Almere `81 Almere `81 Mannen 18:25,07 18:00,00 0
7 Walter Kohlenberg DEM DEM Mannen 18:42,19 --- 447
8 Taco Kuiper Fit Fit Mannen 19:11,99 17:49,23 406
9 Wessel Flinterman AV Statina AV Statina Mannen 19:18,49 18:30,00 397
10 Demian Lith Fit Fit Mannen 19:22,39 18:05,23 0
11 Lex Favrin AV Statina AV Statina Mannen 19:41,76 18:15,00 0
12 Jeroen Mohamed ARV Ilion ARV Ilion Mannen 19:57,52 20:00,00 347
13 Hans Vlak AAV `36 AAV `36 Mannen 21:28,58 --- 241
14 Jos Warmerdam U-Track U-Track Mannen 21:53,19 --- 215
Ronald Poel DEM DEM Mannen DNS --- 0
Jasper Stein U-Track U-Track Mannen DNS 16:59,27 0


Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Jasper de Booy ARV Ilion ARV Ilion Mannen 16,60 -1.3 m/s17,00 695
2 Tiago Smithuis ARV Ilion ARV Ilion Mannen 17,04 -1.3 m/s17,00 0
3 Davis Hagedoorn DEM DEM Mannen 17,51 -2.2 m/s--- 620
4 Thomas Pijper AAV `36 AAV `36 Mannen 17,53 -1.3 m/s16,66 618
5 Sibren van den Berg AV Phoenix AV Phoenix Mannen 17,93 -1.3 m/s17,30 588
6 Nieno Schuur Almere `81 Almere `81 Mannen 18,48 -2.2 m/s--- 548
6 Justin Cok AV `47 AV `47 Mannen 18,48 -1.3 m/s17,00 548
8 Jos Warmerdam U-Track U-Track Mannen 19,15 -2.2 m/s19,00 503
9 Kevin Klomp AV Statina AV Statina Mannen 20,65 -2.2 m/s20,25 412
10 Bram van Hastenberg U-Track U-Track Mannen 20,93 -2.2 m/s20,50 0
Mark van der Lee AAV `36 AAV `36 Mannen DNS 16,15 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 AV `47 Mannen (Zweedse) AV `47 - Msen 4 2:08,66 800
2 U-Track Mannen (Zweedse) U-Track - Msen 4 2:09,14 792
3 DEM Mannen (Zweedse) DEM - Msen 4 2:09,78 783
4 AV Pijnenburg Mannen (Zweedse) AV Pijnenburg - Msen 4 2:11,40 759
5 Almere `81 Mannen (Zweedse) Almere `81 - Msen 4 2:12,46 744
6 ARV Ilion Mannen (Zweedse) ARV Ilion - Msen 4 2:12,62 742
7 AV Statina Mannen (Zweedse) AV Statina - Msen 4 2:16,14 694
8 AAV `36 Mannen (Zweedse) AAV `36 - Msen 4 2:16,61 687
9 AV Phoenix Mannen (Zweedse) AV Phoenix - Msen 4 2:17,19 680
10 Fit Mannen (Zweedse) Fit - Msen 4 2:18,30 665
11 AV Suomi Mannen (Zweedse) AV Suomi - Msen 3 DNS 0
11 AV Zuidwal Mannen (Zweedse) AV Zuidwal - Msen 0 DNS 0


Senioren mannen - Discuswerpen 2 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Arjan Klein AV `47 AV `47 Mannen 32,47 --- 529
2 Bart Steehouwer Almere `81 Almere `81 Mannen 32,43 --- 529
3 Jeffrey Bekker AV Statina AV Statina Mannen 30,00 --- 474
4 Bart Groeneveld AV Suomi AV Suomi Mannen 29,34 --- 459
5 Pascal Geursen AV Suomi AV Suomi Mannen 28,37 --- 0
6 Thomas Pijper AAV `36 AAV `36 Mannen 26,52 33,12 392
7 Tiago Smithuis ARV Ilion ARV Ilion Mannen 26,36 --- 389
8 Bram Kreykamp Fit Fit Mannen 25,58 --- 369
9 Jos Warmerdam U-Track U-Track Mannen 24,71 --- 348
10 Tim de Graaff AV Phoenix AV Phoenix Mannen 24,37 --- 339
11 Evert Hoving AAV `36 AAV `36 Mannen 23,68 25,68 0
12 Helge Giezeman U-Track U-Track Mannen 22,00 --- 0
13 Bram Toll AV Phoenix AV Phoenix Mannen 18,94 --- 0
14 Hans Harting AV `47 AV `47 Mannen 18,29 --- 0
15 Joris De Ruiter DEM DEM Mannen 17,22 --- 143
Jaap De Wit DEM DEM Mannen DNS --- 0


Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Bart Steehouwer Almere `81 Almere `81 Mannen 11,09 --- 538
2 Matthijs de Waal AV `47 AV `47 Mannen 11,07 --- 537
3 Arjan Klein AV `47 AV `47 Mannen 10,64 --- 0
4 Helge Giezeman U-Track U-Track Mannen 10,19 --- 474
5 Evert Hoving AAV `36 AAV `36 Mannen 9,93 10,20 455
6 Pascal Geursen AV Suomi AV Suomi Mannen 9,79 --- 445
7 Alexander Soethout DEM DEM Mannen 9,75 --- 442
8 Sander de Rijke Fit Fit Mannen 9,63 --- 433
9 Koen Stapel ARV Ilion ARV Ilion Mannen 9,58 10,00 429
10 Maurice va...der Palen AAV `36 AAV `36 Mannen 9,18 --- 0
11 Jeffrey Bekker AV Statina AV Statina Mannen 9,13 --- 395
12 Sibren van den Berg AV Phoenix AV Phoenix Mannen 8,96 --- 382
13 Joris De Ruiter DEM DEM Mannen 8,78 --- 0
14 Richard Middelkoop ARV Ilion ARV Ilion Mannen 8,61 10,00 0
15 Hajo Mossink AV Suomi AV Suomi Mannen 8,53 --- 0
16 Kevin Klomp AV Statina AV Statina Mannen 8,30 --- 0
17 Bram Toll AV Phoenix AV Phoenix Mannen 8,12 --- 0


Senioren mannen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Branco Kranenburg AV `47 AV `47 Mannen 1,90 --- 769
2 Julian Sas Almere `81 Almere `81 Mannen 1,80 --- 680
2 Davis Hagedoorn DEM DEM Mannen 1,80 --- 680
4 Jasper de Booy ARV Ilion ARV Ilion Mannen 1,70 1,85 587
5 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 1,65 --- 540
5 René Camper Pijnenburg AV Pijnenburg Mannen 1,65 --- 540
5 Patrick Schoo U-Track U-Track Mannen 1,65 --- 540
8 Niels van der Lee AAV `36 AAV `36 Mannen 1,60 1,58 492
8 Sven Vernooij Fit Fit Mannen 1,60 --- 492
10 Hend de Jager AV Statina AV Statina Mannen 1,40 --- 293


Senioren mannen - Hink-stap-springen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Richard Middelkoop ARV Ilion ARV Ilion Mannen 12,00 +3.6 m/s12,00 568
2 Joris De Ruiter DEM DEM Mannen 11,88 +1.0 m/s--- 555
3 René Camper Pijnenburg AV Pijnenburg Mannen 11,73 +2.9 m/s--- 538
4 Julian Sas Almere `81 Almere `81 Mannen 11,66 +5.6 m/s--- 530
5 Hans Harting AV `47 AV `47 Mannen 11,53 +4.4 m/s--- 515
6 Rutger Verbeij AV `47 AV `47 Mannen 11,31 +2.2 m/s--- 0
7 Nick Cancrinus AAV `36 AAV `36 Mannen 11,20 +4.4 m/s10,87 478
8 Helge Giezeman U-Track U-Track Mannen 11,19 +1.8 m/s--- 477
9 Kevin Klomp AV Statina AV Statina Mannen 10,90 +0.9 m/s--- 444
10 Jonas Mars AV Phoenix AV Phoenix Mannen 10,66 +2.4 m/s--- 416
11 Bart Steehouwer Almere `81 Almere `81 Mannen 10,63 +1.5 m/s--- 0
12 Tom Metselaar AV Suomi AV Suomi Mannen 10,51 +3.0 m/s--- 398
13 Sven Vernooij Fit Fit Mannen 10,46 +1.7 m/s--- 392
14 Bram van Hastenberg U-Track U-Track Mannen 10,23 +2.7 m/s--- 0
Jaap De Wit DEM DEM Mannen DNS --- 0


Senioren vrouwen - 100 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Gwen Reuver Almere `81 Almere `81 Vrouwen 13,02 -1.5 m/s--- 673
2 Frederique Post AV Gouda AV Gouda Vrouwen 13,36 -3.1 m/s12,75 613
3 Erika Zijderlaan Avantri Avantri Vrouwen 13,92 -3.1 m/s13,31 520
4 Joyce Kraaijenbrink AV `47 AV `47 Vrouwen 13,95 -2.7 m/s13,70 516
5 Ruby den Besten AV Statina AV Statina Vrouwen 14,02 -3.1 m/s13,48 505
6 Joska le Conté Fit Fit Vrouwen 14,04 -2.7 m/s13,89 502
7 Lisanne Lutter AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 14,17 -4.0 m/s14,20 482
8 Evelien van Wijk Fit Fit Vrouwen 14,19 -3.1 m/s13,41 0
9 Roos Kroft AAV `36 AAV `36 Vrouwen 14,24 -3.1 m/s13,43 471
10 Madelon va... oostende AV Gouda AV Gouda Vrouwen 14,29 -2.7 m/s13,50 0
11 Leontien Wubs ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 14,33 -2.1 m/s--- 457
12 Veri Gutte AV Statina AV Statina Vrouwen 14,34 -4.0 m/s14,00 0
13 Arlette Schaefer AV Suomi AV Suomi Vrouwen 14,41 -4.0 m/s13,90 446
14 Sandra Haitsma Triathlon AV Triathl...s Vrouwen 14,47 -2.7 m/s13,80 437
15 Paloma Jol VS97 Voorschote...7 Vrouwen 14,51 -1.5 m/s15,40 431
16 Nienke Blom Pijnenburg AV Pijnenb...g Vrouwen 14,53 -2.7 m/s13,55 428
17 Lisette Verleun SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 14,95 -4.0 m/s14,33 369
18 Marie-Jose...stenbroek ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 14,98 -2.1 m/s--- 0
19 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal AV Zuidwal Vrouwen 15,21 -2.1 m/s--- 334
20 Silvana Riphagen Altis AV Triathl...s Vrouwen 15,41 -4.0 m/s14,30 0
21 Patricia d...Jong-Veer Avantri Avantri Vrouwen 15,45 -2.1 m/s--- 0
22 Tara van Spronsen AV `47 AV `47 Vrouwen 15,61 -1.5 m/s14,80 0
23 Berdine van Dal AV Phoenix 16,13 -1.5 m/s14,50 0
24 Maartje Wagenaar AV Zuidwal AV Zuidwal Vrouwen 17,21 -2.1 m/s--- 0
25 Nanet Rijlaarsdam SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 17,33 -1.5 m/s16,78 0


Senioren vrouwen - 200 meter

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Frederique Post AV Gouda AV Gouda Vrouwen 27,44 -5.2 m/s26,00 652
2 Nynke van den Heuvel Almere `81 Almere `81 Vrouwen 27,79 -4.5 m/s--- 627
3 Eva Mollema Fit Fit Vrouwen 28,13 -5.2 m/s26,64 603
4 Hilde Pracht VS97 Voorschote...7 Vrouwen 28,18 -1.5 m/s29,35 599
5 Wouke van ... Klooster Pijnenburg AV Pijnenb...g Vrouwen 28,53 -1.5 m/s29,00 575
6 Eline Bardoel Fit Fit Vrouwen 28,73 -5.2 m/s27,01 0
7 Carolien de Pater Avantri Avantri Vrouwen 29,13 -1.5 m/s29,12 536
8 Lysette Wanders ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 29,26 -4.6 m/s--- 528
9 Lucy van Berkel AV Statina AV Statina Vrouwen 29,34 -5.2 m/s26,28 523
10 Marlène Straathof AV `47 AV `47 Vrouwen 29,65 -4.2 m/s28,90 503
11 Nina Hellebrekers AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 30,03 -4.2 m/s28,50 480
12 Iris van Aken ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 30,03 -4.6 m/s--- 0
13 Roos Kroft AAV `36 AAV `36 Vrouwen 30,21 -1.5 m/s29,32 469
14 Madelon va... oostende AV Gouda AV Gouda Vrouwen 30,28 -4.2 m/s29,00 0
15 Dewi Posthuma Pijnenburg AV Pijnenb...g Vrouwen 30,54 -4.2 m/s28,35 0
16 Sandra Haitsma Triathlon AV Triathl...s Vrouwen 30,77 -4.5 m/s30,00 436
17 Arlette Schaefer AV Suomi AV Suomi Vrouwen 31,52 -4.6 m/s--- 394
18 Anne van Heerebeek AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 31,60 -4.2 m/s28,50 0
19 Annemieke Brouwer SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 31,71 -4.5 m/s29,92 383
20 Rivka van der Water AV Statina AV Statina Vrouwen 31,79 -1.5 m/s29,00 0
21 Patricia d...Jong-Veer Avantri Avantri Vrouwen 33,27 -4.5 m/s32,06 0
22 Lisette Rijlaarsdam SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 36,99 -4.5 m/s--- 0
23 Maartje Wagenaar AV Zuidwal AV Zuidwal Vrouwen 37,68 -4.6 m/s--- 110
24 Sanne Spruijt AV Zuidwal AV Zuidwal Vrouwen 43,05 -4.6 m/s--- 0
Roseanne Dekker AV Suomi AV Suomi Vrouwen DNS 28,00 0


Senioren vrouwen - 400 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Brit van der Meijden Fit Fit Vrouwen 1:00,51 57,59 761
2 Vera Gommans AV Statina AV Statina Vrouwen 1:03,87 1:03,43 664
3 Blanca van Haaren Fit Fit Vrouwen 1:04,11 1:02,59 0
4 Lisanne Lutter AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 1:06,69 1:05,50 590
5 Feline Molenaar Avantri Avantri Vrouwen 1:06,83 1:02,00 587
6 Merel Blommaert Pijnenburg AV Pijnenb...g Vrouwen 1:08,40 1:04,66 548
7 Jamie Verweij AV Statina AV Statina Vrouwen 1:08,75 1:05,00 0
8 Iris van Aken ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 1:08,91 --- 536
9 Rinka Kranenburg AV `47 AV `47 Vrouwen 1:09,16 1:03,30 530
10 Anouk van Gangelen Altis AV Triathl...s Vrouwen 1:09,26 1:10,00 528
11 Maartje van Asselt AV Suomi AV Suomi Vrouwen 1:10,12 1:03,00 508
12 Kim van Leeuwen AAV `36 AAV `36 Vrouwen 1:10,64 1:07,11 497
13 Anouschka de Waal AV `47 AV `47 Vrouwen 1:13,04 1:11,10 0
14 Esther Spruit AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 1:14,02 1:10,00 0
15 Sacha Palsgraaf AV Gouda AV Gouda Vrouwen 1:15,02 1:03,00 404
16 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal AV Zuidwal Vrouwen 1:20,06 --- 310
Gwen Reuver Almere `81 Almere `81 Vrouwen DNS --- 0
Caecile Schalker VS97 Voorschote...7 Vrouwen DNS 1:08,10 0
Frederique Post AV Gouda AV Gouda Vrouwen DNS 1:00,00 0


Senioren vrouwen - 800 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Anke Suijkerbuijk Pijnenburg AV Pijnenb...g Vrouwen 2:31,20 2:30,00 659
2 Tamar Appeldoorn AV Zuidwal AV Zuidwal Vrouwen 2:31,70 --- 654
3 Inge van 't Veer AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 2:34,20 2:30,00 627
4 Nadia Marzguioui ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 2:34,83 --- 621
5 Marlène Straathof AV `47 AV `47 Vrouwen 2:35,56 2:28,00 613
6 Blanca van Haaren Fit Fit Vrouwen 2:36,32 2:35,23 605
7 Marieke Gimbel AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 2:47,03 2:30,00 0
8 Nicolet Zwaan AV Suomi AV Suomi Vrouwen 2:49,33 --- 484
9 Jiska Pols AV Gouda AV Gouda Vrouwen 2:50,70 2:25,00 472
10 Kim van Leeuwen AAV `36 AAV `36 Vrouwen 2:50,86 2:49,88 471
11 Rivka van der Water AV Statina AV Statina Vrouwen 2:52,31 2:51,09 459
12 Eline Brand Avantri Avantri Vrouwen 2:53,16 2:45,00 452
13 Aline van Rijswijk Fit Fit Vrouwen 2:53,54 2:47,00 0
14 Paloma Jol VS97 Voorschote...7 Vrouwen 2:55,38 2:50,40 434
15 Sacha Palsgraaf AV Gouda AV Gouda Vrouwen 2:59,58 2:45,00 0
16 Elianne van der Valk ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 3:01,09 --- 0
17 Sophie van Dijk SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 3:15,60 --- 288
18 Femke Fleu...erstraete Altis AV Triathl...s Vrouwen 3:19,46 2:45,00 263
Marlou Remeeus AV Suomi AV Suomi Vrouwen DNS --- 0


Senioren vrouwen - 3000 meter

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Caroline Botman AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 11:41,79 11,10 530
2 Jiska Pols AV Gouda AV Gouda Vrouwen 11:44,72 12:00,00 523
3 Sandra van de Grift Pijnenburg AV Pijnenb...g Vrouwen 11:50,57 12:30,00 509
4 Ineke Deelen AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 11:51,77 11,10 0
5 Caecile Schalker VS97 Voorschote...7 Vrouwen 12:04,20 11:58,66 477
6 Marlou Remeeus AV Suomi AV Suomi Vrouwen 12:06,10 --- 473
7 Nicolet Zwaan AV Suomi AV Suomi Vrouwen 12:28,21 --- 0
8 Daphne Lamboo Avantri Avantri Vrouwen 12:43,99 12:55,60 391
9 Elianne van der Valk ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 13:28,63 --- 304
10 Astrid van der Born Avantri Avantri Vrouwen 13:50,40 13:57,12 0
11 Marie van der Donk Fit Fit Vrouwen 13:57,22 --- 254
12 Karin van Gent AAV `36 AAV `36 Vrouwen 14:43,50 --- 179
13 Indira Sloeserwij Fit Fit Vrouwen 14:43,50 14:30,00 0
14 José Hil...st-Damsma AV Zuidwal AV Zuidwal Vrouwen 14:50,72 --- 168
15 Maxime Schouten AV Statina AV Statina Vrouwen 15:46,41 15:00,00 89


Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Julia Hollander AV Gouda AV Gouda Vrouwen 15,68 -1.1 m/s15,00 677
2 Feline Molenaar Avantri Avantri Vrouwen 17,60 -1.1 m/s16,50 506
3 Joyce Kraaijenbrink AV `47 AV `47 Vrouwen 17,83 -1.1 m/s16,90 488
4 Lysette Wanders ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 18,11 -1.0 m/s--- 466
4 Eva Mollema Fit Fit Vrouwen 18,11 -3.1 m/s18,08 466
6 Vera Gommans AV Statina AV Statina Vrouwen 18,23 -3.1 m/s18,50 457
7 Marillion ...ijnenburg Avantri Avantri Vrouwen 18,58 -1.1 m/s18,00 0
8 Astrid van der Maas AV Gouda AV Gouda Vrouwen 18,70 -1.1 m/s16,00 0
9 Maartje va...der Werff AV Zuidwal AV Zuidwal Vrouwen 18,81 -1.0 m/s--- 416
10 Berdine van Dal AV Phoenix 18,98 -1.1 m/s17,20 0
11 Iris van Dorp AV `47 AV `47 Vrouwen 19,40 -3.1 m/s19,20 0
12 Mirthe Muilwijk AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 19,55 18,48 366
13 Jamie Verweij AV Statina AV Statina Vrouwen 19,75 -3.1 m/s19,00 0
14 Karin van Gent AAV `36 AAV `36 Vrouwen 20,26 -1.0 m/s--- 322
15 Marie van der Donk Fit Fit Vrouwen 20,56 -3.1 m/s18,79 0
16 Suzanne Nouwen Pijnenburg AV Pijnenb...g Vrouwen 21,40 -1.0 m/s19,47 257
Hilde Pracht VS97 Voorschote...7 Vrouwen DNS 19,26 0


# Estafette Team Leden Tijd Punten
1 Fit Vrouwen (Zweedse) Fit - Vsen 4 2:26,41 924
2 AV Statina Vrouwen (Zweedse) AV Statina - Vsen 4 2:33,28 844
3 AV `47 Vrouwen (Zweedse) AV `47 - Vsen 4 2:37,97 793
4 AV Pijnenburg Vrouwen (Zweedse) AV Pijnenburg - Vsen 4 2:38,19 791
5 AV Phoenix Vrouwen (Zweedse) AV Phoenix - Vsen 3 2:43,67 0
6 ARV Ilion Vrouwen (Zweedse) ARV Ilion - Vsen 4 2:46,47 708
7 AV Triathlon / Altis Vrouwen (Zweedse) - Vsen 4 2:47,99 694
8 Avantri Vrouwen (Zweedse) Avantri - Vsen 4 2:50,94 667
9 AV Zuidwal Vrouwen (Zweedse) AV Zuidwal - Vsen 4 2:51,17 665
10 SC Reeuwijk Vrouwen (Zweedse) SC Reeuwijk - Vsen 4 2:55,54 627
11 AV Gouda Vrouwen (Zweedse) AV Gouda - Vsen 4 DQ 0
11 Voorschoten `97 Vrouwen (Zweedse) Voorschoten `97 - Vsen 4 DQ 0
11 AAV `36 Vrouwen (Zweedse) AAV `36 - Vsen 4 DNS 0
11 Almere `81 Vrouwen (Zweedse) Almere `81 - Vsen 3 DNS 0
11 AV Suomi Vrouwen (Zweedse) AV Suomi - Vsen 2 DNS 0


Senioren vrouwen - Discuswerpen 1 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Carolien de Pater Avantri Avantri Vrouwen 35,41 36,29 651
2 Marije van...on-Langen ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 32,38 36,10 592
3 Annemarie Jacobs ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 29,16 --- 0
4 Tessa Molenaar AV Statina AV Statina Vrouwen 29,02 --- 524
5 Sophie van Veen AV Gouda AV Gouda Vrouwen 28,72 29,00 518
6 Veri Gutte AV Statina AV Statina Vrouwen 28,64 --- 0
7 Mirthe Muilwijk AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 28,40 26,99 511
8 Joska le Conté Fit Fit Vrouwen 27,57 --- 493
9 Tara van Spronsen AV `47 AV `47 Vrouwen 26,45 --- 469
10 Emma Moons AV Gouda AV Gouda Vrouwen 26,32 26,50 0
11 Desiree de Haan Fit Fit Vrouwen 26,25 --- 0
12 Lisa Wassenaar AV `47 AV `47 Vrouwen 25,11 --- 0
13 Ilona Zeilmaker AV Suomi AV Suomi Vrouwen 24,53 --- 426
14 Tessa Harderwijk AV Zuidwal AV Zuidwal Vrouwen 23,96 --- 413
15 Lisanne Steenbeek Altis AV Triathl...s Vrouwen 23,28 --- 398
16 Esther Spruit AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 22,52 23,00 0
17 Eline Brand Avantri Avantri Vrouwen 21,99 23,88 0
18 Anne-Fleur...uckelkorn Almere `81 Almere `81 Vrouwen 21,95 --- 366
19 Kelly Verheul AAV `36 AAV `36 Vrouwen 20,54 18,05 332
20 Lisa Brink VS97 Voorschote...7 Vrouwen 20,34 --- 327
21 Anne Procee Altis AV Triathl...s Vrouwen 19,37 --- 0
22 Saskia Klinkenberg SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 18,56 --- 281
23 Annemieke Brouwer SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 16,96 --- 0
24 Carmen van...aterbeemd Pijnenburg AV Pijnenb...g Vrouwen 13,19 --- 129
25 Sanne Spruijt AV Zuidwal AV Zuidwal Vrouwen 12,51 --- 0


Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Marije van...on-Langen ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 10,16 10,85 600
2 Tessa Molenaar AV Statina AV Statina Vrouwen 10,02 --- 591
3 Sophie van Veen AV Gouda AV Gouda Vrouwen 9,89 11,50 582
4 Kim Borsen Altis AV Triathl...s Vrouwen 9,85 --- 579
5 Ilona Zeilmaker AV Suomi AV Suomi Vrouwen 9,65 --- 565
6 Marillion ...ijnenburg Avantri Avantri Vrouwen 9,56 9,70 559
7 Jelly van der Zweep AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 9,43 8,85 550
8 Lisa Brink VS97 Voorschote...7 Vrouwen 9,31 --- 542
9 Lisa Wassenaar AV `47 AV `47 Vrouwen 9,02 --- 521
10 Anne-Fleur...uckelkorn Almere `81 Almere `81 Vrouwen 8,99 --- 519
11 Veri Gutte AV Statina AV Statina Vrouwen 8,85 --- 0
12 Iris van Dorp AV `47 AV `47 Vrouwen 8,84 --- 0
13 Desiree de Haan Fit Fit Vrouwen 8,63 --- 493
14 Evelien van Wijk Fit Fit Vrouwen 8,62 --- 0
15 Mirthe Muilwijk AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 8,40 8,54 0
16 Lysette Wanders ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 8,27 --- 0
17 Emma Moons AV Gouda AV Gouda Vrouwen 8,14 9,50 0
18 Lisanne Steenbeek Altis AV Triathl...s Vrouwen 8,03 --- 0
19 Tessa Harderwijk AV Zuidwal AV Zuidwal Vrouwen 7,53 --- 410
20 Carmen van...aterbeemd Pijnenburg AV Pijnenb...g Vrouwen 7,36 --- 396
21 Jessica de Pater Avantri Avantri Vrouwen 7,31 7,71 0
22 Saskia Klinkenberg SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 7,29 --- 391
23 Ilse Blom AAV `36 AAV `36 Vrouwen 6,78 6,55 350
24 Iris Wijkhuijzen AV Zuidwal AV Zuidwal Vrouwen 6,48 --- 0
25 Lisette Rijlaarsdam SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 5,44 --- 0


Senioren vrouwen - Hoogspringen

# Naam Team ResOBPTeam punten
1 Wouke van ... Klooster Pijnenburg AV Pijnenb...g Vrouwen 1,70 --- 934
2 Eline Bardoel Fit Fit Vrouwen 1,50 1,54 726
2 Lucy van Berkel AV Statina AV Statina Vrouwen 1,50 1,55 726
2 Julia Hollander AV Gouda AV Gouda Vrouwen 1,50 1,60 726
5 Jelly van der Zweep AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 1,45 1,50 672
5 Britt Gerdes VS97 Voorschote...7 Vrouwen 1,45 --- 672
5 Tyka Uijting Altis AV Triathl...s Vrouwen 1,45 --- 672
5 Joyce Kraaijenbrink AV `47 AV `47 Vrouwen 1,45 --- 672
9 Marillion ...ijnenburg Avantri Avantri Vrouwen 1,40 --- 615
9 Leontien Wubs ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 1,40 --- 615
9 Lisette Verleun SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 1,40 --- 615
12 Maartje van Asselt AV Suomi AV Suomi Vrouwen 1,30 --- 484
13 Kelly Verheul AAV `36 AAV `36 Vrouwen 1,20 1,30 348


Senioren vrouwen - Verspringen

# Naam Team Res OBPTeam punten
1 Nynke van den Heuvel Almere `81 Almere `81 Vrouwen 5,22 +1.3 m/s--- 729
1 Joska le Conté Fit Fit Vrouwen 5,22 +3.2 m/s--- 729
3 Tyka Uijting Altis AV Triathl...s Vrouwen 5,08 +0.6 m/s--- 696
4 Femke de Boer AV Gouda AV Gouda Vrouwen 5,06 +2.0 m/s4,50 691
5 Anne van Heerebeek AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 4,87 +1.2 m/s4,97 645
6 Astrid van der Maas AV Gouda AV Gouda Vrouwen 4,83 +2.6 m/s5,00 0
7 Britt Gerdes VS97 Voorschote...7 Vrouwen 4,78 +1.1 m/s--- 623
8 Erika Zijderlaan Avantri Avantri Vrouwen 4,74 +2.1 m/s4,80 613
9 Nina Hellebrekers AV Phoenix AV Phoenix Vrouwen 4,71 +3.0 m/s4,69 0
10 Brit van der Meijden Fit Fit Vrouwen 4,55 +1.4 m/s--- 0
11 Ruby den Besten AV Statina AV Statina Vrouwen 4,50 +1.0 m/s--- 553
12 Rinka Kranenburg AV `47 AV `47 Vrouwen 4,49 +0.3 m/s--- 551
13 Anouschka de Waal AV `47 AV `47 Vrouwen 4,46 +0.0 m/s--- 0
14 Ilona Zeilmaker AV Suomi AV Suomi Vrouwen 4,44 +1.1 m/s--- 538
15 Maartje va...der Werff AV Zuidwal AV Zuidwal Vrouwen 4,43 +2.8 m/s--- 535
16 Carolien de Pater Avantri Avantri Vrouwen 4,36 +1.9 m/s4,49 0
17 Annika Schuurman Triathlon AV Triathl...s Vrouwen 4,34 +2.3 m/s--- 0
18 Maxime Schouten AV Statina AV Statina Vrouwen 4,15 +1.0 m/s--- 0
19 Merel Blommaert Pijnenburg AV Pijnenb...g Vrouwen 4,12 +3.9 m/s--- 455
20 Kelly Verheul AAV `36 AAV `36 Vrouwen 3,90 +0.2 m/s3,81 396
21 Annemarie Jacobs ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 3,68 +2.6 m/s--- 0
22 Marie-Jose...stenbroek ARV Ilion ARV Ilion Vrouwen 3,68 +1.5 m/s--- 335
23 Nanet Rijlaarsdam SC Reeuwijk SC Reeuwijk Vrouwen 3,26 +3.5 m/s--- 213