Vereniging 'Swift Atletiek' op 'Senioren 3e Divisie Poule 14 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sara Rey Vsen Kogelsl
  • 33,04
  • Tarik Chaatouf Msen 100m
  • 11,53
  • Maud Waajen Vsen 100m
  • 13,56
  • Steffie Bosboom Vsen Hoog
  • 1,50
  • Thom Reynders Msen 800m
  • 2:03,44
  • Tarik Chaatouf Msen 400m
  • 50,70
  • Liesje Knelissen Vsen Ver
  • 4,70
  • Tijn Vaessen Msen 200m
  • 23,78
  • Marco Caspers Msen Hoog
  • 1,85
  • Maud Aretz Vsen 400m
  • 1:04,52
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tarik Chaatouf Swift Atle...en Team 1 11,53 -0.5 m/s11,50 681
    Jim Vaughan Swift Atle...en Team 1 11,72 -0.5 m/s11,69 0
    Thijs Vlieger Swift Atle...en Team 2 12,53 +0.8 m/s12,42 476
    Johan Crins Swift Atle...en Team 3 12,71 +0.8 m/s12,65 443
    Pit Fiddelaers Swift Atle...en Team 3 13,00 +2.6 m/s13,55 0
    Thomas Brouns Swift Atle...en Team 2 DNS 12,62 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tijn Vaessen Swift Atle...en Team 1 23,78 -0.1 m/s23,64 665
    Thijs Vlieger Swift Atle...en Team 2 25,91 +0.8 m/s25,71 483
    Johan Crins Swift Atle...en Team 3 26,09 +0.4 m/s26,68 469
    Owen van Dijk Swift Atle...en Team 3 27,61 +0.4 m/s--- 0
    Thomas Brouns Swift Atle...en Team 2 DNS 26,00 0


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Tarik Chaatouf Swift Atle...en Team 1 50,70 50,54 774
    Fabian Buijzen Swift Atle...en Team 1 53,51 52,91 0
    Pie Meuwissen Swift Atle...en Team 2 56,72 55,70 540


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Thom Reynders Swift Atle...en Team 1 2:03,44 2:03,00 690
    Anday Tekle Swift Atle...en Team 2 2:13,81 2:11,00 534
    Laurens Handels Swift Atle...en Team 2 2:20,54 2:10,24 0
    Nick Wanten Swift Atle...en Team 3 2:30,76 2:21,10 325


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rik van der Sterren Swift Atle...en Team 1 16:37,62 16:50,00 646
    Thom Giesberts Swift Atle...en Team 2 17:59,82 17:15,00 509
    Habtom Ke...rezgiheir Swift Atle...en Team 1 18:18,41 17:20,00 0


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 1 18,77 +0.3 m/s18,58 528


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVON Mannen (4x400m) AVON - Msen 4 3:29,85 700
    2 Lopersgroep Deurne Mannen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Msen 4 3:32,74 671
    3 Swift Atletiek Mannen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:34,06 658
    4 AV Unitas Mannen (4x400m) AV Unitas - Msen 4 3:44,58 560
    5 AV Caesar Mannen (4x400m) AV Caesar - Msen 4 3:46,15 546
    6 AV Valkenswaard Mannen (4x400m) AV Valkenswaard - Msen 4 3:52,72 490
    7 Swift Atletiek Mannen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:58,41 445
    8 AV Reusel `69 Mannen (4x400m) AV Reusel `69 - Msen 4 4:04,20 400
    9 Atletiekvereniging ATH Mannen (4x400m) Atletiekvereniging ATH - Msen 4 4:10,71 353
    10 Swift Atletiek Mannen Team 3 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 4:12,09 343
    11 ESAV Asterix Mannen (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 4:24,52 260
    12 GVAC Mannen (4x400m) GVAC - Msen 4 DQ 0
    12 AV Generaal Michaelis Mannen (4x400m) AV Generaal Michaelis - Msen 0 DNS 0
    12 GAC Gemert Mannen (4x400m) GAC Gemert - Msen 0 DNS 0
    12 HAC Mannen (4x400m) HAC - Msen 4 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Wim Coenen Swift Atle...en Team 1 10,65 10,26 507
    Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 10,28 11,63 0
    Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 2 10,06 10,75 465
    Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 8,18 8,75 0
    Rene Vaessen Swift Atle...en Team 3 7,98 --- 304


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Wim Coenen Swift Atle...en Team 1 35,10 37,41 577
    Alain Dijkstra Swift Atle...en Team 1 33,88 32,58 0
    Jorick Horstermans Swift Atle...en Team 2 25,41 26,23 402
    Bart Zijlstra Swift Atle...en Team 2 14,21 --- 0


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Marco Caspers Swift Atle...en Team 1 1,85 1,90 725
    Laurens Handels Swift Atle...en Team 2 1,70 1,79 587
    Owen van Dijk Swift Atle...en Team 3 1,50 1,60 394


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Jim Vaughan Swift Atle...en Team 1 6,25 +2.2 m/s6,37 660
    Driek Sampers Swift Atle...en Team 1 5,91 +1.7 m/s6,06 0
    Thomas Brouns Swift Atle...en Team 2 5,10 +1.3 m/s5,71 396
    Pit Fiddelaers Swift Atle...en Team 3 4,97 +1.1 m/s5,22 364
    Björn van Rijswick Swift Atle...en Team 3 4,31 -0.9 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Maud Waajen Swift Atle...en Team 1 13,56 +2.5 m/s13,68 579
    Emmelijn van Eldik Swift Atle...en Team 1 15,14 -1.5 m/s15,31 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lisanne Baetsen Swift Atle...en Team 1 28,49 +0.9 m/s28,70 578
    Maud Waajen Swift Atle...en Team 1 28,89 +2.2 m/s29,13 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maud Aretz Swift Atle...en Team 1 1:04,52 1:06,56 647


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Emmelijn van Eldik Swift Atle...en Team 1 6:14,88 --- 305
    Kyra Koerts Swift Atle...en Team 1 DNS --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Liesje Knelissen Swift Atle...en Team 1 18,79 +1.0 m/s18,47 417
    Steffie Bosboom Swift Atle...en Team 1 19,51 +0.3 m/s18,60 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek Vrouwen (4x400m) Eindhoven Atletiek - Vsen 4 4:16,23 659
    2 Lopersgroep Deurne Vrouwen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Vsen 4 4:21,05 627
    3 HAC Vrouwen (4x400m) HAC - Vsen 4 4:26,69 591
    4 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 4 4:29,72 572
    5 AVON Vrouwen (4x400m) AVON - Vsen 4 4:34,10 545
    6 AV Unitas Vrouwen (4x400m) AV Unitas - Vsen 4 4:34,33 544
    7 AV De Keien Vrouwen Team 1 (4x400m) AV De Keien - Vsen 4 4:35,51 537
    8 STB Vrouwen (4x400m) STB - Vsen 4 4:49,79 457
    9 GAC Gemert Vrouwen (4x400m) GAC Gemert - Vsen 4 4:53,46 438
    10 AV Caesar Vrouwen (4x400m) AV Caesar - Vsen 4 4:59,48 407
    10 AV Valkenswaard Vrouwen (4x400m) AV Valkenswaard - Vsen 4 4:59,52 407
    12 AV Reusel `69 Vrouwen (4x400m) AV Reusel `69 - Vsen 4 5:03,06 389
    13 AV `t Jasper Sport Vrouwen (4x400m) AV `t Jasper Sport - Vsen 4 5:04,46 383
    14 GVAC Vrouwen (4x400m) GVAC - Vsen 4 DQ 0
    14 AV De Keien Vrouwen Team 2 (4x400m) AV De Keien - Vsen 0 DNS 0
    14 ESAV Asterix Vrouwen (4x400m) ESAV Asterix - Vsen 0 DNS 0
    14 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Zoe van Lierop Swift Atle...en Team 1 8,25 8,99 465
    Liesje Knelissen Swift Atle...en Team 1 7,80 7,25 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sara Rey Swift Atle...en Team 1 33,04 41,40 639
    Denice Geraedts Swift Atle...en Team 1 18,28 --- 0


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Steffie Bosboom Swift Atle...en Team 1 1,50 1,55 726


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Liesje Knelissen Swift Atle...en Team 1 4,70 +2.0 m/s4,84 603
    Denice Geraedts Swift Atle...en Team 1 3,89 +0.8 m/s4,35 0