Vereniging 'GVAC' op 'Senioren 3e Divisie Poule 14 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Niels Kox Msen 200m
  • 25,60
  • Haike Franssen Msen Kogel
  • 12,68
  • Eveline Saalberg Vsen Hoog
  • 1,50
  • Juul Knoester Msen 800m
  • 2:09,03
  • Eveline Saalberg Vsen Ver
  • 4,49
  • Calvin Kuijpers Msen 5000m
  • 17:48,74
  • Haike Franssen Msen Kogelsl
  • 40,19
  • Eveline Saalberg Vsen 100mH
  • 16,49
  • Inge van den Boom Vsen 200m
  • 29,10
  • Maud ter Bogt Vsen 1500m
  • 5:23,47
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Koen van Ruremonde GVAC Mannen DNS 11,45 0


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Niels Kox GVAC Mannen 25,60 +0.4 m/s26,10 508


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rinke de Vries GVAC Mannen 58,82 57,00 469


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Juul Knoester GVAC Mannen 2:09,03 2:07,00 603


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Calvin Kuijpers GVAC Mannen 17:48,74 17:30,00 526


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Haike Franssen GVAC Mannen 19,66 -0.3 m/s20,70 470


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVON Mannen (4x400m) AVON - Msen 4 3:29,85 700
    2 Lopersgroep Deurne Mannen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Msen 4 3:32,74 671
    3 Swift Atletiek Mannen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:34,06 658
    4 AV Unitas Mannen (4x400m) AV Unitas - Msen 4 3:44,58 560
    5 AV Caesar Mannen (4x400m) AV Caesar - Msen 4 3:46,15 546
    6 AV Valkenswaard Mannen (4x400m) AV Valkenswaard - Msen 4 3:52,72 490
    7 Swift Atletiek Mannen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:58,41 445
    8 AV Reusel `69 Mannen (4x400m) AV Reusel `69 - Msen 4 4:04,20 400
    9 Atletiekvereniging ATH Mannen (4x400m) Atletiekvereniging ATH - Msen 4 4:10,71 353
    10 Swift Atletiek Mannen Team 3 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 4:12,09 343
    11 ESAV Asterix Mannen (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 4:24,52 260
    12 GVAC Mannen (4x400m) GVAC - Msen 4 DQ 0
    12 AV Generaal Michaelis Mannen (4x400m) AV Generaal Michaelis - Msen 0 DNS 0
    12 GAC Gemert Mannen (4x400m) GAC Gemert - Msen 0 DNS 0
    12 HAC Mannen (4x400m) HAC - Msen 4 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Haike Franssen GVAC Mannen 12,68 13,00 645


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Haike Franssen GVAC Mannen 40,19 40,84 658


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Calvin Kuijpers GVAC Mannen 1,60 1,65 492


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Niels Kox GVAC Mannen 4,80 -1.6 m/s5,30 322
    Koen van Ruremonde GVAC Mannen DNS 5,75 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Maud ter Bogt GVAC Vrouwen DQ --- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Inge van den Boom GVAC Vrouwen 29,10 +0.9 m/s28,00 538
    Franca Somers GVAC Vrouwen 31,63 +1.0 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Inge van den Boom GVAC Vrouwen 1:08,90 1:08,00 536


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Maud ter Bogt GVAC Vrouwen 5:23,47 5:00,00 541
    Suzanne Faasen GVAC Vrouwen 5:34,20 --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 16,49 +1.0 m/s17,65 600


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek Vrouwen (4x400m) Eindhoven Atletiek - Vsen 4 4:16,23 659
    2 Lopersgroep Deurne Vrouwen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Vsen 4 4:21,05 627
    3 HAC Vrouwen (4x400m) HAC - Vsen 4 4:26,69 591
    4 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 4 4:29,72 572
    5 AVON Vrouwen (4x400m) AVON - Vsen 4 4:34,10 545
    6 AV Unitas Vrouwen (4x400m) AV Unitas - Vsen 4 4:34,33 544
    7 AV De Keien Vrouwen Team 1 (4x400m) AV De Keien - Vsen 4 4:35,51 537
    8 STB Vrouwen (4x400m) STB - Vsen 4 4:49,79 457
    9 GAC Gemert Vrouwen (4x400m) GAC Gemert - Vsen 4 4:53,46 438
    10 AV Caesar Vrouwen (4x400m) AV Caesar - Vsen 4 4:59,48 407
    10 AV Valkenswaard Vrouwen (4x400m) AV Valkenswaard - Vsen 4 4:59,52 407
    12 AV Reusel `69 Vrouwen (4x400m) AV Reusel `69 - Vsen 4 5:03,06 389
    13 AV `t Jasper Sport Vrouwen (4x400m) AV `t Jasper Sport - Vsen 4 5:04,46 383
    14 GVAC Vrouwen (4x400m) GVAC - Vsen 4 DQ 0
    14 AV De Keien Vrouwen Team 2 (4x400m) AV De Keien - Vsen 0 DNS 0
    14 ESAV Asterix Vrouwen (4x400m) ESAV Asterix - Vsen 0 DNS 0
    14 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jacqueline Thijssen GVAC Vrouwen 6,58 --- 333
    Jacqueline Aelmans GVAC Vrouwen 4,62 --- 0


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Jacqueline Thijssen GVAC Vrouwen 19,49 --- 394


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 1,50 --- 726


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Eveline Saalberg GVAC Vrouwen 4,49 +1.1 m/s--- 551