Vereniging 'AV Unitas' op 'Senioren 3e Divisie Poule 14 Wedstrijd 3 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Sharon Trienes Vsen 1500m
  • 4:50,28
  • Evan Boessen Msen Ver
  • 6,02
  • Anouk Schonewille Vsen 400m
  • 1:02,39
  • Lars Joosten Msen 110mH
  • 17,39
  • Renilde Zwartkruis Vsen Hoog
  • 1,70
  • Glenn Boessen Msen 200m
  • 23,37
  • Crifven Frenken Msen 5000m
  • 16:33,83
  • Lars Joosten Msen 100m
  • 11,41
  • Renee Granzier Vsen Kogelsl
  • 39,88
  • Senna Driessen Vsen 400m
  • 1:02,76
  •  

    Senioren mannen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lars Joosten AV Unitas Mannen 11,41 -0.5 m/s11,54 708


    Senioren mannen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Glenn Boessen AV Unitas Mannen 23,37 -0.1 m/s23,51 704


    Senioren mannen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rowan Beun AV Unitas Mannen 55,97 55,76 566
    Tom Frijns AV Unitas Mannen 57,06 54,63 0


    Senioren mannen - 800 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rowan Beun AV Unitas Mannen 2:09,43 2:09,05 597


    Senioren mannen - 5000 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Crifven Frenken AV Unitas Mannen 16:33,83 15:55,00 652


    Senioren mannen - 110 meter horden (107cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Lars Joosten AV Unitas Mannen 17,39 +0.3 m/s17,46 629


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AVON Mannen (4x400m) AVON - Msen 4 3:29,85 700
    2 Lopersgroep Deurne Mannen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Msen 4 3:32,74 671
    3 Swift Atletiek Mannen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:34,06 658
    4 AV Unitas Mannen (4x400m) AV Unitas - Msen 4 3:44,58 560
    5 AV Caesar Mannen (4x400m) AV Caesar - Msen 4 3:46,15 546
    6 AV Valkenswaard Mannen (4x400m) AV Valkenswaard - Msen 4 3:52,72 490
    7 Swift Atletiek Mannen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 3:58,41 445
    8 AV Reusel `69 Mannen (4x400m) AV Reusel `69 - Msen 4 4:04,20 400
    9 Atletiekvereniging ATH Mannen (4x400m) Atletiekvereniging ATH - Msen 4 4:10,71 353
    10 Swift Atletiek Mannen Team 3 (4x400m) Swift Atletiek - Msen 4 4:12,09 343
    11 ESAV Asterix Mannen (4x400m) ESAV Asterix - Msen 4 4:24,52 260
    12 GVAC Mannen (4x400m) GVAC - Msen 4 DQ 0
    12 AV Generaal Michaelis Mannen (4x400m) AV Generaal Michaelis - Msen 0 DNS 0
    12 GAC Gemert Mannen (4x400m) GAC Gemert - Msen 0 DNS 0
    12 HAC Mannen (4x400m) HAC - Msen 4 DNS 0


    Senioren mannen - Kogelstoten 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rik Goessens AV Unitas Mannen 8,80 --- 370
    Lars Joosten AV Unitas Mannen 8,67 --- 0


    Senioren mannen - Kogelslingeren 7,26 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Rik Goessens AV Unitas Mannen 28,16 --- 455


    Senioren mannen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Glenn Boessen AV Unitas Mannen 1,65 --- 540


    Senioren mannen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Evan Boessen AV Unitas Mannen 6,02 +1.5 m/s--- 609
    Robbert Lommelen AV Unitas Mannen DNS --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Tess van de Worp AV Unitas Vrouwen 13,73 -1.5 m/s--- 551
    Rianne Seefat AV Unitas Vrouwen 14,37 +1.4 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 200 meter

    # Naam Res OBPTeam punten
    Maeve Zuijlen AV Unitas Vrouwen 27,22 +0.9 m/s27,95 668
    Tess van de Worp AV Unitas Vrouwen 28,79 +1.0 m/s--- 0


    Senioren vrouwen - 400 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Anouk Schonewille AV Unitas Vrouwen 1:02,39 1:02,49 706
    Senna Driessen AV Unitas Vrouwen 1:02,76 --- 0


    Senioren vrouwen - 1500 meter

    # Naam ResOBPTeam punten
    Sharon Trienes AV Unitas Vrouwen 4:50,28 4:45,00 738
    Vera Henricks AV Unitas Vrouwen 6:16,17 --- 0


    Senioren vrouwen - 100 meter horden (84cm)

    # Naam Res OBPTeam punten
    Fleur Visser AV Unitas Vrouwen 17,87 +1.0 m/s16,50 485
    Cindy Nolte-Hannon AV Unitas Vrouwen 19,59 +1.2 m/s--- 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Eindhoven Atletiek Vrouwen (4x400m) Eindhoven Atletiek - Vsen 4 4:16,23 659
    2 Lopersgroep Deurne Vrouwen (4x400m) Lopersgroep Deurne - Vsen 4 4:21,05 627
    3 HAC Vrouwen (4x400m) HAC - Vsen 4 4:26,69 591
    4 Swift Atletiek Vrouwen Team 1 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 4 4:29,72 572
    5 AVON Vrouwen (4x400m) AVON - Vsen 4 4:34,10 545
    6 AV Unitas Vrouwen (4x400m) AV Unitas - Vsen 4 4:34,33 544
    7 AV De Keien Vrouwen Team 1 (4x400m) AV De Keien - Vsen 4 4:35,51 537
    8 STB Vrouwen (4x400m) STB - Vsen 4 4:49,79 457
    9 GAC Gemert Vrouwen (4x400m) GAC Gemert - Vsen 4 4:53,46 438
    10 AV Caesar Vrouwen (4x400m) AV Caesar - Vsen 4 4:59,48 407
    10 AV Valkenswaard Vrouwen (4x400m) AV Valkenswaard - Vsen 4 4:59,52 407
    12 AV Reusel `69 Vrouwen (4x400m) AV Reusel `69 - Vsen 4 5:03,06 389
    13 AV `t Jasper Sport Vrouwen (4x400m) AV `t Jasper Sport - Vsen 4 5:04,46 383
    14 GVAC Vrouwen (4x400m) GVAC - Vsen 4 DQ 0
    14 AV De Keien Vrouwen Team 2 (4x400m) AV De Keien - Vsen 0 DNS 0
    14 ESAV Asterix Vrouwen (4x400m) ESAV Asterix - Vsen 0 DNS 0
    14 Swift Atletiek Vrouwen Team 2 (4x400m) Swift Atletiek - Vsen 0 DNS 0


    Senioren vrouwen - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Zyra van Oers AV Unitas Vrouwen 9,92 --- 584


    Senioren vrouwen - Kogelslingeren 4 kilogram

    # Naam ResOBPTeam punten
    Renee Granzier AV Unitas Vrouwen 39,88 --- 743


    Senioren vrouwen - Hoogspringen

    # Naam ResOBPTeam punten
    Renilde Zwartkruis AV Unitas Vrouwen 1,70 --- 934


    Senioren vrouwen - Verspringen

    # Naam Res OBPTeam punten
    Cindy Nolte-Hannon AV Unitas Vrouwen 4,21 +1.8 m/s--- 478
    Rianne Seefat AV Unitas Vrouwen 4,16 +1.1 m/s--- 0