Vereniging 'AAV SISU' op 'Junioren C/D Poule 64 Wedstrijd 1 [2016]'

Prijzen

De vereniging heeft helaas geen prijzen behaald.

Hoogtepunten

Lisanne van Es MJC 80m
  • 11,69
  • Lauraine Kolmschot MJC 80mH
  • 14,03
  • Erjan Tempert JJC 800m
  • 2:22,20
  • Matthijs Beerling JJD 80m
  • 11,92
  • Matthijs Beerling JJD Kogel
  • 8,86
  • Lauraine Kolmschot MJC Ver
  • 4,25
  • Bo Krijnen JJC 100m
  • 14,66
  • Hakim Riadi JJC 800m
  • 2:18,31
  • Nikita Hammink MJD 60m
  • 9,01
  • Loes Mullink MJD Kogel
  • 10,11
  •  

    Jongens Junior C - 100 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Bo Krijnen AAV SISU JC 14,66 +2.4 m/s15,00 455


    Jongens Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hakim Riadi AAV SISU JC 2:18,31 2:23,90 681
    Erjan Tempert AAV SISU JC 2:22,20 2:19,40 638


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 Marathon Pim Mulier JC (4x100m) Marathon Pim Mulier - JJC 4 52,75 614
    2 AV Haaksbergen JC (4x100m) AV Haaksbergen - JJC 4 52,82 611
    3 AV Hanzesport JC (4x100m) AV Hanzesport - JJC 4 56,07 507
    4 AV Daventria 1906 JC (4x100m) AV Daventria 1906 - JJC 4 56,32 499
    5 AC TION JC (4x100m) AC TION - JJC 4 56,73 487
    6 AAV SISU JC (4x100m) AAV SISU - JJC 4 56,89 483
    7 Atletico `73 JC (4x100m) Atletico `73 - JJC 4 57,04 478
    8 Achterhoekse Sport Vereniging JC (4x100m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJC 4 58,74 430
    9 AV Rijssen JC (4x100m) AV Rijssen - JJC 4 58,86 427


    Jongens Junior C - Speerwerpen 600 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Bo Krijnen AAV SISU JC 13,69 --- 192


    Jongens Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hidde van der Wal AAV SISU JC 16,78 --- 244


    Jongens Junior C - Kogelstoten 4 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Hidde van der Wal AAV SISU JC 7,27 --- 381


    Jongens Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Erjan Tempert AAV SISU JC 1,25 --- 426


    Jongens Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Hakim Riadi AAV SISU JC 4,07 -2.3 m/s--- 432


    Jongens Junior D - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Matthijs Beerling AAV SISU JD 11,92 -0.4 m/s--- 479
    Wiebe Kokenberg AAV SISU JD 13,76 -0.4 m/s--- 255


    Jongens Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Quinten van den Berg AAV SISU JD 4:07,38 --- 280
    Nick Ehrenhard AAV SISU JD 4:17,11 --- 238


    Jongens Junior D - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Matthijs Beerling AAV SISU JD 16,98 +0.9 m/s--- 261
    Quinten van den Berg AAV SISU JD 17,58 +0.6 m/s--- 225


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Atletics Nijverdal JD (4x80m) AV Atletics Nijverdal - JJD 4 44,11 585
    2 Marathon Pim Mulier JD (4x80m) Marathon Pim Mulier - JJD 4 45,40 535
    3 AV Daventria 1906 JD Team 1 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 46,46 446
    3 AV Haaksbergen JD (4x80m) AV Haaksbergen - JJD 4 46,92 480
    5 AV Daventria 1906 JD Team 2 (4x80m) AV Daventria 1906 - JJD 4 48,75 418
    6 AV Rijssen JD (4x80m) AV Rijssen - JJD 4 49,46 395
    7 AAV SISU JD (4x80m) AAV SISU - JJD 4 49,87 382
    8 Atletico `73 JD (4x80m) Atletico `73 - JJD 4 50,10 375
    9 AC TION JD (4x80m) AC TION - JJD 4 52,31 260
    9 Achterhoekse Sport Vereniging JD (4x80m) Achterhoekse Sport Vereniging - JJD 4 52,53 304
    11 AV Archeus JD (4x80m) AV Archeus - JJD 0 DNS 0


    Jongens Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tijn Nieuwenhuis AAV SISU JD 20,88 --- 341


    Jongens Junior D - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Matthijs Beerling AAV SISU JD 8,86 --- 466
    Wiebe Kokenberg AAV SISU JD 6,65 --- 0


    Jongens Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Tijn Nieuwenhuis AAV SISU JD 1,15 --- 352


    Jongens Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Nick Ehrenhard AAV SISU JD 2,94 -0.8 m/s--- 206


    Meisjes Junior C - 80 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lisanne van Es AAV SISU MC 11,69 +0.3 m/s11,60 512
    Amelie Beld AAV SISU MC 12,12 -0.8 m/s12,60 451
    Rosalin Sundahl AAV SISU MC DNS 11,90 0


    Meisjes Junior C - 800 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kayleigh Hammink AAV SISU MC 3:09,30 3:10,00 259
    Emily Kroeze AAV SISU MC 3:14,04 3:30,00 231


    Meisjes Junior C - 80 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lauraine Kolmschot AAV SISU MC 14,03 +0.1 m/s14,13 485
    Amelie Beld AAV SISU MC 17,89 +2.0 m/s18,30 207


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Hanzesport MC (4x80m) AV Hanzesport - MJC 4 41,98 673
    2 AAV SISU MC (4x80m) AAV SISU - MJC 4 44,07 586
    3 Marathon Pim Mulier MC (4x80m) Marathon Pim Mulier - MJC 4 44,48 570
    4 AV Atletics Nijverdal MC (4x80m) AV Atletics Nijverdal - MJC 4 45,23 541
    5 AV Daventria 1906 MC (4x80m) AV Daventria 1906 - MJC 4 45,61 527
    6 AV Rijssen MC (4x80m) AV Rijssen - MJC 4 46,28 502
    7 AC TION MC (4x80m) AC TION - MJC 4 46,43 497
    8 Atletico `73 MC (4x80m) Atletico `73 - MJC 4 48,18 386
    8 AV Archeus MC (4x80m) AV Archeus - MJC 4 48,48 426
    10 AV Haaksbergen MC (4x80m) AV Haaksbergen - MJC 0 DNS 0


    Meisjes Junior C - Discuswerpen 1 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Kayleigh Hammink AAV SISU MC 16,28 15,40 234
    Emily Kroeze AAV SISU MC 16,20 13,20 0


    Meisjes Junior C - Kogelstoten 3 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Lisanne van Es AAV SISU MC 8,10 9,20 426
    Emily Kroeze AAV SISU MC 6,62 6,17 0


    Meisjes Junior C - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Rosalin Sundahl AAV SISU MC DNS 1,25 0


    Meisjes Junior C - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Lauraine Kolmschot AAV SISU MC 4,25 +2.1 m/s4,54 468
    Amelie Beld AAV SISU MC DNS 3,85 0


    Meisjes Junior D - 60 meter

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Nikita Hammink AAV SISU MD 9,01 +1.1 m/s8,70 547
    Amber Smit AAV SISU MD 10,12 +0.2 m/s9,60 360
    Joëlle Bos AAV SISU MD 12,71 -2.4 m/s11,00 0


    Meisjes Junior D - 1000 meter

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Amber Smit AAV SISU MD 3:59,36 4:08,00 318
    Suus Schrijver AAV SISU MD 4:02,76 4:08,00 302
    Fien Schuurman AAV SISU MD 4:24,75 4:50,00 0


    Meisjes Junior D - 60 meter horden (76cm)

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Loes Mullink AAV SISU MD 12,63 -2.2 m/s12,80 316
    Suus Schrijver AAV SISU MD 14,39 -2.2 m/s14,00 180
    Myrthe Smit AAV SISU MD 16,20 -1.2 m/s14,00 0


    # Estafette Team Leden Tijd Punten
    1 AV Haaksbergen MD (4x60m) AV Haaksbergen - MJD 4 34,62 580
    2 AV Hanzesport MD (4x60m) AV Hanzesport - MJD 4 35,33 546
    3 Marathon Pim Mulier MD (4x60m) Marathon Pim Mulier - MJD 4 35,44 541
    4 AC TION MD (4x60m) AC TION - MJD 4 35,55 535
    5 AAV SISU MD (4x60m) AAV SISU - MJD 4 35,66 530
    6 Atletico `73 MD (4x60m) Atletico `73 - MJD 4 36,10 510
    7 AV Rijssen MD (4x60m) AV Rijssen - MJD 4 36,33 500
    8 Achterhoekse Sport Vereniging MD (4x60m) Achterhoekse Sport Vereniging - MJD 4 38,22 419
    9 AV Daventria 1906 MD Team 2 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 38,58 405
    10 AV Atletics Nijverdal MD (4x60m) AV Atletics Nijverdal - MJD 4 38,79 396
    11 AV Daventria 1906 MD Team 1 (4x60m) AV Daventria 1906 - MJD 4 DNF 0


    Meisjes Junior D - Speerwerpen 400 gram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Nikita Hammink AAV SISU MD 24,89 21,89 412
    Inez van der Meulen AAV SISU MD 17,04 19,39 0


    Meisjes Junior D - Discuswerpen 0,75 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Emma Halfman AAV SISU MD 22,84 16,45 358
    Joëlle Bos AAV SISU MD 10,02 10,50 0


    Meisjes Junior D - Kogelstoten 2 kilogram

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Loes Mullink AAV SISU MD 10,11 9,56 528
    Emma Halfman AAV SISU MD 8,86 8,92 0


    Meisjes Junior D - Hoogspringen

    # Naam Team ResOBPTeam punten
    Emma Halfman AAV SISU MD 1,20 1,25 389
    Inez van der Meulen AAV SISU MD 1,20 1,30 0


    Meisjes Junior D - Verspringen

    # Naam Team Res OBPTeam punten
    Suus Schrijver AAV SISU MD 3,60 -1.4 m/s3,37 338
    Fien Schuurman AAV SISU MD 3,20 -1.0 m/s3,64 0